38447
  • lammaer
    #1950
    Mivel már rendesen árulják a prémiumot meg a prém repcsiket, ez elég nyilvánvaló ;)
  • lammaer
    #1949
    "Nemzavar fokent ha bukunk is 5csata egymasutan mert lehet kreditbe plusszos a kor. Az XP meg mindig tiszta profit."

    Ebből a szempontból a tankos játék is ilyen. Sőt, ott a creditre gyak nincs hatással a győzelem/vereség, csak az egyéni teljesítmény.

    Sztem ezt kéne mindkét játékban a jutalommal kapcsolatban megváltoztatni - csak és kizárólag az egyéni teljesítmény számítson, a győzelemre meg ne legyen semmi bónusz. Nincs arra szükség, hiszen amúgy is mindenki győzni akar, plusz a jó teljesítményre való ösztönzés gyakorlatilag egyben győzelemre is ösztönöz.

    Az meg végképp elfogadhatatlan, hogy a győztes oldalon az utolsó semittevő is sokszor többet kap (tankosban) mint a vesztesen az, aki odateszi a vasat.
  • Malarki
    #1948
    Ha jól tudom, már nem lesz törlés, mindenki viheti tovább az eredményeit.
  • wulwerin
    #1947
    Hali.
    Ha vége a bétának, akkor az elért eredményeket törlik és újra kell kezdeni majd?
  • Magyar Betyár
    #1946
    Szerintem több domination map kéne. Eddig csak a stalingradit láttam 2 versioban. Itt ugyanis a kezdeti gyors bombázások után szart sem érnek a bombázók és az nyer aki el tudja foglalni és megvédeni a reptereket. Itt inkább vadászok és attackerek dominálnak
  • lammaer
    #1945
    Artyt és bombázót azért hülyeség összehasonlítani, mert az ellenséges bombázó nem lő ki engem. Más játékmechanika, nem okoz direktben kárt.

    Itt az arty analógiája a közép vagy nagyhatótávolságú légvédelmi rakéta lenne, hála istennek ilyen nincs. Még :)
  • Magyar Betyár
    #1944
    friend panelen jobb clikk haverod nevére és ott válaszd invite to squad lehetőséget. Ekkor létrejön egy új ablak Squad néven. Ahhoz hogy elindulhassatok mindenkinek rá kell clikkelni a rdy gombra. Ezután csak simán indítod a játékot ahogy szoktad és mindenki ott lesz veled. Max 4 fő a squad
  • TomDantes
    #1943
    Ez nem jóslás. Jóslás nem létezik különben sem. De attól még hasonló utat járnak be. Nem pont ugyanolyat, de nagyon hasonló.
  • rudii
    #1942
    Hat inkabb mostmar nem keveredek bele ebbe a gondolatmenetbe itt. :D En inkabb csak jatszok es mindig a jo oldalat nezem amennyire lehet. Szoval olom a nepet. :) Ha lenne jateknak nagy hibaja szamomra valoszinu most nem itt irnek es massal jatszanek. Nemzavar fokent ha bukunk is 5csata egymasutan mert lehet kreditbe plusszos a kor. Az XP meg mindig tiszta profit.
  • Thraw
    #1941
    Sziasztok hogy lehet szakaszt létrehozni?
  • Magyar Betyár
    #1940
    dehogy préselik be magukat közéd meg az enemy közé. Mögéd állnak be először lelőnek téged aztán jó esetben az enemyt. Rosszab esetben az enemy elmenekül.
  • twi452
    #1939
    és ha kiszednek az itt nagyon fáj mert nem olcsó egy nagyvas :)
    HB-ben szokott lenni azért rendezett játék is már-már azt is mondhatom, hogy random emberek kötelékben repkednek és nem a lemming vonatra gondolok ami arcade-ben megy :D

    Én is el szoktam menni kísérgetni bombázót mert szopunk ha lelövik és nem tudjuk kiszedni a keményebb földi célokat amikor ilyen városelfoglalást kellett megakadályozni :)
  • Belkar
    #1938
    A jövőheti ötöslottó nyerőszámait is ennyire tudod?

    Egyébként az artyt meg a bombázókat összehasonlítani nem lehet szerintem. Ez olyan mintha összehasonlítanánk egy mesterlövész puskát meg egy sörétest mindkettő jó fegyver és halálos de míg az egyikkel kilométerekről szinte láthatatlanul lehet ölni a másikkal oda kell menni közelre és vállalni a kockázatot hogy közbe kiszednek...
  • Malarki
    #1937
    Hát szerintem ezt így előre nem lehet tudni. Más fejlesztőgárda, bár ugyan úgy oroszok mint a Wg, de azt nem lehet előre látni, hogy mit fognak kihozni a játékból.
  • TomDantes
    #1936
    Egyébként. Aki WoT-veterán, azaz részt vett a zárt bétában, az emlékezzen vissza, milyen volt akkor aWot, és mik voltak akkor benne a problémák, és mi lett ebből mára. A zárt béta idején mindenki rohdtul lelkesekdett a Wot-ért. Nem volt afranc a sok siemka-bam nem volt a franc a köcsög MM-be( pedig sokkal-sokkal szarabb volt mint ma) nem volt a franc a köcsög arty-kba( pedig ugyanúgy idegesítőek voltak) viszont volt egy rkás másféle bug, és hiba, amik egy részét mára kijavították.

    Azért mondom, hogy emlékezettek erre, mert a War Thunder is hasonló utat fog bejárni. Amitől nem lesz rossz játék! Hisz a WoT-ot is toljuk nem? Nincs ezzel gond. Csak csalódás annak lesz, aki azt várja, itt majd mindenmásképp, és minden jobb lesz.
  • csaszix
    #1935
  • ladista
    #1934
    Hogy mi lesz? :)
    Szépen sorozom 2-300 méterről az előttem lévő ellenfelet, már majdnem leesik, mikor szemből, az égből jön egy magát meteornak képzelő "csapattársam", aki bár bele lőni nem tud az enemibe, de "ló nincs, jó a szamár is" alapon letarol engem :D
    No..ilyenek lesznek...így egy nap után low tierben is egyre több fraglopót látok, ha van 100 méter köztem és az üldözöttem között, bepréselik magukat...vagy csakazértis lőnek rá, nem zavarja őket, hogy van ott valami KÉK barom is, aki már egy ideje operál vele...

    Amúgy a játék tetszik.
  • TomDantes
    #1933
    Van ellenszere, de miért, az arty-knak is van ellenszere, azért lássuk be. Nem mondom hogy ugyanolyan, de van hasonlóság.
  • Malarki
    #1932
    Azért ez nem mindig igaz, mert a reptérfoglalós játékmódban semmit se érnek a bombázók, legfeljebb annyit, hogy leszállsz vele foglalni.
    És itt korántsem olyan érinthetetlenek mint az artyk, egy sima vadászgéppel is le lehet szedni őket, és ugye ott vannak a rombolók, amik fél perc alatt leradírozzák őket az égről.
  • vajakos21
    #1931
    Kérdezd meg azt akit kiszednek a drága bombázójából mielőtt elérné a célt. Itt nem lehet elbújni.max FRB-ben.És van a bombázóknak bőven ellenszere.És persze nem kötelező őket támadni.. Én se ugrok neki egy he122 sel egy h6k-nak.De ha nagyvassal vagyok élvezet kergetni őket. :)
  • TomDantes
    #1930
    Ja, mi lesz ha azok akik a W-t nem találják meg a WOT-ban ,itt bepattannak egy repülőgépbe? Nem hogy előre-hátra kell menni, hanem fel és le! Ez már nagyon összetett lesz!

    És különben is, a német gépek a legjobbak, mert nem csak legyőzhetetlen Tigris volt, hanem legyőzhetetlen Messzersmitt 109Bé-ef! Csak a köcsög ruszkik jól nerfelik...
  • lammaer
    #1929
    Ó igen, a "megfeszülhetek akárhogy ettől még veszthetünk" meg a "szopóágra tettek" itt is slágertéma lesz, amint megérkeznek a hisztérikák :)

    Pedig ez teljese normális dolog, ha 2x15 random összerakott ember játszik, csak ezt sokan nem látják be. Evvan.
  • TomDantes
    #1928
    A hasonlóság:
    csatát eldöntő tényező
    sokan (fogják) utálni
    igaz, nem olyan nulla sikk-eles egy bombázó mint egy arty, de bombázóval könnyebb mint vadászgéppel. Akárcsak ügye az arty is könyebb mint a tank. Ha pedig valami könyebb, de viszont lehet vele eredményt hozni...na mi fog ebből következni?
  • lammaer
    #1927
    Egyetértek Tommal, ahogy írtam is pár napja nagyjából ugyanezt.

    Az említett technikai "hiányosságok" egyike sem védhető azzal hogy a játék béta (sebzésmodell, gold repcsik pl a PBY gyerekmolesztáló mivoltja, a játékmódok bombázáscentrikussága, mmfurcsaságok pl). Főleg mivel igazából nem is béta, mert már lehet fizetni és wipe sem lesz - tehát csak bétának nevezik :), de gyakorlatilag már éles.

    Az is tény, a játékosok milyenségéről a játék nem tehet, de pl itt is hiányzik a skill alapú MM, tehát gyökerek ugyanúgy elérik a top tiert mint WOTban. Persze nekem ez nem fáj, én a WOT fórumot se sírom tele emiatt.

    Amiben a WT jobb lehet - és reméljük az is lesz - a játékosokhoz való hozzáállás, mert a WG abban nagyon nem remekel, nem figyelnek arra amit a vevők mondanak. Azért itt is csak reménykedhetünk, lásd a legutóbbi, igencsak bénén megszervezett event :)

    De ebben a játékosoknak is együtt kell működni, mert azt a hisztit amit a WOTban művelnek az emberek, nem lehet korrektül kezelni.
  • TomDantes
    #1926
    Panaszkodtam én? Nem hiszem, abszolút enm erről beszéltem.
  • Szpecnyaz
    #1925
    Mondjuk a bombázók nem igazán hasonlítanak az artykhoz szerintem. Max annyi hogy unalmasak. De itt nem olyan no skill cuccok, meg elég komoly rizikót kell vállalniuk.
  • rudii
    #1924
    Amig BETA ugyerzem nemigen lehetne ra jogossan panaszt emeleni. Arrol meg, hogy kik milyen iq-ju jatekosok jatszanak nem tehetnek. Minden online jatekba vannak gyokerek.
  • TomDantes
    #1923
    Az a meglátásom ez a játék is csak olyan lesz mint a WOT...csak épp repülő van benne.
    -Hülye játékosok, mind kettőben meg vannak ugyanúgy.
    -Arty helyett itt majd lehet utálni a bombázókat.
    -Itt is vannak marha érdekes lövések, van hogy egy apró sorozat ketté fűrészel egy gépet, van hogy szitává lehet lyuggatni de azért repül.
    Ja...és bár nincs kész, de gold-ot, vagy nem is gold miafaszom itt a neve, azt lehet venni.

    A kezdteti lelkesedés nagy volt, tényleg. De amint ez leült...á...itt is ugyanaz lesz mint ott.
    Ettól persze nem rossz a War Thunder. Sőt, jó ez, szórakoztató és leköt.Nincs ezzel baj, szó se róla. Csak nem lesz más.

    Az viszont igaz, hogy a WoWP ey kutyaszar ehhez képest, és a kutya se játszik vele.

    Ám de. Persze, majd összekapcsolják a szárazföldet meg a tengert meg légteret és így csatázni? Aha...oda fönt a gépek, lent a tankok. A játékosok meg a 10 éves tigristankalegerősebb Jürgen88Rommel, és a Siemka-banda. Hát az nagyon szép lesz mondhatom...

    Elméletben milyen fasza lenne már...

    De amúgy tényleg, tetszik ,fasza ez, csak a hasonló hibák , idegesítő dolgok, itt is meglesznek.
  • Belkar
    #1922
    Szerintetek a sugárhajtású gépek közül melyik a legerősebb? A Sabre elég gyengének tűnik nincs ágyúja se :\
  • rudii
    #1921
    Nem csak te latod igy. Magas tierben egy ground strike map 4-5 perc altalaba. Bejon csapat fele bombazoval ebbol 3-4db B17 lemennek fold kozel egybol, hogy oveke legyen vegig bombaznak mindent es vege a mapnak. Magasba emelkedni se e'ri meg mert 1 comet csatankent van illetve nem marad celpont mert tobbi alul megy.

    Szoval kb megyek vadasszal leszedek 1-2 bombazo de mar vege is csatanak. :/
  • Magyar Betyár
    #1920
    Jó esetben lelősz 1 vagy 2 bombázót és vége a körnek. Lehet csak én látom így de mostanában nagyon sok a bombázó.
  • Glo
    #1919
    Akkor most kell átállni a Beaufighter Mk X-re, 4 Hispano + 8x12,7mm meg a rakéták..

    Igazi csemege lesz bomberekre hajtani :D
  • Magyar Betyár
    #1918
    Nekem az a meglátásom, hogy egyre többen jönnek rá, hoyg bombázásban rejlik a gyors fejlődés. Kezd minden csata átmenni a "ki bombáz le mindent gyorsabban" versenybe átmenni. 5 perces körök vannak. Én még anno megvettem a prém wellingtont mert iszonyat egy farmoló bombázó. Event alatt nem volt ritka a 60-65k kör de most is simán kapok 30-35k xp-t ha le tudok nyomni 12-15 killt és nyer a csapat. Most meg az van, hogy versenyfutás van a célpontokért mert olyan kevés van. 1-1 okcsi vagy tank oszlopért 2-3 bombázó is versenyfutásban zuhan, hogy ki ér oda előbb. Régebben kiröhögtek mert alacson repülésben mentem a célra most meg senki sem teker fel mert mire felér vége a meccsnek. Én meg bosszankodok mert sokszor lehagynak a gyorsabb bomberek meg akik esetleg előbb indulnak. Szerintem lassan be kell lássák a készítők, hogy nincs elég target a bomberek számára.
  • Trabant93
    #1917
    Kár,pedig örültem volna,ha egy kis prémium Boomerang-ra valót össze lehetne szedni :)
  • Glo
    #1916
    Van az alap 3 training mission, azokért jár 50-50, többre egyelőre nincs példa.
  • Belkar
    #1915
    Én csak olyat láttam amiért 1500 xp jár meg ezüst szvsz nem éri meg ezekért 1 órát szenvedni... Van pár amiért kicsit több jár de gondolom azok annyival nehezebbek is...
  • Trabant93
    #1914
    Van olyan mission,amiben aranysast lehet kapni?Vagy csak sima ezüstpénzt?
  • twi452
    #1913
    Én még ezeket meg sem néztem eddig.. de most beleugrok mert egy csomót unlockoltam már :)
  • Belkar
    #1912
    Egyébként ezek a single mission-ök csak szerintem rohadt nehezek? :D Előbb kipróbáltam egyet ahol le kellett szállni egy hídra vagy mire de a 10. zuhanás után feladtam :D
  • Krodha
    #1911
    hát szerintem meg jobban járt volna, ha belinkeli az oldalt ahonnan olvasta, mert hát egy kis olvasás gyakorlat ráfért volna :)