38447
  • Glo
    #2270
    Szevasz!

    Menj az orosz Reserve gépekkel, mellé még told be a T1-es I-153-t. Azokkal dőlni fog a lé :)

    De csak ezeket rakd be, mert ha nagyobb gépeid is állnak a hangárban akkor magasabb tier-ű meccsekbe fog betenni.
  • Szpecnyaz
    #2269
    Én a szovjet reserve + T1 gépet ajánlanám. Azok fossák a pénzt.
  • HunAnFionn
    #2268
    Sziasztok!

    Csak nem rég kezdtem neki a WaT-nak és nagyon megtetszett, de sajnos kezdek kifogyni a pénzből. Az lenne a kérdésem, hogy melyik gépekkel lehet legjobban farmolni? A reservek állítólag erre valók, de sajnos nem tudnak olyan nagy pusztítást végezni mint a nagyobb gépek. Tehát próbáljak feljebb találni farmer repcsiket, vagy maradjak inkább a reserveknél, esetleg nézzek ki magamnak egy-két prémium repülőt?

    Előre is köszi a választ!
  • Belkar
    #2267
    Hát én pont a játék feltelepítése előtt frissíttetem ezért kellett vissza rakni a régit. De ezzel csak azt akarom mondani hogy szerintem driver probléma lehet szóval nem ártana ha frissítenéd aztán hátha jó lesz.
  • Aprolek84
    #2266
    régebbit?:)
    Most akkor nem frissítenem kellene:)
  • Belkar
    #2265
    Hát nekem annó teljesen ugyanez volt a Crysis első részével és úgy oldottam meg hogy régebbi videó kártya drivert raktam fel...
  • Aprolek84
    #2264
    Nem tudom miért az a baj vagy mi?
    DX et szerintem most ahogy feltettem a játékot.
  • Belkar
    #2263
    Mikor frissítetted a driveredet, dx-t?
  • Aprolek84
    #2262
    Hiába próbáltam meg betenni nem csinált semmit.
  • Aprolek84
    #2261
    Itt van ,nah erre mit tudtok mondani?
  • ladista
    #2260
    én szurkolok neked :D
  • Aprolek84
    #2259
    Hát hiába

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_17_1uczsy2n5d.bmp
  • Aprolek84
    #2258
  • Aprolek84
    #2257
  • Belkar
    #2256
    "Kép beszúrása"
  • Aprolek84
    #2255
    Hogy lehet ide képet beszúrni?:)
  • Aprolek84
    #2254
  • Aprolek84
    #2253
    Thunder
  • Aprolek84
    #2252
    Nah tessék levettem nullára a grafot szinte és akkor is ilyen pedig megy alatta lövök minden ez mitől van?
    Nincs semmi baja a driveremnek ,mert mennek jobb játékok is elvileg és ne csinál ilyet.
  • Glo
    #2251
    Ez nem így repült, csak így zuhant. A képet akkor készítették mikor pörgés közben épp a hasát mutatta.
  • Alien69
    #2250
    Mondjuk, ez a kép qrva érdekes. Hogyan szállt le? Fejjel lefele?
  • Glo
    #2249
    Hivatalos infó erről nincs, csak tapasztalatokról tudunk mi is beszámolni.
  • Zero 7th
    #2248
    Na ez az. Hogy ilyen rohadt bizonytalan az egész.

    Nekem is néha úgy tűnik, hogy van. Máskor meg teljesen randomnak tűnik.

    A Tier0-1 és Tier2+ váltás az tuti hogy létezik, és az is teljesen biztos, hogy rettentő szigorú. Egyetlen T2 gép a hangárban, és már ki vagy zárva a kis meccsekből.

    De ugyanezt a szigort nem látom fentebbi szinteken, azért gondolom, hogy ott NINCS már meccsméking. Mert ha lenne, akkor szerintem legalább olyan szigorú lenne, mint T1ben, és nem figyelnének be T3 gépek mellé T9-T11-ek. Nem jellemző az ilyen, de létezik.
    És szerintem csak azért kerülünk össze max T5 játékosokkal, mert a magasabb szintű játékos még ritka.

    De ezért kellene valami konkrétum, mert hipotéziseket bárki fel tud állítani a saját tapasztalata alapján, de azokkal sajnos nem vagyunk előrébb.
  • Rue East
    #2247
    szerintem az, hogy állítani nem lehet (az amúgy bepipált) csata-tier választókat, az nem zárja ki az MM-et
  • rudii
    #2246
    Elmeletbe nincs MM mert ugye nem lehet pipat allitani. Gyakorlatilag viszont van, foleg RU ahol tobb a jatekos. T0-1 ha beraksz mar 2est akkor feljebb dob. Aztan T5ig ha nem viszel be T5nel nagyobbat akkor nagyon ritkan dob csak be. A felett viszont sztem bovul a skala, de jetet me'g ritkan fog tapasztalni viszont 10felett mar majdnem minden csatara jut 1 de inkabb 2-3.
  • vajakos21
    #2245
    Van sok pozitìv oldala is a játéknak. Alapból 15 garázs.Nem goldért kell venni pluszba(még).Ingyenes javítás...persze várni kell de van.Arcade,HB,FRB és rengeteg egyéb küldetés.stb..stb.Persze be kell làtni,hogy nem a magyar a célközönség. van böven aki tud fizetni érte és nem összeg amit elkérnek érte.Én ìgy is elvagyok.A hercules medàl az és a gép rankja számit
  • rudii
    #2244
    Tumi baratomnak egymagos procija van ddr1 rammal es elfut neki egesz jol kozepes grafikaval.
  • alma2
    #2243
    Nem egyszer kaptam mar olyan plecsnit, hogy nalam 10 szintel magasabb emberket lelottem. Nem emlekszem, hogy magara a pilota rangjara gondolt, vagy a gep tipusara.
  • Pluskast
    #2242
    Szerintem van. Én abból indulok ki, hogy az amcsikat úgy december vége fele kezdtem el 3-as szintről úgy hogy a ruszki és német ág ki van maxolva és az elején egy rakás olyan csatában voltam ahol alap kétfedeles gépekkel rakott össze, sőt olyan pályán is voltam amit még nem is láttam és csak utólag tudtam meg, hogy ez kis tier-ben van csak. Szóval szerintem nézi a rendszer.
  • Zero 7th
    #2241
    Mármint a Linda vagy Szomszédok féle óvodásokat beetető drogdíler mítoszra célzol, ugye? :P
  • lammaer
    #2240
    Persze hogy tudsz, de ők a drogdealerek koncepciójával dolgoznak :)
  • Zero 7th
    #2239
    Valójában tudsz ingyen játszani örökké, csak baromi körülményes és végtelen sokat kell farmolni az ezüstöt...
  • Zero 7th
    #2238
    Tud valaki bármi konkrétumot abban a kérdésben, hogy most van-e matchmaking, vagy nincs?

    Én meg vagyok győződve róla, hogy nincs, csak tier0-t szortíroz, aztán ömleszt.

    Az egyik haverom úgy gondolja, hogy van matchmaking, olyan, mint a tankosban, +-2 szint.

    A másik haverom szerint meg az a kategorizálás van, mint amit a pipák jeleznek(0-4,5-10,11-20), csak nem lehet még pipálni.

    Ebből kifolyólag én csótányozni akarok tier0-ban, amit a két haverom nem akar csinálni, mert szerintük unalmas.
    Egyes sorszámú haver szerint mindegy mivel megyünk, csak ne legyünk túl sokkal a legalacsonyabb szintű emberünk fölött.
    Kettes sorszámú haver meg azt szeretné, ha nem hoznánk _nála_ nagyobb tierű gépet (3.).

    Kéne valami konkrét infó, ami eldöntené ezt a vitát, mert kicsit megoszt ez így minket, tegnap volt olyan is, hogy fenn voltunk négyen a TSen, mind a négyen WarThundereztünk...négy külön meccsben. :P
  • csaszix
    #2237
  • lammaer
    #2236
    A free to playt inkább én try and pay-nak hívnám.

    Csak úgy nyilván nem annyira csalogató, de gyakorlatilag ez lebeg a szemük előtt.
  • Pluskast
    #2235
    A naivitást nem rád értettem, hanem úgy általában (lásd wot-os topik ahol szidják ezért a fejlesztőket mint a bokrot). Éppen ezért mondom, hogy nem szar a gazdasági rendszer hanem egyszerűen így van (és lesz) beállítva.
  • bgabor
    #2234
    Ja, hát örülök hogy szóltál, én eddig azt hittem tényleg ingyen lehet játszani az összes free to play játékot, és hogy a fejlesztőcég ingyen, szabadidejében fejleszti, a Máltai Szeretetszolgálat irányítása alatt.
  • Pluskast
    #2233
    Nyilván ez a cél. Ha a nagy tier-ü gépekkel is lehetne keresni prémium nélkül akkor nem érné meg a fejlesztőknek a játék. Nekik is élniük kell valamiből és naiv aki azt hiszi, hogy a free to play valóban free.
  • Glo
    #2232
    Most nem az árkád-ról beszélünk, ott totál más dimenziók vannak.
    HB-ban azért ki lehet grindelni pluszos kört B17-el. Túl is élik sokszor.

    Más: ezek az F2A gépek a kedvenceim HB-ban. Bakker G2-vel nem lehet őket utólérni, enyhe fordulóban is simán tartják vele. És az F2a alacsony tier, a G2 meg 10-es :) Epic balansz :D

  • Belkar
    #2231
    De legalább az Xp dől velük akkor is ha agyhalottak a csapattársak