38447
  • Belkar
    #4670
    Persze tudom csak nemsokára meglesz a 10-es szint németekkel és 610.000 ezüstöt kéne elköltenem hogy meglegyen a 10-es ME 410 ami kicsit sok :\

    Egyébként a Bf 109 G-2 mivel jobb mint az F típusok? A leírásban látom hogy elvileg 175 lóerővel többet tud de a játékban sokkal lomhábbnak tűnik. Meg az is van írva hogy 13 mm géppuskáknak kéne rajta lenni közben meg ugyanúgy 7.92 mm van rajta. De legalább olcsóbb a javítás.
  • Glo
    #4669
    Ez még csak a Béta. Örüljünk, hogy nem a jótyúb előtt kell csorgatnunk a nyálunkat arra hogy felkerül-e valami új kalóz videó :D
  • Belkar
    #4668
    Lehetne már valami akció vagy 2x szorzó :D
  • Glo
    #4667
    Ő meg most jött :)

    Amíg nem ír valaki egy GYIK-ot addig ezek a kérdések elő-előjönnek. Nem várhatjuk el mindenkitől, hogy visszaolvasson 4000 hsz-t, aminek a harmada az MM meg a gépek flémelése :D
  • oxxi
    #4666
    A legmagasabb géped lvl-je szerint oszt be.
    De ezt a témát korábban már kivesézték.
  • TommyRH
    #4665
    Lenne egy kérdésem!
    Azt tudom, hogy valahogy úgy rak be játékba, hogy 0-1, 2-3, 4-6, és 7-20.
    (Javítsatok, ki ha nem így van).

    A kérdésem az, hogy, ha berakok 5 gépet ami pl. 2-3 szintű akkor abba játékba rak be, vagy mivel a classnak a szintje már 10, akkor maradok 7-20-ba?
  • Pluskast
    #4664
    Ja és az is fura, hogy hárman be akarunk menni és 6-10 perc között a várakozási idö 10-ből 8 csatában.
  • Pluskast
    #4663
    Az MM-el valami nagyon el lett cseszve mert arcade-ban hemzsegnek a jetek.
  • Glo
    #4662
    Na, elkezdődött a szopóág HB-n, 100 játékosból mindig tud egy Jet squadot betenni ellenünk :)
  • vass17
    #4661
    Nekem régebben tette a dokumentumokba, egy ideje már a WT könyvtárába. Gondolom valamelyik patch vagy kisebb frissítés változtatta meg.
  • Amaymon
    #4660
    Csak ne japánok ellen, mert az nagy szopó ág brit ágon.
  • Zero 7th
    #4659
    Sőt, basszus, most nézem, hogy itt is, ott is egy-egy screenshotom van, de nem ugyanaz a kettő.

    Na ez azért már röhej, mi alapján teszi ide vagy oda?
  • Zero 7th
    #4658
    Eheh. Múltkor volt itt arról szó, hogy a játék a screenshotokat hová teszi, a játék könyvtárába, vagy a users\dokumentumokba.

    Mindkettőbe. Lol.
  • Áron22
    #4657
    Jöhetnének már angolok hb-n:) Wellingtonnal végigfarmolnék jópár órát, annak nem árt ha kilövik, még 3szoros szorzón se, ha cserébe 100K lion per kör megvan:D
  • twi452
    #4656
    Ott van :) 1 landolás
    16x500lbs
  • bgabor
    #4655
    Ez a harminc kilőtt földi hány forduló volt, és milyen bombákkal? Gondolom vissza kellett menned újratölteni.
  • twi452
    #4654
    Minimum 10 heavy tank biztos volt, a többi maradék armored car meg légvédelem.
  • bardocz
    #4653
    Miket lőttél a földön? Én szétbombáztam az ellenfél összes AAA-ját a bázis mellett egyik meccsen, meg kb 2 tankot, de alig kaptam valamit érte.
  • twi452
    #4652
    Most is volt, nem is láttam hol kóborolt :)
    Persze nem minden kör ilyen de azért jó vele repülni az benne van minden gépnél, hogy lelövik, a jeteket is lelövik vagy lezuhannak.. :D
  • Glo
    #4651
    Az a baj, hogy nem minden kör ilyen, max 10-ből 1. És mikor kinyúvasztanak a Jet-ek, akkor mindig 75K a javítás. Szóval a 10 free repair után totál nem éri meg, kivéve ha lion-t akarsz xp-vé váltani.
  • twi452
    #4650
    Hát.. gondoltam a végét is megosztom :$
    És nincs azért háromszoros prémium szorzó, jó az másfelesnek is :)
    B-17 vége :)

    Többet nem mutogatok nem vagyok perverz tata :D
  • twi452
    #4649
    Egy forduló megyek landolni.. közben egy kis sg (business class) xD

    B-17
  • SovereignXY
    #4648
    Vezsem észre. De minden esetre kompenzlta ajáték 10 killel megy egy survivor medállal a dolgot :)
  • Amaymon
    #4647
    AR-2 tud érdekes dolgokat művelni :)
  • twi452
    #4646
    A 40k-s köröm úgy volt, hogy 1 repülőt sikerült kiszednem és egyszer 8 bombát dobtam le a következő fordulóban meg hármat ha jól emlékszem és maradt még célpont a végén csak elfogytak az ellenfél repülői.
    Most már sikerült felpakolni a 16x500as bombákat úgyhogy kétszer annyit tudok kidobálni egy fordulóval :)
    És persze nem mindegy miket dobálsz, heavy tank a finom :)
  • SovereignXY
    #4645
    EZ MI EZ? Egy buzi AR-2 kimanőverezi a P-39em? Nem tudtam célkeresztben tartani. Kifordult. EGY BOMBÁZÓ!!!!
  • Belkar
    #4644
    Ha lezuhansz és nem lelőnek akkor kisebb a javítási költség ezt tudom.
  • Zero 7th
    #4643
    Nekem nincs nagy bombázóm, amivel mentem volna HB-t.

    Az tuti, hogy a prémium 3x lion, 2x XP.

    Ha hihetünk twi452-nek (és miért ne hinnénk), hogy ki lehet szedni 50ezer liont prémium nélkül, akkor az prémiummal 150ezer.

    Igen jól látod, HB-n nem táraz a gép, le kell szállni a reptéren. És HB-n szerintem is többet ér kisebb bombákat pontosan potyogtatni, mint lebaszni egy vagy két nagyot. Mondjuk 100 vagy 250 kilótól kezdve. Az 50 kilós HB-re sem túl fasza.
  • SovereignXY
    #4642
    HB-n nincs újra töltés. Kifogyott irány a reptér ott fltölt és mehetsz vissza
  • twi452
    #4641
    Arcade-ban változó, hogy mennyire sérül és annyi maradt a gépedből amit ír.

    Hb-ben mindig 0-ra lehúzza úgyhogy a teljes javítást rádnyomja + a 3x szorzó :)
  • twi452
    #4640
    Helyzetfüggő :) A mostani térképen konvojok vannak úgyhogy 16x500lb a nyerő :)
    Ha keményebb célpontok lennének akkor 8x1000lb lenne nálam a tuti

    A 2x2000eseket nem tudom, szerintem nem éri meg hacsak nem egyedül nagy hajók vannak a térképen.
    Természetesen csak a reptéren töltenek újra :)
  • Hadnagy89
    #4639
    Felvettelek rudii írtam csetbe addig folytatom a harcot.
  • simon7108
    #4638
    Mi szerint van, hogy mennyi a javítási költség?
    A meccs utáni összegzőben ír valami %-kot, de az azt jelenti, hogy mennyi százalékban sérült a gép vagy, hogy mennyi százalékos még a gép?
  • Áron22
    #4637
    Zero: A 150.ezer liont mire írod? Átlag annyit ki tudsz szedni HB-n a bombázóból, mielőtt pukkan? Mert akkor tényleg megéri, nem tudom ott mennyivel ad több liont a földi célpontok kilövése. Illetve HB-n se tölt újra a fegyó igaz? Szal a lancasterrel kidobom a 2 db 4000LBs-es bombát és mehetek leszállni?:D Akkor már lehet többet érek az alap 18*500 lb-es bombával, pontosan elpotyogtatva őket.
  • twi452
    #4636
    75ezer historical-ban asszem a b-17es javítása. De amint mondtam nem legyőzhetetlen ha nem sikerül bombáznod vele a körben akkor azért az nagy szopóág :) Lekopogom, eddig még nem volt olyan köröm vele, hogy nem tudtam volna kiszórni 1 bombaterhet célpontokra de biztos lesz olyan is :)

    A másik oldalon a hírhedt tankos játékban sem nagyon lehet nagyobb gépekkel prém nélkül farmolni azért ezt rendesen be szokták lőni a fejlesztők :)
  • Zero 7th
    #4635
    Az 150ezer lion prémiummal. Ha 100ezer javítási költséggel számolok, az már eléggé rendesen megéri...

    (Csak arra akartam rámutatni, hogy nem az az igazi kérdés, hogy mire jó a nagy bombázó, hanem az, hogy meddig érdemes prémium nélkül játszani?)
  • rudii
    #4634
    Jah, vegyel fel jatekba es irj ram: rudii
  • Hadnagy89
    #4633
    tudtok valami ts-t ahol találok csapattársakat EU szerverre?
  • SovereignXY
    #4632
    Amcsi gépek eddig bejönnek. t6ig vannak meg. vagyis t8nál járok de majd csak 9nél veszek megint.
  • twi452
    #4631
    Én nagyon beleszerettem a 17esbe :) Lehet majd elmúlik, nem tudom :D
    De, hogy mondjak tapasztalatot másról is, a Mustang is egy nagyon jó kis gép. Nem csak gyors gép de fürge is, nagy sebességnél is úgy fordul mint az álom, vaj puhán lehet vele célra tartani nem kell erőszakolni :)