38447
  • lammaer
    #1670
    Hurricane-ra megéri felrakni a rakétát, vagy ront érezhetően a manőverezőképességén (nem mintha lenne neki alapból) :)
  • lammaer
    #1669
    Nemár, volt pofájuk EGY napos eventet csinálni, azt is hétköznapra????

    Na, ezek lesznek az igazi fukar banda.
  • Amaymon
    #1668
    "Jobb lenne ha többen lennénk már az EU szerveren, mert ezek az oroszok egy külön állatfaj."

    EU-n játszottam egy ideig, de azt vettem észre. Azon kívül, hogy nagy a várakozási idő, a másik szerveren kommunikálnak a játékosok. EU-n jellemzőbb, hogy egy "mukk"-ot sem szól senki egy ütközet alatt.

    A másik szerón, ha HB-n rátapadok egy társra sokszor reagál és automatikusan úgy viselkedik, mint egy kötelék. Egyszerűen többen vannak, ennek jó és rossz oldalát tekintve egyaránt.
  • Nohab
    #1667
    Pedig szerintem te szeretni fogod. Nem az az ész nélküli lövölde, de nem egy Arma.
  • Zero 7th
    #1666
    Nem biztos, hogy BF-et akarok.. :P

    Tegnap éjjel letöltöttem ezt, gondoltam egy próbát megér. Rég röpködtem, vastagon poros a joystick... :)
  • Szpecnyaz
    #1665
    Főleg hogy már vége is van az eventnek.
  • Magyar Betyár
    #1664
    főleg, hogy nem is megy a játék
  • brasco84
    #1663
    a launcherbe benne van a hír hogy holnap (azaz ma) 2X xp meg pénz.. eléggé az utolsó pillanatban rakták ki :D van még mit fejlődni
  • Magyar Betyár
    #1662
    mindenképpen jobb a kevesebb de nagyobb bomba. Én 9db 500kg-ost viszek és jobban bevált mint a 18db 250 kilós. 500kg képes egyszerre 4-5 célpontot elpusztítani ha jó helyre esik.
  • vajakos21
    #1661
    Fórum is halott. Tán frissítenek valamit...a remény hal meg utoljára
  • Magyar Betyár
    #1660
    Én bombázóval kicsi pályán lemegyek alacsonyra és kb 500m-ről bombázok. Egyrész azért nem maradok magasan mert az indulási magasság 3km és az nem menedék. Egy lvl 7-10 vadász secperc felteker oda és vége a dalnak. Lehetne azt csinálni, hogy előbb felmész 8km magasra és onnan nyugodtan bombázgathatsz de mire oda feltekersz vége a körnek. A másik az lenne, hogy valaki védi a seggedet de ha nem mész squadban erre kicsi az esély. Le sem szarnak hiába kérsz rádión segítséget.
    Én azt csinálom, hogy lemegyek alacsonyra és földhöz tapadva bombázok. Erre tökéletesen alkalmas a külső nézetes bombázó célkereszt nem kell az f7-est nézetet használni. Alacsonyan repülve megvan az az előny, hogy csak felülről és oldalról támadhatnak az alsó holteret nem tudják kihasználni a vadászok. Ráadásul ha felülről támadnak hamarabb fel kell húzniuk a gépet tehát kevesebb ideig tüzelhetnek. Hegyes völgyes pályán ráadásul kénytelenek folyamatosan mögöttem repülni a hátsó lövész nagy örömére
  • brasco84
    #1659
    nálam se
  • hawkie22
    #1658
    Akkor ezek szerint nem nálam van a hiba. Pedig már azt hittem. :(
  • soulhunter85
    #1657
    Nálatok is meghalt a játék? Már be se loggol.
  • Desmodromic
    #1656
    Adta a Beaufighternek! :)

  • soulhunter85
    #1655
    tegnap jó volt a szakasz ma meg már ez sem jó + még ha hb-re megyek diconnceted from the battle server. nagyon faxa
  • Malarki
    #1654
    De én pilótafülkéből szeretek repülni :P

    A szakaszozás meg még nem működik rendesen. Ez van, ez még csak béta verzió.
  • soulhunter85
    #1653
    squadba probállnánk játszani de nem lehet invelni a másikat mert állandóan chat disconnectedet ír. mi ez a bugos ...?
  • Glo
    #1652
    Nyomj F4-et, máris nem fog idegesíteni :)
  • Malarki
    #1651
    Az amcsi vadászokon csak engem idegesítenek azok a rohadt nagyítós célzógömbök? Semmit se lehet látni bennük :S
  • gstup
    #1650
    Jó persze,nekem sem 100%-os a rátám,de azért egy 90%-ot adok magamnak :D
  • Torzonborz
    #1649
    nagy magasságból azért párszor mellé ment a cucc , igaz 6x100 kg-s bombákkal próbáltam az 500 kg-s azt majd ma nézem meg .
  • Pluskast
    #1648
    Ha egyedül tolod a játékot nem csodálkozom rajta. Tarts egy pár napos pihenőt.
  • gstup
    #1647
    Mivel hasonlóan gondolkozom (Nekem is van logikám ;) ) ezért írtam hogy nem minden a minnél nagyobb bomba ;) .
  • Krodha
    #1646
    az normális,hogy kezdem unni ?:D
  • soulhunter85
    #1645
    ahogy mondod! :)
  • Nohab
    #1644
    Heroes and Generalst próbáltad? Inkább az hasonlít egy Bf-re, mint ez valaha is fog.
  • soulhunter85
    #1643
    Én a H6K4 re szavazok a kis 1000kg-os malacaira:) 4000 méterről bele pottyantasz egyet a konvojba, és 3-4 tankot kiszed egy bomba, egy tüzér fészek közepébe 1db
    röfi és volt hogy mind 4 lövész állást kiszedtem
  • Krodha
    #1642
    nyilván attól függ, hogy hány enemy van egy rakáson... mert ha sok van külön külön, akkor 2 bombával sokra nem mész, az akkor is csak 2 hit.... de ha egy kupacon van 5-6 , akkor viszont a nagyobb bomba érvényesül.... logika :)
  • gstup
    #1641
    Érdekes,szerintem a bombázó célzőkészüléke nagyon jó kis cucc és iszonyat könnyű használni.Magasság?Szerintem ha nem mozgócélpont mindegy,de még mozgónál is.Én van hogy 2800,de tegnap pl. 5200-ról szórtam a battleshipeket.A minnél nagyobb bomba,szerintem nem mindig helytálló.Van hogy többre mentem a JU-88-as 32*50kg és 4*250kg-os terhével mint a s.79 2*500kg-os terhével.
  • Krodha
    #1640
    hát én kezdem megunni
  • Torzonborz
    #1639
    bombázásról tudnál kicsit bővebben írni ? milyen magasságból milyen sebességgel érdemes , célzásnál mire kell figyelni ?

    SB 2M-100-at megvettem tegnap és próbálgattam a bombacélzós nézetet de úgy nem sok mindent találtam el , inkább zuhanóbombázós stílusban jöttek össze a találatok.
  • Krodha
    #1638
    yak1re nem lehet rakétát tenni, amg a lagg3-ra igen, ezért is mondtam,hogy nekem jobban bejön a lagg mint a yak1b
  • bgabor
    #1637
    Kábé igen, rakj inkább rájuk rakétákat, azzal a bombázók réme lehetsz.
  • bgabor
    #1636
    Torpedót vinni hajók ellen kell, és meg kell mondjam, sokkal kevésbé hatásos fegyverek a jtáékban, mint a bombák.

    Catalinára rárakhatsz két torpedót, amivel támadhatsz két hajót. Vagy felrakhatsz helyette négy darab 500 kilós bombát, amivel négy bármit támadhatsz. Simán ki lehet dobni velük négy rombolót egyetlen ráfutással.
    A bomba a jó választás, egyértelműen, és minél nagyobb a bomba, annál jobb.

    Azt már meg se említem, hogy bombát bárhogyan(zuhanóbombázással a földön lévő célmarkerral, vagy nagy magasságból bombacélzó nézetben), bármilyen magasról tudsz dobni, míg a torpedókat csak extrém kis magasságból, vízszintes repülésből tudod dobni, és egy mozgó hajót nem éppen egyszerű eltalálni vele, mert van egy minimális ledobási távolsága is, tehát hogy a hajó nem lehet közebb az oldáskor egy bizonyos távolságnál.

    Szóval a torpedót nagyon macerás hassználni, és csak vízi célpontok ellen jó, úgyhogy nem éri meg feltenni a bomba helyett.
  • twi452
    #1635
    annyira nem lett nagy móka.. bejött 1 az ACES klán 3 b-17 és egy vadász kísérővel

    végigdarálták a földi célpontokat és vége.. nem hagytak semmit
  • twi452
    #1634
    ú jó hogy szóltál már nagyon tele volt a tököm az előzővel :D
    be is ugrok gyorsan :)
  • pirdi
    #1633
    Hát ez jó, semmit nem fejlesztettem az amerikai vagy orosz ágra, erre kicserélik a HB-t a koreai hadszíntérre. Alap amerikai gépem mellett elment a Mig-15 meg a Sabre.
  • Zero 7th
    #1632
    Ha a végén raknának bele még gyalogságot is, már el is érné a 10 éves Battlefield vagy Flashpoint szintjét... :P
  • Pluskast
    #1631
    Őőőő, de azért ez nem ennyire arcade :D Inkább tegyél rá bombákat ha szárazföldi pályára rak a játék ;)