38447
  • Belkar
    #4470
    De mi arról beszéltünk hogy azután ki lehet lépni ha elfogytak a gépeid és nem kell megvárni a meccs végét hogy újra használhasd őket.
  • Amaymon
    #4469
    HB-n nekem vörös lesz a gép, ha szimplán kilépek, mintha odaveszett volna.
  • Belkar
    #4468
    Ezt hogy érted? Erről még nem hallottam meg nem is tűnt még fel.
  • vajakos21
    #4467
    Én nem vettem észre repair díjban különbséget ha kilépek ha nem .(nem is várom meg a végét hacsak nem valami jó párbaj van, vagy kevés van vissza)
  • Ry0K3N
    #4466
    Ez mennyire igaz :D
  • Amaymon
    #4465
    Yer - TU bomber ág mennyire használható? PE 2-höz képest kevesebb bónuszt ad, és baromi költséges lenne átmenni arra.
  • twi452
    #4464
    400 illetve van amikor 300 attól függ mivel megyek historical-ban :)
  • CptYossarian
    #4463
    800-ról látom, 4-500 on belül lövök.
  • Susarc
    #4462
    ti milyen távolságra kalibráljátok a géppuskákatM?
  • twi452
    #4461
    Mert akkor egymást szidnák xD
  • Zero 7th
    #4460
    De miért nem csapatolódtok össze, és játszotok úgy?

    Rögtön kevesebbet idegeskednétek a csapat többi részének lámaságán...
  • Amaymon
    #4459
    A meccsel járó pontot nem.
  • Amaymon
    #4458
    Elég nagy repair díjat kell fizetni, ha kilép.
  • Susarc
    #4457
    és a meccsel járó pontokat bukom is,nem?:P
  • Amaymon
    #4456
    Velünk egy b24 vagy b17 csinálta HB-n egyszer. A 4. messer tudta kiszedni, egy társam a lövészei elkaptak. Nagyon masszív bomber.
  • Belkar
    #4455
    Ugye azt tudod ha kilépsz a meccsből azonnal megjavítanak és indíthatod a következőt nem kell várni mit WoT-ban :)
  • Susarc
    #4454
    most ugyanezt csinálja egy másik gyerek másik gameban egy mig 15-el.....



    WTF??
  • Amaymon
    #4453
    Igazából a németet szeretem, RU-t azért húzom, mert erős gépei vannak. Valamiért a RU nem áll kézre HB-n, a német igen. Jobb is, elég fura a mostani HB map.

    Van hogy beülök britekbe, de a japánok nagyon elhúzták a nótám azóta fenntartással kezelem.
  • Amaymon
    #4452
    Szivat az direkt :)
  • Susarc
    #4451
    gyerek Ki-200-al 4 perce nem csinál semmit már csak ő él egyedül/6-7 ezer méteren repked 700al/.....még van 600 tickettünk és nem combatol ,mert azt irta: DRÁGA A JAVITÁS NEM AKAR MEGHALNI......az ilyen miért nem megy az anyjába? most várhat 25-30 ember erre a farokra....
  • CptYossarian
    #4450
    Biztos nem jó pilótákkal játszol. Én minden meccsen begyűjtök legalább 3 rescuer-t. :)
  • twi452
    #4449
    Én is utálom az La-kat :D Ha egyszer arra adom a fejem, hogy tovább húzom az oroszokat kicsit akkor tuti én is azzal fogok menni :D
    De most nyomom tovább az amcsi hb-t :) Ma már meglesz a mustang és a b-17 :)
  • SovereignXY
    #4448
    Meg is érdemled gonosz ruszki lover :P :D
  • Amaymon
    #4447
    Yak - LA5 + Pe2

    Yak-9 örök kedvenc, ha pontosan lövök 3-4 találat és kill. LA5 is ok lenne, de arra rámennek 5-en amint meglátják.
  • Glo
    #4446
    Mivel szoktál xp-t farmolni az oroszoknál?
  • Amaymon
    #4445
    Azért ki akartam volna próbálni egy RU vs US HB-t, de nem akar beengedni.
  • Amaymon
    #4444
    Vége német hétnek :(

    Mehetek arcade-ba RUS-al xp-zni.
  • twi452
    #4443
    Idióták mindenhol vannak :)
    Most voltam orosz szerver historical-ban és jöttek segíteni nekem
    az más kérdés, hogy nem találták el a tetves yak-ot mögöttem de a szándék megvolt :)
  • simon7108
    #4442
    Ahányszor én játszottam EU-n, ott sem vettem észre, hogy túl segítőkészek lettek volna a társak...
  • oxxi
    #4441
    Srácok ma járszottam 1. RU szerveren, csak én tapasztalom azt, hogy az MM jobb, viszont annyira nincs csapatjáték hogy 4-5 meccsen 1x sem segített senki amikor rajtam voltak 3an, csak elrepültek mellettem a társaim.Mert lehet inkább játszok +5el nagyobb tierbe de ott legalább megpróbálnak csapatként játszani.(EU)
    Elég furcsa
  • simon7108
    #4440
    Nem vettem prémium repülőt, csak több gépet akartam magammal vinni mikor már meg voltak nyitva, csak nem gondoltam rá, hogy alap gépekkel könnyebb játszani, de ha T1-es gép is még jó akkor nincs probléma.
  • Zero 7th
    #4439
    Egyébként nem csak három alap gép van, orosznál ott van negyediknek a Csajka, amcsiknál meg az egyik béna bombázó. T1-et még vihetsz, akkor is a kicsik közé tesz a MM.

    Az ötödik slotot viszont tényleg jól gondold meg, mikor nyitod ki...
  • SovereignXY
    #4438
    EZ szerverre én este felé szoktam menni mert akkor már vanak elegen, hogy ne nagyon kelljen várni. az orosszal ugyan is van annyi "bajom" hogy a 20 emberből/csapat (franc tudja mennyi si van pontosan) - 14-5 hozza a yak-ot meg a néha lelőhetetlen de vadászokat megszégyenítően forduló su-2őket.
    oylan mintha a nem mondkuk ki a nevét játékban az ellen csapatának 2/3da type-ot hozna neked a meg panthered van velük szemben.

    Nem sírás. tény.
    Ó! És tudom te is játszhatsz orosszal. hát kösz de NEEEM!
  • Susarc
    #4437
    ha győztök 1 csatában akkor automata free rapair is jár? mert most valamiért azt kaptam:P
  • Zero 7th
    #4436
    Ami persze elég olcsó is, hogy előhozza az "á, nem nagy tétel, megveszem" reakciót. Ami aztán később a "ha már úgyis prémiumos köcsög lettem, miért ne vegyek egy másik prém gépet is"-re, meg a "ehh, ebbe már kéne elit legénység is"-re vezet. :P :D
  • CptYossarian
    #4435
    Korai motiválás prém röppencs vásárlására XD
  • gstup
    #4434
    Bukta.
  • simon7108
    #4433
    Ha vettem repülőnek slotot egy adott nemzetnél akkor ott még valahogy vissza tudok állni full alap gépekre?
    Mert vannak nemzetek ahol 4 alapgép van, ott nincs gond, de mint pl US oldal vagy orosz oldalnál csak 3 alap gép van és nekem meg 4 slotom, szóval nincs mit betenni a 4. slotra, hogy teljesen T0 legyek.
  • Susarc
    #4432
    ohh:DD

    a team play minden MMO-ban hiánycikk....hiszen a 90% magára fókuszál ezáltal bukja is az a csapat a meccset ahol az ilyen playerek vannak többségben...
    ördögi kör ez:P

  • Ry0K3N
    #4431
    #4371
    ugyan hova gondolsz nem az :D