38447
  • bgabor
    #4190
    Az egész ág használhatatlan.
  • Vaktermesz
    #4189
    JU-87 G1-2 random-ban mire használható? Van értelme megvenni őket?
  • SovereignXY
    #4188
    De a legjobb kerülni a dolgot. Én pl magasan szoktam keringeni nem megyek be az ellen közé a lemaradókat, bátrakat, bombázókat kapom el vagy ha 2-3an rámennek vkire akkor besoroloka végére és onnan lövöldözöm.
    A másik meg ha látod vki jön feléd és mondjuk van még oylan 1 km-re akkor lehet könnyebben letakarítani magadról. Ha mögöttem jön és felettem akkor gépet hossztengely körül megfordít majd S gomb így csinál egy fél kanyart horizontálisan. Közben csökken a magasságom így kapok némi sebességet is aztán kcisit ballra vagy jobbra kitérve el lehet húzni.
  • Ooorky
    #4187
    Ezeket ajánlom megtekintésre:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/10709-dogfighting-instructional-videos/

    A Zérókon és a korai spitfire-eken kívül nem sok gép alkalmas fordulóharcra, pl. az összes német vadászgép energy-fighter.
  • SovereignXY
    #4186
    Én azt vettem észre ha vki rád tapadt azt ruszki meg a a japcsi ami kifordulja talán. Haruszkira megy ruszki vagy japcsira jpcsi vagy akár milyen egyéb kombinációban hát... patt helyzet kb. De... fordulni én legalább is úgy szoktam ha gyorsan akarok, hogy flaps: combat, motort le 0ra. rásegítek a billenytúzettel is. S gomb ha alap beállítást nézzük majd mikor kezdek kijönni a kanyarból vissza a motor teljesítményét maxra.
    Rád mászott már vki akkro ahogy itt tanácsolták nékem is szerezz minnél több sebességet és irtány egyenesen haza közben ballra jobbra húzigatva a gépet ne legyél egyszerű célpont. Aki rajtad van vagy leakad mert nem füllik hozzá a foga, hogy bemenjen 5-6 ellenséges gép közé, vagy a repteret elérve az AAA elég hatékonyan oda tud néha csapni.
  • simon7108
    #4185
    Valaki tudna adni néhány tippet, hogy hogyan lehet hatékonyan fordulni?
    Mert jelenleg az a helyzet, hogy engem mindig leráznak amikor üldözök valakit, de én nem tudok senkit sem lerázni...
  • simon7108
    #4184
    Aha, kösz:)
  • Torzonborz
    #4183
    Németeken belül vannak , bal oldali ág az.
  • simon7108
    #4182
    Olasz?
    Nekem csak US,Német,Orosz,Japán,Angol vannak.
  • Belkar
    #4181
    Olasz gépek szenvedősek nagyon :\
  • Fulcrum11
    #4180
    Húzom a németeket, de ez a Cr.42-es sólyom nem fekszik nekem, a reserve heinkelekkel is jobban megy. Orsózni tud, mint a hülye, de fordulni nagyon nem, ráadásul emelkedésben se bajnok. Ti hogy látjátok? CSak nincs FM-je? Il2-ben úgy emlékszem, hogy szerettem.
  • simon7108
    #4179
    Ha valaki esetleg akarna szakaszban játszani az nyugodtan felvehet:)
    simon7109 a játékban a nevem.
  • Coral Springs
    #4178
    Azon agyaltam hogy a bombák közé jöhetne egy kisebb méretű atombomba is a készletbe. Szerintetek ?
  • oxxi
    #4177
    Grat :)
  • Glo
    #4176
    0-1-es szintű kis dögökkel nem is rossz :)

    Egy csapattárs is áldozatul esett, kellett neki bejönnie elém mikor szegeltem az ellent..

  • SovereignXY
    #4175
    ÖÖÖÖ.. A WT alkotói is hisznek benne, hogy az idegenek meglátogatták a bolygónkat? Mert nekem úgy tűnik igen. azt is megmondom, hogyan képzelik. '930as években lezuhant egy UFO Nagy Britanniában. Az angol tudósoknak sikerült a roncsok közül kinyerni, megfejteni, majd sorozatgyártani az idegenek rail gunját. Majd ezt egy 7.7es wickersnek álcázták és a beaufort bombázók hátsú turretjeként alkalmazták.
    Miért mondom? Mert... az elmúlt 2 nap folyamán ha megtámadtam egy ilyet. püty püty püty és buuuummmmm. Az most volt. P39emet azonnal felrobbantotta a levegőben. Hétfőn talán 3 gépemet szedte le zsinórban egy ilyen. Egyszer vmi 0.65ről szárny leszakad bye bye. Következőnél rárepülök magasról éppen hogy lőttem 2őt püty püty. volt nicns motor, törzs, nyíl egyenesena földbe.6os F4f-et dettó lekapta igaz a raksik kifingaták azért de...
  • oxxi
    #4174
    Képbeillesztés nem tudom miért nem működik?!
    http://oxxi.atw.hu/land.jpg
  • oxxi
    #4173
    Landolni tudni kell.
  • Belkar
    #4172
    Szép! Bár így a videóból az jött le hogy nem lehet valami nagy tudású a MiG pilótája mert mikor szembe mentetek túl későn kezdett el tüzelni és fel se húzta időben...
  • SovereignXY
    #4171
    1x 500kg kiviszi. A ruszki féle ha mellé megy vagy 2 pillboynyit is kiszedi. Ha pont telibe a körülötte lévő 3 AAA-ből is visz vagy 2őt.
    De 6 raksi is elintézi.
    250 kgsból mindig 2 rádobok az elég szokott lenni. A 250 lb-ből meg ált mind a 4et.
  • santibi
    #4170
  • oxxi
    #4169
    Pilbox-ot mekkora bombával lehet kiiktatni, esetleg van értelme késleltetésnek?
  • SovereignXY
    #4168
    Hm... most hogy már a büdös kis sárgákat leszámítva 8as szint megvan minden néppel azt kell mondjam az amcisk viszik a prímet. Legalább is nálam. A P39esek a 37essel nagyon brutálisan lehet írtani. A többi is a 4-6 .50esel egész szépen leszedi az égről a dolgokat.
    Tömegverekedésbe be nem menve fentről válogatni majd a leszakadókat vagy a sorban hátúl lévőket támadva kurva jól el lehet lenni.
  • vajakos21
    #4167
    Ha a fele igaz akkor már jó:-)
  • gstup
    #4166
    Elvileg 4000kg-os bombateher?Nem rossz....
  • Glo
    #4165
    Jól hangzik :)
  • twi452
    #4164
    Mi tegnap csak eu-n toltuk kb 7től hajnali 1ig
    Az első meccsen volt egy darab 262es, többel nem találkoztunk pedig lenyomtunk párat és 13as szintű volt a szakaszunk :)
  • Ooorky
    #4163
    1.29:
    - Patch will be released soon
    - At least 2 new planes, Dornier Do 217 and G8N Renzan
    - Some change for fougasse, HE-shells for cannons (not sure)
    - Changes in gaming economy
    - Changes in flight models
    - Improved joystick control
    - Improved balance in match-making
  • bgabor
    #4162
    Historical Battle majd akkor lesz életképes, ha már ott is működni fog a matchmaking rendszer. Momentán ott tartunk, hogy bemegyünk három P-40el, és szembe jön két 262, egy Arado megy egy Komet. Aztán harcoljál úgy, hogy lőtávolba se tudsz kerülni hozzájuk képest. Nem túl vicces.
  • Zero 7th
    #4161
    Nem tudok róla. Én úgy szoktam, hogy ha kifogy a cannon, akkor megvárom, míg lemegy a tárazási idő fele, és rányomom manuálban a géppuska tárazását is, így egyszerre lesz fullon mindkettő.
  • Trabant93
    #4160
    Én is szert tettem a Busára és meg kell hagyni,hogy brutális minden téren kivéve a géppuskát,abból még plusz 2 db .50-es kellene bele,azzal már eléggé lehetne darálni :)
  • oxxi
    #4159
    Van lehetőség csak cannont vagy csak mg-t újratölteni?
  • Coral Springs
    #4158
    A controls menüben van vagy négy féle irányításmód, számos beállítással legyen az pörgés, fordulás, emelkedés, stb, ezt mind-mind tudod külön konfigurálni. Bár volt aki írta hogy nem nagyon állítgatott semmit sem, én néhány órát elszöszöltem a beállítások finomhangolásával gamepadra, teszteléshez és gyakorláshoz pedig minden adott a szabad repülés módban. Végül rájöttem hogy béna vagyok a gamepaddal való célzáshoz, így váltottam egérre, ez utóbbival pedig nem hiszem hogy van ember aki ne tudna boldogulni. Rengeteg a beállítási opció, igényre szabható.
  • CptYossarian
    #4157
    "Most csináltam 11 Killt Bf 109-vel Sokáig tartott de megszerettem"

    A Friedrich fényévekkel jobb mint az Emil, imádni fogod, pláne a tropit. Eleinte nagyon gyengén teljesítettem a messerekkel, aztán rájöttem hogyan és legfőképp MIKOR kell velük vadászni. Legyél fent, válogass, kiváló rescuer-nek. Nagyon fordulózós kavalkádba, tömegbunyóba rizikós leesni, de ha kiszámítható egy szituáció akkor az "U" két szára között van egy kill. Esetleg kettő.

    Az a legfontosabb hogy a rácsapás után az emelkedés első pillanatában 550-600 km/h-s sebességed legyen, így könnyen visszajutsz a magas égbe ha netán az alant diszkózók rád állnának. Motorjának erejét és gravitációt kell kihasználni, nem a fordulékonyságát, mert az nincs neki. Ellenben precízen lehet vele célra állni.

    Ha azt látom hogy lent keringőzik egy Bf-109 azonnal kiválasztom célpontnak mert nyilvánvalóan siemkanoob, ergo könnyű kill.

    Nem tudom ki hogy van vele, én legtöbb meccsben a beaucheat-eket tartom elsődleges célpontnak meg a katákat. Útálatosak énelőttem, tapasztaltam mire képesek.
  • Coral Springs
    #4156
    Remélem nem volt még, jól összerakott videó csak nem részletgazdag.

  • bardocz
    #4155
    Köszi, akkor megerőltetem magam inkább.
  • twi452
    #4154
    Van olyan mód is amire gondolsz de az használhatatlan éles helyzetben :)
    itt láthatod is az előbb Coral linkelt olyan videót

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=4142]#4142[/URL]

    Mouse Aim módben pedig úgy kell mennie ahogy a srácok előbb leírták.
  • Pluskast
    #4153
    Nos ha egérrel irányítod akkor ezen változtatni nemigen tudsz. Megszokás kérdése, de az egér nem csak a kamerát mozgatja hanem fordulni is tudsz vele. Szóval erőltesd mást nem tudsz tenni:)
  • Zero 7th
    #4152
    Uh, hát szerencsére olyat nem lehet. Annak az irányítási módnak köszönhető, hogy az az általánosan elterjedt nézet, hogy nem lehet egérrel normálisan repülni.

    Egyébként úgy megy a dolog, hogy valóban a kamerát mozgatod, de a géped megpróbál odafordulni, ahová a kamera néz. Míg közvetlen irányításnál az egered csak két tengely körül forgat(jellemzően a szárny végi lapátokat és a magassági kormányt vezérli, az oldalkormányt nem), addig ez a módszer a gép minden irányítófelületét használja.
    Továbbá nem kell nyolcszor megemelni az egeret egy körbeforduláshoz.

    Lehet, hogy elsőre szokatlan ez most neked, de erőltesd kicsit, szokj hozzá, és idővel rájössz majd, hogy ez a jobb mód.
  • bgabor
    #4151
    Én nem is tudtam hogy előléptettek.