38447
  • Nazarov77
    #2430
    No játszogattam vele és idáig nagyon bejön :)
  • twi452
    #2429
    utána már sokkal kevesebb exp-et fogsz vele kapni a jövőben
    elvileg az ötödét amit eddig kaptál
  • Thraw
    #2428
    Sziasztok
    A Su-2 M-82 max 440000xp-ét összekaparom az mit befolyásol?
  • bgabor
    #2427
    Húsz-huszonöt fölötti kilőtt földi célpontra azért már nagyon jól adja a pénzt és az xp-t, többtízezres nagyságrendben.
  • Glo
    #2426
    Árkádban nem érnek sokat. HB-ban már lehet jól keresni velük.
  • szabii98
    #2425
    amúgy kis tierben a japán gépek tetszenek a legjobban, de ahogy nézegetem, később már gyengécske lesz :D
  • szabii98
    #2424
    úgynézem a tankok meg ilyenek nem érnek olyan sokat sajna, 4 surface unit, 15 hit és 1 assist volt úgy 300xp :D kicsit több
  • soulhunter85
    #2423
    Jó lenne ha el tudná árulni valaki, hogy lehet az hogy ha én lövök valakit tök mind egy mivel az kb 10 találatra hajlandó megdögleni. Én viszont sokszor csak 1-2 találatra széthullok.
  • Rue East
    #2422
    beállítottam trackIR-t, hogy ha közelebb hajolok azt értékelje zoom-olásként, na de a hajolás csakis menetirány felé pozitív, tehát ha jobbra nézel 90 fokban, akkor balra kell vinned a fejed (vagyis mindig a műszerfal felé), hogy ráközelítsen, de ennél sokkal furcsább, hogy ha hátra nézel, akkor a monitortól távolodó fejmozgásra közelít rá a nézetre

    amúgy van itt aki a full real részben repül?
  • szabii98
    #2421
    +az optimalizáció is, 22 fpssel jobban fut mint a wowp 35tel
  • gstup
    #2420
    S.79 olasz ès èn simán eltalálok vele egy mozgó hajót is.Szerintem nem pontatlanok.
  • Master91
    #2419
    + a játék élménye is
  • Nazarov77
    #2418
    Na leszedtem én is ezt a játékot, még csak a tutorialt csinálgattam de már feltűnt, hogy a gép irányítása ezerszer jobb mint a world of warplanesé.
  • Belkar
    #2417
    Egyébként csak szerintem pontatlanok a német bombák? Ar-2-vel 4000 méterről milliméter pontossággal szedem ki a rombolókat S79-el viszont 3000 méterről is méterekkel mellé esik. Ráadásul ha átváltok bomba nézetbe a ruszki 500 kilós nyílegyenesen zuhan míg a német összevissza kacsázik :\
  • Belkar
    #2416
    Ahha most már ezt is tudom kösz
  • twi452
    #2415
    hb-n erre lehet számítani mert itt aztán nagyságrendileg kevesebben vannak még
    én azzal szívtam leszállásnál, hogy nem akadt be a horog soha csak végiggurultam a fedélzeten..:D
    Aztán megnéztem külsőből, hogy mégis mi a franc van miért nem akad be és látom, hogy a gép farka a levegőben :D Úgyhogy szépen felhúztam csontra S gombbal az jól odacsapta a farkát és a fedélzet 2/3-nál még beakasztotta és megállított :D
  • Torzonborz
    #2414
    Én tegnap este ilyen map-en mentem HB-t, leszállásnál jól oda is b*sztam a gépet és ment a levesbe az egyik kerék meg a motor is leállt szóval landoltam vizen...de az finoman sikerült. :D

    mondjuk az is érdekes volt hogy T1-es japó géppel mentem be szemben meg fóka volt . :(
  • bgabor
    #2413
    Kár, mert lenyűgöző map volt.
  • twi452
    #2412
    Lehet sok volt a sírás fórumon (nem olvastam) az anyahajók miatt HB-n és gyorsan le is szedték a térképet... pedig már rájöttem miért nem sikerült leszállni és azóta tökéletesen megy és pofon egyszerű :)
    De most már orosz-német van :)
  • lammaer
    #2411
    Azt lehet már hogy szemét lehúzós komcsi banda? :)
  • rudii
    #2410
    Miert kell erre mindig visszaternunk?! :O :D Ha nagy tierbe siman plusszos lenne senki nem venne prem meg prem repulo. Akkor nem lenne bevetel mi ertelme lenne a jateknak...Ez teljessen logikus! Elejen gyors fejlodes, konnyu. Ha elejen lenne nehez sokan el se kezdenek. Igy mire odaernek lehet olnek bele penz."A fejlesztoknek is e'lni kell valamibol" idezzem valaki irta 1-2napja.

    Ezt at kell latni, rengeteg mai jatek ugyan ezen alapul. De hat ezert van a forum. :)
  • Rue East
    #2409
    a sárga háromszög, benne számmal, vagy más kóddal, utal az alkalmazandó üzemanyagra (oktán számra) és a háromszög mutat a töltőnyílásra, de van ilyen olajtöltőnek is (az a vörös színű)
  • vajakos21
    #2408
    Tudja valaki hogy kell célozni ezekkel az amerikai távcsöves szarokkal?
  • Belkar
    #2407
    Na nem volt kedvem játékból fényképezgetni szóval itt jól látszanak
  • Belkar
    #2406
    Hát most konkrétan a hangáromban a BF-110 C-4-esen látok jó párat de majdnem minden német gép tele van rakva velük :D
  • Nohab
    #2405
    Ha megmondod, vagy megmutatod, hogy hol van pontosan, akkor szívesen kiderítem neked.
  • vajakos21
    #2404
    Sajnos ez HB re igaz főleg. 3szoros javitási költség.FW 190 d12 45000. Kapj le 4 gépet meg némi földi célt és nyerd meg a csatát...akkor nullán vagy ha a végén meg is halsz..(mondjuk ez a legdrágább 14 es gép németeknél).Én be se lépek ha jetet látok...gyakoroljon máson...Igaz nekem a me 410-es sorozat gépei jobban fekszenek így vadászokat nem is nagyon viszek be.Farmolni meg az S79-essel szoktam.Érdemes több nemzetet is húzni egyszerre addig a fő csapat pihen (javitódik).Most a japánokat és amcsikat reptetem HB miatt. Gyakorlásnak is jó és még olcsó kis szinten. Ráadásul a japánok szerethetők is...nekem legalábbis.
    UI: Németeknél 15 ös vagyok és van 2 mill creditem..se prém szla se prém gép...(Tény a fókákat nem nagyon viszem HB-ba)
  • Dragunow
    #2403
    Majd lvl 14 körül írd meg megint mennyi ezüstöd van. Kíváncsi leszek rá. Nekem is van prém és megvettem német ágon a prém wellingtont. Szarrá kerestem magam dőlt a lé megvettem minden szart amit azóta nem használok. Most lvl 15-ön ha lelőnek minden gépet ami a boxban van -40k körül van ha bukjuk a kört ami azért gyakran előfordul. Most ott tartok, hogy meccs elején eldöntöm mivel megyek és ha lelőtték akkor nem megyek be mással ha látom, hogy gyenge a team. A szar az ha erőltetem a dolgot lelövetem minden gépem és még bukjuk a kört is. Igen hamar le lehet degradálni a lóvét. Ezért van az, hogy ha pénz kell megyek low tier orosz ágon max tier 6 gépekkel és pénzt farmolok.
    Az a duma, hogy tudni kell repülni és nem lőnekle, high tierben felesleges hangoztatni. Majd aki eljut oda meglátja. lvl 14 messerel repkedni mig-15 és me-163 gépek között nem lehet sokáig.
  • Belkar
    #2402
    Egyébként a német gépeken mik azok a háromszög alakú matricák? láttam már filmekben is de soha nem tudtam :D
  • szabii98
    #2401
    áhh megtaláltam. köszi :)
  • twi452
    #2400
    http://yuplay.com

    belépsz -> fent My Profile gomb
    és ott a jelszónál benyomod, hogy saját új jelszavat akarsz
  • vajakos21
    #2399
    Most voltam HB-n. 7 "tehén" a japánoknál...Éjszakai. Mondjuk az nagyon jól néz ki.
  • szabii98
    #2398
    hali!
    jelszót hogyan változtatok?:))
  • twi452
    #2397
    Nem lehet eladni
    HB-n általában enged választani nemzetet, állítólag ha kevés a játékos akkor nem ajánlja fel a választást és akkor random :)
  • vajakos21
    #2396
    Nem lehet eladni.Választhatsz hogy amcsi vagy japán...amíg van elég játékos.Éjjel már random.
  • wulwerin
    #2395
    El lehet a gépeket adni valahogyan?
    Nem a pénz miatt, csak a historicalban akarok menni, és nem akarok japánnal menni. Ott meg úgy néztem random, hogy hova ad be.
  • Master91
    #2394
    Szovjetek nagy bombázó 2 ága közül melyiket ajánljátok?
  • twi452
    #2393
    ez igaz csak tetű lassú :)
  • Glo
    #2392
    Most kell hidroplánnal menni, azzal elég a hordozó mellé szállni :)
  • twi452
    #2391
    mókás pedig.. elég nagy az elhullás mert ugye hordozóra kell leszállni :D
    vagyis van reptér de az csak "dísz" :)