38447
  • Ooorky
    #3950
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/17304-next-patch-speculation-thread/
  • bgabor
    #3949
    Honnan szeded az infót? Nyugodtan linkeljed be ilyenkor.
  • Ooorky
    #3948
    Britet arcade-ban. Ha nincsenek brutális tier előnyben akkor HB-ban szétszedik őket.
  • Bero87
    #3947
    Valaki tud javaslatot adni ,hol szedem a legtöbb xpt? Britet huzzok és most HB sincs! valaki pls help milyen modok érik meg xpbe?
  • Ooorky
    #3946
    Kellett nekem az ördögöt a falra festeni...
    Úgy néz ki 1.29-ben jönnek a B-25-ösök...
  • vass17
    #3945
    Ahhoz meg, hogy mennyi papír lenne, elég sokat koptattam most és ennek ellenére is a levegőben maradt :D
    A csata felét egy motorral repültem végig, mivel víz felől indultunk és nem hinném, hogy jó ötlet vele hajóra szállni. Egy másik csatában pedig még feketére lőtt szárnnyal is tudtam fordulni, 1-2 gépre lőnni, sőt egész stabil maradt, azt leszámítva, hogy oldalra fordult :)
  • Bero87
    #3944
    oxxi ezt milyen módba toltad???mit kell menni ilyen XPkhez?
  • vass17
    #3943
    Mivel elég sokat vezettem már az ME410-et, tudom, na az lomhán fordul, kb mint egy iskolabusz. Ugyancsak tapasztalatból mondom, hogy a B.fighter ehhez képest ég és föld, igenis sokkal jobban fordul, valós az a 7 mp eltérés...
  • SovereignXY
    #3942
    6 perc? Hm... sok de lehet megvárom. Kösz.
  • twi452
    #3941
    Be, épp most jött nekem egy tetves fw és vígan repült tovább..xD

    majdnem 6 percet vártam
  • SovereignXY
    #3940
    Írd mág meg beengedett e és ha igen mennyi idő után
  • twi452
    #3939
    Néha csinál ilyet.. én a japán zászlót láttam most tényleg ott az amcsi :)
    Remélem beenged vele mert már nagyon várom az usa hb-t :)
  • SovereignXY
    #3938
    Kérdés. Most van amcsi HB is vagy sem? Zászló ott van 20-25 perce még nem volt de 3 perc után sem rakott be cvsatába vele. Ellenben némettel kurva gyorsan.
    Hozzá teszem 750 játékos volt csatában és 450 a várósorban.
  • Ooorky
    #3937
    Tier-eknél fontos szempont a megjelenés éve, ebben a B.fighter nem kicsit megelőzi a Me.410-est.
    Amúgy meg egy fa tákolmány, ahogy a Mosquito is.

    +Ez még ló**** a B-25G-hez képest, amcsik egyszerűen rárakták a Sherman 75mm-es lövegét :D
  • SovereignXY
    #3936
    ÁH! Angol Német HB! Ez végre fun. Bár a csatám beárnyékiolta, hogy ülödöm a második killem - tuti meg lett volna -a spitit. már kapott 1-2őt erre egy ostoba bombázónk nekem jön kb 120 méteren és félbe tépte a gépemet...
  • bgabor
    #3935
    A probléma az, hogy ugyanezt a német Me-410 tier8-on tudja csak. A Beaufighterről sok vita volt már a hivatalos fórumon, mindenki egyetért benne hogy legalább két tierrel fejjebb kellene tolni mindkettőt.
  • oxxi
    #3934
    Spitfire(MkII) és Beautfighter. :)
  • Trabant93
    #3933
    21 kill?
    Ez már betyár dolog bizony :D
    Mivel csináltad?
  • oxxi
    #3932
    Melyik a legkisebb bomba amivel pilboxot ki lehet szedni?
    http://users.atw.hu/oxxi/21k_2.jpg
  • Áron22
    #3931
    A B.fighterről:

    A fegyverzete abszolúlt rohadt erős, de ennyi a repcsi előnye, javítani 5K, szóval drága, pl Il2 höz képest, kanyarodni nem tud, a célkeresztje irányíthatatlan, a lövésze semmit nem ér hátul...

    Ja és 2-3 ágyútalálattól lepottyan...

    A kiírásokat PEDIG NE NÉZZÉTEK MÁR, közük nincs a gépekhez egyenlőre...
  • bgabor
    #3930
    Jahogy többféle módban megy egymás után, vágom.
  • Amaymon
    #3929
    FRB-ben megy csak mikor te nézted 1v1-et gyakorolt.
  • vass17
    #3928
    Magyarázza már el nekem valaki, milyen balance az, hogy az 5-ös szintű B.fighter majdnem ugyanolyan fegyverzettel rendelkezik, mint a 8-as ME410 és nem kevesebb, mint 7 mp-el jobban is fordul. Kicsit unom már, hogy annyi van belőlük, mint csillag az égen, igazán megemelhetnék ezt is 8-asig, az lenne kb reális.

    Mégiscsak ideges lesz az ember, ha 3 szinttel magasabb, ugyanazokat a célokat szolgáló géppel nem tudja leszedni a másikat, mert egyszerűen lefordul rólam.

    A 6-os szintű Bfighternek pedig már vicc számba megy a one-sec burst mass adata, enyhén szólva sem lóg ki a hasonló szintűek köréből...
  • twi452
    #3927
    Pedig abban megy :)
  • bgabor
    #3926
    Tekintve hogy vannak benne jelölések, ez nem FRB csata.
  • Amaymon
    #3925
    Nagy így király lehet az FRB :)
  • Ooorky
    #3924
    Az ilyenek tényleg irritálóak, a World War módban majd évszám szerinti korlátozás lesz, szal vagy mindenki 2fedelű kerregőkkel megy van senki :)
  • vajakos21
    #3923
    Fighternél a pilótára tegyél csak. G tolarence..stb. Ill. a ground service.
  • Ooorky
    #3922
    Minden gépnél Vitality 30-ig, utána
    Arcade-ban
    vadásznál G-tolerance addig míg eltűnik a besötétedés fordulásnál, Stamina ~20-ig, közben Reload-ra is időnként 1 pont.
    bombázónál Reload az elsődleges, személyzetre csak azután költs, miután elég képzett embered van, hogy az összes turret-et kezeljék.

    Historical-nál
    Reload felesleges, helyette pilot Vitality-jét kell kimaxolni, mivel irritáló ha az alig sérült gépet elveszted mert meghalt egy találattól...
  • Amaymon
    #3921
    Kitiltanám a reserve gépeket HB-ból. Pofátlanság, hogy néhány játékos berakja a magas tier gépek mellé a garázsba, hátha jön igyen frag, a többi meg fizeti a leecher cehjét a 4-5 reserve miatt. Amiket természetesen kilőnek és tuti team wipe.
  • Bero87
    #3920
    Sziasztok! Crew skillekbe mire érdemes tenni? Bombázón majd akarom húzni pl a gunnert de fightereknél nem tom mire kellene rakni!
  • QuentinT
    #3919
    Szerintem azokkal a fejlesztésekkel jobb az emelkedési képessége a gépeknek. Én legalábbis be tudtam magamnak beszélni :)
  • oxxi
    #3918
    Az engine és az air resistance fejlesztések csak nekem nem érezhetőek? Vagy miben kéne keresni a változást? (Gyorsulásban nem nagyon látok különbséget.)
  • Amaymon
    #3917
    Nem mert a németeknek először el kell foglalni a repteret tele AAA-val, és nem kockáztattam mit csinál majd az ai. Ha kifogyok annyi.
  • vass17
    #3916
    Az mekkora szerencse, legalább éltél a lehetőséggel? :)
  • Ooorky
    #3915
    Személyzet 2 képzett gunner/5 turret, hozzá kapcsolódó skill 4/10, mivel a 3 képzetlen miatt levon 6-ot?

    De még egyszerűbben:
    skill * képzett gunner / turret-ek száma, végül ezt kerekíti.
  • Amaymon
    #3914
    Heh, berakott olyen HB-ba, hogy én egyedül a többi full ai :)
  • oxxi
    #3913
    Teljesen egyetértek #3912 :)
  • bgabor
    #3912
    Érdemes kipróbálnod, mert akik mindkettőt kipróbálták már, azoknak eszükben sincs visszamenni a Wargaming féle WoWP-hez, és ez szerintem nagyon sokat elmond a monőségi különbségekről. Sokunknak még a WoT-hoz sincs kedve visszatérni a WT után, itt nincsenek artyk, nincs állandó idegeskedés meg cinkelt játékmenet. Nem hiányzik egy kicsit sem.
  • Ry0K3N
    #3911
    Itt már wipe nem lesz szóval ha letöltöd ezt és elkezded semmit nem vesztesz vele.