38447
  • twi452
    #2030
    annyit viszel ahány slotod van
    a 6. már olyan 200 pénzes cuccba kerül
    azt nem tudom meddig lehet bővíteni :)
  • Zero 7th
    #2029
    Hány gépet lehet bevinni egy árkád meccsre maximum? A negyedik slotot meg szoktam venni, de ötödiket még nem vettem. Megéri, lesz abból is plusz "élet"?
  • Glo
    #2028
    WarThunder Wiki

    Ha valakit érdekel :)
  • lammaer
    #2027
    1 napig vót prémijumom, az ingyengoldbó' :)
  • gstup
    #2026
    Akkor sem működik még rendesen.De tudjuk be annak hogy még "csak" béta.(pl.:lvl 6-os messeremmel mentem mig-15 és me 163-ok ellen )
  • bgabor
    #2025
    Remélem az megvan hogy RU szerveren kell indítani a csatát a csataválasztó képernyőn, mert ott nagyságrendekkel többen játszanak? EU szervert egyelőre kerülni kell.

    A szintválasztó pipák a Matchmakertől független funkció lesz, ettől még a matchmaker működik, csak olyan szerveren kell játszani ahol vannak elegen hozzá.
  • Glo
    #2024
    Mer' biztossan prémijummal tolod, azé'!! Ne is tagaggyad!
  • lammaer
    #2023
    Akkor úgy látszik én a Gaijinnál is csókos vagyok. :)

    Tény, a T2-k megvásárlásával tényleg kikerül az ember a noobrepcsik közül, de engem akkor sem dobált fel T10-be. Spitt 1-2ket, Hurricaneokat, IL2-eseket, Yak3, Lagg3... ilyesmiket láttam eddig csak.

    Van egy nagy ugrás a T0-T1 után, ez viszont valóban hülyén van megcsinálva.
  • Zero 7th
    #2022
    Én ezt nem néha, vagy alkalomszerűen tapasztalom, hanem szerintem így működik a játék. Négy népet próbáltam a hétvégén, hárommal amint megvettem a T2-es repülőt, kikerültem a kisgenyók közül, és küszködhettem a tíz tierrel magasabb gépek ellen. Úgyhogy a negyedikkel, az oroszokkal egy darabig nem fogok felfejlődni.
  • Glo
    #2021
    No, egy szép menet a végére 410-essel.

    A 7 gépből 4 humán volt, ment is acirill duma rendesen. Gondolom nem szép estét kívántak. Hiába, a 30-as szakít

    Ja, és ez HB-ban.

  • lammaer
    #2020
    Azt mondják éjszaka amikor kevés ember van csuklik az MM... napközben tapasztaltál ilyet?
  • Zero 7th
    #2019
    Most már a második Catalina. De a második Buffalo(tier2) óta repülöm a nehéz meccseket. Tehát úgy betett Fw-k közé, hogy a hangáramban volt két Peashooter és a T1-es meg a T2-es Buffalo.
    Ha meg T1 a max a hangárban, akkor meg a meccsen lévő gépek 90%-a T0, a többi T1.
  • Glo
    #2018
    Ott van a célkereszt alatt az a kis létra, azon minden rovátka 200m-t jelent.

    Én 4-500m-ről szoktam rakétázni, hogy még fel tudjam húzni.

    Repülő ellen meg marhára elé kell tartani, akkor talán eltalánod :)
  • vajakos21
    #2017
    Angol-német HB -ban light tankokat szedegettem vele....vagy cargo ship-et a régi mapon. Teszt flighton tudsz próbálkozni..meg van ilyen training is földi célok ellen is.
  • zsoltesz90
    #2016
    En a raketakat meg nem igen probalgattam. Foldi celpontot meg nem tudtam eltalani vele:) Az meg el sem tudom kepzelni hogy repulot hogyan lehet veluk leloni. Talan bombazot igen, amikor 200 meterre van.
  • vajakos21
    #2015
    Bau MK X...Mostanában hanyagolva voltak...De a tempest-Typhoon vonalat meg akarom csinálni...egyszer
  • vajakos21
    #2014
    Mármint a Spittel és Hurrival
  • Glo
    #2013
    Azzal a nemzettel mi a legnagyobb géped a garázsban?
  • vajakos21
    #2012
    Épp most mentem angolokkal.Már el is felejtettem milyen ütősek.Közepes bombázóknak-attackereknek (IL-2..stb) neki lehet menni.Hurri MK2 nek meg már rakétája van ami mindenre jó:).De igazán vadászok ellen jók.De azok ellen nagyon.Aztán ha eléred a Bau MK X-et..na az szakít. De most öltem vele ilyeneket He111,Blenheim,IL2, A20,..
  • Zero 7th
    #2011
    Hát mondjuk abból, hogy ha a meccs indításánál a szintválasztó pipákra viszed az egeret, akkor azt mondja, hogy not implemented yet. Meg hogy tier1-2-es gépekkel RENDSZERESEN tier10+osok ellen kell repülnöm. Buffaloval lőjek Fockewulfokat, meg ilyesmi.
  • zsoltesz90
    #2010
    Mennyire hatasosak a Hurricane-eken meg a Spiteken azok a 7,7-es geppuskak hatosaval? Bombazokat erdemes veluk tamadni? Vagy ahhoz mar fog kelleni a Hispano is?
  • zsoltesz90
    #2009
    A LaGG az jo cucc, az attackerek sem olyan rosszak az IL-2-ig. Tier 5-ben a Yak-7b az IL-2 pedig egyszeruen pompas, a ket 23-as cannon szakit rendesen!!! :))
  • Glo
    #2008
    Jah, ilyet többször is láttam már én is. Mondtam is, hogy a genyának már 5x vissza kellett volna esnie, de mintha nem hatott volna rá a gravitáció..
  • vajakos21
    #2007
    Valahogy itt a sebességekkel is baj van. Baktat az ellen 400-al 750 -nel eltépsz mellette,majd felhúzod...és tud veled emelkedni és követni ...
  • Glo
    #2006
    De lehet, megvan annak is a technikája >o]
  • Glo
    #2005
    No, ez a Corsair mekkora bug. Magasról támadok lapos szögben egy gépet a 410-esemmel, ő alacsonyabban jön szembe. 530-al elhúzok fölötte, ő tesz egy 180 fokos fordulót, és 2x utánamlő mikor is meghalok. Elég vicces FM-je van.

    Ja, és ez Historicalban volt épp az előbb :)
  • lammaer
    #2004
    Ezt mondjuk én sem értem hogy T0-T1-el hogy látott Tier10et.

    T2-T3-al már dobál be jól a nagyok közé, ott érzek egy hirtelen ugrást, persze még ott se T10.
  • Glo
    #2003
    A replay-ekből hol lehet normál videót gyártani? Csak a fraps-al?
  • bgabor
    #2002
    No de miért mondod hogy nincs matchmaking? RU szerveren indítva a csatát, ahol van vagy 10k ember, igenis nagyon jól működik a matchmaker, ott kis tierű géppel még tier5-ös ellenfeleket se látsz, nemhogy Tier10+t.
  • hawkie22
    #2001
    Érdemes velük átmenni T2-be, T3-ba? Mondjuk a Lagg-ra?
  • hawkie22
    #2000
    Nagyon durvák az orosz T0-ás meg T1-es gépek. Most csináltam 2 halállal 6 lelőtt repcsit, 5 földi célpont, Mission Maker, Bomber meg még valamilyen acsit, amire már nem emlékszem. :D
  • lammaer
    #1999
    T2, azt már feljebb rakja akkor...
  • Szpecnyaz
    #1998
    Nem, az az I-16, T2 repcsi. Csak van rajta rakéta, szóval a Caták és földi célpontok ellen nagyon jó.
  • lammaer
    #1997
    Nincs előttem a program, az a rata vmi prémcucc amit ajándékbe kaptál?
  • Szpecnyaz
    #1996
    Mondjuk én az I-153at és a Ratát is használom.
  • soulhunter85
    #1995
    köszi
  • lammaer
    #1994
    Nem is bővítem ki a ruszki hangárt 4 fölé egyelőre, mert akkor már nem lenne még egy T1es OP cucc bele :D
  • Zero 7th
    #1993
    Oh, értem.

    Tegnap éjjel sikerült egy olyan HBt mennem, hogy én voltam az egyetlen pléjer, mindenki más AI volt a mapon. Nem győztem számolgatni a kitüntetéseket a végén, konkurencia nélkül nem volt nehéz begyűjteni őket... :)
  • Szpecnyaz
    #1992
    Most én is velük töltöm fel a T7es Luftwaffe hangárt :D. Ott izgultam hogy miből fizetem majd ki a 100k összegeket egy egy gépért, most meg ömlik a pénz a kis biplánokkal :D.
  • lammaer
    #1991
    Nem hittél nekem, én már rég ezzel tolom.

    Az összes többi nemzetnél veszem a nagyobb repcsiket, mert azoknál a kicsik szarok, de a ruszkiknál csak a 3xI15 + 1xI153-al tolom. Tökéletesen OP cucc.

    Russian bias? :)