38447
  • kzééé
    #4590
    Sziasztok!
    Erre van valakinek vmi ötlete?

    Connection error:8002233C
    Action timed out

    Előre is köszi
  • Amaymon
    #4589
    Na ez már jobb megoldás, mint a sebességen alapuló.
  • Susarc
    #4588


    NAGYON PRO!!
  • CptYossarian
    #4587
    Javasoltam a játék fejlesztői fórumán a szándékos rammolásra megoldást mert elég irritáló mikor reserve gépekkel gyalázzák le a drága javítású repcsijeimet. Nevezetesen ütközésnél a nagyobb sebességű gép szándékosságának büntetése legyen oly módon penaltyzva hogy fizetnie kelljen a saját gép ÉS a sérült gép teljes javítási költségét. Amikor egy reserve-kkel rammoló Vérpistike csata végén kap egy mínusz 10-20ezres creditet akkor esélyesen nem fogja szándékosan erőltetni a rammolást, és a "szokásos" head-on vadászásnál is baromira fog ügyelni mindenki hogy az utolsó száz méteren pánikszerűen félrekapja a vasat. Eléggé sarkalatos téma mert nagyban befolyásolja a játékélményt.

    XP és credit pedig súlyozható a: játékos szintje b: gép szintje c: gép típusa d: célpont szintje és típusa szerint. Ez megoldóképlettel simán számolható. Szerintem bónuszérték járhat azért is ha kritikusan sérült géppel viszel be még egy killt. Nagyon sok faktor van amivel javítani lehet a játékon, ezeket az ötleteket érdemes összegyűjteni és javasolni, arról szól a béta hogy a játékosközösség segítse a fejlesztést.
  • Susarc
    #4586
    pff méghogy kamikazék...ahoz ,hogy valaki tudatos öngyilkos akciót tudjon végrehajtani olyan lelki/tudati állapot kell amit csak emberfeletti körűlmények képesek előhozni:P egy ilyen játékban aki RAMMER az pusztán csőbunkó semmi több! A kamikazék hősök voltak és csak kevesen tudtak olyasmit megtenni...

    sajna tenni ellenük nem tudsz csak bosszantó,hogy bár lelőni nem tudna,de az ilyen akcióval azért csak tönkre tudja vágni a játékodat:)
  • Coral Springs
    #4585
    A rammerek úgy igazán nem zavarnak, bosszantó lehet az igaz, de a játék része. Kamikazék éles háborúban is előfordulnak, nem csak itt.

    Én szívesen mennék fórumtagokkal de annyira nem vagyok rászorulva senkire se hogy végigkérdezzem a nick neveket. Akiket meg ismerek magyart pedig azért nem vesznek be squad -ba, mert hogy ők nagy tier -ben tolják. Így maradt néhány real haver ha elérhetőek, többnyire random megyek.
  • Susarc
    #4584
    mindig szarrá robbanatanak ha bombázóval/ezen a viden valami orosz Yak kaptt le durvángyorsan:P/ bemegyek:D....értelme majd akkor lesz ha pár haverral együtt megyünk játszani és megvédenek:P


    ilyen XP éhes csóka rengeteg van...tutin követem az ellenfelet erre berepűlnek kettőnk kőzé,hogy "lerabolják" a killt....tegnap 2 ilyen lerablót lőttem szarrá -10000 xp.ért ,mert ezeket baszki kurvaélet,hogy telibeverem azonnal:S:D
    Ellenfelek közül meg a "RAMMEREK" bosszantóak..ha látják,hogy nincs esélyük lelőni egyszerűen belédmennek azok nagyon köcsögök:S


    Végre van 3 messzerem most már igencsak szórakoztató a játék:P:) a kezdeti nehézségek amúgy egy kevésbé kitartó embert nagyon gyorsban elriasztanak a játéktól...erre figyelhettek volna a készítők! én is majdnem leszedtem a játékot,mert kínszenvedés a kétfedelü 200-300 al repülő megymagköpködőkkel bármit is elérni:P
    HA elszeparálnák jobban a szinteket többen játszanának.

  • Coral Springs
    #4583
    A másik dolog meg csalással kapcsolatos, ma vagy 3 embert jelentettem mert miután kilőtték őket, ugyanazzal a géppel jöttek vissza. Ezeket persze nem csak én vettem észre, a chat -en a csapattársaim káromkodtak elég alaposan.
  • Coral Springs
    #4582
    Gyerekek ez már mindennek a teteje. Az ellenfél elfoglalta a bázisunkat, és mivel én voltam a legközelebb a Catalina -val, és mivel az adott pálya és a lehetőségek nem voltak adottak ahhoz hogy ezt a gépet többre használjam, gondoltam majd én visszafoglalom. Tolóerő 0 -án, már szállnék lefele, erre két csapattársam a vadászgépükkel elkezdtek azon versenyezni hogy ki száll le előbb, és szerzi meg az ezzel járó +5000 XP -t. Szartam volna rá, de az ellenfél egyik vadásza ott keringőzött a bázis körül, ezek meg ahelyett hogy rámentek volna elkezdenek szinte dulakodni az XP -ért ? Az idióták ráadásul olyan gyorsan érkeztek hogy az egyik nem is próbált meg leszállni, a másik túlfutott így én szereztem vissza a bázist.

    Egy másik team -ben szintén volt egy eset ahol a bázisunkat foglalták el, ott meg vagy 4 -en mentek a bázis felett menekülő ellenfél ugyanazon gépére, és egyiknek nem jutott az eszébe hogy vissza kéne foglalni a bázist. Az még ennél is jobban felbasz hogy 10/9x a vesztes csapatban vagyok benne, és amíg az ellenfél látszólag szervezetten játszik, én hiába teszek meg mindent kizárólag ilyen balfaszokkal keveredek össze. Miért ?
  • santibi
    #4581
    Úgy értettem, h már a harc elején kiiktattuk a 2 ellen jetet. Két alien srác volt, ahogy a statisztikájukat megnéztem. kiléptek ahogy kilőttük a 2 shusuit.
  • Susarc
    #4580
    de ez bazi kevés pont így
  • Susarc
    #4579
    lvl 34? Jsus
  • santibi
    #4578
    Ezt úgy mondhatni gyorsan megoldottuk.
  • Hadnagy89
    #4577
    Szerintem ott lehet majd átváltani a többi játékukra, army(gondolom tankos), fleet (csatahajós), magától érthetődően az aviator az lenne ez a repülős.
  • simon7108
    #4576
    Amúgy arról valaki tud valamit, hogy mit takar az a három választási lehetőség a hangárban alul?"Aviation, Army, Fleet"
  • Coral Springs
    #4575
    Ez érdekes, a Catalina -mat még soha nem szedték le így. Olyan előfordult hogy kilőtték a pilótát és úgy ért véget a műsor hogy a gép még egyben volt, de ez se sűrű. Ám ahogy elnézem az az elsuhanó valami egy elég nagy kaliberű csőből érkezett, talán pechedre mindig rossz valaki talált meg célpontnak. Ha megsoroznak a nagypapával mehetsz te bárhol, azt te sehol nem éled túl.
  • Hadnagy89
    #4574
    Sokan panaszkodnak az MM miatt, szerintem itt nem olyan durva, ha nagyobb tier az ellenfél, pl én busával rendszerint szedem le a bf109f-et a yak7-et nem egyszer szedtem le alap géppel 6-os 7-es gépeket, persze ki kell ismerni a gépet, a korlátait. Top tier gép meg annyira nem hemzseg a meccsekbe. A kistier vs nagytier ugyan olyan idegesítő is lehet mind két fél számára, a nagy vagy letépi a kicsi szárnyát néhány jó lövéssel, vagy nem bír lelassítani elég gyorsan és mögé kerül a kicsi, ami meg összebarmolja a berendezését hátulról és, ha belemegy a forgó harcba nincs az az isten, hogy lerázza a kis tetvet. Volt részem pár meglepő párharcban, mocskos idegölő tud lenni egy T1-es is ha rádtapad.
  • Glo
    #4573
    Most helyreállt olyan 90-re, bár csata elején még 700 volt.
  • Susarc
    #4572
    +1
  • Glo
    #4571
    Jaja, én is pont ezt akartam kérdezni. Nálam is 700-as a ping. Valamelyik fejlesztő biztos elkezdett torrentezni :D
  • Amaymon
    #4570
    Épp akartam kérdezni...
  • simon7108
    #4569
    Másnak is laggol a játék és 700-as pingje van?
  • simon7108
    #4568
    És TS-en milyen csatornán? Vagy hogyan van ez?
    (nem igazán használtam még TS-t)
  • bgabor
    #4567
    Lesz. De hogy minek, azt nem tudom, mert ahogy a wotban, itt is mindenki teamspeaket használ, aki szakaszban megy.
  • Coral Springs
    #4566
    Korábban én is tartottam az AAA -tól, most meg már az XP gyárat látom bennük. Egy fürge vadászgéppel általában lemegyek olyan alacsonyra hogy a fűszálak szinte súrolják a gépem alját, majd szépen végigtarolok rajtuk a gépágyúval. Tegnap például így tettem alapra az ellenfél bázisának teljes légvédelmét, ráadásul még ketten is rajtam voltak vadászgéppel de nem tudtak mit kezdeni velem.
  • Amaymon
    #4565
    "Oké, egyiknél kanyarodtam is, és úgy kapott el"

    Nem oké, ki nem állom, mikor 20 másodperce ugyanazon a pályán megyek kanyarogva, mint az ellenfelem. Üldözöm, majd hirtelen lerammol egy csapattárs (vagy kilő). :)

    Olyankor nincs sok idő körbe nézni, mert elveszted az íved, neki kellene jobban odafigyelni.
  • Amaymon
    #4564
    "A legremekebb az, amikor próbálnád ki, hogy mit tud, és a drága csapattársak kétszer is belédjönnek."

    Én épp az új bomberem próbálgattam, amikor rám lőtt a társam, 4500m-en. Vicces kedvéből egy beau a szélső motoromra rápötyögött 2-3-at. El is vesztettük a meccset, mire levergődtem és mentem volna vissza. 1mm-en múlt a csata kimenetele.
  • simon7108
    #4563
    A játékban van hang kommunikáció szakaszban?
  • Coral Springs
    #4562
    Felesleges 5-6 ezer méterre felmenni, mivel az elején vagy valószínűleg valami kezdetleges bombázód van, amire felér lemegy a Nap. Én általában úgy 3500 méteren szoktam keringőzni, és amíg csak keringőzök társaságom sincsen hozzá, többnyire akkor kapok társaságot hogy ha a felszínen elkezdenek kidőlni az egységek. Legtöbb esetben elmenekülni is eltudnák, viszont annyira alacsony a bombázóm javítása hogy inkább kockáztatok.
  • bardocz
    #4561
    Nekem kétszer egymás után jött. Oké, egyiknél kanyarodtam is, és úgy kapott el, bár hátulról jött, szóval láthatott volna, viszont a másiknál beálltam egy bombázó seggébe(igen, nem túl okos dolog:D), és egyszercsak egy csapattárs letépi a szárnyat. Harmadszorra viszont jó kört mentem.
  • SovereignXY
    #4560
    Hát... engem ez ált elkerül. de lehet azért is mert nem megyek be a tömegbe pofozkodni :)
  • Ry0K3N
    #4559
    A végére én is egészen megkedveltem már de érezhetően a többi géppel szemben hátrányban van. Igaz hogy van 8 megymagköpködője de az olyan is.
  • Susarc
    #4558
    nem értem miért nem csinálják meg gyorsan ,hogy rendes szintek/tierek csaphassanak csak össze....ahogy irtam ma is volt olyan meccsem,hogy én 2-4-es gépekkel mentem erre volt 10+ JET:P a játékban...volt sok esélyem bármire is....bár ahogy mondta tegnap vki kétfedelessel lefordúltam volna őket:D:D
  • Glo
    #4557
    Ne aggódj, R15-el is jönnek rohadt sokan :D
  • twi452
    #4556
    Azért az elég szomorú amikor a csapat fele peashooter hb-ban.. másik oldalon meg a háromnegyede Yak-3 és La 5-7.. :)
  • Glo
    #4555
    Mert a HB-ban eddig mindig 2 nemzet küzdött egymással egy adott térképen. Most épp az oroszok meg az amcsik, a'lá Korea.

    De ahogy figyeltem lesz egyszerre több nemzet is, csk akkor meg elég random lesz, hogy melyik térképre kerülsz.
  • bardocz
    #4554
    A legremekebb az, amikor próbálnád ki, hogy mit tud, és a drága csapattársak kétszer is belédjönnek.
  • SovereignXY
    #4553
    Hát... tier 3 és 8 géppuska meg 6 raksi azért egész remek. Én kedvelem a mk2őt.
  • Susarc
    #4552
    akkor az lesz az én helyem:P csak nem vágom a németekkel miért "SZŰRKE" és nem lehet joinolni:P
  • Glo
    #4551
    Igen, ott más az FM és a DM is. Sokkal realisztikusabb. Az árkádban van egy általános, butított DM, meg butított FM.