38447
  • lammaer
    #2310
    A fene enne meg, bogarat ültettél a fülembe... :D Holnap 20 dekával kevesebb fornettit veszek, és veszek egy gyerekmolesztáló PBY-t :)
  • Dragunow
    #2309
    Egyébként kurvára szart sem érnek. A bomberben ül 460-as lvl crew 50 maximum +30 qualification bonus-al a fire accurasy és fire precision képességen és már nem is emlékszem, hogy mikor lőttek le valamit is. Az is csoda ha eltalálják az enemyt. Még azt sem amelyik beáll vonalba mögém.
    Ez azért szar mert a német bomber high tierben olyan mintha egy reserve gép lenne tier 5-6 vadászok között. Gyakorlatilag az első sorozat leborotválja mindig. A vicc hogy a lvl 10 he-111 után csak lvl 20 a következő. Németeknél egyszerűen nincs bomber amivel farmolhatnál. Az olaszoknál lvl 7 az uccsó de az is fos, zuhanóbombázónál meg a lvl ju-87 az utolsó ami tud bombát vinni.
    Messereken vihetsz 1db-ot és kész
  • Dragunow
    #2308
    Szerintem azért ilyen rohad drága mert nagyon magas szintűek. Jelenleg 460-as szintű a crew lvl abban a boxban ahol a bombázó van. Megnéztem ha msot a lvl 10 g-2 messert akarnám odaültetni az 40k de ott csak 1 pilóta van. Ha most akarnám előszőr odarakni a he-111 bombert akkot 5 fő= 5*40k= 200.000
  • lammaer
    #2307
  • Dragunow
    #2306
    vedd meg a lvl 1 prém PBY-t. 400sas az kb 400 forint. Lessz egy lelőhetetlen op bombázód low tierben és megoldódott a problémád is.
  • lammaer
    #2305
    Megszívtad mint oly sokan :)

    Akinek nagy hangárja van, nehezebben tud kis tierbe bekerülni :D
  • Master91
    #2304
    Ó a fene. Azok amiket a helyére tehetnék sajnos mind 2-es szintű...
  • Belkar
    #2303
    Kivenni nem lehet csak ha mást raksz be a helyére.
  • Master91
    #2302
    Igen, már sok expet behúztam miatta.
    Azt hittem valami 1-2 perc múlva felszálhatok. Reptérre nem szokásom vissza térni, Arcade-ba tolom.


    Még 1 kérdés mára ( ígérem :D )

    Van 4 darab 1-es oroszom, és egy darab 2-es kisebb bombázóm.

    Haverokkal nyomjuk, de a bombázó miatt 4-5ösökhöz rak be. Nem tudom valahogy kivenni a garázsomból a 2-es bombázót, vagy letiltani?
    Új slotba ( 50 -ezerért vettem )van a nagyfiú.
  • Belkar
    #2301
    Ha repülőtéren landolsz akkor megjavítják. Egyébként ha tönkrement motorral landolsz kapsz 1000 xp-t szóval ezért megéri de csak akkor ha nincs a közelben ellenség.
  • Amaymon
    #2300
    Jut eszembe az EU szerver itt van földrajzilag vagy csak logikailag elkülönített? Mintha jobb lenne az elérési idő.
  • Master91
    #2299
    Ha ki lövik a motoromat, meg éri landolni? Nem egyszer sikerült letennem a gépemet, de úgy igazából nem javítódott a motor vagy valami.
  • vajakos21
    #2298
    Azt hogy csináltad? A ME 262 kerül 170000-be.
  • Dragunow
    #2297
    " Emiatt van, hogy a repülőgép megvásárlása után, a hadrendbe állításakor még egy kisebb összeget ki kell fizetni."

    Emlékszem mikor megvettem a lvl 10 HE-111 bombert és be akartam rakni a képzett wellington személyzethez amivel végigbombáztam a játékot előtte, pontosan 150.000 fizettem érte.
  • Belkar
    #2296
    Szerintem azért érdemes az Any-re rakni mert ha mindenki oroszra állítaná akkor az Eu szerón soha nem leszünk elegen...

    Egyébként annyira nem nagy tragédia ha 20-ból egyszer berak nagyokhoz legalább látod akcióban a gépeket és akár emiatt bele is kezdhetsz egy másik ágba
  • QuentinT
    #2295
    Az a probléma a javaslatoddal, legalábbis szerintem, hogy ezzel a választással nem fogja elkerülni az EU szerver kevesebb játékoséból, ám nagyobb szintszórással készülő csatákat. Pusztán annyit segítene rajta, hogy az RU szerverre többször hívná be és ott lennének az ő szintje szerintiek is többen... Egyébként késő éjszaka, mikor lecsökken az orosz szerveren is a játékosok mennyisége, már érdekes összeállításokat képes csinálni a MM.
  • Master91
    #2294
    Nagyon remek ,ez hatalmas pozitívum. Köszi!
  • Amaymon
    #2293
    Inkább az Any available-t javaslom választani, akkor EU+RU vagyis az összes meccsbe betehet. Jobb az MM is.
  • QuentinT
    #2292
    Mivel itt a repülőgépek férőhelyét nem újabb hangárbeálló építéséhez, hanem kezelőszemélyzet toborzásához köti a rendszer, a meglévő repülőgép újabbra cserélése automatikusan az ott lévő személyzet felhasználást és átképzését jelenti arra a gépre. Emiatt van, hogy a repülőgép megvásárlása után, a hadrendbe állításakor még egy kisebb összeget ki kell fizetni. A legénység viszont nem felejti el az addig tanultakat, tehát az aktuális repülő bármikor visszacserélhető egy általuk már használt korábbira, plusz költség nélkül.
  • QuentinT
    #2291
    Mindenkinek, aki mostanában kezdte a játékot, és zavarja, hogy a kezdő gépeivel nagyokat kap ellenfélként: A csata indítási képernyőn válasszák ki az RU (orosz) szervert! Az EU (európai) szerveren túl kevés még a játékos, így az MM nem igazán tud miből válogatni. Az orosz szerveren jóval többen játszanak, ezért - alacsony szinten legalábbis - elfogadhatóbb a MM működése.
  • Master91
    #2290
    Hopp, repülőt sikerült cserélni, úgyhogy csak a legénység kérdése aktuális!
  • Master91
    #2289
    Két láma kérdés, hangárba, alul ugye jelenleg 4 darab 1-es német repcsi van.

    Kifejlesztettem egy 2-es szintűt, de nem akarok venni 50 ezeré + repülő helyet, az egyik 1-est leszeretném venni onnan, de nem jövök rá hogy kell.

    Vagy nem is lehet? oO

    És a legénységet át tudom vinni másik repülőbe?
  • HunAnFionn
    #2288
    Köszi a válaszokat srácok! Müködik egyáltalán az MM? Csak mert engem általában mindig 7-8asokkal rak össze, pedig max. csak 1-es szinten vagyok a gépeken.

    Igazából nem nagyon bánom, ők gyorsabbak nálam, de én fordulékonyabb vagyok. :)
  • Master91
    #2287
    Na, ez remek, köszi szépen!
  • Zero 7th
    #2286
    Négyen még tuti befértek, mi voltunk már úgy meccsben. Valahol viszont azt olvastam, hogy ez a max.
  • Master91
    #2285
    Mennyien lehetünk egy squadba?
  • Pettersson
    #2284
    Grazie! ;)
  • twi452
    #2283
    Szerintem már kb egy hónapja nem kell kulcs. Simán beregelsz letöltöd és játszol :)
  • Pettersson
    #2282
    Sziasztok! Bétához esetleg lehet még kulcsot kérni, vagy egy linket kérni, ahol tud az ember szerezni kulcsot?
  • vajakos21
    #2281
    A repair rank legyen minimum akkora mint az adott géped szintje.Ez csökkenti a várakozási időt az ingyenes javitásnál.Ezt az adatot meg tudod nézni a gép adatlapján. Free repair time-nál.
  • Zero 7th
    #2280
    Meg esetleg a ground service-t.
  • Thraw
    #2279
    Köszönöm a vadászokhoz akkor csak a pilótát kell fejleszteni?
  • Pluskast
    #2278
    Ezt akkor érdemes fejleszteni ha abba a slotba bombázót raksz. Az ugyanis csak erre a típusra vonatkozik. A number of experienced gunner pedig a bombázódban lévő lövészek számát jelenti.
  • Thraw
    #2277
    Sziasztok
    A legénységre szoktatok xp pontot adni számít valamit?
    Number of experienced gunners ez például mit takar?
    Előre is köszönöm a választ
  • Pluskast
    #2276
    Pálya függő. A jelenlegi pályák nagy részén van mind a két oldalnak reptere ahova le tudsz szállni és meg tudod javítani a géped. Ez alap esetben fél perc majd utána teljesen kijavítanak és feltöltik a löszérkészletedet. A javítás időt le tudod csökkenteni ha a skill pontjaidat a ground service menüben a repaire time (asszem time) rakod.
  • Aprolek84
    #2275
    Gondoltam is,hogy miért nem talál:)
    Amúgy ha sérülések vannak lehet javítani,vagy az már ilyen marad ,mert láttam,hogy valaki leszállt egy leszállópályán talán ott van szervizelés?
    Mert kajak jól megvan csinálva már alig bírtam fordulni amikor szét voltam lőve.Jött a csávó velem szembe azt belém is jött gondolom kamikáze volt már:D
  • Torzonborz
    #2274
    Az alap célkereszt beállítás 500 méter szóval az 1500 elég sok , kicsit közelebbről tüzelj . ;)
  • Pluskast
    #2273
    600-700 m között már érdemes elkezdeni. Ha pedig most kezdted akkor igen, mert ha jól emlékszem kapsz érte arany sast :)
  • Aprolek84
    #2272
    Köszi a segítséget driver frissítés után üzemel:)
    Hú nagyon tetszik,de kicsit nehéz pl mennyiről érdemes tüzelni,mert sokszor 1,5 kilóméterről lőttem .Nem tudom mekkora hatótáv:(
    Igaz 0 ás szinten vagyok még mentem 1 futamot 3 gépem lehet azt mind kinyírták,de viszont 1 et leszedtem:)
    Tutoriálokat érdemes megcsinálni?
  • Belkar
    #2271
    Bombázókkal is remekül lehet szerintem farmolni főleg Catalinával vagy AR-2-vel