38447
  • Zero 7th
    #2110
    Ezt bizony. De ez nem pay to win. Ez minimum pay to troll.

    Lemegyek vele a kicsik közé, aztán vigyorgok, ahogy szerencsétlenkednek velem. Foglalós pályán elszambázok az ellenség repteréig, és elfoglalom. Ha látom, hogy valaki nagyon szorosan követ, lelassítok és leverem a szárnnyal. Nem normálisak, hogy ezt így belerakták...

    Nem sebezhetetlen azért, kamikázolták le a farkam, lőtték ki motorom, de a legjellemzőbb, hogy az irányítófelületeket lövik szanaszét, és az egyébként ép gép nyílegyenesen, irányíthatatlanul addig repül, míg földet nem fog. Ja, meg nagyon tetűlassú, már legalább háromszor baszarintottam el felszállást, és szedtem össze fát/hegyoldalt, annyira nehezen emelkedik.

    Ami még "baj" volt vele, hogy kábé tíz meccs alatt betelt a csíkja, XPt farmolni nem túlságosan alkalmas. Úgy használom most, hogy megyek a kisgenyókkal, amíg el nem fogynak, aztán Catalinával eldöntöm a meccs végét. Ha eljut addig a dolog.
    Az I-15-eim is 40e/120e-nél járnak, úgyhogy még kb két hétig tudok velük csótányozni, aztán vagy népet kell váltanom, vagy kijönni T0ból. T7-nél járok már az orosszal egyébként, kb T9-ig jutok el a kicsikkel, úgy saccolom.

    Jó ez a játék. Végre valami multis cucc, ami tetszik. :)
  • Glo
    #2109
    Hát nemtom, lehet sokan ráunnak majd ha a bevétel/kiadás egyenlegen nem javítanak valamit. Sokan szidják a gazdálkodást, ami főleg az Xp csík betelésekor ver rendesen keresztbe.

    Szvsz ez egy hiánypótló játék, sok embert le fog kötni, elég sok régi il2-es nevet látok fent HB-n. PErsze biztos lesznek olyanok, akik szerint nem jó, de ez a csoport minden játékban megvan. Én is toltam 2 hetet a Skyrim-el, marha jó volt henteskedni, de egy idő után nem kötött le és abbahagytam. Van ez így :)
    De biztos van egy elég széles réteg akik kipróbálták, látják mennyire béta és majd visszajönnek ha kiadják rendesen. Akkor tuti nagyobb lesz a marketingje is, ömleni fognak Árkád egerezősbe az oroszok, amerikaiak.

    A HB részleget nem féltem, azt most is inkább azok játsszák akiknek már van/volt repülős tapasztalata.
  • lammaer
    #2108
    Oroszok, még megtörténhet, főleg ha rájönnek hogy akiket igazán érdekel a játék azok MOST játszanak vele, azt mire élesbe megy ezek egy része már nem fogja tolni....
  • Pluskast
    #2107
    csökkenti a sebességedet. Ez hasznos lehet leszálláskor, ha felülről próbálsz támadni egy gépet vagy ha belemész egy fordulóharcba.
  • Belkar
    #2106
    de ez mit befolyásolna amúgy?
  • Pluskast
    #2105
    Igen
  • Belkar
    #2104
    Ezt a flapsot érdemes árkádban csata közben állítgatni?
  • Glo
    #2103
    Állítólag már nem lesz wipe, vagy ha lesz is a prémium gépeket szvsz nem fogja érinteni.

    Mekkora húzás lenne már ha bejelentenék, hogy minden nem prém gépet wipe-olnak, csak a prémeket nem, meg a golden eagle-ért vett dolgokat :D Mindenki utalná a rettenetes lóvékat, hogy legyen mivel farmolnia újra :D
  • Thraw
    #2102
    Sziasztok azt szeretném kérdezni vannak ezek az ajándék repcsik Orosz TU-2Bombázó de van Német Amcsi Japán Brit ha megveszem őket akkor megmaradnak Béta után?
  • lammaer
    #2101
    Ahááá.. akkor ezt rakja be a noobok közé.

    Mert én is vettem catalinát, de az T3-as, sose kerül a noobokhoz... szóval a ruszkiknál van a prémes gyerekmolesztáló változat.

    Akkor gondolom mostantól kezdve minden meccset nyersz, merthogy T0-ban azt nem lehet lelőni (próbáltam noobgéppel felmenni múltkor egyért, de egyszerűen nem emelkedett fel addig a gép ahol a PBY volt), és szépen lebombázol mindent.

    Pay2win :D
  • Zero 7th
    #2100
    Heh. Elbasztam a lépést, véletlenül kinyitottam egy orosz hangárslotot, amibe már nem tudtam tier0-1 gépet rakni, gépet kivenni meg nem lehet.

    Úgyhogy azért, hogy továbbra is tudjak menni csótányozni, megvettem az orosz prémium Catalinát. Catrollina... Eszméletlenül nagyon durva. Alig tudják megsebezni a kis tier0ás korcsok, és van rajta négy darab ötszáz kilós bomba.

    Ez...ez nagyon röhej.
  • Glo
    #2099
    Legjobb mikor van 2-2 ai oldalanként, náluk a szokvány Corsair, F6F, XP-38.. nálunk meg valami század He-51-el meg Mc 202-vel.. Esélyes :)
  • Glo
    #2098
    Ma eléggé szopóág van, elég sok squad van bent EU szerveren is. Corsair hegyek, meg B17-B24.. néhanap Sabre is befigyel.
  • Amaymon
    #2097
    Néztem őket nemrég, streameltek a twitch-en. El lehet pár trükköt tanulni tőlük, ha adásban vannak.
  • Amaymon
    #2096
    Néha óriási lag spike-ok voltak. 70, max 90-ig szokott menni, ma 1500-as ping is beficcent. Irányíthatatlan volt, neki is csapódtam a hegynek. Vagy nem reagált a gép csak remegett, vagy métereket zuhant.
  • vajakos21
    #2095
    A mostani HB hogy megy a németekkel? Én még nyertes nem voltam velük.(utolsó meccsen ACES team 8 géppel vett részt.2 sabre 2 B17..és a többi se volt 10es tier alatt...szerintetek ki nyert? )
  • Glo
    #2094
    Olvass utána a hivatalos fórumban, gondolom nem Te vagy az egyetlen akinél előjött. Ott már biztos kitaláltak valamit.
  • Adjunktus
    #2093
    Azóta még 2x próbáltam,de ugyan az a helyzet.
    Berak a csapatba,jön az eligazítás meg a map.Aztán töltöget és battleserver lost-al visszaküld a menűbe.
    Ma már nem idegesítem magam ezzel.Majd holnap rápróbálok megint.
  • rexortom
    #2092
    Sziasztok most kezdtem a játékot és jo lenne társoságban tolni . Rexortom Irjatok rám pls...
  • Glo
    #2091
    A Controls-ban felül válaszd ki az Egeres irányítást ha egérrel tolod, vagy a Simplified controls-t ha Joy-al, kezdetben könnyebb :)

    Az érzékenységeken is állíthatsz nyugodtan.
  • flashpointer
    #2090
    Most nekem is furcsa dolgokat művel, DC meg hasonlók, mondjuk mióta kidobott nem néztem
  • Adjunktus
    #2089
    Valami nem stimmel.
    Már egy csatában voltam.Mindjárt hanyatt is vágtam magam 3x mert a gép totál másképp viselkedett mint a tutorial mod-ban.:)
    Az még nem gond,mert beállítottam magamnak az irányítást teszt repülésen.
    De azután 3 csatába nem jutottam be zsinórban,mert mikor elkezdődne beadja,hogy battle server lost,return to main menu.
    Ez csak nekem van,vagy a játék sajátossága?
  • Amaymon
    #2088
    Mikor vált már a HB nemzetet?
  • flashpointer
    #2087
    ja, és kerekessel bezzeg vízre szállni is lehet !
  • flashpointer
    #2086
    50 xp, majd egész végig csak fel le szállogatok :D
  • ladista
    #2085
    Ellenben ha leszállsz bárhol a vízen, megkapod a le-felszállásért a pontot :)
  • Glo
    #2084
    Töltsd le a legújabb Launchert, sztem az lesz a baj. Tegnap jött ki egy frissítés.
  • Belkar
    #2083
    5 másodperc volt hátra amikor kilőttem az utolsó gépet...

  • Adjunktus
    #2082
    Aszongya"download lost or updated files"ez mindig így van vagy csak nálam nem stimmel valami?
  • flashpointer
    #2081
    Elég nagy szívás hogy a víztalpas gépek nem tudnak leszállni repteret foglalni, így gyakorlatilag ez is plusz hátrány, mert vizet meg nem kell elfoglalni sosem :/
  • Adjunktus
    #2080
    Köszi!
    Japó vadászokra mindenképp benevezek.feltéve ha a gépem is úgy akarja.:)
  • rudii
    #2079
    Jok. Jol fordulnak.
  • Adjunktus
    #2078
    Üdv!
    Ez engem is érdekel.Mindjárt le is jön a kliens.
    remélem elfut a gépemen.
    Érdekelne,milyenek a Japó gépek?
  • V43 1105
    #2077
    Csak legyen meg a VGA-m ..
  • Glo
    #2076
    Na majd beszállok egyszer hozzátok is :)
  • V43 1105
    #2075
    Mi hárman haverokkal szoktuk tolni Messzerekkel.. vagy egy Stuka két Messzer, stb felállásban.. fő a csapatmunka ;D
  • Glo
    #2074
    Most mentem egy kört, komolyan eddigi lehjobb meccsem volt. Egy bomber meg én maradtunk a 410-esemmel, ellennek meg 2 F4U Corsair.

    Vagy 10-szer csaptam rájuk, de nem bírtam még lövést se bevinni, annyira jól tolták. Totál csapatban, nem váltak szét egy percre sem. Amikor rájuk mentem és közel értem (1,2km körül) betépték a gépet alám, hogy ne tudjak utánuk fordulni. Nagyon jól nyomták, élvezet volt nézni :) De ehhez mondjuk kellett, hogy az egyik mindig rajtam tartsa a szemét.

    Egy gépet se lőttem mondjuk, de nem érdekel :)
  • Glo
    #2073
    Az orosz télben mikor lent is -40 fok volt akkor 6000m-en mennyi lehetett? -60? Minimum.. szélben. Ott sztem még a vodka is megfagyott amit felvittek
  • rudii
    #2072
    Arcade-ban nem befolyasolja.
  • Willenbrock
    #2071
    Az I-16 rata is repült ennyivel nyitott tetővel,csak szélvédője volt,talán az oxigénmaszk segített a pilótán.