38447
  • Kronos79
    #1710
    Ezek szerin akkor csak a billentyűket cseréli fel? Érdekes. Ha már eleve be tudom állítani felcserélt billre, minek ez a funkció?
  • vajakos21
    #1709
    Vagy facetracker egy jó webkamerával
  • bgabor
    #1708
    De ő úgy akarja, ne kérdezd miért, hogy egeres irányításnál legyen invert axis, de egeres nézelődésnél nem, amit nem lehet megcsinálni.

    McLaren: kénytelen leszel megszokni az itteni irányítást.
  • Kronos79
    #1707
    Szia!

    A controls menüpontban bejönnek a beállított billentyűk és az egér. Ott van egy ilyen rész, hogy invert X-axis, aztán invert Y-axis. Ha jól tippelem, akkor az Y lesz a nyerő, de ezzel próbálkozz valahogy!
  • bgabor
    #1706
    Az alap egeres irányításnál kivállóan lehet nézelődni a C betű lenyomva tartásával és az egérrel, meg Y-al nagytani. Joystickosnál persze ez nem lehetséges. Mi az elején joystickal toltuk, és ugyanez volt a problémánk. Én úgy csináltam, hogy beraktam a joy mellé az egeret, és azzal néztem körül külső nézetben, vagy ha neked megy, tedd át a bal kezedbe az egeret. jobba meg a joyt, és úgy.

    De szerintem a legjobb megoldás, sőt, FRB csatában az egyetlen, a TrackIR.
    Azért a hardcore szimulátorosoknak, akik FRB csatát játszanak, már szokott lenni TrackIR is a tarsolyukban. Másképp ez nem megy egy gyors manőverező légiharcban, belső nézetből.
  • Zero 7th
    #1705
    Lehetne egy olyan szerény kérdésem a tisztelt egybegyűltekhez, hogy:
    Ti hogy a véres gecibe láttok ki a gépből? TrackIR-rel?

    Szerintem tegnap sikerült mosolyt csalnom három játékosnak az arcára, akik lelőttek... Az egyik csak úgy lelőtt, hogy azt sem tudtam, mi van, a másik amikor rámlőtt, gyorsan, önként csináltam egy önmegsemmisítő manővert(leszakadtak a szárnyaim, mikor megpróbáltam kitérni), a harmadik elől cikázás közben meg lezuhantam a faszba.

    Az első és a harmadik halálom elsődleges oka az volt, hogy miközben jobb kézzel markoltam a joyt, megpróbáltam keresztbe nyúlkálva, bal kézzel az egérrel nézelődni, amiből az lett, hogy elvesztettem az előre irányt, és mire megtaláltam megint, már meg is döglöttem.

    Nem volt egy túl bizalomgerjesztő első meccs, félre is raktam a játékot az estére... :P

    Szal hogy érdemes ezt játszani, milyen nézetben, hogyan nézelődve? Világéletemben ez volt a bajom a számítógépes repülős játékokkal, hogy az előre 90fok FOV az nem teljesen ugyanazt a kilátást produkálja, mint egy 180/360 fokban körben üveg pilótafülke...
  • Pluskast
    #1704
    Csak vigyázz, hogy ne kerülj össze Mig-15-el :)
  • McLarenpowa
    #1703
    Sziasztok!

    Új vagyok a játékban de nagyon tetszik eddig, viszont egy dolgot nem tudok beállítani. Olyan irányítást szeretnék összehozni egér+bill kombóval mint a Battlefield sorozatokban. Igazából az alap kiosztás jó, csak én azt szeretném, hogy ha az egeret lefelé mozgatom akkor emelkedjen a gép ha fölfelé akkor meg ereszkedjen. A vertikális tengelyt szeretném megfordítani.
    Lehetséges-e ez úgy hogy csak a gép irányításánál cserélődjön meg ez az irány a C gombos nézelődésnél nem? És ha igen mit kell átállítanom pontosan?

    Köszönöm!
  • vajakos21
    #1702
    Az FW190-es magyar skin.Barna tigrisminta vaskeresztel...vártam volna valami magyar jelet rá...Hurricant Hb - ben rakétával cargo ship ellen használtam 2db elég egyre.Vagy light tank ellen.Hasznos kis cucc.Remélem németek is megkapják egyszer...
  • santibi
    #1701
    Elkezdtem liont gyűjteni. A 163b most épp maradt és bőven kitermelte magát.

  • santibi
    #1700
    Német ág unlockolva.


  • rudii
    #1699
    Lehet felreolvastam nem E3 gondoltal mi?! :D Bocsi mar kicsit keso van faradok nezd el nekem. :ASD (:
  • rudii
    #1698
    "Nincs sok gép ami jobban fordul nála." Csak T6-on az osszes nemzet vadaszgepe. :D Nagy atlagba pedig sztem USAt beforgatja nemet, nemetet beforgatja orosz, oroszt beforgatja britt es britett beforgatja japo.
    Nem beled akarok kotni, csak en ezt tapasztaltam es ezt halottam. Ettol fuggetlenul az E3 egy nagyon jo gep. T7en pedig F-eket imadni fogok jobb gepagyu, eros motor. (En nemet Bf-ek ilyen kozeputnak tekintem. Se nem emelkedik kimagasloan, de nem is rosszul. Nem is fordul durvan, de nem is szarul) Emellett vadaszgepekhez kepest jo bombateher es elfogadhato javitasi arak.
  • gstup
    #1697
    Nincs sok gép ami jobban fordul nála.És a sebesség/emelkedés terén is eléggé a toppon van.A lvl6-os E3-al is iszonyat jókat harcoltam/olok és nagyon szeretem.Szerintem nagyon jó gépek.Szóval az F4-ek a több ammoval a 20mm-hez és a nagyobb bombateherrel nekem simán jók lesznek egy darabig.Csak a yakokra kell figyelnem,mert azok nagyon könnyen lefordulnak.
  • Desmodromic
    #1696
    Túrót, ASM-135. :)
  • lammaer
    #1695
    Neked Phoenix raksik vannak fenn? :)
  • Desmodromic
    #1694
    Rakéta bakker...
    Az előbb rálőttem 2 rakettát egy Il-10-re, az egyiktől meg is purcant, öröm, boldogság, Hercules kitüntetés, aztán úgy tíz másodperc múlva a pálya túloldalán kb. célbaért a második rakétám egy saját vadász seggébe,- 5 rugó...
  • Magyar Betyár
    #1693
    Megvettem a ME-410 A-1 attackert. Az egyetlen gép amin 50mm gépágyú van :)
    Minden 1 lövés csak el kell találni :)
    Amikor egy vadászt eltaláltam vele szó szerint köddé vált.
  • lammaer
    #1692
    Ersatz csatagép.... :) Jó kis német kifejezés egy angol gépre :D
  • bgabor
    #1691
    Arcade módban nem, Historicalban és FRB-ben igen.
  • Szpecnyaz
    #1690
    Am simán megéri feltenni a rakétákat. Mert üresjáratokban, esetleg csata elején le lehet vele szedni pár földi célpontot. Meg én azt a rakétás hurrit afféle ersatz csata gépnek használtam nagyon sokáig. Általában először mindig vele mentem, leszedtem vagy 5 földi célt mire lelőttek, aztán áthuppantam valami jobb gépbe.
  • soulhunter85
    #1689
    Ha eljutok addig ez nekem kell:)
  • Magyar Betyár
    #1688
    Nézegettem a skineket a profil menüben. Van egy Magyar skin amit unlockolni lehet ha lelősz 30db gépet egy Fw-190 F-8-al. A skin a Hungary winter of 1944-45, SG-2
    Ezt találtam róla. A puli nagyon kemény :) Majd haraphat az enemy seggekbe :)
  • lammaer
    #1687
    Csodálkoznék ha nem lenne, ez azért elég alapdolog - vhogy akkor nem lenne értelme a fegyverzetválasztásnak, csak sima upgrade lenne hogy a 8 géppityu után felrak az ember még 6 rakétát a vadászra.

    Bár tény - ahogy írtam lentebb - Hurricane-re pl felraktam, és nem lett tőle számottevően rosszabb, tehát végülis jó az ha fennvan :)
  • Belkar
    #1686
    Egyébként a bombák lelassítják a gépet? Vagy ez nincs benne a játékban?
  • lammaer
    #1685
    Az ember azt gondolná, okos ember tanul mások hibáiból.. ahogy így elnézem őket, tartok tőle végigjárjuk ugyanazt megint mint a másik brigádnál. Végülis, ugyanaz a náció...

    Mondjuk itt még kicsit mohóbbnak is tűnnek, mert már most pénzt kérnek a "goldért".... igaz, mondjuk reset nem lesz, én azért jobban örülnék ha lehetne egy kicsit leecheli.
  • lammaer
    #1684
    Vmikor a bétánál megtanulták... mondjuk volt permanens ingyenprém is :)

    Régi szép idők.. :)
  • bgabor
    #1683
    Én jobban bírom a B0-át az olasz gépeknél, a gépágyúk sokat számítanak.
  • vajakos21
    #1682
    A he 112 A-o és B0 nem rossz. Sokat számít a gpu kis tierben.Tény hogy a B-0 ás gép katasztrófálisan repül Egy kör és átesik.A másik vezethető
  • bgabor
    #1681
    Azért jó lenne nem azonos mérce szerint mérni két céget, miközben az egyik már két éve üzemelteti a játékát, a másiké pedig még meg sem jelent. Nem?
  • Torzonborz
    #1680
    hmm de ők sem béta alatt kezdték ezt , nem ? rég volt már és annyira nem emlékszem de azért volt ott is morgás rendesen béta alatt :D
  • vajakos21
    #1679
    Ne várj csodát a 109e től. gyengébbik gépágyú van rajta.JU 87 D5 könnyeben öl a két ágyúval.
  • lammaer
    #1678
    Azért szerintem ennyire nem rossz a helyzet, tény, level 2 és level3 közt már nincs különbség....

    De ezek a T2-T3as "német" gépek.. mintha autobuszban ülnék, úgy manővereznek :)
  • lammaer
    #1677
    A másik cég legalább hétvégékre időzíti még ilyenkor is az eventeket. Pedig ők is szarnak a kliensekre, de legalább azt felfogták, hogy európából is vannak játékosok... :)
  • gstup
    #1676
    Jaaa... Akkor inkább megveszem a lvl 7-es messereket a 3-as és 4es olaszokat meg leváltom velük...
  • coffer
    #1675
    Sziasztok.

    A kérdésem az lenne, hogy van pl egy 3. szintű SB bombázó. arra is fel lehet rakni 3x500kg bombát. Azt írta pl Bgabor, hogy az AR2, az nagyon csúcs. Egyelőre nem vettem meg, de az adatai alapján nem tűnik jobbnak, mint az SB. Igen, kezdő vagyok :P
  • Glo
    #1674
    Az MM pontos működését senki se ismeri, de olyan 10-ig bárkivel összekerülhetsz. Éjjel meg 20-ig :)
  • Krodha
    #1673
    lvl 17-es is akár :D
  • gstup
    #1672
    Sziasztok,

    Most hogy is van,ha lvl 6-os gépem van,akkor mekkora szintű gépekkel rak össze?
  • Glo
    #1671
    Hát most mondd meg, hogy pont ekkorra esett a pravoszláv karácsony. Adj be fellebbezést :)

    Amúgy Szilveszter éjjel is volt ilyen event, de akkor este 9-től reggel 9-ig. Csak kockáknak :D