38447
  • Zero 7th
    #4430
    Kb 50ms-mal jobb ping, cserébe működésképtelen matchmaking. Hülyének is megéri.
  • CptYossarian
    #4429
    Á, cseppet sem OP a Beaufighter. Kisebbikkel (Mk VIc) a legelső csatámban 9 airkillem volt vele. A nagyobbat ki sem tudtam próbálni mert addigra a jóképességű csapattársak sikeresen elbukták a meccset.
  • Belkar
    #4428
    A ping jobb az EU-n nyilván meg a játékosok is sokkal értelmesebbek. Csak az a fő problémája egyeseknek hogy a kevesebb játékos miatt minden meccsen Jetek ellen kell harcolni (ami nem igaz néha előfordul hogy berak 1-2 de attól még simán nyerhet bármelyik csapat).
  • Susarc
    #4427
    mi a vita lányege az EU/RUS szerverek miatt? mi a különbség?
  • Belkar
    #4426
    Remélem majd akkor is RU szerveren fogsz játszani amikor EU-n lesznek 20 ezren oda illesz ilyen gondolkodással.
  • simon7108
    #4425
    Ezek a japán alap gépek nagyon komolyak:D
  • Zero 7th
    #4424
    Ha T0-zni megyek be, akkor ne jöjjenek Beaufortok meg SU-2-k.

    Nem összepisálom magam, de a kiszámíthatatlanság felbasz idegileg. Én is tudnék bevinni T2-6 gépeket, de _szándékosan_ nem azokat viszek, mert elvileg az ellenségnél sem lesz más. Aztán közben mégis van, és én meg nem azt játszom, amit akartam.

    Még mindig azért játszom, hogy engem szórakoztasson a dolog, nem azért, hogy az EU szerveren is legyen ember. Nem tudom, miért kéne, hogy érdekeljen, hogy hányan vannak az EU szerveren, kurvára nem az én problémám. Én játszani akarok, nyugodtan.
  • Glo
    #4423
    Most HB-n épp van német is.
  • Belkar
    #4422
    Amúgy se értem mi a baj az EU szerverrel ott is lehet simán jó köröket menni ha pisáljuk össze magunkat egy-egy magasabb szintű gép láttán. Meg amúgy sincs minden körben jet...
  • Torzonborz
    #4421
    EU serveren majd akkor lesznek ha nem RU serverre mennek az emberek.
  • Zero 7th
    #4420
    Akkor bírd ki. Én nem fogom még 10%-ban sem szándékosan szopatni magam egy olyan cél elérése érdekében, amit ezzel a módszerrel nem lehet elérni.

    EU szerveren majd akkor lesznek játékosok, ha nem húszezren játsszák majd ezt a játékot, hanem legalább kétszer annyian. Addig meg csak magadat szivatod.
  • Ry0K3N
    #4419
    Melyik módban 6 nap a javítás vagy hogy megy ez? (csak árkádot nyomtam eddíg)
  • Belkar
    #4418
    10-ből egyszer igazán ki lehet bírni annak érdekében hogy az EU-n is legyenek játékosok.
  • vajakos21
    #4417
    usa- rus HB van
  • Glo
    #4416
    Simán.Max nem 10-es pinged lesz hanem 16-os :)
  • Zero 7th
    #4415
    Az nem igazán jó módszer. Ha az a cél, hogy elkerüljük az EU szerver szar matchmakingjét, akkor nem túl célravezető mégis megengedni a játéknak, hogy EU szerverre dobjon be.
  • Ry0K3N
    #4414
    Nem, teljesen játszható. Offi fórumon az ausztrálok is meg vannak elégedve a hálózati kóddal. Teljesen játszható onnan is a nagy távolság ellenére.
  • Belkar
    #4413
    Állítsd át Any-re úgy a legjobb
  • Ry0K3N
    #4412
    Ööö azon nem torpedó van véletlen?
  • simon7108
    #4411
    Szóval azt mondjátok, hogy orosz szerverre kell menni és ott nem szopat annyira?:)
    De ott meg nem nagy a ping?
  • Glo
    #4410
    Tudomásul kell venni, hogy az árkád itt a nagy lóvé termelő része a játéknak, az mozgat meg nagy tömegeket. Ergo hiába megy a sírás, úgyis az lesz ami a nagy tömegnek jó.

    Aki realisztikus dolgokat akar az menjen HB-t vagy FRB-t, tök jogosan :)
  • Pluskast
    #4409
    Volt már róla szó de elvetették. Túl sok embernek nem tetszett a dolog.
  • SovereignXY
    #4408
    Lehetne arcadban is HB szerű sebzés model. Funabb lenne :)
  • Pluskast
    #4407
    Igen ez még nincs megoldva de hát beta a dolog:) Egyébként ha kis szinten alap gépekkel vagy 4-es szintű gépekkel repkedsz akkor még nem visz be nagy szintre. Legalábbis 10-ből 9-szer nem. Próbálj addig alacsony szinten játszani és ha lesz elég pénzed meg kitapasztalod a játékot akkor menj be nagyobb gépekkel. A 6 napos javítás pedig ténylegesen 6 nap :) De ezt az időt le tudod rövidíteni ha a tapasztalati pontokat felpakolod a ground service pontnál a repair time-ra.
  • Zero 7th
    #4406
    Heh, mondjuk én a Yamato halála szingli küldetésben, miután kidobtam rá két torpedót normálisan, meguntam, és a harmadikat telibe ráhajítottam a fedélzetére. Azonnal elsüllyedt. :P
  • Belkar
    #4405
    Torpedóval elég nehéz földi célpontokat bombázni...
  • Zero 7th
    #4404
    Csak azokon a gépeken van bombázónézet, amin a műszer is fenn van. Jellemzően külön bombázótiszttel. Ahol csak pilóta van, vagy pilóta+lövész, azon nincs műszer. Ezek a gépek zuhanóbombázók, a géppel kell rávezetni a bombát a célra, nem csak elpotyogtatni 4km magasról...
  • Susarc
    #4403
    igen,de elég riszató a dolog főleg azoknak akik most kezdik lásd példa amit irtam ugye..... azért se gépileg se tapasztalatilag nem vagyok pl. egy súlycsoportban veled
  • Susarc
    #4402
    már nincs pénzem csak az ingyen szarokkal megyek:D
  • Susarc
    #4401
    a Free repair 6 day az mit jelent? LION nélkül real timeban 6 nap alatt?! WTF? javul meg a gépem?:)
  • Zero 7th
    #4400
    Az tény, hogy új vagy, de konkrétan neked is el lett mondva már kétszer, hogy VAN szortírozás matchmakingben, T0-T1, T2-T6, T7-T20 a három kategória.
    Kétfedeles géppel NEM rak be három gépágyúsok ellen. Illetve EU szerveren berak, de oda meg ne menj, állítsd át oroszra. Majd ha lesz kétszázezer játékos, lesz létjogosultsága egy második szervernek, addig meg csak szopatja magát az ember az EU szerveren. (Kivéve persze a 15+ szintű pléjereket, akikenek már tökmindegy, hogy hová mennek, nagyságrendekkel nagyobb szintű ellenség nem tud jönni)
  • bardocz
    #4399
    Swordfishnél miért ne működik az a bombázó nézet, ami valamelyik tutorialban is van? Száazföldön bombával még semmit sem sikerült kiszednem a földi célpontok közül, a két puska meg ami a gépen van elég halovány.
  • Pluskast
    #4398
    Mondjuk a JU-88-nak volt olyan változata amire egy 75mm-es löveget szereltek fel. Arra kíváncsi lennék, hogy mit csinálna itt a játékban:)
  • vajakos21
    #4397
    Láttam már HB-ban 4 killt is 50mm-essel.Sajna a tűzgyorsaság valóban lecsökkent(beállt normálra). De eredetileg bombázó kötelékek ellen mentek vele, azok meg nem manőverezgettek mint itt a játékban, és 1 km-ről már tüzelek ami túl van a bomber lőtávolságán. Persze a 2 500 kg-al hasznosabb menni,de ha sok bombert láttam az ellennél azért nem tudtam ellenállni a kísértésnek:)
  • Pluskast
    #4396
    Per pill még nem, de lesz színt szerinti szortírozás. a pipák már ott vannak csak még nem tudod beállítani. Ne feledjük ez még nincs kész.
  • Susarc
    #4395
    én FW al megyek azon 3x20 MM es van az baráti! 3 nap alatt léptem 1 szintet most megvettem ezt a kezdő pakkot és 1 nap alatt lvl 3 és felet.....
    ez amúgy jól elvan baxva,hogy nem szorttirozza a playerek szintje szerint a meccseket.... mit kezdjek egy kétfedeles géppel 2 db géppuskával ami 200-al megy egy olyan gép ellen amin 3 20 milis van és 500-600-al fordul rám?:P:)
    úgyhogy megvettem egy 19 eurós alapot nem volt mese:P
  • Pluskast
    #4394
    Pedig a légvédelem simán eltalál :) Engem egyszer port mapon a Destroyer lövedéke talált el de úgy, hogy az a kikötőben volt én meg a landing craft-ek környékén repkedtem. Nem hittem a szememnek amikor kiírta meg mutatta, hogy a destroyer szedett ki. Szóval néha néha előfordul, hogy kiszed az ai.
  • Torzonborz
    #4393
    akkor kezdhetsz gyűjteni parókára :D
  • Zero 7th
    #4392
    Én találtam már el egy lövésből 50mm-essel vadászt. Kurvanagy mák volt, röhögtem is rajta, de azonnal miszlikbe robbant.
  • Susarc
    #4391
    persze elég ,de A: nem 410-es szedett le Bé: megeszem a hajam ha eltalál egy olyan ágyulövedék ha vadásszal megyek:D