38447
  • vajakos21
    #1870
    Friss sikerélmény, 50 mm-el lelőttem egy A20 ast HB-ban. (jó utána meghaltam e XP38-tól de akkor is)
  • vajakos21
    #1869
    Én meg joyal játszom:)
  • bgabor
    #1868
    Legalább 15 másodperig bírtam, a többszöri beletekerést is beleszámolva.
  • Glo
    #1867
    Te végignézted? Én 5-5 másodpercet bírtam, mert ennyi idő kellett h feleszméljek a sokkból amit a kommentátor okozott
  • bgabor
    #1866
    Én a britekkel, mert annó az IL-2ben nagyon szerettem a Gloster Gladiatort. Aztán hamar kiderült hogy aki amivel repül, az a nemzete fejlődik csak. :D
    Persze a H6K megvétele óta én is átálltam japánokra, így egyszerre lehet pénzt farmolni és szintet lépni.
  • bgabor
    #1865
    Sosem értettem, hogy egyesek miért két óra játéktapasztalat után készítenek ismertetőt egy játékról mások számára(újabban ez a divat, úgy látom).
    Öljön már bele három-négy napot, jusson el tier 6-8 körülre legalább két nemzettel, és akkor már lesz némi rálátása a dolgokra, amiről beszámolhat másoknak. De hogy valaki az alap gépekkel játszik, és "bemutatja" azt amit bármelyik kezdő láthat az első tíz perc játék után, azt elég értelmetlennek találom. Plusz az illető a játék lehetőségeinek kb az 1%-át látta. Tényleg úgy érzi hogy ez elég egy teszthez?

  • hawkie22
    #1864
    Én nem azért kezdtem a németekkel, hanem mert ott élek, ésszerű választásnak tűnt. :D Köszi amúgy a tanácsokat. Most nem tudok dönteni, hogy az amcsikat próbáljam ki vagy az angolokat. A Spitfire-ket meg Hurricane-ket nagyon szeretem.
  • twi452
    #1863
    én a japókkal kezdtem anno..:$ :D annyira nem is bántam meg jó gépek vannak ott is :)
  • bgabor
    #1862
    Bobázónézetbe (F7 gomb) azokon a gépeken tudsz bemenni, amiknek van ilyen berendezésük, szinte az összes nagyobb kétmotoros bombázó ilyen. SB, AR-2, He-111 vonal végig.

    Mindenki egérrel játszik, tedd azt te is, joystickal jóval nehezebb az irányítás.

    Azt pedig tudjuk hogy a németekkel vagy, minden kezdő magyar játékos azokkal van.
  • vajakos21
    #1861
    A ju 87 eseknél nincs bombernézet.Amúgy lenyomod a gép orrát és látod a sárga célkeresztet a földön.Azt kell rávinni. Van amelyiknél 1500 méter körül jelenik meg. A rendes bombázóknál végig látod.Egérrel könnyebb,de ez a kihívás :)
  • hawkie22
    #1860
    LEhet, hogy én vagyok balfasz, de joystick-al alig-alig érek el eredményt. Max 1-2 repcsit tudok leszedni, bombázni meg egyáltalán nem.
    Mondjuk nem is vált át bombázó nézetbe nekem, van pilótafülke, kinti nézet, a hátsó lövész nézete meg third person nézet. Azt ennyi. Szóval bombázni se tudok.
    Egérrel jobb lenne az irányítás? Vagy ti hogy lövöldöztök le ennyi repcsit. Ja, németekkel vagyok, jelenleg 4-es szintű gépekkel tudok repülni.
  • twi452
    #1859
    Most, hogy rudii rám írt megnéztem ezt a chat dolgot a játékban :)
    lehet csinálni külön szobákat is mint a wot-ban
    igaz annyi van, hogy ha mindenki kilépett belőle akkor be is záródik és újra be kell lépnie valakinek, hogy létrejöjjön
    csináltam egyet sg.hu a neve

    belépni pedig /join #szobanév
    azaz /join #sg.hu

    vagy rá is lehet keresni a keresővel
    ha még nincs ilyen szoba akkor ugyanezzel létrehozza
  • Glo
    #1858
    Hát ja, van ez így.. a kedvencem mikor az Ai bevág elém, és a nagy kínnal Elevator crit-re tett bomberemet szétlövi.. na akkor lenne kedvem TK-t csinálni..

    De múltkor egy koszos ai Cr42 keresztberepült előttem mikor lőttem, persze TK lett, egyből -22.800 lion..
  • twi452
    #1857
    akkor gondolom egy 30-40k+ csekket kap majd mert a d12-esben ücsörgött és HB-ben toltuk :) de attól még én nem kaptam érte semmit..ez nem tetszik :D
  • Glo
    #1856
    Még nem jött rá, hogy a teljes repair díjat ki kell fizetnie Disco esetében :)

    Nekem volt egy disconnectem a mobilnet szarakodása miatt, fizethettem is, pedig le tuti nem zuhantam.. H6K-ban volt.. örültem :)
  • twi452
    #1855
    azért tetvek itt is vannak

    kilövöm az üzemanyagtankját a szaros fw-nek és még el tud ott húzni 1.2 km-re és látom h lassul aztán megáll a motor :) erre..simán kilép.. se kill se semmi..:) rohadjon meg az ilyen :)
  • Desmodromic
    #1854
    Nem a Váncsa István? :D
  • Glo
    #1853
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/forum/55-war-thunder-global-beta-forum/
  • Glo
    #1852
    Béta fórumban.
  • Glo
    #1851
    Ez a kommentár.. ez halálos :D
  • csaszix
    #1850
    Akit esetleg érdekel. :)


  • lammaer
    #1849
    Én se szeretem ha sokan bombáznak, mert pillanatok alatt végetér a játék, nincs idő vadászgépezni.

    Amúgy elvben akkor kell dobni a bombát (árkádban) amikor a nagy statikus célkereszt (nem az a kis mocorgó mitugrálsz:) pont fedi a célpontot, nem?

    Mert vhogy bomber nézetből nagy magasságból - szégyen, nem szégyen - még statikus célpontot se találok el így, de ha pilóta nézedből, enyhe zuhanásból csinálom akkor meg mindíg összejön. Bandzsa lenne a bomber emberem vagy mi? :)
  • lammaer
    #1848
    Úgy mondod mintha számítana a térkép :)

    Sztem összesen kétféle van: a kanyonos/hegyes völgyes típus, mega sík terep.

    Az hogy a partvonal cikcakkos (pearl) vagy egyenes (stalingrad) az aztán tényleg jelentős különbség.

    Azé a tankos játékban sokkal nagyobb jelentősége van a térképnek mint itt :)
  • bgabor
    #1847
    Nem, te azt mondtad hogy:
    "Ha megnézed, most még nincs túl sok pálya a játékban, talán 5-6 lehet. "

    Az, hogy te annyit láttál belőle, nem jelenti azt hogy annyi van benne. Szerintem tájékozódj legközelebb, mielőtt ilyen sommás kijelentéseket teszel. A föld se lapos azért mert te úgy látod. :D
  • twi452
    #1846
    galád módon ezzel dicsekednem kell :$ HB-ben is lehet pörgős csatát vívni :) És visszavonom, hogy nem jó gép a corsair.. mert az :)


  • flashpointer
    #1845
    Nekem is volt, de hamar meglátott valami szívtelen és kilőtt : D
  • brasco84
    #1844
    bocs, megvan, az enter jó barát :D
  • Belkar
    #1843
    A német mérnökök zsenialitását mutatja hogy a Stuka víz alatt is működik Most szedtem le két gépet tengeralattjáró üzemmódban xD Megvan a replay ha valakit érdekel. Egyébként az ilyet hol lehet reportolni?
  • brasco84
    #1842
    eddig is így csináltam, Hangar, Paint gomb, de csak olyanokat ír ki h decal slot 1,2,3 stb. ha meg rámegyek a nevemre, jobb oldalt decal, mutogatja mit unlockoltam, de azonkívül nem lehet cisnálni semmit.
  • ladista
    #1841
    cset disconnectre van valami gyógyszer vagy megjavul idővel magától?
  • Malarki
    #1840
    Nyilatkozni csak arról tudok amit használok. Itt én az Arcade modról beszéltem, ott én eddig össz-vissz vagy 6 pályán mentem. Azt meg nem tudtam, hogy magasabb szinten több pálya van.
  • vajakos21
    #1839
    Nem. Bemész hangárba és az ecset ikonra. Aztán válogathatsz. Van amit csak bizonyos szint után enged,de sok van amúgy is
  • bgabor
    #1838
    Dehogy. Kiválasztod őket, ráviszed a gépre a megfelelő helyre és kattintasz. Nem nehéz, a négyből két decalt a nem prémiumosok is felrakhatnak.
  • Magyar Betyár
    #1837
    Single mission-t próbáltátok már? Bementem egy bf-109-el egy vadász missionre és kb 40 yak-7 jött szembe :) Igaz, hogy AI irányítja de elég jól repülnek és óriási feeleing mikor 80 vadászgép harcol egyszerre.
  • vajakos21
    #1836
    Bocsi..d12...mondjuk attól még k...sok
  • brasco84
    #1835
    ezeket a decalokat hogy lehet felrakni a gépre? csak prémiummal?
  • vajakos21
    #1834
    Most mentem HB-ben. Hazavágtam a d13 as fókát. 45000 repair cost.....jó kör volt
  • brasco84
    #1833
    igen, én ezért néha szoktam zuhanórepülésben közelről bombázni, veszélyes, de néha bejön és ha hülye az ellenfél, észre se veszi. ez a nagy magasság átka, hogy kiszedi más.
  • vass17
    #1832
    Engem történetesen az is nagyon idegesít, ha rendszeresen kiszedik előlem a célpontjaimat, amire gyakran már ledobtam a bombát nagy magasságból. Nem zavar, ha a járműveket és kisebb földi célpontokat tizedelik, sőt kell is, hogy ne veszítsünk, de a pillbox, destroyer és hasonló célpontokat azért szeretem egyedül elintézni, úgy jön igazán az xp.
  • bgabor
    #1831
    Hát szerintem azért számold meg mégegyszer. :D
    Már arcade csatában is több mint tíz van (nagy tierű csatában több van), historical mode-hoz meg a single/cooperative küldetésekhez meg van még vagy harminc legalább.

    A custom battles/create session alatt van vagy 30, a singleplayer küldetéseknek is mind saját pályája van, az kábé újabb 30 térkép.

    Összességében lehet vagy 70-80 térkép a játékban. Ez itt nem a Wargaming. :D