38447
  • vajakos21
    #1990
    Az a játékosszámtól függ,hogy tudsz-e választani. Késő éjjel már nem igen lehet.
  • Zero 7th
    #1989
    Gyááá, nemá', milyen "gép csíkja"? Na mindegy, van néhány nép, mire minddel betelik a csík vagy lesz kész meccsméking, vagy unlockolok addigra valami használható gépet...

    Ahogy nézem, mókolják a játékot folyamatosan, tegnap még nem lehetett oldalt választani historicalban, ma meg már lehet.
  • Glo
    #1988
    Aha, a hangárban levő legmagasabb gép tier-je határozza meg az MM besorolást.
  • soulhunter85
    #1987
    Sziasztok

    Ha egy nemzetből megvan a 10. szint, és én vissza rakok minden alap gépet,
    akkor kis tierbe fog rakni?
  • Glo
    #1986
    Mire a 0-s géppel eljut T20-ig addigra kitermeli hozzá a lóvét is, meg a fullos legénységet :)

    Kár, hogy ha betelik a csíkja a gépen akkor csak 5-öd Xp-t kap.. Ezért nem lehet Csajkával kitermelni a Mig15-öt :)
  • Amaymon
    #1985
    "ha azt combatra teszem akkor jobban fordul a gép közelharcban kis sebességen?"

    Azt én is használom. A kifigyelt közeledő ellenfél felé megyek, szembe jócskán fölötte. Olyan irányban hogy balra vagy jobbra tőlem, srégen alattam haladjon. Jobb gombbal figyelem, mikor a szárnnyal egy vonalba ér, combat flaps ki ráfordul, zuhan. Nekem elég jól működik bizonyos szitukban, ha nem veszi észre a szándékom.
  • Szpecnyaz
    #1984
    Folyamatosan tolom velük a körönkénti 4-8 frages köröket. Elég durva hogy szinte bármit leradírozok velük egy pillanat alatt aminek be tudok menni a seggébe. De ha valami rám fordul, azt is seperc alatt kifordulom, csak hogy a prédából legyen a vadász. Csak annyi velük a gáz hogy törékenyek, egy sorozattal le leszednek az égről.
  • twi452
    #1983
    Ezzel csak az a bökkenő, hogy az összes előtte lévőt is meg kell venned sorban majd :D Úgyhogy nem tudod technikailag csak a 15öst megvenni :D
  • flashpointer
    #1982
    Én is úgy nyomom :D némettek kihúztam 4db T4 gépig, aztán azzal megyek, de az nem túl jövedelmező, Oroszokat végigcsinálom T0-val, mert irtó szórakoztató, amival meg japóval emg csak bombázom T3ban
  • csaszix
    #1981
  • Zero 7th
    #1980
    Egyébként arra jutottam, hogy amíg nincs matchmaking, én maradok tier0ban. Kurvára semmi értelme nincs tier1-2 gépekkel bemenni tier10+ok közé, viszont tier0ban működik a meccsméking, csak tier0-4 közt pakol be meccsbe, és ha saját kategóriámban vagyok, akkor kb tízszer vagyok hatékonyabb.

    Úgyhogy sztem az első orosz gép, amit megveszek, az a mig15 lesz...
  • Trabant93
    #1979
    Az biztos,hogy rettentő OP-k,rohadt gyorsan fordulnak.Nemegyszer cibáltam le már velük 3-4 szinttel magasabb gépeket is :)
  • rudii
    #1978
    Neha meglatogathatnal minket. -.-
  • Szpecnyaz
    #1977
    Engedtem a kísértésnek és kipróbáltam a ruszki ágat. Hát ezek a kis biplánok hihetetlenül OP cuccok. Nem is értem miért nem velük kezdtem el játszani. Ha nincs túl sok nagy tierű gép akkor sorban lövök le velük mindent ami elém kerül.
  • bgabor
    #1976
    Én a legjobbnak egyébként a MiG-15öt mondanám. A Sabre talán a legszebb gép a játékban, de azzal a hat ötvenes géppuskával mire leszed valakit, főleg így hogy csak r9vid ideig tud a célra tartani, mielőtt elhúzna mellette, hát... A MiG-en legalább a fegyverzet olyan, hogy azzal elég egyszer betalálnod.
  • bgabor
    #1975
    Hát a Komet meg a Ki-200 az valami nagyon durva, bemennek a csatába és hullanak a bombázók, mint a legyek(mondjuk azok már akkor gyorsan hullanak, ha bombázóromboló repülőgépek vannak bent, ez az egyik látványos szög a bombázó=arty örörség koporsójában).
    Gyakorlailag olyan gyorsak, hogy alig lehet közelkerülni hozzájuk hogy lekapd őket, gyakorlatilag amikor lejönnek a propelleresek közé, akkor van egy rövid ablak, amikor sebezhetőek, egyébként nemigen.
    De ez a sebesség őket is meggátolja abban hogy hatékonyan tudjanak célozni, tehát amíg egy nagy, egyenesen repülő bombázó remek préda nekik, addig egy folyamatosan kanyargó lassú kis propelletes vadászt nagyon nehezen tudnak levenni.

    MiG-15 és a Sabre, meg a hozzájuk vezető sugárhajtűsúak jó gépek, de ugyanettől a problémától szenvednek. Szóval klassz cuccok, de messze nem legyőzhetetlenek, és egy, a repülési profiljuktól teljesen elütő természetű gépet nagyon nehezen szednek le.

    De kérdezd rudiit, ő sokat szedett már le belőlük propelleres géppel, így bátran nevezhető szakértőnek a témában.
  • pirdi
    #1974
    Megosztanám az egyik tegnapi élményem veletek. Én eddig a bombázás híve voltam, az való nekem, csak szépen, tatásan repkedni és osztani a csomagot. De eljutottam a Bf-109F4ig, gondoltam, kipróbálom a vadászt is. Eddig nem nagyon sikerült jó köröket menni velük, ezért hanyagoltam. De!
    Ez a gép úgy fordult, ahogy az egeret mozgattam. 35 percig tartott a csata, két gépet szedtem le. A végén 15 percig csatáztam egy királykobrával. Már csak ketten voltunk. 3x mentünk vissza a repterünkre tankolni, javítani, de csak nem bírtunk egymással. Azért nyertünk, mert elfogytak az amcsi tankok. Azt hiszem, hogy adrenalin-mérgezésem lett. Hihetetlen élmény volt. Persze ez HB-ben volt, nem is megyek arcade-ba.
  • R3nton
    #1973
    én leszállásnál rákönyököltem az F-re és előreborultam :D
  • foxbat88fx
    #1972
    hehe amúgy a britt Beaufighter k***va jó :)
    aki most kezdi a gamet az ne hagyja ki :D
    sebessége van, de lassan fordul.... de ha valaki bekerül a célkeresztbe..... pfff az keresztet vethet
  • foxbat88fx
    #1971
    sziasztok! most vettem észre hogy ha lenyomom az F gombot akkor a Flaps-ot lehet néhány gépen állítani... ha azt combatra teszem akkor jobban fordul a gép közelharcban kis sebességen? :D
  • rudii
    #1970
    Engem me'g ep most lottek le. A sajat csapattarsam. Elmondasa szerint azert , hogy ne lopjak... -.-"
  • Zero 7th
    #1969
    Nna, igazatok volt, egérrel kell ezt játszani. Így már nagyon bejövős, meg egy pöppet hatékonyabb is vagyok, épp most lőttem le 11-et egy tier0-ás árkád körben...
  • twi452
    #1968
    ez az AR-2 tényleg egy szemét dög gép..úgy fordul mint egy vadászgép kb :D
  • rudii
    #1967
    Hidd el nemolyan vicces ha ellened van. :ASD :DD
  • twi452
    #1966
    a migekre mondják, hogy az kiemelkedő a többi közül bár szerintem nincs sok jelentősége egyelőre

    amíg nem lesz olyan, hogy csak jetek mennek egymás ellen addig tökmindegy..:) sabre-t szídják nagyon, hogy olyan a fegyverzete mint a lvl 4es gépeknek :D
    japó jetet meg még egyszer sem láttam játékban pedig biztos vicces kis rakéta :D
  • Belkar
    #1965
    Na mivel közbejött egy kisebb vita ezért nem válaszolt senki a kérdésemre szóval szerintetek? :D
  • flashpointer
    #1964
    most látom abból több típus van semmi :P
  • flashpointer
    #1963
    Catalenaval hogyan lehet kinyitni a kereket leszálláshoz? O_o
  • Jeffjohnson
    #1962
    "Az a meglátásom ez a játék is csak olyan lesz mint a WOT...csak épp repülő van benne."

    -Már most sem olyan! Pl: itt beviheted arcadeban az összes géped van HB, FRB ami szvsz WOT-ban sohasem lesz csak igérgetik.

    "-Hülye játékosok, mind kettőben meg vannak ugyanúgy."

    -Ez igaz minden játékra

    "-Arty helyett itt majd lehet utálni a bombázókat."

    Bombázókat? Mégis miért? He-111-em 1-2 sorozatból biztosan fekszik és ez igaz a bombázók 90%-ára B-17 az nehezebb de pl Me-163 egy sorozatból azt is leszedi vagy mondjuk egy rakétás Beaufighter, hogy ne csak a top tiert nézzük.

    "-Itt is vannak marha érdekes lövések, van hogy egy apró sorozat ketté fűrészel egy gépet, van hogy szitává lehet lyuggatni de azért repül.
    Ja...és bár nincs kész, de gold-ot, vagy nem is gold miafaszom itt a neve, azt lehet venni."

    -DM még nincs kész minden gépre de az elmondható, hogy a nagyobb kaliberű fegyverekben nem lehet csalódni pl: amcsiknál a 37mm esből 1-2 találat a szárnyon és biztosan kettéreszeli vagy ugyanez oroszoknál a 20mm-eseknél.

    "A kezdteti lelkesedés nagy volt, tényleg. De amint ez leült...á...itt is ugyanaz lesz mint ott.
    Ettól persze nem rossz a War Thunder. Sőt, jó ez, szórakoztató és leköt.Nincs ezzel baj, szó se róla. Csak nem lesz más."

    -Szerintem a WOT még mindig baromi jövedelmező a WG-nek és nemhogy csökkent volna a játékosszám a kezdetekhez képest hanem nőtt.

    "Az viszont igaz, hogy a WoWP ey kutyaszar ehhez képest, és a kutya se játszik vele."

    -Ez igaz

    "Ám de. Persze, majd összekapcsolják a szárazföldet meg a tengert meg légteret és így csatázni? Aha...oda fönt a gépek, lent a tankok. A játékosok meg a 10 éves tigristankalegerősebb Jürgen88Rommel, és a Siemka-banda. Hát az nagyon szép lesz mondhatom..."

    -Erről a játéktípusról még csak annyit lehet tudni, hogy lesz ilyen de akinek nem tetszik az játszhat szeparáltan is. 10 éves játékosok mindenhol vannak nem igazán értem mi ezzel a problémád.


    "De amúgy tényleg, tetszik ,fasza ez, csak a hasonló hibák , idegesítő dolgok, itt is meglesznek."

    -Szerintem itt teljesen más problémák vannak a két játék annyiban hasonlít, hogy mindkettőben nehéz fejlődni és fenntartani a top géped de itt van esélyed kilőni egy Reserve géppel a Jet-et míg WOT-ban lisztestraktorral sohasem lősz IS-7-et. Itt az a jó, hogy a Tier kevesebbet számít mint a tudás.
  • bgabor
    #1961
    Érdekes, pont ezt gondolom én is rólad. Tetszenek egyébként ezek a történész kifejezések, amiket használsz(kibaszott seggfej, baszódj meg stb), az egész nagyon intellektuális benyomást kelt. Nem csoda hogy a kutyának sincs szüksége ilyenekre ma a munkaerőpiacon. (ha valaki nem tudná, bár ő már mindenkinek elmondta, tomdantes éppen történésznek tanul, és mint látható, nagyon komolyan veszi magát. Remélhetőleg legalább nem az állam pénzén. Ennyi erővel bölcsésznek is mehetne)

    Mellesleg ha kioktató, leereszkedő módon beszélsz az emberekkel, akkor bizony számíts arra hogy ez visszatetszést kelt. Csak annyi történt, hogy én voltam az első aki eluntam.
    (Tudod:
    "Ha pedig valami könyebb, de viszont lehet vele eredményt hozni...na mi fog ebből következni?"
    "Mindig elmondom, a jó történész mindig objektivitásra törekszik, de mivel ez egy emberi tulajdonság, teljesen senki sem lehet az, mindenkit befolyásolnak az érzelmi, saját látásmódja."
    "Pláne...de ezt nehéz olyannak elmagyarázni aki nem tudja hogy milyen egy történész. És naná hogy utána Kurt Rieder a jó neki..."


    és hasonló mondatok, régóta figyelem a munkásságodat a WoT topikban)
  • Para1
    #1960
    Ez így igaz! Ha nem lenne hasznuk nem lenne miből föntartaniuk ezt az egészet. Ez teljesen logikus sztm is.
  • rudii
    #1959
    De persze ez teljessen normalis. Ez igy van kitalalva, hogy az emeberek vegyenek premium szamla meg premium tank. Ha konnyen fenttarthato lenne senki se venne, nem lenne haszon. Teljessen logikus miert konnyu a jatek elejen gyorsan fejlodni majd kesobb miert lesz sokkal vontatottabb nehezebb.
  • rudii
    #1958
    WoTba T10el megyek vereseg tuti minusz. Atlagos gyozelem stagnalaok. Nagyon jo meccs eseten van plusz kredit. De hosszutavon egyertelmu minusz es ulhetek kis Tierbe farmolni. Termeszetessen PREM nelkuli jatektrol beszelek. Szoval 3-4 buko egymasutan elegge eltudja venni a kedvet az embernek. :(
  • TomDantes
    #1957
    Egyből el kell cseszni az ember kedvért? Mi a bánatos isten faszért nem lehet normálisan mi? Ha nem egyezik a másikkkal a véleményed le kell ugatni? De utálom az ilyen kibaszott seggfejeket!
  • TomDantes
    #1956
    Hogy mindig akad egy ilyen kibaszott seggfej, aki egyből csak kötözködik. Baszódj meg...
  • TomDantes
    #1955
    Hülye fasz
  • Para1
    #1954
    *rájszolás
  • Para1
    #1953
    Szerintem meg szarjon sünt a WT hogy kiszedte a játékból Island Airfieldet( Peliliut). Az h 3-4órán keresztül megy a rászolás a teraszon az meg már hányingerkelltő néha!
  • bgabor
    #1952
    Erre a sok ostobaságra, meg az utána következő többire akartam írni egy elég otromba választ, de nem teszem.

    "Ha pedig valami könyebb, de viszont lehet vele eredményt hozni...na mi fog ebből következni?" Annyit azért megjegyeznék, hogy nyugodtan leszálhatsz a magas lóról, mert a hozzászólásaid alapján a világon semmi sem indokolja hogy a hátán üljél.
  • wulwerin
    #1951
    Ok. Csak most kezdek vele majd játszani, csak tudni szerettem volna, hogy mennyire vegyem "komolyan".