38447
  • Susarc
    #4230
    végigböngéztem a gombokat de dögöljek meg ha látom mit kéne bekapcsolnom:D
  • Susarc
    #4229
    nincs:S és megörülök mert a kis célkereszttel bazi nehéz célozni a fostalicska kétfedelesemmel
  • Zero 7th
    #4228
    Mert teljesen rá vagyok függve. Szinte csak árkádot játszom, azzal húzom a népeket. De igazából lassan "kész" a tápolás, legalábbis most már lassan minden néppel tudok hozni T8-T10 gépet HB-ra. És akarok HB-t menni, arra gyúrtam eddig, igazából.

    Viszont karika nélkül nagyon nem megy a célzás. Jó lenne, ha árkádban végtelen lőszerrel, sok célponttal tudnám gyakorolni a célzókarika nélküli célzást, mert az nekem nem buli, hogy repülök 10 percet, elszórom az első ellenségre az összes lőszerem (mert nem tudok lőni), aztán lelőnek mint egy kutyát.

    Igen, tudom, hogy ezzel árkádban hátrányban lennék, viszont miután megszoktam azt, hogy nincs segítség, HB-ben ez a hátrány előnnyé válik.

    Hát így...
  • Glo
    #4227
    Miért kéne árkádban kikapcsolni? o,O
  • Zero 7th
    #4226
    Neked nincs árkád módban sem?
  • Pluskast
    #4225
    Jaj Valentin nap. Vehetek az asszonynak virágot :)
  • Susarc
    #4224
    és BE kapcsolni?:P
  • Zero 7th
    #4223
    Árkád módban van csak. HB és FRB módban nincs.

    Egyébként ha valaki tudja, hogy hogyan lehetne KIkapcsolni árkádban, ne tartsa magában!
  • Susarc
    #4222
    a "célzás segitőt" a kis kör ami pirosra vált ha megkell húzni a triggert:P azt hogyan kapcsolom be? mert nekem csak a kis pirinyo célkereszt van a célzásnál és minden videóban mindenki azzal a körrel céloz:P

    sry a láma kérdés miatt
  • Torzonborz
    #4221
  • Zero 7th
    #4220
    Akkor tudod te, mire lehet használni...
  • Coral Springs
    #4219
    A szabad XP -t gyakorlatilag mire lehet használni ? Amíg volt aranyom addig betudtam őket váltani, mióta nincs, nem tudok mit kezdeni velük.
  • Zero 7th
    #4218
    Maradj T0-ban. Ha a hangárodban T1-es a legmagasabb szintű gép, akkor a matchmaker az ugyanilyen kis szintű szarok ellen rak be. Ha van benn T2-es gép, akkor már T6-tal bezárólag kerülsz össze ellenfelekkel. A legrosszabb a T2 szint, mert a T2-es gépek még nagyon hulladékok, egy vagy kettő van csak belőlük, a többi helyedre T0-ás biplánok kerülnek csak, és T6 gépek ellen kell velük repülnöd.

    Sztem T5-T6-ig nem érdemes kijönni T0ból, sokkal könnyebb kis gépek közt összeszedni azt a néhány kezdeti szintet.
  • Ry0K3N
    #4217
    Németnél? Játsz az alapgépekkel marha jók :D ÉN most tartok 3. szintnél XD
  • CptYossarian
    #4216
    Stuka G-2 vicces, én szeretem, és örülök hogy költöttem a Stuka ágra, szerintem nem használhatatlan az ág. Ledurrantok vele egy-két bombert, aztán alázuhanok és végigsorozok egy konvojt. Ekkor már esélyesen rámállnak, de ha van idő megfordulni akkor le lehet vele ágyúzni fightert is. Bf-109-et is lőttem már így, gondolom marhára meg lehetett lepve mikor elfröccsent emelkedés közben.
  • Pluskast
    #4215
    Premium. Ha van egy napod a játékra vagy egy fél akkor érdemes venni egy kevés aranyat. 1 napra egy premium kb 2-3 euro. Az pedig komolyan megdobja a szerezhető xp-t illetve a lions-t.
  • CptYossarian
    #4214
    Én speciel nyitásból vettem egy orosz (prém) Catalinát, zseton és xp onnantól orosz ágon nem volt probléma. :)

    Amúgy meg taktikusan kell játszani, ha kaka van menekülj, és gankolj ahol tudsz.
  • Coral Springs
    #4213
    Én is pár nappal ezelőtt kezdtem és lassan 6 -os szintű vagyok az összesítésben. Továbbá 5 -ös szint az amerikaiaknál, és 2 -es szint még három nemzetnél. Trükközés, már ha ezt annak lehet nevezni az az, hogy bedobsz némi forintot a játékba. Én még egy fillért nem költöttem.
  • Glo
    #4212
    Elég bugos ez a feature, legalábbis nem következetes. Domination map-okon ezek a forgatókönyvek:

    a, leszállok a sérült gépemmel és cseszik megjavítani miután elfoglaltam,
    b, leszállok, megjavít, airstart
    c, leszállok, megjavít, betesz a pálya végére
    d, leszállok, megjavít, ugyanúgy ott állok.

    Aztán van az az eset mikor leszállok, összetörök aztán kilép minden javítás nélkül, pedig a kilépő képen csak a szárnyak feketék..

    Amúgy igazán betehetnék, hogy ha már képesek 25 másodperc alatt újra felszerelni a gépemet 1 tonnás bombákkal, akkor jöjjön már egy nővérke és leheljen egy gyógypuszit az elájult lövészeimnek is :)
  • Susarc
    #4211
    skacok,hogyan lehet gyorsban némi szintet összeszedni kb 4-5 már elég lenne,hogy legyen egy értelmes bf-109-em ,mert az alap szirszarokkal én vagyok az agyaggalamb az embereknek....pikkpakk leszednek és esélyem nincs XP-re....

    mi a trükk kezdőként?
  • santibi
    #4210
  • santibi
    #4209
    a bánat egye meg ezt a képfeltöltést.
  • santibi
    #4208
    [IMG]http://kep.psharing.com/716796.jpg]
  • santibi
    #4207
    Na Rudii. összehaverkodtam két "földönkívülivel". Jönnek ts-re is majd meg squadba is. Meghívtak hozzájuk. Az eufrat ki se hozta a jetet. Yak-al jött.
  • Coral Springs
    #4206
    Ezt még nem figyeltem meg, van valakinek információja arról, hogy egy repülő tapasztalati pontjait növelik-e a cooperative missziók ? Újabban én előszeretettel csatlakozok ilyenekhez, fun vagy 40 gép ellen menni, főleg viharban.
  • TommyRH
    #4205
    Sziasztok! Új vagyok itt, de a WT-ben nem annyira.

    Szintjeim: USA - 9
    Orosz - 8
    Brit - 11
    Japán - 5
    Német - 8

    Épp a német class-t nyúzom, viszont JOYSTICK-al játszom, elég nagy hátrány a vadászatnál, nehéz célzás és cserébe lomhább a gép mint egérrel mert csak kisebb érzékenységgel tudok célozni, de az átlagom a statisztika szerint 2 repülő és 12 földi cél, ami szerintem nem rossz ha azt nézzük, hogy sokszor lépek ki az éppen nem kedvelt mapokról rögtön és ezt is csatának számolja.
    Az olcsó és gyors alacsony bombázás taktikát használom, pl. egy S79-el elsőként odaérni, alacsonyan, gyorsan és lebombázni 10-12 tankot ezzel a javítás 3x-osát kapom és rengeteg xpt, emellett minden classban van egy lassú bombázóm (a végére maradó pillboxokra) egy attackerem és két vadászom, az esetek 90%ban a top 3ban vagyok, általában az egeres hősök előznek meg 8-9 gép lelövésével én meg inkább bombázok az elején az említett joystick nehézség miatt. Vadászatnál az energiaharcot preferálom.
    Eléggé képbe vagyok a játékkal, bár túl magas szinten azért nem vagyok, kérdezzetek nyugodtan bármit, szívesen
    segítek mindenkinek ezentúl.
  • Dragunow
    #4204
    Főleg amikor szembe mentünk a P-38-nak ás a csávó 3 másodpercen belül double strikolta rudi mig-15 és az én me-163 gépemet.
  • Para1
    #4203
    Rudiéknak olyan volt ez a csata mintha csak AAA-ra vadásztak volna:)
  • Ry0K3N
    #4202
    Azta szép
  • Dragunow
    #4201
    Esti hentelés!
  • Fulcrum11
    #4200
    okés, csak a zöldfülűnek minden vicc új :) tuti javítják még. viszont piros pont, hogy nem kezdett el visszaszámolni a halott motor miatt.
  • Torzonborz
    #4199
    igen mert javítás után már a légtérből indulsz ott..nem tudom miért jó ez.
  • Fulcrum11
    #4198
    a Lonely islanden volt nektek ilyen?
    A blenheim ionágyúja kilőtte a motort, de még pont el tudtam vitorlázni az "A" reptérig, ami épp a miénk volt, majd miután átvészeltem a Blenheimet mégegyszer, megjavított, és felrakott a levegőbe az ellenséges flotta kellős közepére! Persze hemzsegtek a vörösök, két olaszt mázlival leszedtem, aztán fáklya üzemmód...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [URL=http://kepkezelo.com/viewer/7ehdqn7gk07j49s9lahc.jpg]
  • Fulcrum11
    #4197
    A második mondatot az Emillel összehasonlítva írtad, vagy az Emilről?

    "Alkalmas a BnZ-re és jobban fordul, mint a 109. Viszont lassabb. HB-n fentről nyugodt szívvel neki mehet a jóval magasabb tieres US gépeknek."

    Lehet, akkor ugrok pár tiert...
  • Amaymon
    #4196
    "Húzom a németeket, de ez a Cr.42-es sólyom nem fekszik nekem"

    Szvsz a BF 109 E az első jó német fighter. Alkalmas a BnZ-re és jobban fordul, mint a 109. Viszont lassabb. HB-n fentről nyugodt szívvel neki mehet a jóval magasabb tieres US gépeknek.
  • bgabor
    #4195
    Pont ezért szerintem már a napokban esedékes kövi peccsben javítják/átalakítják ezt.
  • Rue East
    #4194
    kedvencem mikor éppen leszálltam a reptérre, belementem egy sátorba és kiírta hogy bizony 15 másodperc múlva ugrunk haver, miközben megálltam a kifutó szélén és vártam volna a repair-re
  • Belkar
    #4193
    Szerintem az egész feature úgy hülyeség ahogy van. Ne a játék döntse már el hogy mikor ugorjak meg mikor ne...
  • SovereignXY
    #4192
    Kérdés. Ez az autó kihajínt a gépből ha megsérültél dolog nem bugos picit? Mert ált az van, hogy ha a motor és még vmi megsérül picivel jobban akkor azt mondja, hogy 15 sec és ugrás van. De előző csatában f4f a tier 6os. Szembe megyeka gyerekkel lövünk egymsára. Eredmény: Fekete törzs, szárnyak, vízszintes vezérsík a farkon és pirosan vilogott a motor ami később le is ált. DE! Nem akart kirakni a gépből. akkor ez hogy is van? Sötét piros motor és még vmi ugorjál ki de ha repülő ementálivá lőttek akkor meg maradhatsz ha akarsz?
  • Belkar
    #4191
    Nincs. Legalábbis nekem ingyen se kéne. Olyan lomha hogy néha komolyan azt hittem hogy egy helyben áll "repülés" közben szerintem egy sárkányrepülő is lehagyná. A másik meg hogy ha leereszkedsz bombázni akkor bizony ott is maradsz.