38447
  • simon7108
    #4350
    Nem robbant, a gép sértetlenül elkezdett zuhanni. Egyszer csak átváltott távoli kameranézetre ahol nem én irányítom és ennyi.
    Semmi baja nem volt látszólag.
  • vass17
    #4349
    Valószínűleg jól célzott rakéták voltak :) Egyébként vannak olyan kaliberű fegyverek a rakétán kívül is, amik 2-3 lövésből a Catalinát is kiiktatják, de akkor zuhannál, ez inkább robbanás lehetett.
  • Zoli105
    #4348
    Sziasztok :) szép jó estét :)
    Én is elkezdtem játszani a War Thunderrel :D nagyon jó játék csak lassan fejlödök :( eddig a max lelőtt géprekordom 6 gép csak sajna belém jön egy csapat társ vagy inkább az ellen löszern sporolva lelő mert épp az ellenséget vakarom le az égről :D (khm sajnos ez a probléma a World of Tanksban is feltűnik :/ ilyenkor a hajamat tépem mert már nem igazán tudok harcolni :/ )
    No de lényeg van e jó taktika a Catlina és a Buffalo gépre :D persze harc közben értem mikor ilyenekkel vagy vagy ellene (mert azért az Il2 sturmovik 1946ban másként mennek a dolgok :D ott megszoktam hogy elég egy rövid sorozat és esik le a gép :D )
  • rudii
    #4347
    Engem ugyan le nem lottok javitas kozbe. :P
  • simon7108
    #4346
    Hát ez egy kész vicc volt.
    Repülök a Catalina-val, erre rám jön egy vadász.
    Kb 3-at lőtt belém és minden figyelmeztetés vagy bármi nélkül már kívülről néztem a gépet ahogyan zuhan le.Meg sem karcolt, még visszaszámlálás sem volt, semmi.
  • Torzonborz
    #4345
    Játéka válogatja mit hogyan írnak meg. Pl EVE online-t meg nem hackeled mert ott minden server oldalon számolódik abba meg ha fejre állsz akkor se tudsz belenyúlni.

    De ha jól tudom WoT is ilyen ott csak kliens oldali modell "hack" van ( ami inkább segítség ) meg régen az arty tracerrel ügyeskedtek de azt megoldotta WG ( fél alatt talán ? :D ).

    WTnél jó kérdés mi a helyzet , nem tudom van e vmi info arról kliens oldalon mi történik.
  • bgabor
    #4344
    Baromság.
  • Coral Springs
    #4343
    Nem éppen így van. A kliens azért van fent mert az végzi a telepítést, a játék frissítését, és látja el esetleges információval a játékost. Az hogy mit tudsz beállítani benne pedig már részlet kérdés, ahány játék, annyi féle variáció. Úgy működik mint egy fajta menedzser, de a játék fájljai bizony ott vannak a gépeden. Aki nagyon akarja az megfogja hackelni a játékot.

    Egy ideig játszottam az NFS World Online -al (felépítésileg hasonló / ugyan az mint ez) és hát bizony találkoztam csalóval rendesen. Ott hackeltek időeredményeket, sebességet (5-600 km/h -ra gyorsuló autók), itt meg meglehet a tűzerőt piszkálni, a sebességet szintúgy, vagy bármi mást ami előnyhöz juttat. Ezt csak azért írom, hogy ne lepődjön meg majd az akinek a sugárhajtású gépét beérik, majd leszedik valami 0 -ás szintű géppel. De akár a World of Tanks -ban is van aki csal, nem kell sokáig keresgélni a youtubeon, vagy a fórumokon.
  • Susarc
    #4342
  • Susarc
    #4341
    jaja biztos de meg annyit se hallok hogy tra tra tra csak hogy tra tra es robbanok ketté:D
  • Glo
    #4340
    Azért azt is vedd figyelembe, hogy a valóságban nagy kötelékekben, védőgéppuskák hada, mentek rohadt magasan és felettük védővadászok is voltak, nem összevissza alacsonyan egyesével..

    Aki megtámadta őket annak reszeltek, nem is kellett nagyon masszívra építeni őket :)

    Amúgy elfogytak a játékból a régen nagy ásznak tartott B-17-esek is, alig látni. Néha HB-ba bejön 1-1, de sose megy haza..

    Vadászoknál árkádban kb az nyer aki jobban helyezkedik és nagyobb a tűzereje :) A fordulékonyság nem is fontos, hiszen úgyis pillanatok alatt 3-4 gép rajtad van, akkor meg tök nyolc mert valakinek mindig célfelületet mutatsz..
  • Belkar
    #4339
    Ezen még biztos változtatnak majd mert ez így nevetséges.
  • bgabor
    #4338
    Hát, attól hogy nem ért az ember bizonyos dolgokat az életben, még van értelmük. :)
  • Susarc
    #4337
    megvettem a he111-et bazinagy /relative/ bombázó 3x használtam összesen nem kellett 9 lövedék a 3 leszedésemhez......kajak nem értem mi ez
  • Coral Springs
    #4336
    Volt olyan hogy lelőtték az egyik bombázómat két-három lövésből, azt hittem hogy csalt az ellen. Majd pont aznap írt valaki itt a topikban egy fajta gépágyúról, ami képes ilyesmire. Bár az egyik csatában a chaten néhányan beszélgettek valami automata célzásról, nem tudom hogy van-e ilyen.
  • Glo
    #4335
    Ha valamit még vennék az az A-26 C Invader. De azt meg nem lehet megvenni sasért, mert valami hülye MSI laptopos promó kóddal lehet hozzájutni..
  • bgabor
    #4334
    Az egyetlen, amire megéri költeni, az a prémium számla.

    Free xp-t vűltani tényleg nem buli.
  • vass17
    #4333
    Még mindig a Hayabusa, új egyéni rekord, 11-et még nem öltem egy géppel. Sajnos béna volt a csapat, a végén már akkora volt a túlerő a repterünk felett Stalingradon, hogy szinte csak én maradtam 5-6 géppel szemben úgyhogy nem tudtam tovább vigyázni a gépre és leszedtek...
  • vajakos21
    #4332
    Nekem ez tűnik a leg gazdaságtalanabbnak. Free exp-t beválltani. Főleg magas szinten. Addigra már annyi repülője van az embernek,(100 felett)hogy ideje nincs kirepülni őket. Ezért majd két prém gépet kapott volna. Persze ha van gépálma magas szinten...
  • Fulcrum11
    #4331
    most meg kifagyott a kép.
    lelőttek, új repcsi, majd lefagyott. A hang ment tovább, de a kép maradt, de tudtam irányítani (WEP hallatszik+lő), és hallottam, ahogy a flak és valaki együttesen próbálják ementálivá szedni a repcsit... még jó, hogy az xp-t megkaptam a végén.
  • Fulcrum11
    #4330
    bocsi, a második képet elrontottam...
  • Fulcrum11
    #4329
    az olaszokkal is lehet irtani :) és ebből 3 ruszki OP bombázó és 1 P39K
    a 7. kill után belémjött a csapattárs


    az automatikus kiugráshoz:
    szerintem köze van az üza. elfolyáshoz, kilőttem egy ruszki bombert, ő közben csak a motoromat pirosozta be, meg talán a csűrőt, mégis elindult a visszaszámlálás, ezután egymás után pirosodott be minden, majd nézem, hogy folyik a nafta, majd fáklya...


  • bgabor
    #4328
    Úgy hogy a két kísérlet között kilőtték a lövészedet. Ilyenkor azt írja valamiért, hogy holt zónában van a cél, pedig csak a lövész az, ami holt.
  • bgabor
    #4327
    Nem annyira érdekes, 11-es szintig könnyű eljutni, utána kezd horrorisztikussá válni az összegyűjtendő XP mennyiség.

    Egy barátom nemrég váltott be 2000 aranysast free xp-re magas tieren, aztán egy fél szintet lépett érte cserébe 16-os szinten. :)
  • Belkar
    #4326
    Hát az hogy milyen mértékben nő az xp mennyiség.
  • SovereignXY
    #4325
    ÖÖÖÖ Eza hátsó guneres dolog ez mi ez? Kezdődik a csta mondom most már megnézem pontosan mennyi is az a tér amit belát. A-20G meg a Beafughtert is néztem. Elég derék nagy szögben sárga a célkreszt. Megy a cstaa mögém jönnek, lőnek. Át hátsó guner de nem tudom lelőni mert holt zónában van. A cstaa elején még oda simán tudtam lőni. ez hogy van?
  • Fulcrum11
    #4324
    ok, köszi, most már értem :)
  • Glo
    #4323
    Én a németet 12-ről 15-re, az amcsikat 0-ról 11-re
  • Zero 7th
    #4322
    Mármint mi érdekes? Az első 6-7 szint vicc mennyiségű XP-t igényel...
  • Belkar
    #4321
    Van 4500000 free xp-m megnéztem mit tudnék vele kezdeni ha átváltanám.

    A ruszkikat akikkel 9-es szinten vagyok feltudnám húzni 13-asra.
    A Japánokat akikkel 0-ás szinten vagyok feltudnám húzni 11-es szint feléig.

    Érdekes...
  • Glo
    #4320
    Mert a Beaufighternek szar az FM-je, sokkal jobban fordul mint kéne.
  • vajakos21
    #4319
    Az nem is visz el 2 db 500kg-s bombát.Jók a 410-esek csak menj velük. Első csapás a tied ha jól csinálod. Aztán fordulhatsz a bomberekre...vagy ami tetszik.Van tűzerő.Az 50 mm-es meg egy troll gun.
  • SovereignXY
    #4318
    Megvettem a 8as M410eseket az 1. 2őt legalább is. Hát... eléggú úgy fordul mint egy tégla. Érzésem sztema beafighter jobb iylen téren.
  • Zero 7th
    #4317
    Hm. Ki-10-zel repültem árkádot, sötétpirossá lőtték a motorom. Vagy öt percen keresztül hajtottam WEPen hogy kivégezzem, és ugyan nagyon gyorsan ledegradálódott feketére, de megdögleni nem volt hajlandó. Akartam a No Engine Required 1000XP-jét. :P
    Végül letettem így is, le akartam verni a propellert, az sem jött össze. Lent ültem a bozótosban, nyomtam neki a gázt, de megmoccanni már nem volt hajlandó...

    Fura.
  • Amaymon
    #4316
    Az igaz :)
    Mindenesetre E felett radikálisan máshogy viselkednek.
  • Zero 7th
    #4315
    De zamek, hát az Emil is 109-es! Bf109E-3. Amit te 109-esnek nevezel, az meg Bf109F-4, meg F-4/trop.
  • Glo
    #4314
    Hát igen, azóta se tudtuk meg mi az igazság..

    Bár én a helyében akkor 3x hoztam volna 262-est :D
  • Amaymon
    #4313
    "A második mondatot az Emillel összehasonlítva írtad, vagy az Emilről?"

    Igazán az Emilről írtam, mert az csak a lvl 6. Én a 109-eseket is szeretem. Valaki nem igazán kedveli, arcade-ra még talán igaz is lehet, hogy ott kevésbé produktív. Szituáció függő, ott is lehet gyilkológép.
  • vajakos21
    #4312
    Helyi kolléga volt az illető :)
  • Ooorky
    #4311
    Januárban volt egy elég durva eset, többen is jelentették azt a meccset ahol egy srácot 1szer lelőttek, 1szer lezuhant, de 3-adszorra is Me-163-mal repült egyetlen meccs során.

    Csak a WoT számol mindent szerveren, WT a klasszikus formulát követi, szerver csak elhelyezi a gépeket a légtérben, meg továbbítja az adatokat, legtöbb számítást a kliens végzi.
    Ennek megvannak az előnyei és a hátrányai:
    Emiatt nem lehet mod-olni a játékot, mivel egyetlen hash hiba bann-hoz vezethet. És sajnos lehet csalni, de előbb-utóbb ezeket kiszúrják.

    Viszont nem kell pályák méretét lavór méretűre korlátozni, mivel a szerverek kisebb terhelésnek vannak kitéve.
    Nem 3! másodpercenként ellenőrzi a gép a láthatóságot (bár mivel a gép akkor se tűnik el ha éppen nem 'látnád' ezért igazából nincs túl nagy jelentősége).
    Rosszabb netből adódó hátrány részben kizárva (gondolom más is észrevette már a 1-2 másodperc késéssel bekövetkező sérüléseket, WoT-ban ilyen esetekben van Ghost shell...)