38447
  • SovereignXY
    #4510
    Ahogy néztem méret szerint. Előbb a könnyebbeket majd a nehezebbet.
  • Amaymon
    #4509
    Nincs, akkor hozok be bombert, ha 1-2 vadászom lelőtték és látom, hogy a teamem rá van kattanva a légiharcra pl. attackert, bombert nem igazán hoznak be. Olyankor legalább lefoglalják az ellenfél vadászait.
  • Amaymon
    #4508
    Ruszkinknál melyik bomber a legjobb, nem akarok egy valag liont elkölteni feleslegesen, mint a német JU 87-esekre.
  • Susarc
    #4507
    amúgy bombázóval 10 ből 1x jutok el a célig 9 esetben féluton lelőnek:(( hiába kúszok fel 5-6 ezer méterre mikor 1000-1500 on megy a csaták nagy része ,valaki kiszúr és pár másodperc alatt felkúszik rám-rövid sorozat és már esek is szét:(( gonbdolom ezt csapatban faszán lehetne csinálni..mármint a bombázást,hogy 2-3 bombázó menne együtt 2-3 vadást meg kísérné és mindenki TS-en..az úgy királyság lenne. Nektek van valami bombazasi trukkotok?
  • Susarc
    #4506
    bombák közt hogyan váltassz? vagy találomra dobálja le őket?
  • twi452
    #4505
    Én ennek is örülök :D És olyan gyönyörűen morog a levegőben, imádom a hangját :)
  • SovereignXY
    #4504
    Kérdés. Amcsi bombázókat azt hogy képzelték? 25k vagy mennyi a javítása és rámegy a legjobb kombóban 8 átszámítva kb 500kg-s bomba. Ellenben ezt pl a ruszki már 12es szinten tudja 10k javításért. Bár ott 4x 500as ás 3x 1000es bomba van ami sztem jobb összetétel.
  • Amaymon
    #4503
    Túlképezted őket kapitány, és léha lett banda :)
  • CptYossarian
    #4502
    Nem igazán értem hogy kitolt Basic training-gel és a pilótáknak leosztott 1000+ skillponttal miért kezdett el idiótán viselkedni mindkét Beau-m. Először normálisan repültek, most meg forog és háton repül.
  • Susarc
    #4501


    tegnap már szestem le 5 gépet is....sőt 1x egymás után 3-at valami acsiért...akkor 40000+ xp-t kaptam az durva volt!
    a Joy-t hanyagolom....szégyen,hogy mennyire szar a Joy az egérhez képest:S
    Viszont egérrel a rollos fordulóknál még belegabalyodok a dolgokba:) de célozni meseszerűen lehet egérrel
  • Coral Springs
    #4500
    A #4497 folytatásának szánván itt van pár friss kép. Továbbá a kedvenc gépem kapott egy új, méltóságteljes festést.

    Jó volt a hátszél, ez így sorban egymás után:

    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_yfn531kkh1.png
    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_pgzdj36woj.png
    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_ql8v3cqz3x.png

  • Coral Springs
    #4499
    Vagy automatán hagyni a javítást, és pénztárcakímélő gépeket használni. Én szinte az összes gépkategóriában 3000 ezüstköltség alatti gépeket használok. Persze van mikor megyek feljebb egy-egy crew -nél, de akkor értelemszerűen máshol lecserélem az aktuális gépet egy még olcsóbbra.
  • simon7108
    #4498
    Hát ez a Hurricane egy ritka szar gép...
    Főleg a második fajta amit fel lehet oldani. Hiába van rajta 8 gépágyú vagy mennyi ha egyszer olyan lomha, hogy nem tudok még rajta maradni sem a célponton vele, pedig nem is csinál semmi extra manővert.
  • Coral Springs
    #4497
    Felesleges majrézni. Minél többet játszol annál jobb leszel, és annál több jó cuccot kapsz, ez ilyen. Még az elején vagy, a tapasztalatok pedig nem egyből jönnek. Én a hét elején kezdtem, lassan ráéreztem a játék ízére és már nincs olyan csata ahol legalább egy repülőt ne szednék le.

    A másik dolog hogy a látszat ellenére ez a játék nem az eszetlen hentelésről szól. Ez arról szól hogy a csapatodat előre kell vigyed, és mindezt úgy hogy téged nem lőnek le. Tudni kell taktikázni, minden repülőnek meg van a helye és a bevetési ideje.

    Néhány adat tőlem is, és mint írtam a hét elején kezdtem:

    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_f3j6xs9y6g.png
    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_l8f2hx52cp.png
    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_11xql3o0ev.png
    http://www.kephost.com/images4/2013/2/16/a1_2013_2_16_0ah7cmvrtq.png
  • Ry0K3N
    #4496
    Neeee nem lehet a régi replay fájlokat megnyitni :(
    Pedig ma akartam lefrapselni a hayabusha epic pullt :(
  • V43 1105
    #4495
    Ez még karcsúú.. E változaton alig volt valami fegyver.. :P
  • twi452
    #4494
    Na mondtam, hogy ma meglesz.. pont belefért még :D
    a szépség
  • rudii
    #4493
    Detto. En is azert kuldtem 2x mert azthittem elsore elirtam. :ASD
  • Susarc
    #4492
    WOW EZ KURVAJÓ VOLT!
  • Amaymon
    #4491
    Ez hihetetlen, 1,5 órája állandóan piros kapucnisokat nyom be 1-2-t.
  • twi452
    #4490
    Na olyan jól működik sg-n a spoiler h ki sem lehet nyitni..:)
  • twi452
    #4489
    Mondtam már, hogy imádom a corsair-t? :D


    És ma este sikerült lelőnöm HB-ben életem első Mig-jét :)
  • bgabor
    #4488
    Nem rossz, de az hogy a letört szárny után pörgő földbecsapódás helyett mindkét gép az aljára érkezik, több mint életszerűtlen. :)
  • simon7108
    #4487
    Ez nagyon jól sikerült darab.
    Csinálhatnának valami jó kis 2.VH-s repülős filmet.
  • vajakos21
    #4486
    megint :)
  • Belkar
    #4485
    Jó volt elsőre is legalábbis nálam
  • rudii
    #4484
    Kep ujra mert valamit elrontottam. :/
  • Belkar
    #4483
    Lehet WT-n edződött :D
  • rudii
    #4482
    Tudom, hogy wot tema hanyagolando es nem osszehasonlitando wtvel, de ott ha nyersz 5csatat tuti utana buksz 5ot is. :D Egyszeruen sz*po agra tesz hiaba teszel meg mindent vagy jo szakaszba. (Persze ez csak az en osszeeskuves elmeletem.):D :DD Itt meg kis szerencsevel 2-3 jo jatekossal szakaszba visztek mindent. :P
  • bardocz
    #4481
    Ezt el is felejtettem, köszi. Kicsit ijesztő a 12k-s javítási költség, miközben alig van pár meccs, ahol összeszedek ennyit.
  • Amaymon
    #4480
    Igazi pro rammer :)))
  • CptYossarian
    #4479
    80 repcsim van (mert még noob vagyok), nem sűrűn fizetek javításért, inkább repülök másikat, van miből válogatni.
  • vajakos21
    #4478
    Az első 10 javítás ingyenes vásárlás után.A villáskulcsból (kép alján bal oldalt a hangárban) vedd ki a pipát és már ki is kapcsoltad.Az ingyenes javítások számát (mennyi van még) látod a gép adatlapján.
  • SovereignXY
    #4477
    Sajnos nem. Se adott gépre se adott népre. Vagy mindent autó javít vagy semmit.

    De ha most vetted meg a h6k-t akkro alapból van 10 ingyen javítás. Amúgy meg kapcsold ki a javítást oldalt, mész egyet aztán vissza kapcsolod.
  • Belkar
    #4476
    Jó kis rövidfilm

  • bardocz
    #4475
    Azt be lehet állítani, hogy egy adott gépet ne javítson automatikusan? Japán H6K4-et próbálnám ki egy kör erejéig, hogy milyen.
  • Belkar
    #4474
    HB-ból én még csak akkor léptem ki ha lelőtték a gépem de ott alapból többszörös a javítási költség lehet hogy ez zavart össze.
  • vajakos21
    #4473
    Nem számít kilépsz-e. HB-ben 3 szoros javítási költség van.
  • Amaymon
    #4472
    Arcade-ból szó nélkül lépek, HB ára borsos, azt hittem HB-n köcsögduda vki. :)
  • vajakos21
    #4471
    Kilépsz mielőtt lezuhanna?