38447
  • Glo
    #2190
    Szivesen.

    Amúgy viccesek ezek a decal-ok. Akartam rakni egy dongót a gép függőleges vezérsíkjára, ondom legyen mindkét oldalt, berakom kétoldalas festéssel.

    Erre az egyik oldalon előre repül a dongó.. a másik oldalon meg hátra..
  • Thraw
    #2189
    Köszönöm
    Nagyon jó ez a játék
  • Glo
    #2188
    Hali!

    Bemész a gépednél a hangárba (gépre kattintva a bal ikon), és ott van egy ecset gomb, arra nyomj rá.

    ALapból minden gépre 2 decal slotot tudsz ráfesteni. Prémiummal 4-et.
  • Glo
    #2187
    Akkor a megoldás rém egyszerű: Állítsd át "Mouse aim"-re a Controls-ban, akkor nagy segítséget kapsz a játéktól, többek közt rázkódni se fog :)
  • Adjunktus
    #2186
    még csak árkádban mentem.realisztikus szinten.
    egérrel irányítom.
    a gép jobbra balra rángatózik.az irányt tartja,csak rázza a farát:)
    következésképp,az elejét is,ezért célozni se egyszerű-
  • Thraw
    #2185
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy DECALS vagy SKINS festéseket hogy lehet felrakni a gépekre köszönöm
  • lammaer
    #2184
    Egeret kéne pucolni :)
  • Glo
    #2183
    Legyezzen?

    Pár kérdés: Milyen csatában mész? (Árkád, HB, FRB), milyen irányítással? A Controls menüben felül melyik fül van beállítva (Mouse aim, simplified controls.. stb).
  • Adjunktus
    #2182
    Na ma már sikerült 1-2 kört menni.
    kérdés:Mit állítsak be az irányításnál,hogy ne legyezzen a gépem össze vissza,repülés közben?
    2 métert nem tud egyenesen menni:)
  • Glo
    #2181
    DOBPERGÉS!

    Egy kis FAN MADE Warthunder, tankos epizód :)









    Lehet szemeket mereszteni :D
  • TVelvet
    #2180
    ez az aircobra néha kiábrándító, néha olyan szépen fordul, de van amikor olyan lomha mint egy vemhes tehén...
  • wulwerin
    #2179
    Sokan mást mást várnak el a játéktól. Nem lehet egyszerre korhű gépeket is kérni meg balancot is. Egy pontig ok, de azért ahogy haladtak az időben eltért a fejlesztés és másban voltak jobbak, ha egyáltalán jobbak voltak.
  • bgabor
    #2178
    Szerintem a hegyes-völgyes kergetőzős térképek sokkal élvezetesek, mint a totál laposak, ahol a két csapat mint két marék légy kering egymás között, aztán aki kiválik, arra rámennek.
  • soulhunter85
    #2177
    Ha elhagyom a gépet és nincs semmi baja, akkor hogy számolja el a csata végén? Gondolom ha a reptéren hagyom el akkor máshogy mintha a levegőben repülés közben.
  • vajakos21
    #2176
    elhagyni a gépet...vagy nézelődni :)...de ha az ellen repterén leszállsz és van toronylövészed,tudod irtani az aa-kat..HB ban próbáltam...haza már nem értem így náluk landoltam
  • pirdi
    #2175
    Mit lehet csinálni, ha motorhiba miatt leszállok a pusztában?
  • Amaymon
    #2174
    "Vajon mitől lehetne egy pálya jobb vagy rosszabb ebben a repcsis játékban? "

    Arcade-ban a hegyes pályák jók, mert lehetetlen nyílt terepen meglógni néha. Pl. a hegy falának lapítva pár méterrel a gépet és csomót kötni rá. Nemrég az egyik meccsen 3 gép üldözött, kifogyott a lőszerük úgy sikerült meglépni. Mondjuk ezt realisztikusabb fokozaton nem hiszem, hogy meg tudnám ismételni.
  • Jeffjohnson
    #2173
    Nekem csak az a gond, hogy a mostani pályák közül pár arra épül, hogy kis magasságon a hegyek között kergessük egymást pl: rizs terasz :) szép magyarosan. Nekem inkább a nagyobb nyíltabb terepek kellenek és arcadeban is szivesen látnék város feletti harcot vagy nagy magasságú csatákat esetleg célpontok közt lennének vonatok, épületek....stb.
  • Amaymon
    #2172
    Ahh már leírták előttem csak még nem jutottam el addig a vissza olvasásban :)
  • Amaymon
    #2171
    "Mégpedig azért mert ezt csak 2 módon lehetne megoldani. Vagy marad teljesen ilyen a grafika csak a földi járműveket teszik irányíthatóvá de ez azt is jelenti hogy a tankosoknak szörnyű látványban lesz részük a talaj, házak textúráit és a növényzet modelljeit látva."

    Nem biztos, ha majd tankban ülsz ugyanazt látod, mint repülőből. Gondolok itt arra, hogy a koordináták-vektorok a szerveren közösek, de a kliensben sokkal részletesebb a tankos földi táj.
  • bgabor
    #2170
    Ó, a balanszproblémák ennél sokkal korábban kezdődnek. Egy második világháborús csatahajó lőtávolsága kb 40 km volt. :)
  • Szpecnyaz
    #2169
    Pont ezért nem tudom hogy fogják ezt kibalanszolni. Ez egyszerűen túl nagy előny szerintem.
  • bgabor
    #2168
    Az anyahajónak azért vannak a felderítő gépei, hogy az ilyen incidenseket megakadályozzák, és azért van saját védőköteléke, hogy megvédje más hajóktól, akár az ellenséges tűz magukra vonásával is. A valóságban kb úgy ment, hogy az anyahajó felderítőgépei észlelték az ellenséges csatahajót, és az anyahajó összes létező bomba és torpedóvetője rávetette magát, jólval azelőtt, hogy lőtávolba érhetett volna. Nem véletlenül lett vége a csatahajók korának a második világháborúban.
  • Szpecnyaz
    #2167
    Hellokitty aláírásában van ha jól emlékszek.
  • lammaer
    #2166
    Hát mer nem mondanak semmit, ezért elmékedünk rajta....
  • bgabor
    #2165
    Mindig érdekelt, ki tehette. :)
  • bgabor
    #2164
    Nem azért, de egyelöre csak annyit tudunk, hogy lesznek irányítható hajók és tankok a játékban. Azt senki se mondta, hogy ezek egymással és a repülőkkel egy térképen fognak harcolni egymással, azt csak mi képzeltük hozzá. Feltételezések alapján jó kis várakat építünk itt magunknak. :D
  • lammaer
    #2163
    Vmi hisztérika, én csak az apokalipszis előhírnökeként jegyeztem meg, tán szpecnyaz aláírásában volt ott egy ideig :D
  • Szpecnyaz
    #2162
    Ha visszakeresed akkor ott van valahol. De hamar felszívódott a delikvens.
  • bgabor
    #2161
    Ki volt az az idióta egyébként, aki anno ezt írta? És hogyan jutott erre a következtetésre?
  • Szpecnyaz
    #2160
    Én csak egy példát tudok. 1940ben a norvégiai hadjárat során a Scharnhorst és a Gneisau kapta el a HMS Glorious grabancát. Persze szét is kapták mint hülye gyerek a piros biciklit.
  • vajakos21
    #2159
    Én inkább egy komplett FM-DM- nek örülnék a repülőkön. Berakva a tervezett gépeket.Kiegyensúlyozott-realisztikus nemzetekkel. És csak olyan repülőkkel amik legalább egy bevetésen részt vettek,és nem tervrajzon voltak halálosak. A MIG és Sabre mehetne a levesbe..ha már ww2.Aztán ha ez kész lehet hozni a többit. Örömmel gyilkolok minden földi - vizi játékost aki bevállalja hogy repülők ellen masírozik fel s alá.
  • Belkar
    #2158
    Egyébként meg azért annyira nem lehetnek elmaradva a hajókkal hiszen sok már benne is van a játékban szóval remélem hogy 1-2 hónapon belül már lesz alfa teszt
  • Dragunow
    #2157
    Addig voltak előnyben amíg kb 50km-re voltak egymástól. Ha a csatahajó látótávolságba ért akkor az anyahajón kezdhették lebocsájtani a mentőcsónakokat. Mondjuk amennyire tudom a történelem folyamán nem fordult olyan elő, hogy egy csatahajó lőtávolságban megközelített egy ellenséges anyahajót.
  • lammaer
    #2156
    Trollokodok csak, sajnos úgy néz ki jól következtetsz.

    Na, ki is találok valami frappáns szöveget mint a másik topikban az apokalipszis előhírnöke, aki írta a TierX medek eljövetelekor hogy "az összes heavy tankot lehet kidobni a kukába, élükön az amcsi Tier X-el" :)
  • lammaer
    #2155
    Még jó hogy az álregem egyetért velem :D
  • Belkar
    #2154
    Hát én abból hogy oda van írva hogy rank 12 arra következtetek hogy ezek bizony player irányította cuccok lesznek...
  • Szpecnyaz
    #2153
    Igazából az anyahajók a valóságban akkora előnyben voltak a csatahajókkal szemben hogy nem tudom hogy lehetne kiegyensúlyozni azt hogy ne legyenek csíter cuccok. Már azt is elég lesz szerintem hogy a csatahajók mellett a többi egységet jól kibalanszolják.
  • lammaer
    #2152
    Jaja, lehetne mondjuk az a VIP, amit a két csapatnak védenie kell.

    Értem én hogy világháború meg realizmus meg komplexitás, de még azonos tipusú járműveket is nehéz kiegyensúlyozni, nem hogy teljesen eltérő cuccokat (repcsi vs hajó). Annak a vége az hogy a repcsisek is sírnak majd meg a hajósok is.


    De átnyálaztam egy kicsit a fórumokat, durva hogy mennyire nincs infó se a t ankos, se a hajós tervekről. Ez aggasztó, akkor ez még nagyon messze lehet...
  • Belkar
    #2151
    De akkor mi értelme lenne a repülőgép hordozóknak? Mozgó célpont?