38447
  • gstup
    #4150
    Ilyen lesz a többi is
  • Zero 7th
    #4149
    Nyolcszázhuszonhetedjére is:
    Ami "papíron" van, az nem fedi a játékban lévő modellt. Amíg a modellt csinálják, nem frissítik az infókat, mert nem hülyék, hogy ugyanazt a munkát elvégezzék ötvenszer. Amíg nem végleges a repülési modell, el lehet felejteni az infókat.

    Most inkább nem minősítem a felfogásod sebességét, mert már úgyis én vagyok itt a topikban a főgeci...
  • bardocz
    #4148
    Nagyon furcsa az irányítás, hiába mozgatom az egeret, vagy nyomkodom a gombokat, nem igazán fordul nekem a gép. Egér inkább a kamerát forgatja, a gombok meg elforgatják a repülőt, majd visszaáll a kamera irányába kb. Van valami olyan beállítás, hogy az egérrel irányítom egy az egyben? Szóval nem csak a kamerát forgatja. Még régebben próbáltam valami repülős cuccot, és ott "rendesen2 tudtam irányítani, már amennyire lehet egérrel.
  • vass17
    #4147
    Egyelőre a japán fa elején tartok, de hihetetlen meglepetés volt a Ki-43 Hayabusa, papíron egyáltalán nem tűnt különlegesnek, valójában pedig egy igazi gyilkológép:) Valószínűleg a fordulékonyság teszi, de azzal a 2! 12,7-essel nagyon sok dolgot le lehet vadászni.Valahogy nekem teljesen más, mint a többi gép, amit próbáltam, annyira egyszerű vezetni, könnyen fordul és nem is veszít a magasságából eközben (mint pl a BF109, ami nagyon kényes erre), ha ilyen lesz a többi japán vadász is, akkor nem kérdés, hogy melyik lesz a kedvenc nemzetem :)
  • Pluskast
    #4146
    Természetesen premium :) Bár hozzá tenném, hogy zárt bétában is benne voltam szóval volt némi helyzeti előnyöm :)
  • Coral Springs
    #4145
    Csak egy premium account. Vagy annyira pro vagy hogy csatánként 10-15 ezer XP a minimum félnapi játék mellett. Persze ezeket én úgy írom hogy még csak egy 5 -ös szint nálam a legnagyobb az amerikaiaknál.
  • Pluskast
    #4144
    Ezt nem hinném. A németeknél és az oroszoknál is húszas vagyok és nem kellett hozzá több hónap.
  • twi452
    #4143
    Ó hát szimulátor módban ezzel az egeres irányítással nem egyszerű az élet :) Neked van türelmed ha így repkedsz :)
  • Coral Springs
    #4142
    Amúgy alaposan felidegesített a játék az egyik single mission -al. A keleti fronton lett volna egy feladat, hogy le kell szállni egy a búzásban veszteglő sérült géphez a mezőn, ködös rossz időben. Eddig a pontig el is jutottam szimulátor módban úgy röpke másfél óra alatt, leszálltam. Megörültem hogy végre megcsináltam, erre kiírja hogy szállj fel. Mondom jól van, ez már gyerekjáték lesz... aha, hogyne. Több esetben is olyat produkált a gép hogy majdnem levertem a k**va monitort, nagy sebességnél felszállás helyett valami kifarolásba kezdett, majd kigyulladt. Szerencsére a leszállást eddigre már "kitapasztaltam", így az már nem okozott gondot.

    Lényeg a lényeg, mivel nem tudtam eldönteni hogy én vagyok-e a béna, vagy valami más dolog játszódik közre, a sokadik utáni esetről már videót csináltam. A videón már sikerült felszállnom úgy hogy egy emelkedőt használtam rámpának, de hogy ne örüljek jött is egy másik meglepi.


    Szomorúan vettem a lapot hogy elbasztam egy csomó időt és még is ezüsttel kell beérnem, nekiláttam realisztikus irányítással. Aztán még csak ez verte ki igazán a biztosítékot... leszállok a mezőn, lefékezni nem tudok, és a már korábban megemlített sérült gép melletti rámpa szépen lenyírja a gépem alját úgy hogy egyből meg is álltam. Kiírja mission accomplished... vörös fej, vérnyomás az egekben.
  • twi452
    #4141
    :D
    Kezdek átszokni hb-n is az eu szerverre, néha egész értelmes társaság jön össze és persze velük olykor lehet kommunikálni is nem csak xaxaxaxax van :)

    Tegnap is ahogy mentünk jópár kört, csomó "friss hús" volt akik próbálgatták milyen a hb és fogékonyak voltak a segítségre is :)
    egy corsaires srácot pl megtanítottam landolni mert azzal nem szabad teljes fékszárnnyal leszállni mert egyszerűen nem akar, 170nél visszaemelkedik és összevissza repül :D
    Úgyhogy érnek kellemes meglepetések, ahogy pl. a rögtönzött kis bombázókísérő kötelékünk is kialakult :)
  • Glo
    #4140
    Nem semmi! Grat! :)

    Tegnap előtt voltam egy olyan HB-ban, ahol 3 gépet vertem le a 410-essel BnZ-ben, a maradék kettő rám emelt közben. Becsaltam őket a többiek alá akik addig 4-en szenvedtek le egy gépet az égről. A chatben tanították a társukat BnZ-zni :) Örültem nekik :D
  • Coral Springs
    #4139
    Én letettem úgy az egyik gépem ma javítani, hogy csak egy irányba tudtam vele kanyarodni. Az egyik szárny kb már nem volt a helyén.
  • Para1
    #4138
    Nagyon durva egy meccs voltám. Még néhány hónap és mindennaposak lesznek az ilyenek. Legalább is én remélem:)
  • oxxi
    #4137
    Szép munka grat :)
  • twi452
    #4136
    uhh.. legjobb köröm HB-ben nem is lesz ilyen többet :) és nem volt AI egész kemény srácok voltak a németeknél is :)

    a legszebb benne, hogy az egész JG508as szakaszt én bontottam le egyedül gépről gépre, pedig ők nem összevissza repkedtek :)
    szép befejezése volt ennek a WT-s napnak :)
  • twi452
    #4135
    Természetesen ez a mostani amcsi-német HB :) Ha nem csupa idióta van a csapatban akkor lehet ilyet csinálni :) csak a 2 CSAF-os meg én voltam szakaszban a mustang-os sráccal a többiek random és mégis működött a 2 B-17 egyből összeálltak, mi mentünk kísérni őket és szépen jöttek a többiek is :)
  • bgabor
    #4134
    HB csata akkor? Ez a bombázókísérgetés nem ismerős.
  • rudii
    #4133
    Azert nem teljessen ertek veled egyet. :ASD Kikaptunk, par legcsavaros gep utan hoztak jet mindenki kb.
  • Dragunow
    #4132
    "1600 csata,280 ora repules es megannyi karomkodas. De vegre megvan. :)"
    És még némi arany sas
  • twi452
    #4131
    nem, rendes :)
  • bgabor
    #4130
    Tesztszeró?
  • twi452
    #4129


    hmm 3 gépet vesztettünk összesen.. igazán szép kör volt a szó minden értelmében ahogy kísérgettük a 2 bombázót :)
  • vajakos21
    #4128
    Ha teamben játszom ok. De egyedül had döntsem már én el.( 3 gépem nyírta ki egy mig egymás után. a 4.-et be se vittem. 18 killnél tartott mikor kiléptem...szerinted? )HB-FRB- ban nem lépek ki,mert ott legalább elkerülni van esélyem. Nem egér harcosok ellen kell menni. Legalábbis nem olyan hatékony az egér.
  • Belkar
    #4127
    Ez akkor sem indok arra hogy kilépj csak azért mert meglátsz egy MiG-et az ellenfélnél és ezzel kiszúrj a csapatoddal. Annyi a minimum hogy beviszel egy gépet és ha tényleg reménytelen a helyzet akkor kilépsz.
  • vajakos21
    #4126
    Gyakoroljanak a migek máson...Nem szeretem ezeket a tipikus 2.vh-s gépeket..sokba kerültek már nekem.
  • Belkar
    #4125
    Büszke lehetsz magadra...
  • vajakos21
    #4124
    Ne lepődj meg ha nem sok ellenfeled lesz..ha meglátnak kilépnek...én is :)
  • Belkar
    #4123
    Jaa nem tudtam hogy az azt jelenti xD
  • Amaymon
    #4122
    Jah GZ!
  • Amaymon
    #4121
    Sárga neki a prém ikon :)
  • twi452
    #4120
    Grat :)
  • Belkar
    #4119
    Grat! Prémiummal csináltad amúgy?
  • rudii
    #4118
    1600 csata,280 ora repules es megannyi karomkodas. De vegre megvan. :)
  • Belkar
    #4117
    Bf 109 E*
  • Belkar
    #4116
    Most csináltam 11 Killt Bf 109-vel Sokáig tartott de megszerettem
  • Coral Springs
    #4115
    Egy nemzetnél a 20 -as szinthez szerintem több hónap játék kellene úgy, hogy minden nap több órát tolod. És nem árt ha minden csatában legalább 3-4 gépet leszedsz. Előbb utóbb szerintem a fejlesztők is belátják majd hogy ez így nem éppen inspiráló. Persze én is az élmény miatt játszok elsősorban.
  • Amaymon
    #4114
    Én HB miatt sem aggódom. Megfigyeltem, hogy akiket ott látok, általában dominátorok arcade-ban. Lehet az FRB annyira sosem lesz jelentős, a perifériás beviteli korlátok miatt. Ellenben a HB egyre népszerűbbnek tűnik.
  • vass17
    #4113
    Én nem aggódnék amiatt, hogy túl hamar vége lesz a játéknak...Nekem a max 9-es szint a németekkel és már igencsak lassan fejlődök, bele se merek gondolni, mi kell ahhoz, hogy valaki 20-as legyen. És ez csak 1 nemzet, mi kell ahhoz, hogy valaki mindegyiket kimaxolja...
    Szerintem ha bővül mindenhol a tech tree, hogy mondjuk egészen 20-as szintig minden szinten legyen valami újdonság, akkor még élvezetesebbé válik a fejlődés, de nyilván még több pénz kell ahhoz, hogy valaki végigmenjen.
  • vajakos21
    #4112
    arcadban a repülés élménye? Főleg egérrel? Bonyolult ölni mint a WOT-ban..csak itt nem bújhatnak el...
  • Rue East
    #4111
    hm, én nem láttam egy mondatot se amiben azt állítottam, hogy "az embernek a csíkért kéne játszani, nem a játékélményért.", meg engem csak "egy csík feljebbtoszogatása motivál jobban, azzal szemben, hogy egy jó repülős játékkal játszol..."
    kértem, hogy idézd amikor ilyeneket állítottam
    nem sikerült
    ja, talán mert nem is írtam hasonlót se

    felfedem a nagy titkot, hogy miről is írtam:
    egy szót nem írtam arról, hogy én mit és miért kedvelek a játékban, én arról a tömegről beszéltem akik üzletileg életben tartják a WT-t, mert hogy nem a HB és még inkább nem az FRB játékosok lesznek majd, abban talán megegyezhetünk, őket lelövi a jobb gép, olyat akarnak, de aztán az nem jó, a másik jet kell nekik, aztán a másik...
    persze ez nem így megy
    nem így évek óta töretlenül sikeres a másik játék
    árkádban mindenki a repülés élményéért megy, mert ott az nagyon hangsúlyos