38447
  • bgabor
    #4310
    Csítelni? Nem sokat tudsz az ilyen játékok működéséről, ugye?

    Nálunk csak a kliensprogramok vannak fent, az események számítását a központi szerver végzi, a klienseink csak megjelenítik a kapott adatokat. Lehetetlen csalni benne, hiszen valós időben kéne hekkelni hozzá a központi szervert.

    Azért látsz csalásgyanús dolgokat, mert borzasztóan nem ismered a játékot. De ez már a "fostalicska kétfedelűek" szófodulatodnál kiderült. Ha tényleg lenne tapasztalatod szimulátorokkal, ahogyan állítod, akkor tudnád hogy a kétfedelűek bármelyik egyfedelűt lefordulják. Ebben a játékban is. Másképpen fogalmazva, azokkal a "fostalicska kétfedelűekkel" fodulóharcban bármilyen egyfedelű gépet le tudsz nyomni.
  • Ooorky
    #4309
    Mai patch notes-ből:
    Bug fixed: enemy aircraft remains highlighted even when out of visibility.

    Vége a felhőben világító célpontnak... végre.

    Ugráló célkereszt (célpötty?): össze-vissza rángatja az egeret.
    Ilyenkor motor le 1-5%-ra és kezd el géppuskával lőni (ha van) ráérzésből, amikor közelít hozzá a tracer akkor küld rá a gépágyút is (ha van). Amint eltalálod meg fog ijedni és kirántja a gépet oldalra. Elég sok árkád balfasz erre játszik, mivel álló célpötty nélkül ők se tudják eltalálni a célpontot.

    Japán gépek közül CSAK a Ki-61-esekkel szabad lövésszel rendelkező gépeket kergetni, összes többi instant felrobban ha eltalálja Igor.
  • Ry0K3N
    #4308
    Mivel sztem ezek is szerver alapon mennek nem nagyon lesznek itt cheaterek.
  • oxxi
    #4307
    1 shozok előfordulnak még nagy bombázók esetében is, én többször tapasztalom azt hogy a ,,célkereszt ugrál"
  • Susarc
    #4306
    csiterek mennyire jellemzőek? nem vagyok profi,de nem ma repültem először:P és olyan "one shot"-ok meg olyan kanyarok repűlnek olykor-olykor,hogy még!:D /kispoláknak nagyobb a fordulóköre mint 1-2 delikvensnek....:P/
  • twi452
    #4305
    Sehogy, akinek több egysége van ott az kezdi foglalni. Repülővel nem lehet :)
  • oxxi
    #4304
    A lonely islandon hogyan lehet bázist foglalni?
  • Para1
    #4303
    A C-t lenyomva tartod és mögéd tudsz nézni .
  • Zero 7th
    #4302
    Menü, Controls, Camera Controls rész...
  • Aprolek84
    #4301
    Kérdés:
    Láttam videóban,hogy lehet hátra is kukucskálni.Nekem jobb egér gomb ,de nem állandóan,hogy lehet megoldani,hogy tudjak menet közben is figyelni melyik beállításnál van az.Hogy 1 gombra figyeljem ki van mögöttem ,mert sokszor ezen múlik nem figyelek oda és telibevernek.
    Mert a Numlock billentyűnél mintha lenne valami jobbra ballra,de hát WASD tolom plusz egér elég érdekes ide oda ugrálni.Beállításnál hol tudom ezt átállítani?
  • Susarc
    #4300
    lvl 11 gg majd 1 hónap múlva:D
  • Pluskast
    #4299
    La-5Fn.
  • Susarc
    #4298
    német oldalon vmi hasonló tipp?
  • Zero 7th
    #4297
    Nem kifejezetten. Van a gépeknek egy XP csíkja, ha az betelik, onnantól már csak ötödannyi XP-t termel. Aztán akkor lett egy talizmános géped, aminek a talizmánját már nem használod...

    Azt nem tudom, hogy a 20% XPre jár-e a talizmán 100% bónusza, de még ha jár is, az is csak 40%...

    Szerintem T0 az igazi kezdő XPfarm, könnyű játszani, ingyen javítós, termeli az ezüstöt is mint a vadállat...

    Talizmán helyett szerintem jobban megéri a T1 orosz Catalina.
  • Siskafinuccsi86
    #4296
    Nem tudom,de engem az EU szerveren max 40mp után be is vág játszani.
  • Glo
    #4295
    Igen, de én nem vennék talizmánt a helyedben. Senki nem ajánlja.
  • Susarc
    #4294
    jól gondolom,hogy nuboknak XP t szedni talizmanos bombazoval a legtápabb?:P
  • Susarc
    #4293
  • Zero 7th
    #4292
    RU, vagy Any available szervert állíts be, ne EU-t. To Battle gomb megnyomása után a játékmód és népválasztó ablak tetején tudod átállítani.
  • Susarc
    #4291
    A csatába kerülést és hogy milyen map lehet gyorsitani valahogy illetve állitani az utóbbit?

    3-4 percet kell várni 1 jatekra?(
  • Pluskast
    #4290
    Ugyanezt mondta ő is ne húzd fel magad :)
  • rudii
    #4289
    Ahh tuti hagyta magat. :D Na jo nem, szep! ;)
  • Ry0K3N
    #4288
    Akkor leírom megint remélem érthetően.
    Vadászok ellen menny vele!!!!!!!!!!!!
    Érted? Vadász. Figther. Hasonlók. Egész tier 6-ig ám.
    És egy kis értelmezés: Tier 3-> csatagépek, bombázók vadászok. Ezt mind magába foglalja. És ha jól emlékeszem vadászokat mondtam volna.
    Jó lenne megtanulnod fogalmazni is Captain Obvious vagy értelmezni.
    Bombázókísérgetésre meg NEM alkalmas. Vadászok ellen menny vele, kényszerítsd őket fordulóharcra.
  • Zero 7th
    #4287
    Ja, a másik eset, amikor meg ilyet KELL csinálnom, amikor bombázóban ülő havert kísérgetek. Akkor nem igazán rajtam múlik, hogy mit támadok meg, azt igyekszem, aki nekünk jött. Ha Beaufighter, akkor az. Ilyen esetekben még szándékos kamikazét is bevállalok, mert csak úgy menthetem meg a havert...
  • Zero 7th
    #4286
    Igen, pont erről beszéltem, ha esetleg nem sikerült volna olvasás után az értelmezés. Hogy kevés és gyenge a fegyverzete.

    "Én leginkább max T3 gépekre megyek rá vele"
    vs
    "Vadászok ellen menny vele"

    Thank you, captain Obvious...

    Beaufighterre nem _szoktam_ rámenni, viszont esett már meg ilyen is, mert nem volt más cél.
  • Ooorky
    #4285
    WT Historical-ra van belőve, Arcade-ban egy általános változó van ráhúzva minden gép alap FM/DM-jére, ami miatt a lassú, jól manőverező gépek még lassabban és jobban manővereznek, a nehezen lelőhető gépek irreálisan nehezen lelőhetőek, ráadásul mivel minden gépben van WEP (igaz csak néhány másodpercig...) ezért nem jönnek elő olyan apróságok, mint a Messer vészteljesítményen maximum 6 percig repülhet, Spitfire 2-3 perc után túlhevül, míg a Yak-okkal az ilyen luxust mellőznöd kell (egyáltalán nincs turbó)...
  • Ry0K3N
    #4284
    /facepalm
    A jó isten áldjon meg. Vadászok ellen menny vele ne pedig szarrápáncélzott kétrotorosok ellen mert 10 év mire le lövöd ha a tailgunner nem csinál ki előbb.
  • SovereignXY
    #4283
    Amúgy ha megvan még a tutoriálért kapott összesen 250 arany akkor fel lehet hazsnálni arra, hogy átugrolj néhány szintet és modnjuk 4-5ösel kezd rögtön. Csak kell egy farm nemzet addig is. Ruszkik pl.
  • SovereignXY
    #4282
    Vki itt a minap másolta be, hogy kb mi lesz a hamarosan jövő 1.29ben. MM kalibráció is benne volt. Vmivel jobb lesz. Hátha ezt a 7-20at kettő szedik mondjuk 7-13 és 14-20ra. JÓ LENNE!
  • Glo
    #4281
    Vannéhány gép, pl a Me410 B6/R aminek nem lehet külön kezelni a 20-as meg 30-as gépágyúit, mert mindkettő Cannon-nak számít..
  • SovereignXY
    #4280
    Alátámasztom. Nem egyzser voltam már a fazs rossz végén iylene setben, hogy kis fos reserv szar leszedta a 5-6os gépemet. Fordítva meg "nehéz" mert ő simána levegőben marad 120nál is és úgy forgolódik ballra jobbra mint vmi elkúrt kis lepke.
  • Dragunow
    #4279
    Hercules-re ad még +2000-et de nem az a lényeg. A lényeg, hogy lelősz egy jet-et csajkával. Az sem érdekelt volna ha nem ad xp-t
  • SovereignXY
    #4278
    Normális légcsavaros gépek ellen azokat az .50eseket imádom. t6 gépekkel megyek max az amcsiknál igaz a 7es szint megven. De... azért lőni kell egy darabig az ellent az 50essel hogy leesen. ellenben pl a baufigheter 4 20mm-ese lekaszálja az égből 1 sorozattal.
  • SovereignXY
    #4277
    Úgy van nekem is.
  • Glo
    #4276
    Az a sima 1000 xp nem volt túl vastag jutalom, még a Hercules-el se..
  • Glo
    #4275
    Pedig megéri az 5K xp-ért
  • Ry0K3N
    #4274
    Na ilyen acsit sem kaptam még.
    Mission maker:deliver first and final blows.
  • Siskafinuccsi86
    #4273
    Épp Most mentem egy csatát a 7-es gépeimmel és csodálatosan bevágott az ellenhez egy Mig-et:). Sok esélyünk volt leszedni mondanom sem kell.Ám amíg ő 4 gépet és 3 földi célpontot lőtt ki én 24 földit és 4 Légit csak a Hellcat-el.Nem is vágyom annyira a sugárhajtusúakra:)
  • Dragunow
    #4272
    A lényeg annyi, hogy ne kezdj foruló harcot jet-el ha csajka van a közelben
  • Dragunow
    #4271
    Kis érdekesség. Küldöm Rudinak aki szerelmes a japán jet-be.