38447
  • bgabor
    #1910
    Engem a visszavonult politikai bérkommentátor váncsa istván hangjára emlékeztet.
  • flashpointer
    #1909
    Nekem tetszik a kommentár :D
    A hang is kellemes
  • twi452
    #1908
    elcsábultam megint arcade-ra picit a HB-ből mert kezdem unni azt a térképet :D

    erre.. tetves p-47et telepakoltam bombával rakétával és nekicsaptam a hegyoldalnak mert eltűnt a sebesség valahol a forduló közepén beszippantotta egy fekete lyuk biztos :D 9000 javítás csak ebből oh yeah :D
  • Nohab
    #1907
    Igénytelen munka. A játékról alig mondtál valamit, de azok az állítások is hamisok voltak...
  • twi452
    #1906
    a piros csak annyit jelent, hogy feküdj rá a tűz gombra :D a bombakeresztnél is bepirosodik arcade-ban ha a cél felé sikerült vinned :)
  • Glo
    #1905
    Maradhat annyin, sztem nem sokan változtatják.

    Pirosra akkor vált amikor az "effektív" lőtávolságba érsz. Addig csak piszkálódsz, onnantól rombolsz is >o]
  • Belkar
    #1904
    Ja értem én eddig azt hittem hogy az csak azt jelenti hogy hány méteren jelenik meg a pötty :D Szóval ezt hány méterre érdemes beállítani?

    És még azt észrevettem hogy ha elég közel érek a célponthoz a szürke pötty pirosra vált az mit jelentene?
  • Glo
    #1903
    Igazából rájöttem, hogy nekem ezt avertical targeting-et kéne feljebb vinnem, mert mindig rohadtul mögélövök az ellennek :D

    Van amúgy egy ilyen szabály, hogy az elétartást úgy kell végrehajtani, hogy amikor lőnél akkor még húzz egyet a magasságin, és mikor már azt mondod "Ú, ez elé megy mint állat" na akkor fogod eltalálni a hátulját. :))

    Persze ez csak HB-ban meg FRB-ben működik, Árkádban ott van a pötty oszt szevasz :)
  • twi452
    #1902
    a WT wikiből


  • bgabor
    #1901
    Mi ez a Vertical targeting, és merre van? Még nem hallottam felőle. :D
  • Krodha
    #1900
    na én véglegesen meguntam ezt a játékot. igazából mindig ugyan az. rájöttem,hogy ez volt a bajom a WoT-tal is. unalmas számomra. nektek azért további jó játékot kívánok, élményt és sok kill-t :)
  • Commandier
    #1899
    Hogy miért írtam én meggy-et meccs helyett?
  • Glo
    #1898
    Mikor betölt a csata és gépet választasz van egy olyan sor, hogy "Guns targeting distance". Ezt tudod állítani. Alapból 500-on van.

    Érdemes a Vertical targeting-et is Yes-re tenni, mert akkor függőlegesen is a célzott helyen lesz 500m-en a becsapódás.
  • Commandier
    #1897
    Minden meggy előtt beállítható a géppuskák összetártása, tehát az, hogy ha célzol hány méterrel előtted találkozzon a géppuskák "lővonala". Ez az a hely, ahová ténylegesen pontosan tüzelsz.
  • GaBenc
    #1896
    Ha követik az IL-2 hagyományokat, akkor jellemzően 300 méter vagy kevesebbről érdemes lőni.
  • Belkar
    #1895
    A gépek lőtávolságát meglehet valahogy nézni?
  • santibi
    #1894
    mármint ez.

  • santibi
    #1893
    Nem csúnya.
  • Magyar Betyár
    #1892
    F-2 buffalo egy lvl 2 amcsi vadász mögém repült és egy rövid sorozattal(kb 2-3másodpercig tüzelt) atomjaira robbantotta a lvl 10 HE-111 bomberemet. A turretjeimnek nagyobb kalibere van mint annak a szarnak. Ezekután kiléptem a játékból. megyek aludni.
  • flashpointer
    #1891
    Én hátra szoktam ülni szinte mindig ha nem dobom a bombát épp, és így egy expert skilles gunnerem lesz :>
  • Magyar Betyár
    #1890
    komolyan mondom, katasztrófa amit a gunnerek csinálnak a bombázókban. Teljesen felesleges pontot áldozni rájuk. 50/50+30 fire accuracy és precision képessége van minden gunnernek a bombázóban és 0 találatot visz be egy vonalban mögöttem repülő vadászra úgy hogy 2 percen keresztül folyamatosan mögöttem repült. Az ok, hogy nem találja el ha felülről vagy alulról támad de, hogy vonalban mögöttem irányváltás nélkül az nagyon gáz.
  • vajakos21
    #1889
    Legalább tudjuk,hogy magyar vagy ha látunk:)
  • Desmodromic
    #1888
    A leendő gyermeked névválasztásánál, azért ne szégyellj tanácsot kérni! :)
  • zsoltesz90
    #1887
    WOT-ban is mindenki a nickemet firtassa :D
  • rudii
    #1886
    :ASD Mekkora
  • Glo
    #1885
    Micsoda eredeti nick.. :)
  • zsoltesz90
    #1884
    Bocs a spoiler miatt :)
  • zsoltesz90
    #1883
    Ez egy jo kor volt, csak kar, hogy vesztettunk.
    [spoi ler][/spoi ler]
  • Glo
    #1882
    A végén meg így néz ki.

    Egy jó kör S79-el ;)

  • Glo
    #1881
    Feltöltöd valahova, mondjuk a képkezelőre (google a barátod) és belinkeled a "Kép beszúrása" gombra kattintva. A "Direkt link a képhez"-t másold be. MEg elé és mögé s [spoi ler] és [/spoi ler]-t (space nélkül) hogy ne tördeljük szét a fórumot.
  • zsoltesz90
    #1880
    Hogy lehet kepet linkelni?
  • rudii
    #1879
    En csak arra gondoltam, hogy elmagyarazni menube fejlodes hogyan mukodik, iranyitas szoval az alapok semmi komoly bemelyules ahoz vannak itt nalam magasabb tierbe juttottak tobb tapasztalattal.

    Am mar kirpobaltam. Egy nagy gondom van. Valaki tud segithet. Frapsal vettem fel Full-size, 30fpsbe. (Grafot le kellet vegyem gep epphogy viszi igy). Szoval 30mp kb 1,7 giga avi lett. :S Nem hiszem el, hogy amit feltesznek youtube 720hd 10perc vidi 20-30 gigak. Szoval valaki valami beallitas vagy konvertalas? :O Hogy tudnam csokkenteni a felvett falj meretet utana vagy felvetel kozbe egy 720hd minoseg erdekelni azert.
  • Glo
    #1878
    Ja, aztán majd csodálkoznak, ha ők nem tudnak 15 killt csinálni csatánként :D
  • rudii
    #1877
    Hat en azert annyira nem hordanam le a videot, probalom a lenyeges hasznalhato infokat ertekelni benne me'g ha csak kb semmi sincs. :DD Igazabol elrepked, de nem a jatekot mutatja be hanem, hogy o" jatszik eggyet. Telleg szepen elmondja gepek tortenelmet csak hat ebbol nem derul ki milyen jatek is ez valojaban illetve minde tudjuk a jatek sokszor megse kozeliti a valosagot.

    Ugyerzem egy sajat bemutato videot kell keszitsek a jatekrol illetve az alapokrol kedvcsinalonak es a kezdoknek. :)
  • rudii
    #1876
    Valaki irta, hogy Bf E6-nal kevesebb gep fordul jobban. Ezt vontam kerdore sajat tapasztalataim alapjan. En azt irtam le, hogy a jatekba velemenyem szerint milyen sorrendbe fordulnak jobban a nemzetek repuloi nagyatlagba. Nem arrol irtam, hogy mire kene illetve mire valo. Isemerem a BnZ taktikat a jatekba minden vadaszgeppel sikerrel lehet alkalmazni nagyabol semmi ilyesfele elonyt nem elvez a nemet. Emellet ha te csak BnZ-zel is biztos vagyok benne elofordul, hogy fordulo harcba kerulsz, kenyszerulsz es ott az orosz, britt, japan elonyt elvez veled szembe.

    Igazabol nem ertem, hogy kapcsolodik a kerdesed es a valaszod parnapja irt kommentemhez.
  • Torzonborz
    #1875
    berepülök a sűrűjébe a többit meg a lövészre bízom :D persze próbálok úgy manőverezni hogy tudjon is mit lőni.
  • vajakos21
    #1874
    ezt :)..esetleg dobhatsz bombát ha megpróbálják elfoglalni a repteret...csak lehet hogy sajátot is ölsz ha épp arra jár
  • flashpointer
    #1873
    Ha bombázóval vagytok foglalós pályán és elfogy a földi target akkor mit csináltok? H6k-val repkedtem unalmamban, mert nem akartam letenni és 12k-s repairt fizetni :/
  • bgabor
    #1872
    Kik mióta tudják beforgatni őket?
    Egyébként a német vadászgépek közül az FW-190esek azok, amikkel "zuhanó támadásokat" (valódi nevén boom and zoom támadás, rácsapás és visszaemelkedés a kiinduló magasságra) szokás csinálni, mert azok abban jók. De a Bf-109ek remekül megállják a helyüket fordulóharcban is.

    Mellesleg semmi sincs kőbe vésve, a cél az hogy lelődd az ellenséges gépet, ha ez sikerül, nem mindegy hogy csinálja?
  • Para1
    #1871
    Ruditól kérdezném h mióta tudják a német gépeket beforgatni??? Mikor német gépekkel zuhanó támadásokat kelll h intézzél!