38447
  • stork13
    #6030
    Szerintem még senki nem találkozott ezzel a hibával, mert akkkor már reagált volna.
    Próbálj meg a WT fórumon írni hátha valaki tud valamit segíteni. Google sem dobott rá semmit.
    Angolban szerintem van itt olyan aki tud segíteni, ha kell.
  • geraprofil
    #6029
    Sziasztok!
    Megpróbáltam belépni a játékba, viszont a bejelentkezés után, kidob egy hiba kóddal. (hangar.rib.binn) Mi a megoldás rá? Szívesen játszanék vele. Újra telepítés nem jön be, ez már a 6. verzió, mindig más mappába telepítve. Remélem tudtok segíteni! Előre is köszönöm!
  • stork13
    #6028
    Xp-ben szerintem megéri. Árkádban ennyi killel/killért jóval kevesebb xp-t kapok (időben kb ugyanannyi egy-egy kör), mint HB-ban. A pénz ha lelönek vagy összetörsz 3x-os de valamit valamiért.
    Hogy ne legyen monoton félváltva megyek vadásszal, attacker-rel és bombázóval és cserélem a nemzeteket. :)
  • bgabor
    #6027
    Hát a HB az problémás egy mód. Nincs matchmaking, mert alig játszák, és alig játszák, mert pénzben és xp-ben nem éri meg, nomeg állatira monoton ugyanazon a térképen menni állandóan. Jelenleg nem versenyképes a HB, reméljük átalakítják majd.

    A másik hogy a repülési modelleken is van mit alakítani, az előbb HB-ban egy FW-190A5-el nem tudtam lehagyni egy Brewster Buffalot vízszintes repülésben, pedig direkt próbáltam vagy három kilométeren keresztül. A köztünk lévő távolság nem változott. Azért ez megalol.
  • mabbak
    #6026
    Világos, csak sok pályán van az, hogy hamarabb érek el egy légvédelmi csoporthoz és azokra jobb a 250-es, egyszerre 2-3-at is le tudok pukkantani, 50-essel meg macerásabb.

    Járműoszlopra tökéletes az 50-es is, Sparviero-n nekem most még csak az van, aztán szépen lehet vele szedegetni.

    Ezért lenne jó, ha lehetne váltogatni felhasználási területtől függően. :D
  • stork13
    #6025
    Szerintem vedd meg. Ju-88-on például a mostani HB-ben tökéletesek az 50-esek irtani a járműoszlopot, de árkádban sem rossz egy oszlop ellen, max kettesével dobod. Igazából ha puha célok vannak azt viszi az 50-es is.

    Más:
    HB-n A-20 a top, P-40-ből féltucat a többi kisebb gép. Az ellennél 2 Fw-190 (passz már melyik) és 2 K-4 Messzer. Hát, nem nyertünk. :D
  • bgabor
    #6024
    Használj csak négy 250-est, az ötvenesek semmire se jók, és azokat oldja le először.
  • Dragunow
    #6023
    Már az arcade-ba is rakott botot nekünk ma. Pedig 20k+ player volt fenn
  • geraprofil
    #6022
    Sziasztok!
    Megpróbáltam belépni a játékba, viszont a bejelentkezés után, kidob egy hiba kóddal. (hangar.rib.binn) Mi a megoldás rá? Szívesen játszanék vele. Újra telepítés nem jön be, ez már a 6. verzió, mindig más mappába telepítve. Előre is köszönöm!
  • stork13
    #6021
    Az utolsó 2 körben 4-4 ai volt. 9 vs 9-ben. :D
  • CptYossarian
    #6020
    USÁhoz simán berakott két botot a rendszer. Nekimentem egy széthulló B-17 darabjainak a La-5-el.. csak az vigasztal hogy én lőttem szét. :/
  • stork13
    #6019
    Vicces, hogy a mostani HB-n mennyire kevés ember van. ~1200-an, USA-val 6 perc után feladtam, némettel 1-1,5 perc és bent vagyok.
  • gstup
    #6018
    Lesz majd válaszható az elkövetkező patch valamelyikében.
  • twi452
    #6017
    Múltkor volt egy azt hiszem, VAS_Qkac nevű emberke az ellen csapatban és anyázott mindenkinek magyarul :D
    A végén próbáltam rámenni már csak azért is de sajnos nem sikerült :D
  • Amaymon
    #6016
    "Ezt a megbosszulást nem igazán értem amúgy, legalábbis nekem nagyon kivételes esetben jön arra késztetés hogy megbosszuljam valamelyik lelövésem."

    Én sem, soha nem álltam bosszút, de van 1-2 ellenfél játékos, aki valamiért törleszteni akar, ha kilövöd.
  • mabbak
    #6015
    Remek, csak azért kérdeztem, hogy megvegyem-e azt a 32 50-es bombát a 250-esek mellé, de akkor lehet, hogy hanyagolom. :)) Köszi mindenesetre.
  • vass17
    #6014
    Nem lehet választani, sajnos van egy sorrend, amit leginkább ki kell tapasztalni. Németeknél van olyan, hogy 32db 50-es bombát ki kell szórni, mire kidobhatod a 250-eseket is :)
  • mabbak
    #6013
    Ha van a bombázómon 50 és 250 kilós bomba is, hogy tudom kiválasztani azt, hogy éppen melyiket dobja?
  • Ooorky
    #6012
    Ha lelő egy német gép lesz**** mert jobb volt és elkapott (néha be is írom neki, hogy gratz), de amikor a németek állandó jelleggel minimum 5 lavocskint hoznak akkor már szánalmas, hogy mennyire esélytelen az ellenség.
    Ruszki La-5 meg más tészta mert az nem termel dupla pénzt meg xp-t, ráadásul drága a javítása.
  • Conqvistador
    #6011
    Ahha az a 1650goldos prémium fighter?
    Orosz ágon kihozhatják ingyen is :D
  • Conqvistador
    #6010
    Miért is?
  • Ooorky
    #6009
    Előző meccsen a németeknél 9! La-5-ös volt. Ez azért már szánalmas...
  • Glo
    #6008
    Ha egyesével végigtolod 0-20-ig minden géppel, akkor sztem ki lehet maxolni ingyen is. Évek alatt :)
  • Conqvistador
    #6007
    A-a 11 fős. Elvileg a 10/10es gunner cucc elég lesz rá.
    De már az 5. is 600ponty
  • Zero 7th
    #6006
    Hát nemtom, a legénységképzés tipikusan a pay-to-win része a játéknak. Nem tudom, akár egyetlen slotot is ki lehet-e húzni, mire eljut a nép T20ig...

    Bár mondjuk HB-ban adagolja a crewXP-t, mint vadállat, lehet, hogy úgy megy a dolog.
  • Glo
    #6005
    Addig lehet gyűjteni az experienced gunner-ekre, mert abban lesz vagy 20
  • Conqvistador
    #6004
    Kérdés mikor? :D
    Most nincs bent. talán majd egyszer.
  • bgabor
    #6003
    Hát ha nézegetnéd a release tree-t is, ami megmutatja, milyen gépek fognak még bekerülni, akkor nem hiányolnád annyira.
  • Zero 7th
    #6002
    Kellenének stratégiai célpontok is, kicsit több. Az a néhány híd HB-ban elég karcsú. Lehetnének gyárak, pillboxnál nagyobb bunkerek vagy több belőlük, főhadiszállás messze benn az ellenséges területen, ilyesmik...
  • Conqvistador
    #6001
    A wiki adatok szerint 9tonnát az pl 4db 1000kilós és 10db 500kilós lehetne. Na azzal 1 kör alatt meg lehetne oldani pl a Stalingrad Winter 30tankját :D
  • Conqvistador
    #6000
    Amúgy nézegetve az amcsi bombázó tree-t hiányolom erősen a B29 Superfortress-t kíváncsi volnék mennyi bombát tudna elcipelni a játékban.
    Zúzós mennyiséget az biztos.
  • bgabor
    #5999
    Én úgy vettem észre hogy gépfüggő, nincs logika benne. Pl:Stukáról a legnagyobbat oldja le utoljára.
  • f24sg
    #5998
    Hogy menekülök? Egyből felfelé vissza, mint a nyíl. Sokan ilyenkor azt sem tudják, honnan jöttem (mennek egyenesen előre, kitérés nélkül), felfelé meg nem tudnak utolérni.
    És ha árkádban működik, HB-n még inkább működnie kell, mert ott nehezebb csak úgy emelkedőbe vágni annak, aki eddig vízszintesen haladt. ("klaszik" IL-2-ben így volt)
  • Conqvistador
    #5997
    A bombázóknál ha egyszerre több féle bomba van melyiket dobja le a gép elsőnek?
    Például 2db 500kilós és 4 bd 250kilós bombánál a nagyobbak oldódnak ki elsőként?
  • Ooorky
    #5996
    Mivel az F4U ízig-vérig B'n'Z gép azt kell mondjam igenis lehet velük ölni. Igaz a bőséges lőszerkészlet miatt jobban lehet vele 'pocsékolni', mint a németekkel.
    Egyszerűen ha kitér a delikvens akkor azonnal WEP és ~45ÿ-os bedöntéssel utána kell fordulni felülről. Ismét kifog térni, de míg ő vízszintesen repülve folyamatosan koptatja az energiáját nekem bőven van tartalékom arra, hogy bármikor ténylegesen rávessem magam, ha nem tudna kellő gyorsasággal reagálni.
    Esetleg ha épp hogy csak ki tud kerülni akkor érdemes géppuskával beriogatni, mivel akkor a szükségesnél nagyobb fordulással hamarabb kényszeríthető ideális pozícióba.
    De, mint már írtam ehhez ki kell ismerni a saját gépet. Ha tudod hol a határ, a La-5-ös se ellenfél többé (legalábbis amerikaiakkal).
  • Slewy
    #5995
    Köszi a választ srácok!

    Akkor a prémium géppel még várok és inkább csak golden eagles lesz belőle és amikor van időm, benyomom a prémium accountot. Egyébként prémium nélkül németekkel még úgy, hogy 5-6 gépek vannak is sokszor jön ki -2000 arany körül, ha nem játszom igazán jól!

  • Zero 7th
    #5994
    Na igen, főleg, hogy ritka az, hogy valaki csak úgy repül bambán. Általában úgyis hatalmas zúzás van lenn, és ha nem is szándékos BnZ elleni kitérésként, hanem a kergetőzés manőverei közben is bőven csinálnak olyan dolgokat, ami keresztbe tesz a támadásomnak.
  • Ooorky
    #5993
    HB-ban rá kell érezni A gépre, de nagyon. Nem érdemes váltogatni, mivel ha nem tudod kihasználni 100%-osan akkor semmit se ér.
    Nekem a kedvenceim a Corsair-ek, abból is a D (6 db .50-es browning, rengeteg lőszer és 2db 1000 fontos bomba, ami bőven elég egy pill box-hoz) és a C (4 hispano, csövenként 220 lőszerrel).
    Tegnap németek ellen volt 3 légi győzelmem a géppuskással (F4, G6 Messer, D-13-as FW), sajnos a G6-os kicakkozta mindenemet ezért elfolyt az összes üzemanyag, de a kill-eket már nem tudták elvenni.
    A G6-os különösen vicces volt, mivel miközben lőtt, motor 1%-ra, flaps tövig kienged- hajófedélzeti gép révén 140km/h-mál még kormányozható maradt 10%-ra húzott motorral, miközben a messer mellettem leborult, mivel nem bírta tovább. Zuhanásban pedig nincs jobb gép a Corsair-nél :)
    Japók ellen is volt vicces "légi győzelem", egy A6M5 és egy M3 kergetett, mindkét szárny piros. 4000m-en lenyomtam az orrát és a víz fölött 30m-rel jöttem ki 750km/h-val. Én még sérült szárnnyal is kibírtam (épekkel még 900 fölött is ki lehet hozni), az M3-as Zero még zuhanás közben elhagyta a szárnyát, M5-ös okosabb volt, magasabban kivette, és mikor egyenesbe álltam akkor csapott le hátulról. ~650-nél éles forduló balra, nekem ismét kibírta a kaszni, de japó jobb szárnya másfele ment mint a gép többi része :) Sajnálatos módon itt is elfolyt a benzin mielőtt elértem volna a hordozót.
  • SovereignXY
    #5992
    BnZről a véleményem, ahogy azt vkielőttem is mondta ha az ellen észre veszi is kitér vmelyik odlalra akkor 600+nál nincs idő korrigálni is lelőni. Nekem ez a fel-le fel-le ugrálok és vagy meghal vagy nem dolog nem jön be. Orosz japán féle close range pörgés forgás nekem jobban fekszik.
  • SovereignXY
    #5991
    Tény, hogy ha a 37es talál akkor ott szakad a szárny, robban a motor, repül 12 felé a törzs.
    A 20ashoz. Látom nem csak én érzem úgy, hogy a német 20as a leggagyibb. Tegnap azt hiszek Yak-7be küldtem bele 2 tárat majd végül mikor a hasát muatta a maradék 7.92es robbantotta fel de számtalan találat ellenére is a levegőben maradt és forgolódott. F4el voltam.
    Oroisz 20as jobban szuperál. A Japánból meg sokszor 2-3 találat elég és bumm vége.
    De én személy szerint ha fegyverzet akkor az amcsik. A 4-6 .50esel szépen le lehet darálni az ellent. Márcsak a sok lőszer végett is.