38447
  • Amaymon
    #6150
    Még egy joy-os kérdés, hogyan kezelitek külön-külön az oldal és csűrőkormányokat egyetlen stickel??
  • Para1
    #6149
    A legdrágább yer-ről beszélsz most?
  • SovereignXY
    #6148
    3000k vagy mennyi a javítása a legeslőnek. Azt könnyen vissza hozza ha eljutsz a célig.
  • SovereignXY
    #6147
    Az 1. megvettem, hogy megnézzem mit is tud. Egyet értek, hogy fordulni azt kurvára nem képes, lelőni se oly nehéz. Könnyen szétesik jah. De... viszont max bombaterhe azonnali halál carrier vagy BS számára. Végére tartogatva bele szólhat a győzelembe. Porton vagy Two Townson pl.

    Nekem kicisivel nagyobb bajom volt vele hogy rajtam kívül min 2 vagy 3 Yer volt a csapatban 10ből 8szor. Vagy ha nem az akkor B-17. Csodálatos módon beelőznek még akkor is ha utánam jellenek meg a pályán és nem is rögtön zuhanóznak és nem különösebben marad nekem így semmi.
    Viszont ha talál és kimegy az összes bombaterhe akkor az árát már vissza hozza.
  • twi452
    #6146
    Na nekem is olyan van de nem igazán vagyok vele megelégedve.
    A középre húzó megoldása miatt mert ha teljesen bent van közép állásban akkor ott megakad egy picit és nagyobb erőt kell kifejteni, hogy kimozdítsd ez pont arra elég, hogy rángasd a gépet vele :D
    Szilikon spray segít rajta valamit de engem még így is zavar. Lehet szét kéne szedni és puhítani a rugón, hogy ne nyomja annyira le azt a tárcsát.
  • csonttika72
    #6145
    Ajánlom a Genius Metalstrike Pro-t, 12-13000 körül lehet hozzájutni. Én a héten vettem, kell a gyakorlás, de nekem nagyon bejön. Mondjuk itt azt mondták, hogy a férfiak arcade-ot is azzal nyomják, de azt én inkább hanyagolnám, ott nekem maradt az egér. Viszont FRB-n..., nagyon penge.
  • Amaymon
    #6144
    Jah, én is ezt írtam kb. 2 hete, hogy úgy érzem a "russian bias" az LA-knál törik. Vagy nem fekszik a stílusa nekem.
  • Para1
    #6143
    Az a legnagyobb bajom az orosz ággal h a yak9t nagyon jó de hamarosan betelik. La5 eddig nem azt hozza amit ellenem művel a sok köcsög orosz player. La7-et nem tartom jónak mert csak felviszi a tieremet ami ahhoz vezet h nem tudok bombázni. Jah és nem az a player vok aki meccsenként lelő 10-nél több gépet amiből meglenne az xp/meccsem.
  • Para1
    #6142
    Most úgy vagyok h egy gyors peshka egy yer-el és maradt a végére egy lassú peshka meg egy gyors peshka:) és utána már csak egy "olcsó" yer marad azt meg nem tom már h mivel fogom pároztatni.:)
  • Amaymon
    #6141
    Ritka köcsög pályatervező amelyik egy hangárt belógatott a pálya közepére. A pilóták 60%-a nekimegy. Még ha kihajolok sem látszik.
  • Amaymon
    #6140
    Mind az 5??
  • Para1
    #6139
    Nekem hamarosan betellenek a Peshkák muszáj lesz valami zuhanó bombázást kierőszakolni ezekből a yerekből mert muszáj:)
  • Amaymon
    #6138
    1.7 jobb kosz :)

    Már csak egy joy-t kéne szereznem.
  • Conqvistador
    #6137
    Mondasz valamit.

    Tényleg nagyon lomhának tűnnek szóval akkor nem javaslod kihuzatni a nagy bombákig? Pláne, hogy a Peschkák már maxosra vannak tunningolva.
    És tény, hogy sokkal gyorsabbak zuhanórepülésnél értem már el velük 750km/h t is de elég csábítóan hat elsőre a Yer ek nagy bombacipelése.
    És ha eléri a célt egyszer már megtérült vagy nem?
  • vajakos21
    #6136
    Elvileg ha mükszik 1.6 csak frissìted gyári honlapròl 1.7 re.WT fòrumon bövebben irnak ròla.
  • Amaymon
    #6135
    Én is mexívtam vele. Utána inkább addig maxoltam a Pe2-t, hogy a legénységet kvalifikálhassam, így nem baj, hogy csak 2db 500-at visz mert pillanatok alatt újratöltődik. (RU-val nagyon ritkán megyek HB-n) Ha lelövik olcsó a javítás.
  • Amaymon
    #6134
    1.6-ot töltöttem le a WT fórum miatt. 1.7-et kell okosítani dll-ekkel?
  • bgabor
    #6133
    Botrány hogy ez a Yer-2 mennyire életképtelen, meg ne vegye senki.
    Be ne dőljön senki a nagy bombateher csábításának, semmit se ér az egész. Lassú mint a tetű, úgyhogy a Pe-2esek szedik ki a zsíros célpontokat, neki már csak a maradék marad. Sérülékeny mint a fene, és ugye 120.000 XP összegyűjtéséig a nevetséges 100 kilós "bombákkal" dobálózik.

    Természetesen nagy, lomha bombázóként elsődleges célpontja az összes ellenséges bombázórombolónak és jetnek, rögtön feléd veszik az irányt ahogy meglátnak, mert tudják hogy ingyenfrag vagy, hisz a Yer-2 alig tud manőverezni és még csak minimális szinten se állja a sérüléseket. Konkrétan egy találatot bekapsz és véged van. Ráadásul jóval drágább is javítani mint a Pe-2őket.

    Felejtős gépcsalád.
  • vajakos21
    #6132
    Ha jól müködik nem érdemes ekecselni. 1.7 már nagyon jò.
    HB- n én irányba rakom a gépet és kilépek olvasgatni nézelödni . Néha ránézek hogy korrigáljak.
  • Conqvistador
    #6131
    Megvolt HB-n az első géplelövésem :D
    Egy Messersmith 109 valamelyik variánsa.
    Ketten üdlözték mondom rámegyek én is a kis amerikai gépemmel P39-N azon kapom magam már 1000méteren van és nagyon szembe jön velem. Tuti lerammol elkezdtem lődözni próbálom félrerántani a repülőt de a szárnyam telibe verte de addigra megadta a géplelővés pontot pénzt+XP-t így boldogan és büszkén katapultáltam, hogy a gonosz német birodalom egy gépét elimináltam a csatamezőről :D hehehe

    Az a nagy baj, hogy az első percek nagyon monotonon egysíkúan telnek.
    Csak repül az ember nézi a gyönyörű tájat az oké de mire akcióba keveredik vagy leszedi egy gép vagy a légvédelem esetleg kilő egy tárat és már azon kapja magát, hogy vagy meghalt vagy mehet a bázisra újabb 5 percre. Az Arcade legalább pörgős de nem baj meg kell szokni ezt is nem lesz rossz.
  • Amaymon
    #6130
    Elkezdtem beszerezni a cuccot FRB-re, elsőnek pseye, 120fps-es kamera ami elég pontos, facetrack-al kipróbálva. Ha TrackIR-t csinálok belőle szerintetek mekkora minőségbeli különbség. Mert már így is eszement élvezet használni és pontos, csak játék indulásakor vagy ha fészkelődök nyomni kell egy "home"-t.
  • Coral Springs
    #6129
    A német gépek még szarabbul fordulnak, ezt természetesen aláírom. De kb ennyi.
  • Coral Springs
    #6128
    Szerintem meg a meneküléshez olyan gép kell, amilyen a menekülési stílusod. Pár napja az #5922 -ben leírtam én hogy menekülök, ilyen esetben egy nehéz gép biztos halál. Ha F2A-3 -al voltam engem ritkán lőttek le, kár hogy nem mentettem azokat a replay -eket ahol egyszerre többen is voltak a picsámban, és képtelenek voltak eltalálni. Az ilyenek többségét mind megúsztam mert kitartottam a segítségig, vagy fa / hegy végzett az üldözővel. Törékeny vagy sem csak jókat tudok mondani a Buffalo -ról, ami ezzel a géppel sikerült, az más gépekkel már nem annyira.
  • bgabor
    #6127
    Kiválló repülési karakterisztikájú, erős motorú, gyengécske fegyverzetű gép. Nem gondolná az ember, hogy az a két Shvak kevés, de bizony ahogy tapasztalom, igenis kevés, és alig van lőszer hozzá. Cserébe repülési teljesítményben hazavágja az FW-190 és a Me-109 családot(talán a 15/16-os tierűek kivételével).
  • Para1
    #6126
    Amúgy a flaps akkor van bekapcsolva ha combat és akkor látod is a szárny végekből előkúszó kis flapszeket:)
  • Para1
    #6125
    Semmit!
  • CptYossarian
    #6124
    Szeretem. Iszonyat sebességgel fel lehet vele vágtatni a Napig. Aztán még gyorsabban le. A tűzgyorsasága nekem is fura volt, azóta szokásommá vált hogy A: árkádban bitangágyús Me 410-el megyek előtte B: HB-ben pukkantgatok egy párat a célterület közelében csak úgy a levegőbe hogy a ritmusa a fülemben legyen és szigorúan 3-400-on belül kezdek lőni vele biztos célra.
  • vajakos21
    #6123
    Lehetne hogy mikor kérdés van zárójelben némi infòt berakni? Értem ezalatt pl: ( egér arcade; egér hb; joy instructor; joy realistic....stb) Könnyebb vàlaszolni ha tudod mik a körülmények. Arcadba pl fölösleges realiszrikus dolgokat várni.
  • robi3
    #6122
    flaps be alatt a raised-et érted vagy a combat-ot? ha ne fordulózzak akkor mit tudok bevetni a lerázásukra mert azt szoktam még ha közel vagyok a sajátokhoz hogy q+e felváltva és egér kombóval minimálisat cikázok de hosszútávon ez ugye kevés meg ha nincs csapattárs akkor megint csak értelmetlen mert csak húzom az elkerülhetetlen.
  • Para1
    #6121
    Az a durva h nálam is ez a helyzet de ha ellene vagyok meg rommá lövöm és mikor már a halálán van akkor kilövik előlem.
  • Conqvistador
    #6120
    Nekem eddig nagy csalódás. Igaz keveset mentem vele de nem érzem olyan húde nagy durranásnak a Yak9T-hez képest szerintem minden területen gyengébbnek tűnik nálam. Bár ahogy észrevettem magamon én inkább bombázó párti vagyok.
  • Conqvistador
    #6119
    Szia hát én az utolsó mondatoddal nagyon nem tudok azonosulni.
    Bár az is lehet mivel én nem a hivatalos beszállítótol vettem a gépeket hanem egy dealertől :D Így valami ukrán verziót sózott rám, mert engem érdekes szinte 1-2 lövésből kilőnek míg ezt én nem igazán tudom produkálni.
  • SovereignXY
    #6118
    Ki miylen véleménnyel van a La-5ről? Nem sokat mentem még vele de... oké, hogy gyors, meg jól fordul de "kicsi" a rofja így össze vissza manőverező gépet nehezebb leszedni. Legalábbis nékem így tűnt.
  • bgabor
    #6117
    Volt egy peccs néhány hónapja, ami átalakította az arcade mód irányítását, egy lehelletnyit realisztikusabb lett, életszerűbben fordul a gép mint régebben. Emellett a spiteket neferlték is. Ez lehet az oka a tapasztalataidnak.
  • vajakos21
    #6116
    Akkor spit még op volt.Most a ruszkik azok.Sokat változtattak azóta. Föleg joyt rontották el 1.25 után.
  • zsupeti
    #6115
    Valamikor november körül toltam 1 hónapig non-stop.Akkor könnyen irányítható volt a játék.Pár napja ismét elkezdtem pár kört repülni,de úgy vettem észre,mintha nem is ugyanazzal a játékkal játszanék.Amiatt van,h kezd hajazni a valósághoz,vagy én felejtettem el játszani?Pláne,úgy h elővettem a Spitfire gyűjteményem,de mintha egy darab követ irányítanék.
    Számomra így visszalépés a korábbiakhoz képest.
  • CptYossarian
    #6114
    http://en.wikipedia.org/wiki/Interrupter_gear
  • bardocz
    #6113
    Nekem úgy rémlik, hogy ilyen mechanikus megoldás volt, kb olyasmi, mint egy vezérműtengely egy kocsiban.
  • oxxi
    #6112
    Az I. vhban ezt meg tudták már oldani? :O
    Komoly :) köszi a választ
  • CptYossarian
    #6111
    Szinkronban volt az ágyú a propellermotorral.