38447
  • SovereignXY
    #4630
    Hát... ez az össze játszás nem fog kiderülni nálam mert én személy szerint csak farmolni tartom őket. Így max tier 5 és az is ruszki :)
  • twi452
    #4629
    Akkor azok a jet-esek akikkel én szoktam találkozni nincsenek igazán a toppon :D Kb negyed-fél órája repültünk 1-1 b-17el mig9 jön én is eltaláltam és ő is mert hallottam de sérülés még látszólagos sem, ment rá a másik srácra ő meg egy az egyben kiszedte :D
    Ugye múltkor szemezett a faroklövésszel egy mig9es azt én toltam pofán :) Persze lőttek már le nem azt mondom, hogy halhatatlan a gép pl tu-2es is leszedett. De itt van esélyed védekezni és sokan maguktól jönnek oda és repülnek veled, nem úgy mint arcade-ban :)
  • Zero 7th
    #4628
    Bírom ezeket a kérdéseket, hogy egy repülős játékban mire jók a repülők... :P
  • SovereignXY
    #4627
    HB-ban miért jobb? Ha van jet uygan úgy meghalsz. Vagy pl leszállásnál akár és ott 3x javítást fuizetsz. Vagy 2 napja 109 f4el szedtem le egy leszálló b-17est :)
  • twi452
    #4626
    Historical-ban megyek b-17el 40-50 ezres köröket expre és lionra is persze prémium nélkül, ha lelőnek így is veszteséges de..ez van magas szintű gép sokba kerül :)
    Viszont ha vigyáznak rád akkor élményben igazán jó és nagy eséllyel túl is éled/lelövöd/elkergetik a vadászokat :)
  • simon7108
    #4625
    Akkor mire jók a nagy szintű bombázók?
  • CptYossarian
    #4624
    Ha pedig jet nincs is akkor is találkozhatsz magamfajta gyilkos hajlamúakkal akik mindig egy nagykaliberes ágyújú géppel nyitják a meccset bombázóra vadászva. Pláne hogy ezeknek a javítási költsége csekély (Ju 87 G-2, Me 410A-1/U4 stb.), szóval ha egy bombert leszedsz vele már megérte használni.
  • Dragunow
    #4623
    Semmilyen drága bombázót nem éri meg arcadeba vinni. Mindig van 1-2 jet és akkor hiába minden. ME-163-nak egy sorozat minden bombázó, ha meg leviszed alacsonyra ott szétkapnak a motorosok. High tierben már csak elvétve látok drága bombázókat. Mindenki jön a gyors kis bombázókkal amit nem sajnál lelövetni. Lenyomják az orrát induláskor kidobják azt az 1-2 bombát lelövetik magukat és jönnek be vadászni.
  • vajakos21
    #4622
    Talán ez segít.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Japanese_World_War_II_navy_bombs
  • Áron22
    #4621
    Drága javítású nehézbombázókkal van értelme arcadban menni?

    Konkrétan angolokkal nemsoká meglesz a 16-os szint, és a lancaster érdekelne, nem tudom, hogy érheti meg 30.000-res javítási költség mellett bevinni, ha lezuhan tuti minuszos lesz a kör....
  • gstup
    #4620
    Sziasztok,

    Melyik a "ütősebb" 1000kg-os japán bomba: a type 99 vagy a mark 1?

    Üdv
  • twi452
    #4619
    Bementem az 1-es chaikával HB-be... 1 corsair és egy p-40et simán lekaptam vele a harmadik p-40nél elfogyott a lőszer különben az is sima lett volna.
    Nevetséges ez az orosz ág :)
    20k lion és 10k exp :)
  • simon7108
    #4618
    A teamkiller tudtommal kap penaltyt. Ha jól emlékszem(multkor véletlen kilőttem egy csapattársat mert elém jött...) 5000 liont vett le.
    A rammolással meg engem nem zavar:)
    Persze amikor a saját csapattársam jön nekem mert ő akarja a killemet az tényleg idegesítő, de ha ellenfél jön belém az nem zavar. A játék része. Én is csináltam már szándékosan. Akkor szokom alkalmazni amikor már elég szar állapotba van a gépem és biztosan le fogok zuhanni előbb-utóbb, vagy ha esetleg a győzelem múlik rajta.
  • Amaymon
    #4617
    Megint streamel az FRB-s arc.
  • Amaymon
    #4616
    Nem szó szerint értem, de kapjon penaltyt a teamkiller. Ahogy írja Zero nem akarok különbséget tenni. HB-n 1,5 hónap alatt 2x láttam rammolást, pedig ott meg tud csúszni jobban a gép.
  • Susarc
    #4615
    dede gondolom igen,de akkor még nem tudtam csak néztem értetlenül ezek meg mit akarnak egérrel egy szimulátoros játékban:p aztán megszívtam:D

    bár lehet HB ban realistic settingsel nyerőbb lesz a joy....ott egérrel meg a keyboarddal már igencsak dobálja a gépet
  • Zero 7th
    #4614
    Szerintem ő nem akarja megkülönböztetni a szándékosat a véletlentől. Aki bénázás miatt rammolt le, az viselje a következményeit.

    Mondjuk ezt a sebesség alapú rammot elég egyszerűen ki lehetne játszani, aztán meg azon menne a rinya, hogy "a rohadék alám repült, felhúzta a gépét, belerepültem a köcsögbe, és még én fizethettem a javítási költségét is"...
  • bgabor
    #4613
    Pedig a sok kis béna játékos sok kis dollárt hoz a fejlesztőknek. Ez egy tömegjáték, nem kell ilyesmin csodálkozni.
  • Zero 7th
    #4612
    Én. Van Nostromod, és nem használod? Én öt éve nem nyúltam játékban a billentyűzethez, csak Nostromo...
  • Torzonborz
    #4611
    tehát ne játsszon a játékkal aki béna ?? vagyis dobjanak ki pénzt az ablakon a fejlesztők ?
  • Amaymon
    #4610
    "véletlen rammolást a szándékostól...tízből kilenc rammolás véletlen bénáskodásból adódik"

    Ne üljön autóba, akinek nincs jogsija :)
  • bgabor
    #4609
    Röhögtél rajtunk? Gondoltad hogy mi nem joystickal kezdtük a kísérletezést?
  • bgabor
    #4608
    Csak a tízesre, a kilencesek nemigen tudnak többet mint a nyolcasok.
  • bgabor
    #4607
    Remek gondolat, egyetlen kérdés: higyan különbözteted meg a véletlen rammolást a szándékostól? Ráadásul úgy hogy mindezt egy automata rendszerbe beleépítsd, hiszen a készítők nem néznek vissza replayeket hogy eldöntsék, melyik rammolás volt szándékos és melyik véletlen.

    Én továbbra is azt mondom, szerintem az átlag WT játékos képességei alapján tízből kilenc rammolás véletlen bénáskodásból adódik.

    Ugyanabba a problémába futottál bele, mint amivel a büntetőbírók is szembesülnek a bíróságokon, miszerint hacsak nem egyértelműek a körülmények, nehezen lehet eldönteni, hogy szándékosságról vagy gondatlanságról van e szó, mert nem látunk bele az elkövető fejébe.
  • Belkar
    #4606
    A 8-as szintű ME 410-t érdemes lecserélni 9-esre? vagy majd csak a 10-esre?
  • Amaymon
    #4605
    HB-ban azt mondják jó lehet már a joy.

    "nekem ilyen van ,de 3x olyan gyorsan tudsz fordulni egérrel"

    Multiplierrel is lassan fordul?
  • Susarc
    #4604
    Joy minden formában esélytelen az egér+billentyűzettel szemben ebben a gaméban:P



    nekem ilyen van ,de 3x olyan gyorsan tudsz fordulni egérrel
  • Coral Springs
    #4603
    Egy ilyenre viszont kíváncsi lennék hogy mi a helyzet, ez már frankó kell hogy legyen irányításhoz és célzáshoz is egyaránt.

  • Susarc
    #4602
    jut eszembe ott a Nostromo-m....az az egérrel még jó lehet....vki használ ilyet?
  • Coral Springs
    #4601
    Lényegében a gép irányításához a gamepad a best, ha szépen akarsz repülni akkor jobb mint az egér. Egy Microsoft Flight Simulator -ban frankón megállja a helyét, egy Ace Combat -ban szintén, de ahol pontosan kell célozni ott elvérzik. És mint írtam rengeteget töprengtem a beállításokon.
  • CptYossarian
    #4600
    Köszi a javaslatokat, akkor inkább hagyom, inkább eliszom amit rászántam. :)

    Egérből MS Sidewinderem van, madzagos-lézeres, háromfokozatú (a játékban amiről nem beszélünk hasznos célzásnál), nagyon ajánlom, nem kerül tízezrekbe és látencimentes (ez meg LoL-ban számít nagyon).
  • Ry0K3N
    #4599
    Razert ne.
  • Susarc
    #4598
    JOY felejtős....én is azthittem nagy keményen,hogy milyen vagány leszek a profi JOYommal,mert itt mindig mindenki az egérről beszélt /röhögtem is magamban rajtatatok:D:D / aztán 2 nap kínszenvedés után kihúztam a JOY-t azóta egér és meseszerűvé vált a játék irányítása:)
  • Coral Springs
    #4597
    Ha semmilyen gamepad -os tapasztalatod nincs, akkor pénzkidobás lesz a műsor. Autós játékokhoz jó, meg még kitudja hogy mihez, de ott ahol célozni kell felejtős. Itt pihen az asztalon a Logitech F310, helyette tolom egérrel. Még mikor beköszöntem ide, a #3985 -ös hozzászólásban említést is tettem erről. Előzményként pedig a #3956 utolsó fele, közel jártam ahhoz hogy töröljem a játékot.
  • Amaymon
    #4596
    *bevált-e
  • Amaymon
    #4595
    Írd le mit vettél és hogy bevát-e, mert nekem nem volt élvezhető gamepaddal. 0 érzékenységen is túlkormányzott a gép.
  • CptYossarian
    #4594
    Ez az egyetlen oka amiért lehet hogy beszerzek egy analóg gamepad-et, azzal kanyarodás közben is körül lehet nézni. Mondjuk lehet hogy kidobott pénz lesz mert semmilyen gamepades tapasztalatom nincs. Hever valahol egy régi Logitech FF joystickem is, lehet hogy azt kellene megkeresni.

    Ú, ez tetszik, vajon hogy szuperálna WT-ben? http://www.razerzone.com/gaming-controllers/razer-hydra
  • Susarc
    #4593
    nemFW190dra:P
  • CptYossarian
    #4592
    Технические работы 17.02.2012 (11:00 - 12:30)

    Valószínűleg a bevodkázott takarítónő átesett a kábelrengetegen, most próbálják visszadugdosni madzagokat a teknyikus molojózsik. Kisidő, türelem, nemfokára.
  • Susarc
    #4591
    a szinteket hagytad ki, ott a képletedet belehetne lőni hasonlóan:

    játékos szintje + gép szintje adna egy értéket lehetne +/-25% eltérés(így lenne izgalom és kihívás ami teljesíthető is a "kicsiknek" és a "nagyok" sem nagyon kezdőkre tartanának agyaggalamb lövészetet) egy "Tierben"....és lenne mondjuk 4 Tier