38447
  • twi452
    #4550
    Persze most még nagy a szám mert ingyen javítják a vasat... majd ha 75k-t kell pengetnem érte akkor én is ritkábban fogok menni hb-ben is bombázóval :D
  • twi452
    #4549
    Én azt mondanám, hogy ott van esélyed kilőni a támadót a lövészekkel és nem jönnek rád lehetetlen helyzetekből is úgy mintha az űrben lennének :)

    Az ügyesebb ott is ki tud szedni persze :)
  • Susarc
    #4548
    HB-ben más a sebzésmodell? ,mert az Arcade vicc:D
  • Ry0K3N
    #4547
    Akkor is szar a tierjében.
  • twi452
    #4546
    Jó videók :D
    Én tuti nem viszem be a babáimat arcade-ba soha 10000% :D
  • Susarc
    #4545
    akárhol:)

    ez történik ha bomberral megyek:P

    http://indavideo.hu/video/bomber

    http://indavideo.hu/video/bomber2


    a 2-es a BEST

  • V43 1105
    #4544
    Az idióta ..
  • twi452
    #4543
    Majd figyelek de most max oroszokkal jöhettek :D
    Ma is megvolt már a napi mig-em.. egyesek olyan buták :D
    Beáll a seggembe a mig-gel (lol) én meg nem sajnáltam és arcon köptem a hátsó lövésszel ahogy csak bírtam :D
  • V43 1105
    #4542
    Még hogy szar a Hurricane Mk. II? Te eléggé nagy tévedésben vagy.. amúgy meg remélem annak tudatában vagy, hogy bizonyos a repülőgéppel elért XP után új motor rakható bele, amivel úgy manőverezik mint az álom.. 8 géppuska és még nem is említettem a szárnyankénti 3-3 rakétát..
  • V43 1105
    #4541
    Remélem hamarosan találkozol a 3-4 gépet számláló Messerschmitt kötelékünkkel .. ( _72nd_ ) így kezdődik a nevünk, nem fogsz nevetni
  • bgabor
    #4540
    Orosz szerveren játszva?
  • Belkar
    #4539
    Nem lehet forgatni mert rosszul van megcsinálva erről már írtam is hivatalos fórumra.
  • Susarc
    #4538
    első meccsemen ma 10 db JET:P felesbe mindkét oldalon,de akkor is menjenek már a pöcsbe? 2 perc alatt leszedték az összes gépem/ lvl 5/:D

    a matricát amit 2 sided-re nyomattál hogyan forgatod az ellenkező oldalon? ezzel szenvedek most és az Istenért sem akar összejönni:)

    valaki van TS-en akinek van kedve csapatban nyomni? 5 gépem van ha ez számit
  • Susarc
    #4537
    nincs Németország ma HB ban?:P
  • Amaymon
    #4536
    Vissza is cseréltem Pe2-re, nem tetszik arcadeban a Yer.
  • Belkar
    #4535
    Igen de ha elkezd folyni akkor elég gyorsan lezuhansz 5 percre elegendő üzemanyaggal...
  • Nohab
    #4534
    Árkában nem eszik a motor üzemanyagot. Csak akkor fogy ki, ha kilövik a tankot.
  • bgabor
    #4533
    Annyira veszik amennyire akarják, arcadeban nincs üzemanyagfogyás.
  • bgabor
    #4532
    Pedig magas terben bizony ezerszer többre mész a Pe-2 2x500 kg-s bombájával, mint bármelyik Yer-2vel, mert a Yer iszonyat lassú, és tízből kilenszer nem jut el a célokig, mert a Jetek és a romboló repülőgépek mind rájuk utaznak. A Yer-2/He-111esek és hasonlók az az ingyenfrag kategória magas tierű csatákban. Ezzel szemben a Pe-2 600-al megy, és mindig alkalma nyílik legalább egyszer bombázni. Ráadásul olcsón szervizelik, így nem gond ha lelövik.

    Ami bombázókból alkalmas xp és pénz farmolására, azok a kis tierű, de nagy bombaterhű gépek, így a SB-2/AR-2, H6K.
  • bardocz
    #4531
    Akkor lehet előtte ellőtték a tankot, csak nem vettem észre.
  • Amaymon
    #4530
    Csak azért mert én sem érzek különbséget. Stream-en, pedig többször láttam, hogy leveszik 5-10-re.
  • rudii
    #4529
    Nem hiszem, hogy az miatt. Arcadeban nincs jelentosege. Tehetsz bele 5mint is akkor is vegig repulod csata. Gondolj csak bele a ki-200, Me 163 leesne 5perc utan.
  • bardocz
    #4528
    Nekem asszem egyszer kifogyott. Nem humoros.
  • Amaymon
    #4527
    Arcadeban érezhető, mikor valaki leveszi az üzemanyagot 5-10 min-re?
  • Glo
    #4526
    Hát igen, sokszor (szinte mindig) azért bukták be az amcsik, mert bement az összes gép alacsonyan lövöldözni a puha célokat, mi meg föléjük emelkedtünk. Miután lekentük a magasan kódorgó 2-3 vadászt, a lenti gépek sorsa kb meg is pecsételődött..
  • twi452
    #4525
    Jah kb az összes géppel elmentem egy körre abban a hb-ban :) 15-20 puha célpontot ki lehetett szedni géppuskával a legkisebb gépekkel is aztán majd megjavulnak idővel. Viszont majdnem 1 misit összeszedtem így :)
    A 47es is gyógyul nem nagyon repülök vele mert kicsit túl tehén nekem amikor meg van pakolva rakétával meg bombával :D
  • Amaymon
    #4524
    Hihetetlen tegnap állandóan discelt vki, ma meg kilövi röhögve 4500m-en a saját társ poénból a jobb motorom.
  • Glo
    #4523
    Kicsit sajnáltalak is, mert megnéztem mennyi a repair-je a P47-nek..

    A 410-es nem viccel, aminek beviszek egyet annak 2 esélye van: Leesik egyből, vagy leesik 10 másodperccel később :) Csak odáig kell okosan eljutni, hogy rá tudjam húzni :) Meg ne lőjek 2 méterrel mellé. Abból is mennyi van.. Tiszta cél, minden fasza, aztán úgy mellédurrantok hogy csak lesek..

    Állok elébe amúgy, nem sajnálom tőled azt az 5k liont :))
  • Trabant93
    #4522
    Elég durva ez a HB mód,bár a légvédelemtől fosok mint állat... Tegnapi jenki-orosz HB-n üldöztem egy yakot,erre az AAA 4 lövésből széttépte a gépem...
  • twi452
    #4521
    De ha úgyis mész az oroszokkal majd hb-n akkor lemeccseljük újra ha úgy alakul :D
  • twi452
    #4520
    Lehet, nem figyeltem csak azt láttam h pukk :D
    Nem igazán néztem mi történik körülöttem mert a fél gépet lebontották már addigra és csak próbáltam a levegőben maradni kb vergődtem mint ha a parton :D
  • Glo
    #4519
    Én is a Yer-re gyűjtök, de valahogy 9-es szinten megakadtam az oroszokkal..

    Lehet fogom aztán HB-n tolom végig az Ar2-essel 3x500kg bombákkal aztán addig szórom a tankokat míg élek..

    Nekem nem jönnek be a Yak3, Yak9T meg a La5, annál balfékebbül célzok :)

    Ezt twi is tanusíthatja, múltkor pont befordult elém, sztem 500 db 30mm-t ráküldtem mire sikerült eltalálni :)
  • Amaymon
    #4518
    Annak hol lehetne utána nézni az a a sok YER változat?
  • Amaymon
    #4517
    wóóó akkor megveszem a Yer-t.
  • SovereignXY
    #4516
    Akkor ahogy mondtam is a su-2m ág. Nekik ugye a max a 2x 250 és 2x 500as majd jön az ar-2 a 6x 250essel és 11esen a yerek a nagyon beteg bomba teherrel. 4x 500 és mellé 3x 1000es.
  • twi452
    #4515
    Ezek az orosz vasak tényleg valami csodák.. az előbb egy tu2-es leszakította a b-17em szárnyát :D De úgy, hogy beállt a seggembe kb 5 mp-ig lőttem a motorját végig szikrázott de nem nagyon fájt neki csak füstölt :D
  • Amaymon
    #4514
    "Mire kell? Pénzt farmolni?"

    Minél több és minél nagyobb bombákat tudjak vinni.
  • SovereignXY
    #4513
    AR-2 a 6x 250kg bombával szépen el tud kapni egy konvojt. A többi meg vagy a 2x 250es és 2x 500as ha több cél van. Vagy a 3x 500as ha hajó és/vagy pillboxot kell támadni.
  • SovereignXY
    #4512
    Mire kell? Pénzt farmolni? A su-2m-ek meg az AR-2őt tettem be.
    De a YER-ek nagyon betegek. Igaz az 11 és 12es szint.

    PE oldal az inkább attcaker mind bomber sztem mert az a 4x 100kg bomba meg a 10 raksival az nem bombázó :)
  • SovereignXY
    #4511
    Igen. Indul a csata a táv feléig lassan zuhanok, hogy nőjjön a speed majd kemény zuhanás és kb 150-200 méterről szórom meg a célt. Bombák kiestek onnan lelőhetnek le van szarva.
    Mondjuk én farm miatt bombázok a ruszkikkal. Meg a németek bombázóit hazsnálom erre.