38447
  • Glo
    #2390
    Banyeg, és pont most nem tudok játszani. Délután még nyomtam pár kört a német-usa térképen.
  • lammaer
    #2389
    Ja, és nincsenek erkölcsi aggályaim hogy a homokozóban elveszem a kisebb gyerektől a matchboxot :D
  • Zero 7th
    #2388
    Mert az orosz noobrepcsik OPok. Én is azokkal tolom, meg a prém Katalinával, nagyon jól elvagyok.
  • santibi
    #2387
    jelen. parancsolj..
  • lammaer
    #2386
    Na majd a prémrepcsiket megveszem amint lejár a WOT prémem, igazából engem a potenciális opságuk miatt érdekelnek, nem a pénzhozamuk miatt.

    Ami tetszik ebben a játékban, hogy engem a belépő szint (a ruszki noobrepcsik pl) annyira szórakoztat, nem is vagyok motivált nagyon feljebb menni.

    WOTban vhogy más, épp tegnap kezdtem húzni a kínai ágat, de ott meg pont a low tier nem szórakoztató :), 5 meccs után úgy voltam, freeből felhúzom a kínaiakat T7-ig inkább.
  • twi452
    #2385
    úúú milyen fasza jap-usa térkép van hb-ben :)

    anyahajók, hajók + földi célpontok :)
  • Zero 7th
    #2384
    Ja, csatarepülőn lehet olyan, hogy két turretet egy gunner kezel. Me410-en látszik ez jól.
  • Zero 7th
    #2383
    Fent, a skillek fölött az ablak tetején írja, hogy milyen gép, meg hogy gunners: x. A Number of experienced gunners azt jelenti, hogy a gépen lévő x géppuskából mennyit tud használni a legénység. Ha nem elég a géphez, akkor durva levonásokat kapsz accuracyra meg precisionre. Ha több van, az nem számít.
  • Zero 7th
    #2382
    Az a helyzet, hogy pénzügyileg amit mondok, azt osszátok el hárommal(vagy csak kettővel?), mert én rögtön prémiumosítottam is magam, pont ezért, hogy ne legyenek a továbbiakban pénzügyi gondjaim. Tier7 vagyok orosszal, minden gép meg van véve ami eddig kiunlockolódott, és van 1.6milla ezüstöm.

    Az a meccs, amit tegnap említettem, és 70kXPt hozott, ha jól rémlik, ~30k ezüstöt ért.
  • egonn
    #2381
    a csatagépen 2 géppuska van, azért gondoltam h dobok egy szintet azon a skillen! Ugyanis azt írja hogy : number of gunner:1! Pedig turret 2 van!
  • lammaer
    #2380
    "Illetve mennyire éri meg a prém repcsis dolog, a Kati és Csajka, amiről szó volt előbb... Csak OP-k, vagy több pénzt is hoz?"

    Tegnap/ma trécseltünk róla, a low tier prémrepcsik (vmilyen megmagyarázhatatlan okból különösen az oroszok) igen OPra sikerültek a tierjükhöz képest (a PBY elpusztíthatatlan a noobgépek számára, fel se lehet emelkedni addig ahol ő repül :D ), harcértékben - és ha hihetünk Zérónak - pénzügyileg is.

    Nem mintha az elején nagyon szükség lenne pénzre, itt is van egy beetetési fázis, Tier5 környékén vagyok, pénz sose volt gond.
  • lammaer
    #2379
    Nem is igazoltam át, csak előfordulok itt is :D
  • Belkar
    #2378
    Az hogy hány géppuskás van az géptől függ. Arra a skillre csak akkor kell rakni ha 2 vagy több géppuskás van mert ha nem raksz rá akkor büntetést kapnak a pontosságra meg igazából mindenre.
  • egonn
    #2377
    hali! a number of experienced gunner a gépen lévő géppuakások számát jelzi? Vagyis alapon 1 db, de ha dobok rá xp-t (240) akkor 2 géppuskásom lessz , tehát hatékonyabb a védelme a gépemnek?
  • Belkar
    #2376
    Engem is érdekelne de szerintem nem lehet megnézni :\
  • rudii
    #2375
    Sztem sose lehetett. :D Szep eredmeny igy tovabb. ;)
  • rudii
    #2374
    Nem egy haver vett mar gift gepet ugy, hogy nem volt meg a szintje hozza. Szoval en me'g a mai napig nem tudom mire jo a pilota level szintje, azon kivul, hogy minden megszerzett xp oda megy.
  • rudii
    #2373
    Jap, fent szokott lenni tsen Tibi neven.
  • ZSOOLT2
    #2372
    Én is dobtam rá egy szavazatot. Azt lehet tudni, hányan szavaztak rá eddig? Nem látom sehol...
  • Torzonborz
    #2371
    mert nagyon sokan használják a steamet és sokan ott keresnek játékokat.
  • Szpecnyaz
    #2370
    MOndjuk mert sok millió játékosnak van feltéve a steam. És ahogy ők böngészik a steamet majd látják hogy van egy F2P játék, amit lehet ki kéne próbálni. Főleg ha még ki is kerül a főoldalra, vagy ilyesmi.
  • Zero 7th
    #2369
    Mert napi néhányszor a pofádba vágja a steam az aktuális akciókat, megjelenéseket, stb. Nem elhanyagolható dolog ám az, hogy ~tízmillió embernek reklámozhatsz...
  • bgabor
    #2368
    Én nem látom az összefüggést, miért segítene a steam a játékosszámon, elmagyaráznád? Mi köze egy online értékesítési cuccnak egy free to play játékhoz?
  • Fulcrum11
    #2367
    Ja igen, az ellenfélnél 1 db PBY maradt, 3-an pumpáltuk ólommal (ráadásul a motort lőttem), de csak azért sem esett le :D
  • Fulcrum11
    #2366
    Sziasztok!
    Az ex-WOT csapatot bővítem én is, lammaer átigazolása volt a végső érv :)
    Pár kérdést felkutattam már, de van ami nem tiszta...
    Historicalban mindig csak egy géppel lehet menni? És ha a lowtier fostaligát választom, akkor is a legnagyobb tierű gépem szerint fog betenni? Egyelőre nem túl fun a drótakadályokkal célgépnek lenni a Messzereknek. Marad az árkád addig.
    Illetve mennyire éri meg a prém repcsis dolog, a Kati és Csajka, amiről szó volt előbb... Csak OP-k, vagy több pénzt is hoz?

    Erre a csatára büszke vagyok, nem a killek miatt, hanem mert a német tier 0-s fostaligákkal sikerült :) És csak egyszer lőttek le, az is légvédelem :)
    Miért nem lehet képfeltöltésről linkelni?
  • Zero 7th
    #2365
    Igen, elhiszem, csak olyan picsára tetűlassú itt az irodában minden külföldi oldal, hogy el sem jutottam addig. (Nagyjából az SG az egyetlen, ami különösebb gond nélkül megy, már az index, origo is szar)

    Köszi az infót. Régebben is láttam már ezt a Greenlightot, egyszer nem néztem még meg, mi ez. :P
  • Torzonborz
    #2364
    #2347 :P

    "Segíts ennek a játéknak a Steamre kerülni!

    Nézz körül, hogy többet tudj meg erről a játékról. Ha olyasmi, amit szeretnél a Steamen látni, segíthetsz azzal, hogy a lenti gombokkal pozitívan értékeled. Kattints ide, hogy többet tudj meg erről a folyamatról."

    ;)
  • Belkar
    #2363
    Magyarul van írva minden :P

    Egyébként ha valamiért nem tudnád elolvasni: ha elég szavazat összegyűlik akkor felkerül steam-re a játék és az eléggé megdobná a játékkosszámot...
  • Zero 7th
    #2362
    Mi ez, és miért kell rá szavazni?
  • Torzonborz
    #2361
    Most már igen . :)
  • Belkar
    #2360
    Remélem Steamen már mindenki szavazott...
  • bgabor
    #2359
    Ez mindenkit zavar de szándékosan van így. Egyébként úgy tudom, hogy a gép bedöntésétől függően világosodik, így buzdítva arra, hogy legalább repülj/zuhanj rá a célra, és ne vízszintes repülésből dobáld őket halálpontossággal. Persze nekem is tetsze, ha mondjuk neonzöldre állíthatnám, mert legtöbbször alig lehet látni.

    Egyébként gépfüggő is, bombázóknál, akiket eleve vízszintes repülésből történő dobálásra terveztek, mindig teljesen látható.
  • soulhunter85
    #2358
    köszi
  • soulhunter85
    #2357
    hát ezek hülyék árkádmódban ha mért ne lehetne, sőt mivel le butított azért kell is, fr módban meg egyértelmű hogy nem kell. De ha egyszer lebutott akkor meg nem tök mind1 legalább lenne láthatóbb az árkád kereszt.
  • Pluskast
    #2356
    Emitt. Felhasználónév és jelszó képen a játékban használt nevedet és jelszavadat ad meg.
  • soulhunter85
    #2355
    az észrevételeket és javaslatokat hol lehet megírni a fejlesztőknek? Van valami topic a fórumon, vagy máshol?
  • Pluskast
    #2354
    Erről volt ám vita a fórumon. Az elején még ennél is halványabb volt. Sokan ágáltak ellene és mondták, hogy nem szabad még láthatóbbá tenni meg amúgy is ki kéne szedni. Szóval szerintem ennél nem lesz jobb, vagy max majd lesz hozzá mod ami láthatóbbá teszi.
  • Belkar
    #2353
    Ez egyébként engem is zavar néha :\
  • Pluskast
    #2352
    Nem lehet.
  • soulhunter85
    #2351
    Hali! A külső nézetes célkereszt színét méretét lehet valahol állítani?
    mert sokszor bele olvad a tájba és roppant idegesítő.