38447
  • Glo
    #4070
    A Yak-9 ezerféle változata szvsz azért kell, hogy ha kimaxolta az xp csíkját egynek, akkor tudjon még 6 másikkal menni a nagy xp-ért. A német (olasz) S79-ből is ezért van 5 féle, nem azért mert olyan vadul más lenne a gép bombaterhe vagy sebessége. De igaz ez a Yer-ekre, meg kb minden másra, ahol sok altípusa van egy gépnek (Azért kivételek is vannak pl az F4-esek az USA vonalon).
  • Glo
    #4069
    Olyan sokat nem pazaroltál el, mert az alacsony szintű gunner skillekre én is szoktam tenni (amíg 1-2-be kerülnek), hogy hamarabb meglegyen az Expert a gépre, az 30-at ad a fontosabb skillekhez.

    A Precision amúgy azt jelenti, hogy mennyire fog szórni lövés közben.
  • Coral Springs
    #4068
    Hát ezt jó tudni, szerencsére az az egyetlen crew ahova a legtöbb pontot kiosztottam. Oda majd kitalálok valami kétüléses vadászgépet, és megállítom a további pazarlást. Végül is menthető a helyzet...
  • Ry0K3N
    #4067
    Azért majd úgyis megkapják a maguk peneltyjét csak még nagyon kezdetleges stádiumban van a játék ilyen szempontból.
  • Para1
    #4066
    De azért itt is elég idegesítő h te hiába teszel meg mindent egyesek fogják magukat és kilépnek. Mondván ők nem akarnak pl dominationt játszani.
  • Nohab
    #4065
    Ha együléses vadászokat ebben a slotban reptetni, akkor igen felesleges volt. Ezek csak a lövészekre vonatkoznak.

    Number of... : képzett lövészek száma. Gépenként változik az "igény" ha nagyobb, mint ahány képzett lövészed van, akkor mínuszokat kapsz a lövészek pontjaira.

    Accurary: pontosság

    Precision: kisebb de hatásosabb sorozatok talán? Nem tom, ezt hasból írom.

    G-Tole... Mennyi G-t bírjon ki a lövész.

    Stamina: Mennyi ideig bírja

    Vitali... : mennyi életereje (hp csíkja) legyen nekik.

    Ezek a pilótára nem hatnak.

    Ha valami fasságot írtam, akkor azt reggelre talán valaki kijavítja.
  • Coral Springs
    #4064
    Ha ezen a crew -en csak vadászgépet szeretnék tárolni, akkor ezeket felesleges volt fejlesztenem ?

    Egyáltalán mi mire jó, mit fejleszt ? Van erről valami magyar információ ?

  • Nohab
    #4063
    Lásd. az első mondatomat.
  • Rue East
    #4062
    én nem látom hosszú távon hogy fog megélni a játék, legalábbis az arcade része, hasonló gondolatok ötlöttek fel bennem is
    például: 9(!) féle Jak-9-es változat lesz a release tree szerint, ebből van most 1 db, és a többi se fog nagyon különbözni, se tierjében se paramétereiben (nem úgy mint például a 16 Messzer változat)
    nem látom, hogy aki kihúzta az egész szovjet ágat, miért menne vissza mondjuk játszani egy Jak-9D-vel, mert hogy funból kevesebben, mint hogy rá vannak kényszerítve (top tier grind), az is biztos
  • Ry0K3N
    #4061
    Hálistennek nem annyit mint WoT-ban.
  • oxxi
    #4060
    Mennyit számít a rewardba a win/lose?(kábé?)
  • Fulcrum11
    #4059
    Na ezek szerint csak írnom kell ide, és megjavul :) tárgytalan!
  • Fulcrum11
    #4058
    Csak én nem tudok belépni?
    Frissített valamit, majd a hangárban: a szerver nem elérhető. :(
  • Amaymon
    #4057
    Én azt tartom játéknak, ami nem addig tart amíg kimaxolja az ember, hanem a játék utána kezdődik. Amikor majdnem max. minden és kitanulta az ember. Legyen élvezet a játék maga is.

    Itt a játék jó és a "skill peak" is nagyon magasra tehető. A maxolás se 1-2 nap.
  • Belkar
    #4056
    A minap nézegettem a leaderboardot és felmerült bennem egy kérdés. Vajon azok akiknek már ki van maxolva mind az 5 nemzet mit csinálnak?

    Trollkodnak jet-ekkel nyilván de vajon nem veszti el a játék úgy a szavatosságát hogy már mindent elértél? Persze jön még sok gép de már azokat is kifejlesztve kapják meg hiszen max szinten vannak.

    Ilyen szempontból jobb a WoT járművekre bontott xp rendszere hiszen úgy sokkal tovább kell "szenvedni" ha mindent meg akarsz szerezni.
  • Rue East
    #4055
    FRB-be semmit, ott csak a szemedet tudod fejleszteni, meg a monitor beállítást
  • Rue East
    #4054
    de igen, nem egyszer elvesztette
    il2ben jobban ki lehetett szúrni földháttérben, itt nagyon nehéz
  • vajakos21
    #4053
    Előfordul a sorozatos vesztés, főleg ha eleve a gyengébb nemzetnél vagy. Vagy mint az előbb is behoztak 5 HE51 est abból 4 tört felszállásnál. És ugye nem tudhatod kiel sorsol össze a gép. Meg mindenkinek van szar köre is mikor semmi nem jön össze...nekem biztosan.
  • Amaymon
    #4052
    Hétvégén linkeltem egy srácot FRB-ben tolta streamen trackerrel. Nem okozott neki gondot az ellenfél követése ha megtalálta.
  • pirdi
    #4051
    Azt mondja az írás, hogy legalább 30fps legyen a kamerába, akkor nem laggol. Valaki kipróbálta 3 monitorral is a gamét és nem vett észre teljesítmény vesztést. A kettő együtt lehget király, de gondolom, erőművet igényel.
  • Amaymon
    #4050
    Én gamepad analógjával próbáltam missionokat szim módban, egérrel kukkoltam. 10 percig követtem a pöttyöt, amiről kiderült egy piszok a monitoron :))

    Sokkal többet ki lehet hozni a gépekből, mint csak egérrel.

    Kellene egy játékmód HB és FRB közé. Elég lenne, ha kis alakzattal jelezné az ellenfelet, mint az ai-t. Semmi felirat név típus, max. csak közelről.
  • Coral Springs
    #4049
    Elvileg lehet fejleszteni a crew -ben a vizuális érzékelést, bár nem tudom mit használ egyáltalán.
  • Rue East
    #4048
    nem túl jók a grafikai beállítások ilyen szempontból, mert nagyon könnyű szem elől veszteni az ellenséget, látszik nem FRB-re van kihegyezve a játék
  • Coral Springs
    #4047
    Az eszközök csak egy dolog, az ellenség kiszúrásához kell egy kis tapasztalat. Tegnap letoltam néhány single missiont szimulátorban, és egyenként eltartottak olyan 45-50 percig mert mindig elvesztettem szemelől az ellent.

    Amúgy létezik az hogy letoltam most úgy 10 csatát, és mind a 10 -szer a vesztes csapatban voltam ?
  • twi452
    #4046
    Ha van felesleges szabadidőd kipróbálhatod a FaceTrackNoIR-t is
    ehhez csak webcam kell és a nevéből látszik, hogy arcot követ (szemeket, orrot, szájat :D)
    Lehet nekiugrok mégegyszer hátha sikerül finomra beállítani, nekem kicsit ugrálós volt amikor kipróbáltam de az igaz h nem tököltem vele sokat.
  • Rue East
    #4045
    én személy szerint az x52 egerével is tudtam követni a kontaktokat (még il-2-ben)
    de a trackIR egy egészen más világ...
    személyes véleményem (tanácsom?) az, hogy akkor vegyél, ha számodra szimulátor kidolgozottságban/komplexitásban a minimum a FRB
  • vajakos21
    #4044
    Megvan az első FRB killem. F2 a1-el he111... ilyen gyorsan he111-et még nem öltem...(mondjuk már az is sikerélmény hogy az ellent megtaláltam)
  • Amaymon
    #4043
    Nem okoz input lag-ot vagy hw lag-ot a tracker?
    Megérné szenvedni vele, ha tudnám, hogy amikor megjelenik a játék, akkor is ok lesz. És utána még minimum 2-3 évig népszerű, valamint nem unom meg :)

    Bár akkor inkább megvenném a kütyüket és nem állnék neki házilag barkácsolni. Akkor sem, ha csak 3 infra LED + egy ellenállás az alapanyag.
  • alma2
    #4042
    Igen ez lett volna a kovetkezo reakcio, de megeloztel :)
  • vass17
    #4041
    Figyelni kell erre, HB-n már nekem is sikerült orra állni az S79-el. Általában az van, hogy fékezek és amikor már nagyon alacsony a sebesség (30-40), akkor elkezd felemelkedni a hátulja, mint egy bicikli amivel túl erősen húzom az első féket :) Ilyenkor elengeded annyira a féket, hogy visszaüljön a hátsó kerékre és utána megint fékezhetsz egy ideig..
  • pirdi
    #4040
    http://www.pcpilot.hu/hardver/trackir/541-freetrack-fejmozgas-erzekelo-hazilag.html


    Hasznos!
  • Amaymon
    #4039
    Ne a pedálba köss bele a maradék sem aprópénz :)
  • Belkar
    #4038
    Most néztem meg én is a videót és elég érdekes dolgokat mondanak benne nem is gondoltam volna hogy az Angliai csata végkimenetelét ennyi faktor befolyásolta...
  • alma2
    #4037
    abszolut nem kovetelmeny. Meg olyan pedallal nem talalkoztam amivel pontosabban tudnad iranyitani a gepet, mint egy 3 tengelyes joyyal. Mar csak azert is nem, mert a labad azert megsem a kezed :)
  • Amaymon
    #4036
    Csak nem valami olcsó hobbi, csak a felszerelés (FF joy, TrackIr, esetleg pedál), hogy tudd irányítani :)
  • Ooorky
    #4035
    http://youtu.be/Td8bF6Xgb_Y?t=27m35s

    Megmondja az öreg a tutit :)
  • Trabant93
    #4034
    Még ugyan egészben van :D
  • Vaktermesz
    #4033
    Bocs elszúrtam.

    Remélem most jó lesz.

  • Vaktermesz
    #4032
    Azért ez se rossz.
  • Ry0K3N
    #4031
    LoL