38447
  • SovereignXY
    #6271
    Hát... én pl mikor a ruszki bombázókkal farmolok - büdüs zsidó vagyok :P - így megvárom míg a gép megjavítja 20-25 perc alatt és így nem fizetem ki a 6-8k javítást az 5 bombázóért. ez 10 farm kör alatt már 60-80k plusz :)
    Addig megyek a német bombázókkal és fordítva :P
  • SovereignXY
    #6270
    LOL
  • SovereignXY
    #6269
    Mi próbáltuk. Az eltérő stílus miatt nem működött. Én szeretek fenn körözni és a kiválókat, a bázisunkat sunyiban befoglalót a bombázót lőni. Meg rámenni azokra mikor: Jön egy piros a mi térfelünkre. Ezt kiszúrja 4-5 kék akik rámennek. De nem érdekli őket a piros mögött jövé ugyan csak 3-5 társa. Ilyenkor beállok a vonat végére.
    De egyik cimborám ő úgy van vele bele a nagy dogfight közepébe aztán mindig szitkoódik, hogy hol a csapat miért nem segít neki. A 2. meg hogy németeket húz és fordulóharcolni akar velük hiába mondom az nem arra való. Pedig ebben az esetben is káromkodik, hogy szar BF mert nem tud fordulni.

    Másikuk meg... én nem tudom mit csinál de 2 napőja eltelt a meccsből vagy 3 perc már 12 kill és 0 halál. Ő nem hagy semmit az embernek. mögötte kóvájogni és a roncsokat lesni meg nem fun.
    Szóval ez így nálam megbukott.
  • Glo
    #6268
    +1

    Akkor se mondhatod a szervízben, hogy "Legyorsultam a kocka ladát banyeg, javítsa olcsóbban!!"
  • Glo
    #6267
    Nézzük ezt inkább az 5-ös szintű gépek szemszögéből: Bemész egy Jet-tel elkúrod a játékélményüket mert sebezhetetlen vagy ha jól tolod. Aztán ha lelő egy 5-ös szintű gép (mert valljuk be egy Jet-et csak akkor lehet lelőni ha a Jet-es béna, nem akkor ha az 5-ös marha jó) akkor nyávogsz? Na nemár..

    Én ha Jet-et lövök még utána is szoktam írni, hogy örülök a rettenetes költségeinek, és további jó játékot kívánok neki :)



    A Free repairt meg úgy tudod beállítani, hogy kiveszed a csavarkulcs ikont a hangárban a gépeid mellől, akkor nem javulnak meg a kör végén automatikusan. Nekem pl a 410-es Messzeremet pont 22 óra alatt javítják meg ingyen, így az utolsó körben ha kinyiffanok 16ezret spórolok csak azzal, hogy márnap estére meg is javítják. Vagy marad belőle kb 1000 lion költség (ugyanis az időarányosan csökken közben).
  • Tigristank88
    #6266
    Egy nemzetnél mennyi gépem lehet?
  • Dragunow
    #6265
    baloldalt van alul a repülőgép slotok mellett közvetlen.
  • Conqvistador
    #6264
    Hmm És ezt hol lehet beállítani?
    Mivel sosem érdekelt a dolog így nm is néztem hol lehet beállítani az ingyen szerelést.
  • Dragunow
    #6263
    Arra jó, hogy ha tudod, hogy utolsó csatád van aznap és lelöveted az összes gépedet az utolsó csatában akkor másnap mikor belépsz a játékba jóval kevesebbet kell fizetni a javításért főleg ha ki van maxolva a repair speed. Magas szinten sok tízezer oroszlánt tudsz így spórolni.
  • Para1
    #6262
    Mondja az akinek se jete nincs, se Ferrarija.P
  • Susarc
    #6261
    ha kijössz a Ferrariddal gyorsulni a lakótelepi srácokhoz és nekibaszod a Ferraridat egy lámpának,mert béna vagy akkor vállald is a következményeit:P
    amúgy meg ha nem tetszik mehetsz a Nürburgring-re gyorsulgatni a többi nagypályással:P

  • Para1
    #6260
    De egy órát farmoljak csak azért h játszhassak azzal a géppel amit hetek-hónapok alatt sikerült kifarmolnom??? Hát nem tudom h kinek mi a véleménye de szerintem h jet lelő egy jetet az adjon már több kreditet mintha egy 5szintű gép lő lee egy jetet! Az 5szintő gépnek nincs veszíteni valója. A jetes playereket meg jobban is ösztönöznék ezzel hogy fejlődjön a játéktudásuk+rajba menjenek csak be.
  • coffer
    #6259
    Be kell hozzá jelentkezni, ha valaki segítene :)
    Előre is köszönöm!
  • Conqvistador
    #6258
    Egyébként nem értem ezt az ingyen javítósdis dolgot mire jó?
    Van egy géped amit nyilván szeretnél használni azért várj egy hetet, mert 10-20-rosszabb esetben 40k a javítása? Akár egy óra alatt visszakereshető.
  • Glo
    #6257
    Még behúzhattál volna mellé egy Mission maker-t is, az is 5K xp :)
  • Glo
    #6256
    Mekkora kár, hogy a játékot nem a szamaritánusok fejlesztik, mi? :)

    AMúgy nem feltétlen minuszos a Jet-es kör se. Ki lehet várni azt az 1 hetet, míg ingyen megjavítják. Ilyen a WoT-ban nincs is
  • coffer
    #6255
    Szavaznátok a képekre?

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/20687-fly-catalina-fly-artwork-contest/?p=222044

    Köszönöm előre is :)
  • bgabor
    #6254
    Az ugyanezt az üzleti modellt használó World of Tanksban prémium account ÉS tier8-as prémium tankkal való farmolás kell hozzá, hogy folyamatosan használni tudjad a tier10-es gépeidet. Itt miért lenne másképp?

    Egyelőre amúgy jóval kevésbé pénzéhesek mint a Wargaming.
  • Coral Springs
    #6253
    Kedvenc award -jaim egyike, kár hogy nem jön össze mindig a nulla veszteséggel letolt csata.

  • Coral Springs
    #6252
    Mármint kinek cél a Jet ? Mi lesz akkor ha Jet -em lesz ? Tövig leszopom majd magam tőle ? Ez a játék másról szól. Az egy dolog hogy fejlődni nem árt, és valószínűleg mindenki szeretné egyszer kimaxolni a játékát, de ez még nem jelenti azt hogy itt nagyratörő célok lennének. Akár 20 -as szinten is mehet bárki alacsony szintű gépekkel, csak mert ahhoz van kedve, vagy mert szereti a történelmet.
  • Zero 7th
    #6251
    Nem értem ezt a nagy össznépi rinyálást... Mióta játszotok? Nem tűnt még fel, hogy _minden_ hétvége ilyen? Megtelnek a szerverek hülyékkel, és ha nem haverokkal játszol, csak magadra számíthatsz.

    Cserébe az ellenség is hülye, mint a segg.
  • CptYossarian
    #6250
    Oké.
  • Para1
    #6249
    Neked meg csak annyit h azok a 10k javítások semmik ahhoz képest h jet+4hispano! Nézz meg más tech treeket hogy arra felé mi is a helyzet.
  • Para1
    #6248
    Akkor meg viseld el ha egy jet leszedi mind az 5 gépedet és tiszteld meg azzal h legalább behozod minden gépedet és megpróbálod a "lehetetlent" és lelövöd!
  • CptYossarian
    #6247
    Jet mint cél? Nekem ugyan nem. Nem vagyok powerplayer, és remélem sok új repülővel lehet majd játszani tier10 alatt ami kellemes szórakozást nyújt. Számomra az elérhetetlenül sok befeccölt órányi grind egy pixelrepcsiért, hááát, hogy is mondjam finoman, nem kifizetődő.
  • Para1
    #6246
    Aki nem vesz prémet az ne akarjon nagyon jetet! Aki vesz prémet annak ne legyen 40-50k minuszos egy meccs csak azért mert 10v10 jet van.
  • Conqvistador
    #6245
    Jó lenne egy komolyabb csapatot összehozni.
    Akár alacsony tierű játékoknál is.
  • f24sg
    #6244
    Uhh, mentetek már sqadban? Gecijó, lehet egymás seggét védeni, összpontosítva támadni.

    tier0-1 szintre bementünk mészárolni, "priceless." És még TS3 se volt, azzal még jobb lenne.
  • Áron22
    #6243
    Kedves Susarc!

    1) Van meteorod?
    2) Mostanában mentél vele arcadot/HB-t?
    3) Tudtál szignifikáns pluszban lenni, mondjuk akárcsak felennyira, mint alacsonyabb szinten?

    Ha mindre igen a válaszod, akkor minden elismerésem, ha valamelyikre is nem, akkor tisztelj meg azzal, h nem szólsz bele olyanba, amiről fogalmad sincs, mert csak lejáratod magad...
  • vajakos21
    #6242
    apa kezdődik :)
  • Susarc
    #6241
    nem önmagadtól kéne elvárnod,hogy megtanulj játszani normálisan?
  • twi452
    #6240
    Nem, az ingyenesek a 10-12 feletti gépekért csinálják már a farmolást :)
    De ne legyem igazam azt kívánom neked :)
  • Áron22
    #6239
    Prémium accal igenis elvárom! Fizetek havidíjat, cserébe plusszos akarok lenni magas tieren is, h ne kelljen 1 jet meccsért 2-3 tier 0-ásat menni farmolni, azt csinálják az ingyenesek....
  • twi452
    #6238
    Meg kolbászból a kerítés tudjuk :D
    Azt várhatod az örökkévalóságig, hogy magas tier-es gépek nyereségesek legyenek :)
  • Áron22
    #6237
    Hidd el, h nagyon frusztráló hiánnyal játszani, mindegy mekkora:S

    Szint alapú javítási ráta kéne, vagyis ha egy jet lő ki egy jetet, akkor 2-3000-res javítási költség lenne, és minél alacsonyabb szintű lő ki a jetben ülve annál magasabb, pl ha kilő egy 12-es szintű akkor lehet 10-20K... Akkor lehetne menni jet vs jet jó kis meccseket.
  • Conqvistador
    #6236
    Mit akarsz?
    Tökéletes még így is körönként átlag csak 8000et buktál. Az teljesen baráti. Ha nekem ilyen átlagom lenne majd később szavam nem lenne.
    De félő, hogy körönként 30-50k lenne a hiány :D
  • Áron22
    #6235
    A mai nap tapasztalata:

    17-es meteorokkal lehetetlen még prémiummal is plusszos lenni.
    25 meccs alatt 200K liont buktam, próbáltam arcadot, hb-t, egyremegy...

    Visszaültem a level 6-osig tartó gépekbe, és arcadban elsőre mentem egy: 2 halál 16 killes meccset, 50K lion(-2k javításXD) és 40K XP....


    Szóval megfogadtam, hogy nem ülök vissza jetbe, amíg nem jön egy patch, ami javít az MM-en, vagy az ekonomin, vagy amíg össze nem szedek 1,5 milla liont, és a 18-as szintet a jobb Meteorra:)
  • vajakos21
    #6234
    Szerelemben és háborúban mindent szabad :)
  • f24sg
    #6233
    Ma volt egy nyerítve röhögésem:
    valaki merészen head-on attackban letámadta a kis Hurrikán mk II-met, csak éppen rakéták voltak nálam. Viszonylag nem sok maradt a gépéből.

    Utána meg kinyírtam egy épp a leszállás után a kifutó elejére spawnolt gépet, gondolom most vulcher g*ci vagyok

    Ti szokataok vulcherkedni?
  • SovereignXY
    #6232
    Tény. Nem is vitatom.


    RU szerver meg csak így vagy 2 órátz volt szar. Cimborámnak is 400+ volt a ping ott.