38447
  • Amaymon
    #5870
    Arcadeban reload skill nagyon erős, ha már fejlett a legénység. Kvalifikált yak 9 tegnap 3 csatában 10 kill lőtt, mert minden gép után tudtam egy z-t nyomni és gyorsan után töltött.
  • SovereignXY
    #5869
    Én úgy szoktam, hogy amíg nincs meg a szint hogy megkapja a besic képzést addig osztok minden szarra, hogy emelkedjen a crew level. Mindig arra amit a legkevesebb pontért lehet fejleszteni. Később meg reload speed szinte csak. Legjobbam most 37 sec ehylet 17 alatt tölt. A 20mm-sre értem. 37ből lesz 17.
  • TheObi
    #5868
    Yossarian!

    Te véletlenül nem a "WOT-os Yossarian" vagy? :) Mert akkor ismerjük egymást. Pár kérdésem lenne, mindenképpen privátban.

    Üdv.
  • Belkar
    #5867
    Hát Reload speed-re az gyorsítja az újratárazást (levegőben is). Én még szoktam az elején keen vision, G-tolerance, vitality rakni de hogy ezek közül működik-e bármelyik is az kérdéses.

    Egyébként tök mind1 mire raksz csak azt kell eldönteni melyik személyzetet akarod vadászokra használni és melyiket bombázókra mert a vadászoknál a Gunner skilleket fölösleges fejleszteni.
  • Tigristank88
    #5866
    Mikre érdemes rárakni elösször?
  • Belkar
    #5865
    Rákattintasz a kis fehér pilótafejre a lőszerikon mellett és ott el tudod osztani.
  • CptYossarian
    #5864
    Én szoktam, mit segítsek?
  • Tigristank88
    #5863
    Hogy tudom elosztani a legénységnek a képesség pontokat?
  • TheObi
    #5862
    Sziasztok!
    Keresek valakit, aki aktív tagja a hivatalos WT fórumnak (hozzá is szokott szólni a posztokhoz)

    Üdv.
  • Ooorky
    #5861
    Tőled függ, ebben a játékban nincs annyira rászorulva az ingyen játszó se, hogy 'farmoljon' nekem eddig 1szer volt olyan, hogy nem tudtam megvenni egyből a frissen kifejlesztett gépet, de az azért volt, mert egy nappal előtte vettem meg mind a 7 me-410-est :)
    Igaz én mind az 5 népet húzom egyszerre kikapcsolt auto javítással.
  • gstup
    #5860
    Én imádom őket ellenfélként.Az összes yakot meg a noob beaufightereket,akik elkezdenek fordulóharcolni egy fighter ellen...
  • Belkar
    #5859
    Nekem se jöttek be valamiért. Viszont ellenfélként nagyon utálom őket
  • SovereignXY
    #5858
    Majdnem 12es szinten vannaka ruszkik de azt kell mondjam sztem nem jók. Nekem legalább is. Fordul fordul meg minden de kevés a fegyver, pontatlannak is tűnik ráadás kevés a lőszer is.
  • Pluskast
    #5857
    Nem a fenét nem. Attól, hogy még jobb gépe van nem jelenti azt, hogy azzal együtt az esze is megjött.
  • Para1
    #5856
    Ezek a hibák még javíthatóak a közeljövőben. De az h kimegy kinek az már más tészta. Remélem azért már magasabb tierű csatákban nem lesz jellemző ez a fajta "nooboskodás".
  • cool 75
    #5855
    Kösz
  • Glo
    #5854
    Farmolhatsz velük 5-6 szintig is akár, de ahogy érzed. MAx visszateszed háttérbe, és tolod tovább a 0 szintesekkel. Itt nem felejtik el a kiképzésüket :)
  • cool 75
    #5853
    Köszönöm a választ.
    Farmolás miatt érdemes játszani reverse gépekkell?
    Vagy nyugodtan lépjek inkább tovább?
    Még csak t3-nál tartok.
  • Glo
    #5852
    Hali!

    Úgy van a tapasztalat szerint, hogy T0-1, T2-6, T7-20 :)

    A besorolást a hangárban levő legmagasabb géped szintje adja.

    Általában 11 után szokott kialakulni a mindenki mindenki ellen, addig egész tűrhetően adja ezeket a szinteket.
  • cool 75
    #5851
    Sziasztok!
    Arkad-ban, az mm besorolás hogyan működik?
    Pl T0-T1 mi ellen mehet ha pl 20k játékos van fönt?
    Server any-re van állítva.Mi a következő lépcső?
    Köszönöm a válaszokat előre is.
  • Coral Springs
    #5850
    Ha már egy oldallal előttem bemutatták páran a landolási tehetségüket, bemutatnám én is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Üdv a Volga fenekéről !

  • Coral Springs
    #5849
    Szerintem a hangja alapból ilyen szín, ráadásul az ő egyik videója volt a legelső War Thunder -es videó amit megnéztem. Tartalmas kommentárok megfűszerezve egy kis történelemmel is, teljesen jól csinálja amit csinál.
  • Belkar
    #5848
    Annyira azért nem lehetett sima mert ha jól megnézed mikor közel megy hozzá látszik hogy rendesen le van már amortizálva az az utolsó sorozat meg már csak kegyelemdöfés.
  • Stuko
    #5847
    WoT-s topik...
  • Glo
    #5846
    Jah, a 20-asnak valahogy így kellene működnie :)

    De gondolhatod hányan mennének bomberrel, ha ilyen simán le lehetne lőni őket :)

    Az a jó még a CloD-ban, hogy repülés után megnézheted a logot, hogy miket lőttél el az ellenfél gépén, meg neked mik szálltak el.
  • Coral Springs
    #5845
    ˆˆConqvistador (#5701) > Pár napja az egyik csatában üldöztem egy attacker -t (előtte még ő üldözött engem), közbe szemből nagy hevesen érkezett az egyik társa neki segíteni. Ez a segítség kérem abból állt, hogy szépen telibekúrták egymást. Felfoghatatlan hogy egy csapatjátékban ennyire nem figyelnek egymásra az emberek, és mindenki a saját érdekeit nézi. Van erről videóm is, viszont a készülő War Thunder videómhoz használom fel.

    ˆGlo (#5744) > Tegnap gondoltam megyek egy kicsit co-op -ozni, de nem pont a Guadalcanal -on, ez egy single mission volt. Úgy kezdődött a műsor hogy valamilyen oknál fogva az ellenfél Ai -k közé rakott be engem a játék, és azokat kellett lőnöm akikkel elvileg co-op -ban voltam. Végül mission failed, majd a szobának a góréja egy olyan pályát választott ki ami nekem még nem volt elérhető, azt a töltés közben benyaltam egy finom fagyit.

    ˆrudii (#5770) > A barátlista már ott elvan baszva, hogy lényegében az nem egy barátlista, hanem egy névjegyzet. Egy barátlista úgy működik, hogy akit felveszel a listára automatikusan kap egy értesítést erről, és miután elfogadta, onnantól kezdve látjátok egymás állapotát is. Vagy más esetben addig nem kerül fel a listádra az illető, amíg el nem fogadja az értesítést.
  • Belkar
    #5844
    Jó lenne ha itt is ilyen részletes DM lenne

  • Conqvistador
    #5843
    Lol.

    Akkor már értem hol volt tegnap is a hiányzó + egy-két ezer xp ami utólag hozzámkerült :D Köszi így már ez a rejtély is megoldódott :D
  • bardocz
    #5842
    Kilépsz, kapsz valamennyit. Ha véget ér a csata, megjelenik a "leveleknél" egy új üzenet, benne az adott csatával, hogy mi lett a vége, és mennyi xp-t meg pénzt kaptál.
  • Conqvistador
    #5841
    És a győztes csatákat hogy számolja el? Illetve az azért járó + misszió pénzeket, ha még megy a csata? Sajnos én se várom emg mindig a végét mert a sűrűjében gyorsabban hullik a gép.
  • bardocz
    #5840
    Nem.
  • Tigristank88
    #5839
    Ha minden gépem kilövik és kilépek a csatából kevesebb xp-t kapok?
  • Conqvistador
    #5838
    Alapból a foci se ördöngősség, hogy 20méterre passzold tökéletesne a labdát, vagy a forma 1 csak mennek körbe rohadt egyszerűnek tűnik de nem az :D
    És állítom még ez a Wolf csávó is ipari tanuló kis kezdő az igazi pilótákhoz képest. Ricthofennek a Vörös Bárónak még az angolok is elismerték az ügyességét. kevesen csinálnák utána azt amit Ő anno.
  • Vaktermesz
    #5837
    A gond az egésszel, hogy az egérnek semmi baja, újságpapírt használok, amit tökéletesen teszi dolgát, lehet kicsit félreértettétek a dolgot, ugyanis a kurzor mutatója tehát a kis fehér kör meg sem mozdul, viszont a célkereszt körbe táncolja a fehér kört, ez a gond, maga a célkereszt mozog és a gép, miközben az egér meg sem mozdul. Ha húzom egeret is csinálja, bármilyen irányba megyek, ha beüt neki ez a baromság egyből összevissza rángatja, bárhol van az egér.
  • Amaymon
    #5836
    Alapban nem tűnik nagy dolognak amit csinál, megy az ellenfele után és lő. De aki próbálta tudja, milyen könnyen elveszik FRB-ben a kontroll a gép felett, megcsúszik, orsóba esik stb.
  • Amaymon
    #5835
    Twichen van pár felvétele. Tekerd ezt 8 percre ott van egy kis akció.
  • Glo
    #5834
    FRB-n enged egérrel tolni, de már csak Realistic módban. Szal se MouseAim, se Simplified. És ott az egerezés már kevés lehet, ha megnézed az FRB-s videókat állandóan pöckölik a magassági Trim-et, és könnyen átesésbe tudod tenni a gépedet ha kicsit hirtelenebb mozdulatot teszel :)

    A FRB-hez már főleg Joy való, de biztos vannak akik elboldogulnak benne egérrel is.
  • Glo
    #5833
    Az is lehet h az asztal mikro-egyenetlenségein nem úgy törik meg a fény ahogy kéne, és szarul veszi be az érzékelő. Nekem akkor csinált ilyet mikor a fenyő asztalon játszottam, és az erezetén behülyült mindig :)

    Vegyél egy lézeres egeret, az a biztos :)
  • Glo
    #5832
    20 másodpercet bírtam, abból mondjuk 17 az intro volt..

    Miért kell ez a Dolák Saly Róbert fíling? Vaéami eredeti nincs? Mondjuka rendes hangod? :))
  • bgabor
    #5831
    Szerintem is szerezz egy másik egeret, azzal lehet a gond.