38447
  • Krodha
    #1630
    na életem legjobb köre. 30 K xp :P
  • flashpointer
    #1629
    Arcade-ben sok minden megtörténhet :D
  • Pluskast
    #1628
    Torpedóval bombázni? Asszem az úgy egy picikét nehezen fog menni :)
  • gstup
    #1627
    AAA és artillery kiiktatására jó.Én a messeren szoktam vinni párat.
  • Krodha
    #1626
    gondolom a yakkokra felszerelhető 2db 50kg-s bomba sokra nem jó, csak plusz teher :D
  • soulhunter85
    #1625
    köszi
  • gstup
    #1624
    A honlapjukon van fenn:

    "And of course these ships will be controlled by players."
  • Belkar
    #1623
    Azért a WoT effektus itt is működik rendesen... Amikor nagyon jó kört megyek kikapunk de amikor szarul megy persze hogy nyerünk
  • flashpointer
    #1622
    A catalenara két egytonnás torpedót tegyek? azzal lehet ugyanúgy bombázni is ha nincs víz?
  • bgabor
    #1621
    Na mi a fene, a fórum a kereszt+számot automatikusan linké alakítja? Ez jó.
  • bgabor
    #1620
    Érdemes, mert a Yakok minden szempontból jobbak a Laggnál. Én most szereztem meg a Yak 9T-t, de eddig az 1b volt a kedvencem, mert jobb mint a 7B, a Laggnál meg mérföldekkel jobb.
  • bgabor
    #1619
    #1156-os számú hozzászólást olvasd el itt a topikban.

  • Krodha
    #1618
    még mindig nem mondtatok semmit a yak 1b-re :P ugye az a yak7 után van, ergó erősebbnek kéne lennie, de ez elég gagyi, legalábbis a fegyverzet terén. érdemes a fullos lagg-omat lecserélni rá? (szerintem nem )
  • soulhunter85
    #1617
    Ha jól értelmezem akkor a fejlesztők elkezdték a hajós ágat,
    vagy ez a Japanese Fleet csak egy újabb küldetés csomag lesz?

  • gstup
    #1616
    Nekem még nem volt ilyen...
  • brasco84
    #1615
    másnak is csinál ilyet? kurva idegesítő. mind a 2 csatából így dobott ki miközben még javában ment...
  • Magyar Betyár
    #1614
    Én egyszer láttam ennek egy ellenpéldáját. 4-en mentek squadban. 2 nehéz bombázó és 2 vadász. Bombázók mentek egymás után közvetlen, vadászok meg kicsit lemaradva védték őket. Én meg csatlakoztam a vadászokhoz. A 2 bombázó kb 5-6 perc alatt megnyerte a meccset. Szerintem később is kb ez lesz a clan harcok stratégiája. lesz 2 csapat. az egyik a bombázók meg az őket védő vadászok a másik meg az enemy bombázókat támadó vadászok. Az nyer aki előbb lelövi a bombázókat.
  • bgabor
    #1613
    Hát ez az orosz szerver nagyon kemény! AR-2bel kidobok pontosan 30 földi célpontot, simán nyerésre állunk mikor lelőnek, EGY célpont marad csak, egy csak bombával pusztítható pillbox. Majd, immár bombázó nélkül, végignézem ahogy az ellenfél szépen lassan ledolgozza a hátrányát. Ott repkedek a vadásszal tíz percen keresztül, mikörzben egyetlen orosz "társam" se támadja azt az egy nyomorult pillboxot, hiába írom le nekik a csetben akárhogy, akárhányszor.

    Végül már csak egy földi célpontunk maradt, mikor végre valamelyik orosznak sierült végre egy bombát rádobnia arra a nyamvadt pillboxra.
    Nyertünk, de ez kábé egyedül rajtam múlt. A tizenöt percig tartó meccsben én elintéztem 30 földi célpontot, nekik tíz perc alatt sikerült a maradék egyet.

    Jobb lenne ha többen lennénk már az EU szerveren, mert ezek az oroszok egy külön állatfaj. Remélem az EU szerveren a siemák nem fogják helyettesíteni őket.
  • bgabor
    #1612
    Sok? Hát azért tűnik annak, mert még nem láttad a többit. :D
    A "number of experienced gunners"-t addig kell növelni, amíg annyi nem lesz a számuk, ahágy védőlövész van a gépeden, pl: H6K-ra és a japcsi bombázókra öt darab! És amíg ode el nem jutsz, nagyon durva mínuszokat kapsz a gunnerek népeségeire.

    De a legnagyobb vicc, hogy a "number of experienced gunners" minden egyes rátett pont után durván drágul. Csak az első pont 240, a második 360, harmadik 480, negyedik pedig 600 pont!

    Úgyhogy egy "picit" sokallom én is. :D
  • Toweliee
    #1611
    Soknak tűnik.
  • Commandier
    #1610
    Áhhhh, de király ez a Bf 109E! Fürge, szakít mindent a tűzerejével, igazi élvezet játszani vele. Nem tudom milyen lesz a többi német gép, de már ezért megérte a német ágat elkezdeni.
  • Torzonborz
    #1609
    mondjuk az a 240 pontot egy kicsit sokallom.
  • Toweliee
    #1608
    Remek, érdemes a képzéseket úgy csinálni, ahogy leírtam vagy nem?
  • Belkar
    #1607
    Hát vagy lecseréled olyan gépre amin csak 1 lövész van vagy pedig összegyűjtesz 240 pontot hogy legyen 2 tapasztalt lövészed.
  • Toweliee
    #1606
    Ok és mi a teendőm, hogy orvosoljam?
  • gstup
    #1605
    Azt hogy több gunnered is van és valószinű,csak az egyik experienced.Szóval ameddig a többi nem az addig csak 1-et tudsz rakni mindenhova.
  • Toweliee
    #1604
    Sziasztok, pár kérdés:
    - fighter személyzetének érdemes a pilótát képezni, bombázónak meg a lövészt?
    - képezném a lövészt, de az értékek mellett megjelent egy piros szám is mínusz előjellel. Akármennyi pontot akarok rátenni a mínusz szám nem csökken hanem nő. Mit rontottam el?

    4-es szinten vagyok. Köszönöm!
  • Magyar Betyár
    #1603
    Tök jó hogy látni a hátsó vezérsíkot működtető huzalozást a lukon keresztül. Ezek szerint le van modellezve és bizony el kell lőni, hogy irányíthatatlan legyen a gép. Itt nekem megmaradt és simán le is szálltam vele.
  • Magyar Betyár
    #1602
    Szerencse malac még mindig ott röfög az ülés alatt.
  • Szpecnyaz
    #1601
    Szerintem nem is kell piszkálni őket olyan gépekkel amiknek nincs elég ütős fegyverzete. Ami igazából a 2db gépágyútól, vagy 6db nehéz géppuskától kezdődik.
  • flashpointer
    #1600
    előbb hk6 al tett be kétfedelűek közé, miután nem volt több bombáznivaló lementem 500-ra és kinyírtam 3-at a faroklövésszel : D
  • bgabor
    #1599
    Hát először is, ha lehet, rakétával kell lőni őket. Nem könnyű, de már egyetlen rakétától megfekszenek, és sok kis tierű vadászra fel lehet tenni a rakétákat.

    Ha nincs rakáta, a következőképpen kell menni ellenük. Először is, sosem szabad beállni mögéjük, mert ott a legdurvább a védelmük, hamar leszedhetnek. Fölülről vagy alulról rárepülve kell lőni őket, ha pedig mégis mögé kerülnél, gyorsan kifordulni a veszélyzónából.
    Márészt pedig nem szabad a törzsüket lőni, mert ott nem tudsz kárt okozni bennük szinte egyáltalán. A szárnyukat, és azon belül is az egyik motort kell lőni. Nem könnyű eltalálni a motort, gyakorolni kell. Ha a kis markerre célzol, a golyók a testét érik, ami gond nélkül elnyel minden lövedéket. A szárnyban/szárnyon viszont motorok, üzemanyagtartály és vezérsíkok(irányítólapok) vannak, csupa sérülékeny cél.
    Addig kell ismételgetni a támadásokat, amíg már feketén füstöl a motorja/leszakad a szárnya/beragad a vezérsíkja, és akkor vége.

    Persze nem árt legalább egy 20mm-es gépágyúval csinálni mindezt, úgyhogy orosz Laggok/yakok meg angol Spitfirek előnyben. :D
  • Magyar Betyár
    #1598
    Érdekes beírtam többször a keresőbe és nem talál
  • Magyar Betyár
    #1597
    Támad attacker géppel. Én a bombázókra bf-110-el megyek. Azon van 7 géppuska közte 2db 20mm-es simán leszedi. Motorra kell célozni.
  • Szpecnyaz
    #1596
    Ugyan azon mint amin itt.
  • Magyar Betyár
    #1595
    milyen néven vagy benn?
  • Szpecnyaz
    #1594
    Na, tudtam küldeni invet. Am húzom a német ágat is. Ott meg még csak T4ben vagyok. Szóval oda beférsz, meg am is gyorsan jön az XP.
  • lammaer
    #1593
    Hát ez a lényeg, lőhetem mint az ökör, rá se bagózik :)

    Ignorálni szoktam, annyi idő alatt leszedek 2 sima gépet, ha mákom van és beadja a critet :)
  • lammaer
    #1592
    Vinnél be a beaufightered mellé a peashoteremmel mi, te kis perverz :)
  • Magyar Betyár
    #1591
    csak vonalban repülve vele kizárólag alulról és felülről rácsapva simán leszedhető mert ott holttere van a lövészeinek.
    Viszon komoly géppuska kell hozzá mert nehéz lelőni