38447
  • Glo
    #2230
    Hányszor láttam így elvérezni német csapattársaimat.. Mondjuk nem mindig jellemző, attól függ kikkel hoz össze a sors.
  • bgabor
    #2229
    Hát azért a teljes képet nézzük szerintem, és igenis jegyezzük meg a B-17 és hasonlók védelmében, hogy nem véletlenül ilyen nehéz lelőni őket.

    Úgy értem, 13-15ös szintűekként állandóan jetekkel, rakétahajtásúakkal és bombázóromboló gépekkel kell felvenniük a versenyt, persze hogy sokat kell kibírniuk hogy legalább játsza őket valaki. Másrészt pedig jelenleg gazdaságilag teljesen halott ügy a bombázózás magas tierben, mert egy B-17est jó 25.000 kreditért javítanak. Ennyit (tehát pusztán csak a javítás árát, nem profitot) összeszedni legalább 25-30 kidobott földi célpontal lehet egy meccsen. Aztán meg egy meccsben van 60 földi célpont, az is csak a Ground Strike pályákon, a többin még ennyi sem. És erre a 60 földi célra jut 5-6 magas tierű, drágán javíttatható bombázó, akiknek fejenként legalább 25 killt kéne összeszedniük.

    Egyszóval a bombázós gazdasági rendszer jelenleg úgy szar ahogy van, prémium nélkül nem fenntartható egyáltalán. (lehet épp ez a cél?)

    Szóval a B-17es és barátai nem véletlenül bírnak ki annyi lövést.
  • Thraw
    #2228
    Azt azért próbáljátok ki szakaszban egy bombázót kísértek vadászokkal nagy élmény engem tegnap Hat vadász üldözött addig a haver vadásszal lőtte őket meg jött segíteni pár játékos nagyon kemény volt
  • Glo
    #2227
    Bombázó kötelékeknél más, persze. Ott a magyarok is annyit tettek pl messzerrel, hogy egy rácsapásban felülről rájuk repültek, kilőtték gyorsan az összes 30mm-t, aztán ugyanúgy zuhanásból haza is mentek.



    A gond az, hogy itt 1 bombázó lövésze is úgy viselkedik,mintha egy köteléké lenne (találati arányt tekintve minimum).

  • Aprolek84
    #2226
    Mi kell ott oldalt minden pipának kell lenni 1024/768ra állítottam a biztonság kedvéért antianalising offon van akkor

    Render Xp-re tettemmert az van és auto az instacting.
  • Aprolek84
    #2225
    1,6 os Dualcorom van 1 giga ram és egy Ati radeon 2400 asom.
  • Glo
    #2224
    Nincs nagy gépigénye, alsó-közép kategóriás gépeken is elfut.

    Sztem nálad a rendereléssel lesz a gond, állítsd át a videó beállításoknál a launcher-ben.
  • Belkar
    #2223
    Videókártya drivereddel lehet probléma szerintem
  • V43 1105
    #2222
    Milyen PC-d van ?
  • Aprolek84
    #2221
    Senki nem tudja a gépigényét a játéknak?:)
    Hiába keresem a neten nem találom....
  • V43 1105
    #2220
    Volt olyan pilóta aki egyenesen belerepült a gépbe miután elfogyott a muníciója .. külön erre a célra képezték ki őket ..
  • Thraw
    #2219
    Hát nem tudom azért nem hiszem hogy a németek csak úgy nekirohantak volna egy bombázóköteléknek azért nem voltak hülyék és a Boeing sorozat rengeteg sérülést kibírt.
    Légvédelem okozta sérűlés
  • lammaer
    #2218
    Pont ez a lényeg... ha van AAA, akkor az azt jelentené hogy vannak repcsik is. És az baj :)
  • V43 1105
    #2217
    Hát igen.. plusz még a géppuskák szórása stb stb.. bár szerény személyem szerint, egyedül nem is érdemes ekkora gépnek neki iramodni, legalkalmasabb leszedésére a párban repülés.. na de ugye az meg a hangya agyú csapattársakkal eléggé kivitelezhetetlen sokszor..
  • Glo
    #2216
    A valóságban, igen, elég volt ott megsorozni. De a játékban..

    A WT nyílt fórumában leírtam a véleményem róla angolul, még képeket és videót is tettem be az mk108 vs B17 esetről. De valahogy a játékban kibír 15-20 lövést is, pedig nem kéne neki :)

    Mondjuk azt is vedd figyelembe, hogy mire olyan közel érnél (400-300m) hogy tudj rendesen célozni, addigra a hátsó lövészek vidáman, erőlködés nélkül rommá lövik a gépedet a játékban. A valóságban meg nem igazán volt ez így :) Legalábbis nem ilyen sniper-ek voltak a gunnerek.
  • V43 1105
    #2215
    B17 B17.. Flying Fortress, Memphis Belle... úgy látom valamikor neki kell üljek kivesézni azt a gépet nektek és leírni mi a helyzet. Nem, ismétlem nem nehéz lelőni, csak okosan kell csinálni... és jó helyen.. szárnytövek, motorok.. fülke.. mind mind csupa finom helyek.. ;D
  • Aprolek84
    #2214
    Sziasztok!
    Letöltöttem a játékot ,mert már tolnám egy ilyennel a world of warplanes az még bétás ,nem tudom az mikor indul.Nah de viszont a problémám az ,letöltöttem ezt,és amikor elindítom a a játékot és berak a pályára szinte semmit se látok sötét a kép a célkeresztet látom meg a repülőhangot meg a golyókat.De kép az semmi:(
    Mi ennek a gépigénye mert sehol se találom?:(
  • Glo
    #2213
    A WT Fórum aláírásos topicjában tapasztaltak után ez nem jelenthet nagy problémát :))
  • Glo
    #2212
    Remek. Én roppantul utálom a B17-eseket. Egyszerűen lehetetlen lelőni őket, még Me410B6R3-al is, pedig abban 2x20mm + 2x30mm van. Esetleg 2 rácsapásból kap egy irányzás critical-t, aztán leesik nagy nehezen, de akkor meg sanszos hogy valaki más kapja meg aki még gyepálja útközben (legrosszabb esetben az AAA).

    Kellene a 410-esre is rakéta, ahogy volt is a német gépeken. De amíg a 410-esben 2 lövész van a játék szerint, addig mit is várhatnánk.. :)
  • V43 1105
    #2211
    Pardon?
  • Glo
    #2210
    Jah. Subsentinel, merre vagy? A hazának szüksége van Rád! :))
  • Glo
    #2209
    Mert? A repcsik ellen valahogy védekezni kell :)

    Artik lehetnének, de nem ilyen UAV nézetben, hanem valahogy máshogy. Vagy más célra. Mert pl tankok ellen csak ritkán alkalmazták őket, arra ott voltak a tankelhárító lövegek (na jó a 88mm-t a németek használták arra is).

    Pl artikkal lehetne szórni a másik csapat artijait, vagy valami supply bázist, vagy repteret.. vagy.. majd kitalálják :)
    De sztem mivel oroszok rálátnak a WoT orosz fórumára, ahol nem kell nagy piackutatást tartani h rájöjjenek mennyire elkúrta a WG :)
  • Dragunow
    #2208
    Tier3 orosz PE-3 bomberrel lelőttem egy B-17g-t, rakétákkal. Eddigi legjobb élményem volt :) A gyerek olyan szinten anyázott és sírt, hogy örömömben kicsordultak a könnyeim. Előtte leesett 1 PBY is rakétákkal. Jó kör volt
  • lammaer
    #2207
    No meg ahogy vki megjegyezte, az AAA sem lene nagyon jó jel...
  • Torzonborz
    #2206
    "Én örülnék neki, ha valami hasonló jönne ki :)"
    szerintem mindenki....csak az artyk nem kellenek és már jöhet is
  • vajakos21
    #2205
    Azt hiszem mikor az első alkalommal lebombázná őket egy tier1-es gép,majd megbillegetné a szárnyait visszasírnák az artykat "akik elől nem lehet elbújni" :)
  • V43 1105
    #2204
    Plusz esetleg lehetne itt egy házigazda.. kis dizájn , esetleg egy jó háttér, vagy fejlécek ki milyen nemzettel szeret repülni, milyen kitüntetései vannak stb.. fasza lenne csak ez idő és többi.. :D
  • lammaer
    #2203
    Egyébként ez nem hülyeség :)
  • Glo
    #2202
    Kell nyitni egy WT - Tankos topikot, mert ha ezt elözönlik a begajdult tankosok akkor végünk :D
  • lammaer
    #2201
    Meee magyarul kell írni ezen a turáni fórumon :D
  • Glo
    #2200
    Az, hogy nem olvassák el a teljes szöveget.. arról nem én tehetek :)

    Lesz egy újabb gumicsont amin lehet rágódni. MEg már jó előre fikázni a balanszot :D
  • lammaer
    #2199
    Na de már el is kezdték terjeszteni emberek hogy ez lesz a játékban :D
  • Glo
    #2198
    Az, hogy van aki foglalkozik ezzel is.

    Marhára ráérő emberek vannak arrafelé :) Az orosz fórumról vannak a képek.

    Én örülnék neki, ha valami hasonló jönne ki :)
  • lammaer
    #2197
    Ha fan made, akkor mi az érdekes rajta? :)
  • Thraw
    #2196
    Igen A He112 B-1 Prémiumgép is az ha minden igaz meg talán az első sor olasz gép de nem biztos?
    Amúgy itt a győztes csatára több xp és pénz jár?
    És a legénység képzés mennyire számít?
  • vajakos21
    #2195
    fakes. i think i have seen some of the icons in the blitzkrieg series games...
    war thunder fórumról
  • rudii
    #2194
    Jaja mi is ezt pont most beszeljuk ts tobbiekkel, Wotba miota igergetik mar...
  • Glo
    #2193
    Mondjuk így első blikkre kissé több tank van benne :D

    A belső nézetet nem tudom mennyire lehet majd megcsinálni ilyen mennyiségű tanknál. Még a repülő bombázóknak sincs :)

    Viszont királyos, hogy a németeknél van magyar ág :)
  • Thraw
    #2192
    Legalább nem tudja az ellenség jössz vagy mész

    Szakaszban jobb mint a WOT az biztos
  • rudii
    #2191
    Lol?! :DD (Oszinten megmondva am eleg tankundorom van a'm. :D Nem veletlen nem wotozok szept ota kb kicsit meguntam :D) Mondjuk ha alapjaiba lesz mas mint wot akkor kitudja. :) Meg ha belso nezet lemodellezve stb. :P