38447
  • csaszix
    #5830
  • bgabor
    #5829
    A te érvelésed is válozatlan színvonalú. Remek magyar történész lesz belőled, nem fogsz kilógni az átlagból. Reméljük valakinek valamiért szüksége lesz majd belőlük egy 10000+1.-re is.
  • Conqvistador
    #5828
    Nincs ennek a srácnak youtuben videója akiről beszéltél?
    Szívesen megnézném, miben is tér el az átlagtól.
    Mind az Ő, mind az FRB stílusa.
  • Belkar
    #5827
    Mármint a windows beli asztalon a valóságban természetesen nem mozgott magától :D
  • Amaymon
    #5826
    Kár hogy már vagy 2 hete nem streamelt wolf. Eszméletlen jól tolta FRB-n. Élvezet volt nézni a játékát.
  • Belkar
    #5825
    Hát nekem az egeremet hasonló dolog miatt kellett lecserélni. Néha életre kelt és összevissza ugrált. Bár mondjuk nem csak játékokban hanem az asztalon is észrevehető volt...
  • Vaktermesz
    #5824
    Mire gondolsz?
  • Belkar
    #5823
    Nem lehet hogy az egereddel van baj?
  • CptYossarian
    #5822
    mod 22-vel azért sikerült HB-ben leszárnyaznom egyet, igaz buktam a gépet cserébe :(
  • csonttika72
    #5821
    Akkor valamit nem jól csinálsz. A Control opció, full realism (ha jól emlékszem) és ott mindent lehet szépen kalibrálni. Én az egér érzékenységet vettem le, meg az invert Y-t yes-re állítom és lőn. Szerintem irányítható gond nélkül. De azért kiváncsi lennék a joy-os tapasztalatokra.
  • vajakos21
    #5820
    Most konkrétan 8 bomber volt bennt. +2 attacker.Bár csak egy b17 élte túl...Az elég is volt... nyertek..
  • vass17
    #5819
    Azt hogy csinálod, én már kísérleteztem vele, de úgy tűnt, mintha FRB-t nem engedne irányítani egérrel, legalábbis a beállításokban mintha átállítani. Gyanús volt hogy sosem tudtam felszállni, aztán kipróbáltam bombázóval hogy levegőből indulok és az rögtön leesett, egyszerűen nem tudtam irányítani egérrel..
  • Conqvistador
    #5818
    Apropó.

    FRB re is érvényes a nemhivatalos T0-T1 , T2-T6 szabályszint?
    Vagy ott azért 1es repülővel nem illő menni?
  • csonttika72
    #5817
    Egyébként valaki leírhatná, hogy mi a különbség az egér és joy között FRB-n. Értem ez alatt irányíthatóság játékélmény stb. Kiváncsi vagyok, hogy be kell-e ruháznom egyre. Ha ki volt már tárgyalva akkor bocs, de új vagyok.
  • vajakos21
    #5816
    Az nem baj:) .De ott már nincs az mint arcadban,hogy mintha zsinóron húznák...ugye????
  • csonttika72
    #5815
    Én az FRB-t is egérrel nyomom, de ne kövezzél meg érte.
  • vajakos21
    #5814
    Amcsi-japán eddig olyan 50/50. Nem nagyon tudnak a b-17 esekkel mit kezdeni. És egyre többen hoznak. Én japán bomberekkel megyek,az viszont szépen hoz. Főleg igyér javitásban. Néha vadász is esik le mögülem.(én kezelem a lövészeket).HB-ban a csapatmunka jó buli(lehet) mert még nem próbáltam.De egy jól szervezett team hozni tudja a meccset.Egyedül meg vagy segítenek vagy nem.Én arkadba nem járok mert itt jol lehet keresni és kevesebb a mouse user. De már itt is egyre több. Ezért kezdtem mellette FRB-t. Ott már a csapat fele reptéren meghal :).
    (de jó lenne egy ju88 erre a HB.ra 32 bombával...)
  • twi452
    #5813
    Ezt tanúsítom :) Mondjuk pont az előbb darálta le a szárnyamat egy prém japó corsair az érdekes volt :) De előtte lekaptam 2 vadászt a seggemből :)
  • Glo
    #5812
    A japók azért rinyálnak ám, mert a B17-essel ha bejön 2-3 ember akkor nekik reszeltek mert az kidobja 1 körből az összes hajót, leszedni meg nem tudják őket mert nicns rá elég erős vadászuk, a lövészek meg pikk-pakk kigyújtják a gépeiket. Általában szokott lenni 2-3 légigyőzelmük a B17 playereknek, és max a hajók tudják lenyomni őket.
  • ikarus44
    #5811
    Köszönöm a válaszokat!
  • csonttika72
    #5810
    Hááát FRB-n pont amcsi-japán csata van. Nekem eddig vegyes az eredmény, mert 4 felszállás (amcsi oldal) és 2 légigyőzelem (1 bombázó +1 DB), de amikor vadászokkal találkoztam az már izzadós volt. Egyszer leszedtek mikor azt hittem leráztam magamról őket, egyszer meg sikerült a saját légvédelem tüzébe csalni a srácot, de a fordulózás nekem is betett, 300 m-en már nem tudtam kivenni a dugóból a vasat.
  • SovereignXY
    #5809
    Sztem HB-ra az menjen aki TÉNYLEG tud is repülni. Kisújból 7-8 manőver, meg ha az ellen a 3as manővert csinálja akkor neked az 5öst kell, hogy követni tud.
    Ha van sok földi cél akkor az 1. 10 free rapírt viszont érdemes ott ellőni mert jól hozza a TP-t és gyorsan meglehet a gépre új motor, pilon stb.
    Akkor lehet még sztem fun ha iylen nagyon nagyon nagyon OP vs lófasz HB van mint amcsi vs japán. Japán kurva könnyen kifordulja meg tartja a lépést az amcsi repülővel és bye bye. De ahol nicns iylen óriása szakadék a manőverezhetőség közt akkor felejtős ha nem tudsz repülni.
    SZERINTEM
  • csonttika72
    #5808
    Akkor neked valszeg az arcade fog feküdni, HB-n már kicsivel komolyabb játéktechnikai és taktikai tudás kell, nem beszélve az FRB-ről.
  • Amaymon
    #5807
    Pont ez lényeg, hogy aki nem élvezik megutálja, soha nem játszik utána ott. :)
  • ikarus44
    #5806
    a historicalos kérdésemre jó lenne ha válaszolna vki:
    Mert számomra élvezhetetlen, felszállok és rögtön lelőnek, és nem tudom mit csinálok rosszul. Ha egyáltalán rosszul csinálok bármit is.
  • ikarus44
    #5805
    köszönöm!
  • CptYossarian
    #5804
    1. 200m-en belülről ha nem mocorog a pajtás, 100m-en belül ha elé kell lőni. 2. Passz, sosem próbáltam.
  • ikarus44
    #5803
    milyen távolságról lehet rakétázni, ill. miért olyan jó állítólag a historical? mert eddig csak bosszúságot leltem benne.
  • vajakos21
    #5802
    Ma nekem is csinàlta mint Glonak(tán ö mondta). Carrier landolás zúzva Ki 49el, majd javitás.Felsxálltam majd üzenet hogy minden gépünk elveszett. Most vagy az bug hogy javìt ilyen törés után.Akkor kéne egy reptér a nem carrier compatibilis gépekhez.Vagy az hogy nem érzékel repülni.
    A stat nem lényeg. Érezd jòl magad.Szerintem

    Valaki használ facetracknoirt? Tegnap besz*rt.A videoképet nem mutatja.( commersial user felirat van) és ha van esetleg jó tipp webcam kezelõ progira szivesen venném.
  • csonttika72
    #5801
    Én megpróbálnám a driver/directx frissítést, de nekem még soha nem volt ilyen.
  • Vaktermesz
    #5800
    Szeretném segítségeteket kérni, volna egy problémám játékkal ami már augusztus óta, amióta játszom megvan. A gond az, hogy semmilyen parancs nélkül elkezd rángatni a gépem, mindenféle köröket ír le, mind irányba elmozdul, anélkül, hogy az egérhez hozzáérnék, azt vettem észre, hogy ez akkor van, ha felhőhöz irányítom gépet, víz felé, vagy valami távoli helyre, a viharos idő pedig egyetlen másodpercig se engedte, hogy egyenesen repüljön, folyamatosan rángatózik. Nem tudok célozni, se bombázni így, nagyon rontja a statisztikámat, ma barátaimmal játszottam és semelyiküknek se tudtam segíteni, mert nem találom el a mögöttük lévő gépet. Mitől van ez, és mit tudok tenni ellene? Fontos lenne, hogy segítsetek, mert így élvezhetetlen egy idő után.
  • twi452
    #5799
    oO ezek a cargo shippek milyenek már..
    Eddig végigmentem az egész oszlopon úgy, hogy egyet sem lőttek. Most meg közelítek és mintha a Halálcsillagon mennék.. csak lövedékek cikáznak mindenhonnan.. nem is éltem túl xD
  • Conqvistador
    #5798


    Perfect landing :D
  • rudii
    #5797
    Kepkezelo.com Igazabol barhonnan mehet csak kepfeltoltesrol ne. :D
  • Glo
    #5796
    kepkezelo.com
  • Conqvistador
    #5795
    Nem enged betenni képet a képfeltöltés.hu ról.
    Ti honnan rakjátok be a 20kb nál nagyobb képeket amit nem enged a gépről feltölteni?
  • Conqvistador
    #5794
    Amikor veled játszottam volt komolyabb is.
    Lescreenelem a videót majd :D
    Orral beleállt a Yak 9 a kifutópályába :D
  • rudii
    #5793
    Fail! Kemeny. :D
  • csonttika72
    #5792
    +1
  • twi452
    #5791
    nyehehe :D