38447
  • oxxi
    #4390
    http://www.youtube.com/watch?v=N1gL_rt7xTA&feature=youtu.be
    :)
  • Pluskast
    #4389
    Még az sem kell. A 410 uccsó változatában ugye 30mm-es is van meg ott a 20mm-es. Elég egy rövid sorozat és kész. Én pl ezért imádom a 109 G6-ot. Iszonyat brutál az a 3 30mm-es meg a 2 20mm-es. Bármit leszedsz vele az égről.
  • Susarc
    #4388
    "specialized to destroy four engined heavy bombers."
  • twi452
    #4387
    Én az amcsi 37 milissel is sokszor pukkantok 1 lövésest :) Ha az törzsre talál akkor elpárolog a pajtás ha szárnyra akkor leszakítja :)
  • gstup
    #4386
    Hidd el elég egy lövés a 410-essel.Az 50 milis csak úgy szakítja a szárnyat,ha meg motort talál simán berobban.
  • CptYossarian
    #4385
    Igazán kár hogy csak a B-2-n visít, a többin is ki-be kapcsolhatóvá kellene tenni.
  • Zero 7th
    #4384
    Ja, nagyon lassú, mindez kombinálva az Me-410 lomhaságából adódó nehéz célzásával... Nem a leghasználhatóbb eszköz a játékban.
  • Susarc
    #4383
    nice ,de ezzel vadászgépet max akkor lősz le ha AFK a player:P
  • vass17
    #4382
    Nekem sem tetszik igazán. Még a 4 cannonos változatot is lecseréltem 9-es szinten még egy bombázó változatra, mert számomra sokkal hasznosabb az a 2db 500-as bomba és még így is marad kellő tűzereje...
  • Pluskast
    #4381
    kettő is van :) Bár szerintem nem igazán használható. Túl lassú és kieg fegyver meg nincs.
  • vass17
    #4380
    Az ME410 egyik változatán.
  • Susarc
    #4379
    mi a rákon van 50MM s ágyu? van c130-as Gunship is van?:D
  • Ry0K3N
    #4378
    Youtubeon nézegettem a Stuka videókat, erre az egyik jellegzetes sziréna felvételnél az egyik komment.

    Baromállatja, még most is sírva röhögök rajta. :D
  • vajakos21
    #4377
    50 mm.. 1 lövés 1 b24..Sajnos a régi videók nem kompatibilisek, pedig mutatnék pár szép 1 lövésest :) . (mikor még nem b.szták el a joy irányítást.)
  • Susarc
    #4376
    és egytől egyik robbant a gépem ergó valami szuperérzékeny fix ponton lövik meg....
  • CptYossarian
    #4375
    2+2 lövés egy B-17. Dub-dub... Stuka G-2-vel.
  • Susarc
    #4374
    persze ez ok,de megnéztem már több órányi youtube videót az elmúlt pár hónapban és még a legjobbak sem szednek ki senkit 2-3 skulóval.....
    és mondtam nem egyszer volt valami mák vagy próság miatt hanem órákon keresztül....
  • Zero 7th
    #4373
    Szarni rá. :P Nekem is szoktak pofázni, annyit felismerek, hogy a "Y3Ro" az nekem szól. De nem szoktam magam zavartatni, ha azt akarja, hogy megértsék, majd emberi nyelven beszél.
  • Ry0K3N
    #4372
    öö valaki ért oroszul? mi a francot akart?
  • Ry0K3N
    #4371

    A Beaufighterrel minden a lehető legnagyobb rendben van. Egyáltalán nem Ópé.
  • Zero 7th
    #4370
    Az hagyján, de a teamkill, teamdamage üzeneteket mindenkinek benyomja, nem csak annak, aki elkövette. Aztán válogassam ki, hogy most azért kapom ezt az üzenetet, mert az eleresztett sorozatom környékén elrepült egy haver, vagy mert a pálya másik végén kilőtte a köcsög a csapattársát, hogy ne vegye el előle a foglalási XP-t...
  • SovereignXY
    #4369
    rádiót kikapcsoltam. Sok hülye küldi az üzeneteket már fél percela csata kezdete után, hogy we are loosing. we are winning stb. bah...
  • gstup
    #4368
    Ha olyan helyen találnak el és megfelelő kaliberrel akkor simán 1 max 2 lövéssel el lehet intézni bármit.Nem tudom ez miért olyan hihetetlen.
  • Zero 7th
    #4367
    Van beépített replay is...
  • Susarc
    #4366
    ezekről beszéltem én is......1x1x oké ,de tegnap egy 2 órás session alatt nem repűltem összesen 2 percig:S


    DÁ DÁM! és már robbant is szét a gép legtöbbször még 3-as sorozat se volt csak DÁ DÁM:P:)

    na majd ma frapsolunk egyet:P
  • Glo
    #4365
    Jaja, jó lenne ha a saját gépedre vonatkozó infókat külön ablakba tenné és nem tűnnének el.

    Amúgy emlékeim szerint a rádióban is kiabálja pl hogy "Gunner is bleeding!". De hát azt is ki figyeli..
  • SovereignXY
    #4364
    Azért nálad is kiírhatná. Bár lehet úgy van. Ezeket a kis üzeneteket azért lehetne láthatóbbá tenni. Legalábbis azt ami rád vonatkozik.
  • Glo
    #4363
    Ja, ilyet én is szoktam, de akkor az event ablakba ki is írja, hogy "Enemy pilot unconscious."
  • Glo
    #4362
    Cathalyna lelövése nem nagy kunszt. Annyi a trükk, hogy addig kell túlélni míg mögé nem érsz, és a többi bomberrel ellentétben befékezel mögé. Totál a 6 órájába ugyanis nem tud lőni. Kilövöd a 2 hátsó lövészét, aztán elkezded aprítani a szárnyát. Mondjuk kis tier-el elég hosszadalmas, úgyhogy minimum a csajkát ajánlom hozzá :)

    Amúgy ha valamelyik gépet nem tudod, hogy hogy kell lelőni, akkor kezdj el repülni vele és egyből megtudod mik a gyenge pontjai :D
  • SovereignXY
    #4361
    Ha tippelnem kella pilótát találták el. Engem is nem egyzser szedtek le úgy bombázóban, hogy egy gyors sorozat éppen hogy halvány piros lesz a szárny vagy vmi de zuhanok a francba. De fordítva is volt. Éppen hogy megszórtam a bombázót és ment is lefelé meg kiírta repülő kinyírva +1000 lóvé :)
  • Glo
    #4360
    Ja, jelezhetné valami ikonnal, pl a sérült gép logónál fekete pöttyel a halott lövészt..

    Kiírja amúgy az Event ablakban, de arra ki a tök figyel, meg különben is marha hamar lepörög mikor nagy a hentelés.
  • SovereignXY
    #4359
    THX. Lehet. Kiírhatná azért ha löni akarok. :)
  • Glo
    #4358
    More accurate count of palyers/fights in the "Choose game mode" menu
    Bug fixed: graphic issues in F1M2 sight
    Fixed graphical artifacts on the ice
    Fixed engine sound issue on He-111
    Improved synchronization of aircrafts with server
    Bug fixed: enemy aircraft remains highlighted even when out of visibility
    Optimized visibility rendering on servers
    Improved stability of the client and the server
  • pirdi
    #4357
    Újabb hotfix.
  • Ry0K3N
    #4356
    Ez. Mérföldekkel. Most nem sorolom az okokat mert reggelig itt lennék.
  • simon7108
    #4355
    Amúgy aki játszott a World of Warplanes-el is szerintetek melyik a jobb?
  • Dragunow
    #4354
    Lelőni nem tudnak de a hangárt simán a fejedre robbanthatják. Attól, hogy benn állsz ugyanúgy látják a gépedet csak lövésre nem sebződik.
  • Dragunow
    #4353
    Lelőtték a pilótádat. Ilyenkor azonnal vége nincs mit tenni. Fejleszd a vitalityt és majd jobban bírja a lövéseket.
  • Para1
    #4352
    Nálam akkor szokott ilyet csinálni amikor valami légelhárító lő ki nevetségesen egy lövéssel.
  • Ry0K3N
    #4351

    Pofás Sig xD