38447
  • Zero 7th
    #4270
    Hát azért nem mindegy, mivel lövöd. Ódákat zengtetek itt a Hayabusháról, tényleg fürge kis gép, de a tűzereje finoman szólva harmatgyenge. Már egy Beaufighternél is leginkább csak tüzijátékot csinál a találat, minden látható eredmény nélkül. Én leginkább max T3 gépekre megyek rá vele, a többivel kár próbálkozni.
    A Ki-61-ek sokkal használhatóbbak, főleg a b variáns a négy 12mm-es géppuskával. Illetve a hidroplán zero T4-ben egy vadállat a két 20mm-es ágyújával, talán az a legerősebb T4 gép az egész játékban.
  • vass17
    #4269
    Talán egy nemzetnél könnyű ez a 2-5-ig szint, azok az oroszok, ott érdemes kijönni T0-ból (habár az alap gépek is nagyon jók). A BB-1 és a SU-2-esek a bombáik révén elég hatékony xp szerzők, ráadásul nagyon fordulékonyak, így töltés közben a gépfegyverrel lehet aprítani a gyengébb földi célpontokat is.
    A többi nemzet elég szenvedős, akad 1-2 jó gép, csak az a baj, hogy a többi helyet is fel kell tölteni rosszabbnál rosszabb gépekkel, amiknek semmi esélye sincs a nagyobb szintűek ellen, ezért ott inkább érdemes a 0-1-es gépekkel vadászni.
  • Coral Springs
    #4268
    Ez az amivel én nem szarakodtam, ment is ugyanarra a billentyűre a kettő.
  • Coral Springs
    #4267
    Én általában arra megyek rá akit taktikailag jó helyzetben találok, aztán felőlem mehetne F–22 Raptor -al is. Volt már arra példa hogy egy 0 -ás szintű "noname" géppel nagy madarat fogtam, miért ne. Nem minden a gép, azt valaki még irányítja is.
  • bardocz
    #4266
    Az fasza kis ugrás. Köszi.
  • Susarc
    #4265
    MIssION érdemes XPt "farmolni"?
  • Zero 7th
    #4264
    Nincs hivatalos infó, viszont a WT fórum meg az itteni tapasztalatok alapján úgy van, hogy:
    I. T0-T1
    II. T2-T6
    III. T7-T20

    Jó nagy szivatás, pont T7-nél kezdődnek az igazán jó gépek, de azokat már berakja jetek ellen is sajnos.
  • twi452
    #4263
    Én még messze vagyok tőle de ugyanilyen fegyverzetes gépekkel letoltam úgy 300 HB-t :) Nem olyan rossz az és 6 darab van rajta nem 4 :)

    Amúgy meg a gép szépsége majd kárpótol érte :D
  • Zero 7th
    #4262
    Ezzel az a baj csak, hogy a tracer talál, amit utánaküldök cannont, az meg nem. És akkor fogom a fejem, hogy minek tracereztem, miért nem lőttem a nagy kaliberrel...
  • bardocz
    #4261
    Tényleg szopás a T2, angol meg japán gépeknél megvan. Maguk a gépek nem rosszak, de úgy szednek le, hogy észre se veszem. Matchmakerről van valami grafikon? WoT-nál van ilyen, ott tudom mik ellen mehetek.
  • Glo
    #4260
    Lehet configolni, hogy pl bal klikkel géppuska, jobbal meg gépágyú..
  • SovereignXY
    #4259
    Kérdés. Az F-86 azzal a 4 .50essel nem... "fos"? Azért kérdem mert jet ugye inkább rárepülsz, odacsapsz és húzol tovább. A többi a 20-23-30 meg a franc tudja még hány milisel jó is rá de az F-86...
    azért kérdem mert nekem egyenlőre az amcsik a szimpatikusak a többi közül. Meg még a német de... ott nicns gond a jetekkel :)
  • Siskafinuccsi86
    #4258
    Csak körül belül 110 db:). Nem baj azért egy párat megtartok!
  • Coral Springs
    #4257
    Azért mert a controls -ban a képkészítés alapból print screen -re van rakva. Sőt még külön gomb is van arra hogy HUD nélkül fényképezze.
  • Siskafinuccsi86
    #4256
    Lehet egy olyan kérdésem,hogy ez milyen statnak számít?


  • twi452
    #4255
    Akkor most van egy rakás mentésed amikről nem is tudtál :D Ismerős érzés :)
  • Siskafinuccsi86
    #4254
    Hálás köszönet,egy ideje nekem is a telepítési mappába menti."eszembe" nem jutott volna:)
  • SovereignXY
    #4253
    De HB és célzás témához. Lősz a kis kaliberessel apró sorozatokat nyomjelző van látod hova megy. Ha azzal találsz akkor lehet lőni a nagy kaliberessel is. Bár alapból azt hiszem egy gombon van mind a 2 ami elég epic fail de...
  • SovereignXY
    #4252
    win7 van nálam is és a játék könyvtárában van egy screenshots mappa. oda rakja csak úgy mint abban a játékban amiről itt nem szabad bezsélni :)
  • twi452
    #4251
    Nálam is.
    De most megnéztem a dokumentumokban is van viszont az utolsó mentés január 25-i dátummal van.
    Onnantól az összes későbbi már a telepítési könyvtárban.
  • Coral Springs
    #4250
    A cooperation misszióknál egyik irányításmóddal sincs ott a segédkarika, csak a célkereszt. Sőt ki se jelzi ha találatot kapott az ellenfél gépe, de ha már füstöl akkor oké a műsor. Ott tudsz gyakorolni, lesz is mit kilőnöd.

    Amúgy a segédkarika szerintem inkább egy tutorial a szimulátorhoz mint sem hátrány, növeli a célzási tapasztalatot.
  • Zero 7th
    #4249
    Win7-em van. Hát neked?
  • twi452
    #4248
    Hm nekem nem oda gyűjti hanem a játék könyvtárjába, érdekes :D
  • Zero 7th
    #4247
    Printscreen gomb, aztán a windowsos dokumentumok könyvtárban megkeresed a játék mappáját, ott gyűlnek.
  • twi452
    #4246
    prtscreen-re csinál neked a játék könyvtárban Screenshots mappába magától
  • Zero 7th
    #4245
    Mondjuk azt a pirosodást nem érdemes túlságosan komolyan venni. Addig rendben, hogy nem csak a karikára vitt célkereszt esetében találhat a lövés, de érdemes inkább azt tippelgetni, hogy merre akar fordulni a pilóta, és úgy felülbírálni még a célkarikát is, a pirosodásra hagyatkozás helyett...
  • Siskafinuccsi86
    #4244
    Tudna Valaki segíteni,hogy milyen Progival tudnék screenshot-ot csinálni?Mert sem a Fraps,sem a Gamecam nem akar szuperálni.Köszi:)
  • twi452
    #4243
    :)
    Emlékszem még megkaptam itt valakitől, hogy nehogy már egy repülős játékban a joy legyen a hátrány :)

    hát ez nagyközönségre van fejlesztve elsősorban egyszerű szórakozásra :)
  • Susarc
    #4242
    hát már az első kör ég és föld egérrel...én meg azthittem majd milyen PRO vagyok a SAitekemmel:P:D
  • Glo
    #4241
    Árkádban semmi nincs. Én is bénán célzok, ezért szeretem a lőszeresvagonként funkcionáló 410-est :)

    Vannak ászok is rendesen, múltkor 2 olyan csatát is láttam ahol K meszával 7-8 killt letolt a srác. Én meg csak hümmögtem hogy nem jutott semmi :)
  • Glo
    #4240
    Árkádban nem érdemes joy-al menni, úgy levernek az egeresek mint a sicc.

    Próbáld ki egérrel, rá fogsz szokni, hidd el :)
  • twi452
    #4239
    Én erre sosem figyeltem itt :) Arcade-ban úgyis szórja az ember az áldást ha talál jó ha nem az se gond :)

    HB-ben meg ugye spórolás van és leginkább biztosra megy az ember meg ott szerintem nem is jelez ilyesmit
  • Susarc
    #4238
    Ooooo shiiiit:D

    mondtam láma a kérdés:D

    de baszki azzal sokkal jobban lehet célozni:P hiszen bepirosodik ha sacc/kb találat lesz ha meghuzod a ravaszt.....

    nah mindegy:D
  • Glo
    #4237
    Jah, a kör csak egérrel jön elő, azt mutatja merre nézel az egérrel, és próbálja odafordítani a gépedet is.
  • twi452
    #4236
    Értem már.
    Az a kör a Mouse Aim mód visszajelzője, hogy mégis merre kolbászolsz az egérrel :)
  • vajakos21
    #4235
    nem joyal játszol? :-)
  • Susarc
    #4234
    nemnem van a Crosshair aztán ha lockolom a célpontot akkor lesz körülötte egy fekete körszerűség,DE van az a mozgó fehér jóval nagyobb kör ami pirosra vált ha valószinüleg találat lesz....a repülő orr irányától függően mozog sokkal nagyobb ivben mint a célkereszt! na az a KÖR kéne nekem és igen arcade mód
  • twi452
    #4233
    Mármint nincs befogva :) lemaradt
  • twi452
    #4232
    Pedig arcade-ban alapból be van kapcsolva.
    Max annyi lehet h "befogva" a célpontod akkor nem mutatja. Azt hiszem alapból az egér középső gombra van rakva a target lock
  • twi452
    #4231
    Ha annyit nyomtad már az arcade-ot akkor pár kör alatt azért ráérzel HB-ben is :)