38447
  • Slewy
    #6190
    SZóval a prém heinketl gépről valaki?
  • Para1
    #6189
    Az a baj h sehogy se tudod fent tartani ilyen mezőnyben. Az meg h bedob kicsik ellen és leformalod őket az miért fáj a kicsiknek? 500 meg 1500 javíttatás??? Egyesek annyira spúrok h még az ilyen kaliberű gépeiket sem javítatják kreditért hanem kivárják az idejét. Elmennek az ilyenek a faszomba magyarul!!!!!!
  • Dragunow
    #6188
    A legnagyobb csalódás a játékban! Számomra hihetetlen módon minél magasabban mész vele annál lassabb. Itt most ne 8-9k magasságra kell gondolni. A me-262 szerintem nem is nagyon tud oda felmenni. 5k méteren már csak olyan 4-500-al cammog és nem tudod felhúzni az orrát. Padlószinten azért lehet vele aratni. Ott megy 7-800 körül is. A lényeg hogy olyankor kell behozni mikor nincs benn enemy jet ami ugye ritka mivel a 262 egy tier 19 gép. A 4db 30mm ágyú azt jeleni hogy amit eltalálsz arra nem kell még egyszer rálőni. A fordulása olyan mint egy beafighternek. Olyan BnZ-t kell vele tolni, hogy tüzelés után padlószinten elmenekülni mert motorosok nem érik utol.
    Viszont a 23k javítás nem éri meg. A 4db 30mm felesleges. A komet 2db 30mm-e is leszed mindent egy csapással. Felesleges 4 oda. A TA-152 és k-4 messer kategóriákkal jobb mint a me-262.
  • V43 1105
    #6187
    Father, ME-262ről valami infó ? :-)
  • Dragunow
    #6186
    Rengeteget számít a magasság. Mint már sokszor leírtuk mindegy mi van leírva egy gép mellé az nem a valóság. A valóság az, hogy a komet 7k méter felett a leggyorsabb legjobb jet a mig-15 meg padlószinten. Az összes többi jet elmarad tőlük. Az f4-es meteor már sokkal jobb mit az f3 de a kometet és a mig-15-öt nem veri. Sabre meg sehol nincs. Szar a fegyverzete. A sabre leginkább HB-be való mert sok lőszer van benne és ott gyorsabb is mint arcade-ban. A japán jet meg olyan mint a komet de kicsit lassabb ami szerintem végzetes hátrány. Ha a kometnek van 3k magassági előnye akkor nem nagyon veri meg semmi. Ezért kell vele csak BnZ-t tolni. Kezdéskor felmenni 7-8k magasra és onnan lecsapdosni.
  • Áron22
    #6185
    Ennyit számít a magasság? A 2 db 17-es meteorral akkor mit kellene erőltetni, amiben nem olyan bengák?:D
  • Dragunow
    #6184
    Szerintem a jelenlegi állás szerint a 2 jet van ami visz mindent. A komet és a mig-15. A mig alacsonyan verhetetlen. Simán megy 1000 felett padlószinten és jól fordul. A komet 7k méter felett jó igazán. Ott megy simán 1000 felett és lefordulja a miget. A mig-15 7k méter felett alig megy 5-600-al.
  • Dragunow
    #6183
    az f3 az egy kalap szar. Majd a 18-as jobb lesz sokkal
  • Dragunow
    #6182
    Mellékesen megjegyzem tényleg nem lehet fenntartani a jeteket a jelenlegi állás szerint. Egy jobb jet javítása 40k körül van. Ahhoz, hogy ezt összeszedd, lőni kéne mindig 10+ gépet és ez csak 1 gép. A többi magasabb tier gép javítása is 10-15k és mint tudjuk nem lehet minden csatát túlélni. Arról nem is beszélve, hog ysenki se fog 10+ jetet lőni egy csatában.
  • Áron22
    #6181
    Nekem ma 5-10 perc közt volt 1 meccs, de a meteor gyengének tűnik, főleg sebességben, a többi jethez képest, meg fordulásban is...

    Vagy meteorokkal h kéne tolni más jetek ellen?
  • Dragunow
    #6180
    Az MM-et kijavították. Most már nem kell 20+ percet várni jetekkel 1 csatára. Régebben kurva idegesítő volt sokat várni. Többet ültünk várószobába mint repültünk. A sok eventnek köszönhetően már rengeteg jet van. Nincs már az a régi motoros farmolás ami volt. Ez nem gond nekem, én szeretek jetek ellen harcolni
  • Ry0K3N
    #6179
    Egy aprócska kérdés: miért is van jeted? :D
    Mert jelenleg semmire nem jók azon kívül hogy motoros repcsiket szedegessünk le velük játszi könnyedséggel meg menőzzünk vele hogy jajj van ilyen is. Ha meg saját tierben teljesen UP akkor vársz vele majd buffolják. Ha meg béna vele az ember és nem tud teljesíteni azonos feltételek mellett az meg nem a játék hibája.
    Ez meg egy free to play játék, endgame tartalom általában úgy néz ki hogy ne lehessen csak úgy fentartani. Nem véletlenül.
    De megjegyezném még béta. De a sugaras gépeknek semmi keresnivalójuk a lvl 12 gépek között.
  • Conqvistador
    #6178
    Nem értem mi a problémátok?

    T0-T1 ben prémiummal van hogy 60-70K pénz is beesik de azért 40eléggé kivitelezhető. Sőt T6on is össze leeht 40-50K t szedni egy jó bombázó és figher stratégiával. 2-3 meccset eltol az ember és mehet is vissza majd Jetezni :D
  • Áron22
    #6177
    Ülj be egybe, és menj 8v8 csak jet meccset javarészt migek ellen, aztán számolj be a fenntartásról, akinek lövése nincs a témáról miért magyaráz bele????....
  • bgabor
    #6176
    Majd módosítják a javítási költségeiket úgy, hogy prémiummal még fenntarthatóak legyenek. Persze nyilván kérdéses, mi értelme lesz jetet fejleszteni, azért hogy jetekkel harcolhass.

    De ez olyasmi mint a World of Tankban Maust szerezni, hogy más Mausokkal csatázhass. Sok értelme ott sincs, ott is a tier6 környéke a legélvezhetőbb. Persze abban ott wan a Clan War, mint mű-motíváló erő a tier10-hez, itt nem tudom lesz e hasonló.
  • Ry0K3N
    #6175
    Majd jó hogy nem a kicsiket farmolod akiknek esélyük nincs. Dolgozz meg a fentartásáért :D
  • Áron22
    #6174
    Ha a jetek egymás ellen mennek, akkor prémiummal is minuszos lesz mindenki... Egy 30 fős tier 7-20 meccsbe kellene őket berakosgatni 2-2 esével mondjuk, akkor lenne értelme a jeteknek...
  • bgabor
    #6173
    Rosszkor szálltál be a jet klubba. Három héttel korábban kellett volna.
  • Áron22
    #6172
    Nincs angol HB... Az idegel ki, h én 2 hónapon át kaptam be folyamat a jeteket...
  • bgabor
    #6171
    Gondoltad hogy az "igazságosabb matchmaking" nem azt fogja jelenteni, hogy a jetek egymás ellen mennek majd? Nem tudom mire számítottál.
  • vajakos21
    #6170
    Aki qrvának áll ugye...:-) Menj hb-t hátha ott nem rak be.
  • Susarc
    #6169
  • CptYossarian
    #6168
    http://falanszter.blog.hu/2013/03/09/a_kobanyai_pokol_titkos_repulogepgyar_a_melyben

    "A Junkers „Ju 87” és „Ju 52” típusú szállító-repülőgépek"
    A Ju 52 valóban szállítórepülő volt, de azt nem tudtam hogy Stukát is gyártottak Kőbányán. És Me 210-et. o.O
    Mik vannak.
  • twi452
    #6167
    Pedig egyre több és több ember fog jet-et szerezni csak idő kérdése ugye.
    Úgyhogy gondolom sok jet vs jet csatába fogsz majd belecsöppenni. Készülj rá lelkiekben :D
  • Áron22
    #6166
    A jeteket a nem jetek tartják el, 2 hónapon át egy rossz szavam nem volt h, 30 játékosból egy meccsen 2-3 jet volt, most h lett jetem, összerak 10 másik jettel, szóval várok 10 percet, majd repülök 1-et max és kilő a 10 jet valamelyike....
  • twi452
    #6165
    Eddig az volt mindig a gond, hogy sok a jet.
    Most, hogy van jeted mennél a kicsikhez mi? :P Így jártál :D
  • Áron22
    #6164
    A másik gond, 5-10 percet kell várni egy árkád meccsre....
    Ezt nagyon elk*rták...
  • Áron22
    #6163
    A matchmakinggel nagyon csináltak valamit, napok óta nem találkoztam jettel, elértem a 17-es szintet, vettem egy meteort, erre bekúrt egy csatába ahol 8v8 volt csak jetek....

    Ez így nagyon nem lesz jó....
  • Susarc
    #6162
    lefújta a szél a homokot róla :D
  • bgabor
    #6161
    Azért ez durva.



  • Slewy
    #6160
    Nem, a prémiumra az a B1 azt hiszem.
  • robi3
    #6159
    nem he 112 b0-ra gondolsz?
  • Slewy
    #6158
    Hi!

    Valakinek van tapasztalata a He 112-B1-gyel, érdemes megvenni vajon?

    Úgy érzem hetes szinttől már elég durva partykat produkál a game...
  • SovereignXY
    #6157
    Sorban a legelső. A 11es. Ennek a javítása a legkisebb.Az M-105 vagy mi a típusa.
  • Susarc
    #6156
    miket lehet találni!:P

  • robi3
    #6155
    nekem logitech extreme 3d pro-m van de war thunderhez abszolút nem használom mert legtöbbet arcade-ozok és ott szerintem nagyon nehéz joyyal érvényesülni.
  • csonttika72
    #6154
    Nekem teljesen ok ez a joy, bár az is igaz, hogy utoljára még c64-en játszottam ilyesmivel, a pedál megoldással sincs gond, nekem bejön hogy csak 1-2 dologért kell a billentyűzethez nyúlnom.
  • Amaymon
    #6153
    Elég khm... érdekes megoldás :)
  • bgabor
    #6152
    Minden valamirevaló joysticken legalább négy tengely van. X, Y, gázkar és rudder, ez utóbbit a joystick jobbra-balra elcsavargatásával szokták megoldani.
  • twi452
    #6151
    Általában el lehet csavarni az egész botot jobbra balra az egy plusz tengely ami az oldalkormányra van. Komolyabb rendszereknél meg pedál :)