38447
  • bgabor
    #1590
    Működik az. Meg kell várni amíg egyik félnek se ír már "chat disconnected"-et (a balépés után néhány percel adja be, ha mégse adja be, újra kell indítani a játékot). Utána kikeresed a keresővel a szakasztársadat, felveszed friendre ás meginveled az ott lévő gombal. Neki pedig a chat ablakban kiírja zölel hogy meginvelted, rákattint a zöld részre, és kész.
  • lammaer
    #1589
    Oszd meg a titkot, ne ködösíts :)
  • Magyar Betyár
    #1588
    tHUNder-el mentünk ma egy kört squdban szóval működik a dolog. A gond nekem annyi volt hogy ő lvl 17-es ME-163-al ment én meg egy lvl 4-es géppel :) Lehetne bővíteni több főre mert ez nem WoT itt egy alacsonyabb lvl géppel is lehet magas szinten aprítani mert nem pattognak le a gojók. A lassuságot és gyengébb fegyvereket lehet kompenzálni, egy ts-en kommunikáló jó taktikával.
  • bgabor
    #1587
    Igen, így szoktuk mi ezt csinálni a sokak által lenézett hidroplánokkal. :D
    Most hogy dupla pénz van, H6K-val összeszedtem 300k-t másfél óra alatt. 25 alatt egyszer sem voltak a kilőtt földi célpontjaim.

    Mellesleg le lehet lőni őket, csak tudni kell a módját.
  • Szpecnyaz
    #1586
    Felvettelek friends listre, de nem úgy látszik hogy ez a szakaszozós dolog itt még nem működik. Pedig jó lett volna közösen aprítani.
  • lammaer
    #1585
    Sokra megyek azzal hogy T6ossal leszeded te pupák :)
  • Szpecnyaz
    #1584
    A T6-os Beaufighterrel úgy szedem le őket egy sorozatból hogy csak na :D. Na de ugye az 6db 50.-es géppuska meg 4db gépágyú. Low tierben tényleg elég bosszantóak, olyanok mint a Mausok a WoT-ban.
  • lammaer
    #1583
    Most is, két PBY a túloldalon, 36 földi egység alig 5 perc alatt...
  • lammaer
    #1582
    EGyáltalán mi a rákot keres ez a reserve gépek között? :)
  • lammaer
    #1581
    Ez a PBY csak szerintem brutális lowtierben?

    Gyakorlatilag amelyik oldalon van ilyen, MINDIG az nyer... leszedni lehetetlen, és szarrábombáz mindent. Ráadásul a balancer ügyes, most is 2-t rakott az egyik oldalra, 0-t a másikra... ketten együtt 44 földi egységet szedtek le, esélytelen volt nyerni...
  • Amaymon
    #1580
    Én is, csak HB-n jobban lehet trükközni. Arcade-ban húzom az ágat, ha van HB-n USSR inkább azt játszom. Utána visszamenni arcade-ra az nagyon kamikaze :)
  • flashpointer
    #1579
    köszi, azt nem is figyeltem. És ha leszállok a pusztába a motorhibás reppel, és leavelem új repcsiért akkor kell repairt fizetni?
  • Malarki
    #1578
    Nem egyből javul meg, hanem a bal asló sarokban elindul egy visszaszámlálás, ha az letelik akkor lesz megint ép.
  • flashpointer
    #1577
    Eltaláltak és leszálltam a reptérre de nem javult meg arcadban a repcsim, van valami gomb rá? :P
  • Szpecnyaz
    #1576
    Árkádozok, mert a HB nem jön be a vontatottsága miatt. Jobban kedvelem az instant akciót. Most mentem egy 40k+ kört, mondjuk nekem van prém is.
  • Glo
    #1575
    NEm tudod, egy sorrendben oldja le.
  • gstup
    #1574
    Ha több féle bombát szállítok,hogyan tudom kiválasztani hogy melyik típust dobja,mert sehol nem találom...
  • Glo
    #1573
    HB-ban is ömlik, ha épp nem retardált pöcsökkel tesz össze..
  • Amaymon
    #1572
    "Azért elég masszívan jön az XP az event miatt. Simán lehet 30k Xp-s köröket menni."

    Arcade vagy HB-ban?

    Utóbbi jobban érdekel csak ma nincs USSR, nekem pedig az áll valamiért kézre.
  • Malarki
    #1571
    HB-ban én is csak 1 kört tudok menni bombázóval. Azért 3-400 méterre felmenni 200-ról, elérni a célokat, ledobni a bombákat, visszatérni a bázisra, leszállni, felszállni, újra elérni a célokig nem kis idő bármilyen bombázóval.
  • Glo
    #1570
    HB-ban lehet aprítani :)
  • Krodha
    #1569
    hát akkor te valamit nagyon jól csinálsz. nekem eddig a legjobb és egyetlen 22K volt
  • Szpecnyaz
    #1568
    Azért elég masszívan jön az XP az event miatt. Simán lehet 30k Xp-s köröket menni.
  • twi452
    #1567
    Most én is mentem egy kört HB-ben a frissen szerzett HE-111el
    hát nem egy kapkodós gép tényleg :D 230 körüli sebességgel robogtam át a pályán.. bombáztam egy kört szerencsére senki nem akart megenni úgyhogy visszatotyogtam a bázisra :D a felszállásig eljutottam és vége lett a körnek xD
  • TomDantes
    #1566
    Így második nap, azt hiszem tetszenek a bombázók. Vicces volt Bristol Blenheim-el repkedni. Tetszett, hogy valami kis gép mögén jön, leakar szedni, átváltok a hátsó lövészre és szevasz. De tartok tőle mi van ha valami komolyabb gép kap el, esetleg lerakétáz...mindegy tetszik a bombázás egyelőre, csak még rá kéne érezni a bombázásra is valamikor jól sikerül, van hogy eléggé mellé megy.
  • vajakos21
    #1565
    Nincs csapatjáték. Könnyű kill a felderítő...én is így jártam a bombázóval.Fent fogócskáztak...mi lent meghaltunk
  • Kronos79
    #1564
    Gondoltam ezen kívül esetleg. Leginkább úgy gondoltam, hogy leszállok a kifutónkra és gépet cserélek. Az előbb éppen ellőtte a motoromat egy bombázó, pont amikor én a szárnyát, és sikerült letenni a gépet. Gondoltam kipróbálom a gépelhagyást és sikerült. Jó tudni, hogy ilyen esetben nem számol halált. :)
  • Glo
    #1563
    Hát azt észrevettem én is.. most épp a németek nyertek.. csak sajnos nem velük voltam :)
  • Krodha
    #1562
    tényleg sok az idióta... olyan körköetmegyek, majdnem mindig első vagyok :D

    amúgy a yak1b-vel érdemes menni?
  • twi452
    #1561
    Több a marha is..:D

    pl mi a fenének megy fel 8 vadászból 6 megölni az ai felderítőket?
    lent meg a csapásmérő repülőinket szanaszét szedik a .... beaufigheterek, spitek :) mindig ez van azok meg ott tökölnek fent azzal a 3 szarral amit nyugodtan békén is hagyhatnának :)
  • Glo
    #1560
    HB-t érezhetően többen játszanak.
  • Glo
    #1559
    Alapból meg vannak pl felszállásért eddig 220Xp-t írt, most 440-t.
  • Krodha
    #1558
    na most akkor megy ez az event vagy nem vagy hogy ? :P
  • brasco84
    #1557
    miután kiugranak, utána betudsz. de szerintem ez elég nyilvánvaló
  • Kronos79
    #1556
    Nem tudom, hogy megoldott-e, de ha pl. úgy járok, mint vass17, át lehet ülni másik gépbe, vagy amíg le nem lőnek, vagy meg nem öngyilkolom magam, addig nem? Láttam egy leave plane beállítható gombot, de gondolom, az a gépből ugrás akar lenni.
  • Krodha
    #1555
    mutatja valahol a dupla xp és lion-t? szal hogy szorozza 2vel ?
  • Torzonborz
    #1554
    vasárnap egyik meccsen csajkával egyedül letakarítottam az összes AAA-t ellenséges reptérnél. mondjuk pörögtemforogtam össze vissza de csak sikerült :D
    mondjuk odáig már nem jutott senki hogy bombázza is de azért mókás volt .
  • Glo
    #1553
    Elkezdődött :)
  • Krodha
    #1552
    ez a yak 1b ér valamit ?:S a yak7-es erősebbnek tűnik.
  • Krodha
    #1551
    hát én biztos nem fizetnék ezért (meg semelyik) játékért :P