38447
  • Malarki
    #1830
    Szerintem biztos lesznek ilyen pályák is. Ha megnézed, most még nincs túl sok pálya a játékban, talán 5-6 lehet. Ehhez még biztos jön.
  • Torzonborz
    #1829
    mmm csinálnának egy Kurszki csatát oldalanként minyima 500 harckocsival meg legalább még ennyi egyéb födi célponttal aztán lehetne válogatni :D
  • bgabor
    #1828
    Én nem szeretem ha más is bombázik, mert gyorsan elfogynak a célpontok, elvesszük egymás kenyerét. A jó bombázós kör 30+ kiütött földi célpont és Hero Bomber medál(+5000XP). :D

    Számításaim szerint kellene lennie vagy 200 földi célpontnak egy pályán, hogy magas tierben is megérje bombázózni. Aztán most van 60 darab.
  • bgabor
    #1827
    Nem rossz, tényleg zsúfoltan vannak a célpontok, de én nem szeretem Portot, mert nagyon alacsony a kezdőmagasság, 2000 méter. A legtöbb pályán eleve 3500on kezdesz bomberrel.
  • Szpecnyaz
    #1826
    Én már 3 olyan kört is buktam az elmúlt 2 napban ahol 10 gépet lőttem le :D.
  • brasco84
    #1825
    de új rekord, ledobtam az első kört, 3X500, 11 kill, király amikor villannak fel az xpk meg a lionok. mondjuk ez a port pálya maximálisan alkalmas a bombernak.
  • soulhunter85
    #1824
    ismerős az érzés
  • soulhunter85
    #1823
    nyam nyam, finomnak tűnik
  • brasco84
    #1822
    megint nyomtam egy laza 20 ground targets destroyt, perzse buktunk. azért jó lenne ha rajtam kívül más is bombázna :D
  • bgabor
    #1821
    Aha. Bemegy a harctér közepére, ledob egy Fat Mant, és vége a meccsnek, mert az összes földi és légi célpont elpusztul a pályán, őt is beleértve, ha nem elég magasról dobja. :D

    Valójában kilenc tonnányi bomba mehet rá a belső fegyvertérbe, szóval rá fog férni néhány.
  • flashpointer
    #1820
    És mit dobál ez Little Boyokat?
  • bgabor
    #1819
    Nem véletlen, mert ez még nem a teljes játék, a gépek folyamatosan jönnek.
    ITT meg tudod nézni, melyik nemzetnél milyen gépek lesznek a kész játékban.

    Én magam is nagy bombázó rajongó vagyok. Itt van két kép a játékból, amit szerintem minden bombázórajongónak látnia kell:

  • Pluskast
    #1818
    Igen még egy rakás gép lesz benne köztük a B-29 is. Amúgy a készítők hosszú távú célja, hogy minden egyes géptípust berakjanak majd ami a 30-as évektől az ötvenes évek elejéig elkészült és több volt belőle mint pár prototípus.
  • soulhunter85
    #1817
    Gépeket raknak még a játékba? Mert nekem a b-25 és a b-29 kicsit hiányzik.
    nem tehetek róla I LOVE BOMBERS :D
  • Pluskast
    #1816
    Jók az oroszok. La-5 La-7 a legjobb gépek közé tartoznak a játékban. Yer-2 meg egész jó bombázó bármit kiszedsz vele.
  • Pluskast
    #1815
    Változó de általában pozitív szokott lenni a vége. Egyébként a teljes javítási költséget nem mindig fizeted ki.
  • soulhunter85
    #1814
    wotba is szívesen megmutatnám a fejlesztőknek a kurszki csata végeredményét
    veszteségek megközelítőleg orosz 2300 harckocsi németek 400 harckocsit vesztettek. Miről beszélünk?
  • soulhunter85
    #1813
    látszik hogy orosz játék itt is op-k akár a wot
  • Belkar
    #1812
    Hát jó nem értek hozzá csak kívülről elég jónak tűnt Azért örültem volna ha megcsinálják ezt...

    Majd talán egyszer
  • bgabor
    #1811
    Játszál néhány más nemzetet, és rögtön megtanulod majd értékelni az oroszok vadászait és bombázóit. Majd például jusson eszedbe az SB/AR-2 3 db 500 kilós bombája, amikor a német He-111 50 kilós szemeteskukáival "bombázol". :D

    Vagy amikor kifizeted a vadászgéped 5-7000 kredites javítását, emlékezz az 1000ért javítható Yakokra.
  • soulhunter85
    #1810
    hát ez lol összeszedte az összes rammert
  • Torzonborz
    #1809
    bakker azért ez elég durva volt :D mndjuk érdekes hogy 2:00nál konkrétan belerongyolt egy gép és vígan ment tovább.
  • bgabor
    #1808
    Picit mást jelent lemodellezni egy lövész helyét úgy, hogy külső nézetből, húsz méterről nézve jól fessen, és úgy hogy belső nézetből is szép és nagyfelbontású legyen.
  • Belkar
    #1807
    Direkt szoktam nézegetni és szerintem nagyjából le is vannak moddellezve belülről a gépek mármint azok a részek ahol a lövészek vannak.
  • bgabor
    #1806
    Sokszor beszéltük, hogy a javítási költségek jelenleg teljesen hasraütésszerűek a játékban.

    Kedvenc példám a japán zérók. Tier8on két Zero van, az A6M3, és az A6M3 mod 22. A kettő teljesen ugyanaz a gép, annyi hogy a mod 22-nek 80-al több lőszere van a gépágyúkhoz, tehát nem 60, hanem 100 lőszer gépágyúnként.
    Erre az A6M3-at 3600ért javítják, az A6M3 mod 22-őt 7600ért. WTF?

    Plusz jelenleg a magas tierű bombázók használata nem rentábilis. Egy B-17es repülő erődöt 25.000 kreditért javítanak, és kábé 30 földi célpontot kell kidobnia ahhoz, hogy ezt legalább nullszaldósra kihozza.
    A pályákon meg szokott lenni úgy 60 földi célpont összesen, amire jut átlag 5-6 bombázó. Meg se éri bevinni ezeket a gépeket. És ugye tutira le is lövik őket, mert 14-es tieren már nemhogy bombázógyilkos gépek(Me-410, Beaufighter), de jetek is rohangálnak. Ha rádjön egy Me-163 Komet, ott nincs mit tenni.
  • bgabor
    #1805
    Belsőnézetet igen, mist csinálják a bombázók és a nehézvadászok pilótafülkéit. A lövészeknél természetesen nem lesz belsőnézet, túl sok erőforrást emésztene fel. Csak a H6K-nak öt különböző lővészhelye van. A B-17 kategóriájúakról nem is beszélve, szinte az egész gép belsejét le kéne emodellezni hozzá.
  • vajakos21
    #1804

    Catalina rajongóknak :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wXrmTmsJ1DQ#!
  • Belkar
    #1803
    Egyébként a bombázókba nem terveznek belső nézetet? Például külön a pilótának meg külön a lövészeknek nagyon élvezetes lenne úgy szerintem...
  • zsoltesz90
    #1802
    Azt hiszem az oroszokat tier 5-ben abba is hagyom. Az yakok agan semmi fejlodes. A lagg utan tobb tier kulonbseggel jon a tobbi gep. Az attacker ag meg veget er az IL-2vel sajnos. Bombazok meg nem nagyon vonzzanak. Szerintetek melyik agnak erdemes az orosz utan nekiallni?
  • brasco84
    #1801
    nagyrésze AR-2, utána jött egy kis Yak amivel nem volt szerencsém, és mondom behozom az SB-t mert maradt még 2 unit amit képtelenek voltak elpusztítani :D
  • Glo
    #1800
    Grat!

    Milyen géppel?
  • brasco84
    #1799
    na ez jó kör volt :)
  • lammaer
    #1798
    A bevételeid amúgy hogy szoktak alakulni ezekkel a gépekkel?
  • Glo
    #1797
    A felépülése nincs bevezetve. Nekem már többször lőtték ki pl lövészemet is.

    Gondolom a későbbiekben lesz ennek értelme, mint ahogy a gép elhagyásának is szvsz szánnak valamit. De kétlem, hogy ezt árkádban vezetnék be, valszeg FRB-ben vagy dinamikus kampányban lesz ennek valami hatása.
  • Pluskast
    #1796
    Igen bár a készítők javítási költségeivel kapcsolatos elképzeléseiket messze nem tudom megérteni. Két példa. Német oldal 14-es szinten "kapható" Me-109G6 javítási költsége 9k és ugyan azon a szinten lévő FW 190D12 17k. Hogy is van ez?? Ugyan az a szint kb ugyan az a képesség és majdnem dupla javítási költség?? Másik példa FW190D12 említett 17k és a kettő szinten feljebb lévő Ta-152 15k. Hogy lehet az, hogy egy alacsonyabb tier-ü gép javítása többe kerül? Engem ez baromira zavar.
  • lammaer
    #1795
    Szuper, vhol érthető is.
  • Pluskast
    #1794
    Az általad felvázolt esetben pedig pont, hogy fordítva van. Ha kis géppel szedsz le egy nálad jóval nagyobbat több xp-t kapsz mint vele egy szinten lévő gép esetében. Tudom, mert már megtörtént velem. Anno Mc 202-vel kiszedtem egy Mustangot és majdnem 4000 xp-t kaptam érte. A magasabb szinten lévő gépeknél pedig ugye azért több százalékosan a kapható reweard mert ugye többe kerül a javítási költség, és így próbálják kompenzálni (bár ezek a javítási költségek nagyon nincsenek rendben)
  • lammaer
    #1793
    Ez mondjuk így kimondottan értelmetlenne tűnik nekem.... pont hogy az alacsonyabb tierű géppel NEHEZEBB kiszedni valamit, ezért logikusan több reward járna. Ehhez képest itt pont fordítva van...


    Vajon leszedett repülőgépek esetében is így van ez? S
    zóval ha valami isteni csoda során lelőnék egy B17-est I152-vel (eltalálom az ammoracket amikor száll le :D ), vajh kevesebb XPt kapnék mintha me162-vel kapnám le?
  • lammaer
    #1792
    "mert a pilóta sérülése még nincs bevezetve."

    Egyetlen egyszer láttam olyat, hogy soroztam az ellenfelet (pont szembeharc volt), és kiírta hogy elájult a pilótája, aztán lezuhant. Ez nem lehet a sérülés?
    Mondjuk mivel edig tényleg csak egy ilyen volt....
  • lammaer
    #1791
    Hehe, nem rég találtam meg egyáltalán azt a képernyőt ahol ezek a pontok vannak.. Átfutottam hogy miféle skillek vannak, de valahogy egyiket sem találtam egetverően fontosnak ezért aztán hagytam parlagon a pontokat hogy majd később ránézek.

    pl szimpla vadászgépben abszolút nem láttam olyan skillt ami hatásal lehetne a harcértékre, g tolerancia meg ilyesmi eddig sosem okozott gondot, 2-3 sec fekete képernyő amikor felhúzom a gépet irreleváns, látótávolság meg lopajkodás - ugyan, hagyjuk már :)

    Javítással meg úgy vagyok, amikor játszok akkor én menni akarok a géppel, nem fogok 2 órát várni a következő körig vele. Meghal, indít újra a csata...