38447
  • robi3
    #6351
    így gondoltam én is csak nem fejtettem ki ennyire
  • Zero 7th
    #6350
    A kis karika meg nem azt mutatja, hová kell lőnöd, hanem azt, hogy ha a gép pontosan úgy repül tovább, mint ahogy éppen áll, akkor hová kéne lőnöd, hogy eltaláld. Tehát pontosan a karikába lőni csak nyílegyenesen repülő célpontnál kell. Egyébként meg jól be kell tippelni, hogy a manőver amit a célpont végez, mennyit fog befolyásolni az előrejelzésen, és ezzel korrigálva kell lőni.
  • Zero 7th
    #6349
    Nem, az az állítható szögű géppuskák és gépágyúk összetartását szabályozza. A beállított távnál fognak kereszteződni a lövedékek.

    Szerintem sokat nem oszt, nem szoroz, bár nem is vagyok egy sniper... Biztos hasznos, hogy ha egy bombázó motorját célzod, akkor ne a motor két oldalán csapódjanak a töltények (ha közelebb vagy a beállított távnál), de őszintén én repülés közben nem tudok ilyen szinten pontosan lőni, úgyhogy engem pont nem érdekel.
  • robi3
    #6348
    gun distance nekem maxon van de az a kis karika mindenképp mutatja hova lőjek nem? ez a distance nem csak arra szolgál hogy 800 méteren vagy 500 méteren rakja ki a célzóbogyót?
  • Conqvistador
    #6347
    "Az 1943 januári casablancai konferencián összeállították a bombázandó célpontok listáját, amely a háború végéig nem változott: elsődleges prioritást élvezett a német tengeralattjáró-ipar, a repülőgépgyártás, a golyóscsapágygyártás és az olajipar."


    Ennek fényében jó volna ha majd a végleges verzióban vagy még elöbb több és változatosabb célpontok lennének. Pl gyárakat pillbox hoz hasonló egyéb bunkereket kikötőket lehetne bombázni.
    Lehetnének a mostani 16-16 fős harcok helyett kisebb de akár 20-20as harcok 150-200 bombázandó célponttal pályától függően.
    Biztos sokan elfogadnák :D
  • Conqvistador
    #6346
    Akkor nekem még van mit gyakorolnom mert relatíve hamar és kevés lövésből lelövik a ruszki gépeimet dehát a gyakorlat teszi a mestert :D
    Nomeg jó volna elkerülni a nagyobb tömegeket :D
  • Madi92
    #6345
    Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
    Maradok britnél, ha már egyszer elkezdtem, majd csak belejövök!

    Amúgy, lehet elsiklottam felette, de a gun distance-nak mennyi az optimális beállítása? Játékban mindenki 500m-t ír, de gondolom 250-el pl, jobban lehetne irtani, ha rárepülök valakire.
  • Susarc
    #6344
    én 10-es németekről / majdnem full Bf109 party/ leváltottam oroszokra egy gondolatot fűznék ide: BEKAPHATJÁK:D

    ég és föld a különbség! átlagosan 5 gépet szedek le és alig halok:S mesésen fordulnak és konkrétan belém jönnek néha és a gép megy és repül tovább! WTF?! a BF-ek hozzájuk képest mint egy eldobott tégla:S jóhogy nagy tűzerejük van,de kifordúlsz előlük és megújjazod őket hátulról pikkpakk....

    szerintem egyhén szólva is maguk fele hajlott a készitő srácok keze mikor a ruszki gépek statjait programozták!
  • Conqvistador
    #6343
    Én majd egyszer nagy sokára ha bent lesz akkor egy B29 Superfortressel mennék pár kört :D Azok gondolom úgy szórják az 500meg 1000kilós bombákat, mint a pattogatott kukorica.
  • twi452
    #6342
    De pályázik :D Én B-17ig nyúztam az amcsikat 13as szinten kb majdnem csak a 2 darab 17essel mentem HB-n és a kanyarban van már a 14es szint.
    Csak most félreraktam mert furcsa módon elkezdtek hullni az égről mint a legyek. Meg azóta nincs is usa HB ha jól tudom :)
  • bgabor
    #6341
    Majd ha eljusz magas tierű cstákba, és látod hogy mi a nagy tierű nehézbombázók sorsa, akkor már te se fogsz pályázni rájuk.

    Maradjunk annyiban hogy a nagy bombaterhű, lassú bombázók ötös tierig bezárólag használhatók effektíven.
  • robi3
    #6340
    szép az a kis ász lista, látszik hogy a németek azért tudtak valamit de csak úgy említés képpen belerakhatták volna Hans-Ulrich Rudel-t
  • vajakos21
    #6339
    Én mindig azt viszem ami HB-FRB - ben van.Mindenhol van jó gép.
  • robi3
    #6338
    végig tudtam! direkt kérdeztem meg! XD
  • robi3
    #6337
    b17 vagy 24 illetve lancaster-re tehát nagy bombázókra senki sem pályázik?
    azok csak nekem tetszenek? bár még csak a németekkel játszottam 7-es szinten vagyok még nem álltam neki nagy gépeknek de majd szeretnék csak kár érte hogy 13-as szinten van
  • f24sg
    #6336
    ezzel meg is válaszoltad a #6332-as hsz-ed kérdését!
  • robi3
    #6335
    am árkádban ha billentyűzettel játszotok nem kell futómű a leszállószárnyakhoz, mert gondolom legtöbben csak az f-et használjátok flaps állításhoz de ú és az ő-vel bármelyiket be lehet kapcsolni
  • Zero 7th
    #6334
    Hm, igaz, erre így még nem gondoltam... Azt hittem, hogy amikor hátrahúzom a botot, akkor csak a farkát nyomom le a gépnek. De nyilván logikus, hogy jobban fordul, ha nem csak hátul nyomom lefelé, hanem elöl is húzom fölfelé...
  • Slewy
    #6333
    Én német angol és asszem egyelőre ez is marad!
  • robi3
    #6332
    ez mi ez a dedikált gomb?
  • gstup
    #6331
    Favorit.Német + japán.A többi nem érdekel.
  • robi3
    #6330
    ti több nemzetet húztok egyszerre vagy van favoritotok és a többit csak úgy ímmel-ámmal?
  • f24sg
    #6329
    na ja, akkor durván összegezve:
    árkádban, ha jobban lassulni akarsz, ezek szerint csaphatod rögtön landing-be is a fékszárnyat.

    "A felhajtóerő növekedést manővereknél kihasználom valahogy? Abból nekem még nem következik automatikusan az, hogy ettől jobban fordul a gép..."
    Az éles, vizszintes fordulót úgy kell elképzelni, mint egy 90°-ba elforgatott emelkedést, ugye. (bedöntöd a gépet, és "hasra húzod" a botkormányt - alapesetben, a valóságban) Tehát ilynekor igenis pont a felhajtóerő-növekedésből nyersz jobb, szűkebb fordulókört. Más kérdés, hogy a kör sugara, még függ a sebességtől is, kisebb sebességgel még szűkebb lesz a kör, egészen addig, amíg el nem éred az átesés határát.

    @dragunov: a lehetőség nekem azért nem tűnt fel, mert én mindig csak az "f"-et nyomkodva állítgattam, akkor behúzott futóval csak a combat és raised állásokat írta ki)
    NA majd kipróbálom a dedikált gombbal is.

  • Slewy
    #6328
    Tehát a rárepülős technikával kell akkor operálni a Bf-fel. Kipróbálom majd! Jól hangzik, azt eddig is észrevettem, hogy nagyon jól kapaszkodik fölfele és gyors de tragikusan fordul.
  • CptYossarian
    #6327
    Energia: súly + sebesség. Boom'n'Zoom-ra van kitalálva. Felmászol 2500-3000+ m-re, válogatsz mint egy egerészölyv, aztán lecsapsz. Nem maradsz lent diszkózni, csavarsz ki a képből és újra próbálkozol a magasból.
  • Conqvistador
    #6326
    Na jó asszem akkor szabad a gazda.
    Szerintem sokan a tank és a repülőgépgyárakat tartanák a non plus ultrának kilövés szeppontjából ami érthető is és 5* os célpontok.
    De meglepő módon az 5*+ kategóriát olyan specifikus gyár biztosította amire 1000ből talán ha 1-2 ember gondolna.
    A németországi CSAPÁGYGOLYÓ GYÁRAK lerombolása például prémium kategóriás besorolásúak hiszen egy rendkívül fontos láncszeme a hadigépezetek gyártásának legyen az fegyver földi vagy légijármű...
  • Slewy
    #6325
    Hogy érted, hogy energiaharcász?
  • Slewy
    #6324
    Arcade-ban leginkább, szeretem a HB-t, csak néha nehéz bejutni.
  • CptYossarian
    #6323
    Zero-k harci sebessége ahol a fordulékonyságuk legjobban előnyt mutat 220-250km/h. Igen, be kell kapcsolni a fékszárnyat ha fordulózol, gyorsabban fordul, pontosabban manőverezel, könnyebben célra tartasz úgy. Tiplinél, emelkedésnél behúzod. Ha befékezni akarsz akkor (árkádban!) bármikor kieresztheted a futóművet, azzal együtt automatikusan leszállószárnyat rak ki (tövig, fullosan kitolja a fékszárnyat).

    Német BnZ-gépekkel (La-kkal is!) essél bele a buliba fentről, válaszd ki azt a célpontot amelyiket zuhanás közben követhetsz, 1000-en fékszárny ki, lelövöd, fékszárny be, tipli. Ha mindent jól csinálsz akkor cirka 500-al emelkedsz. "U"-betű. Ha fordulózol megdöglesz, a Messerek motorja nem alacsony magasságra lett tervezve. Zuhanás közben remekül és halálpontosan irányíthatóak.

    Yak-ok a kettő között vannak, lehet velük síkban is fordulózni, de 300 fölött jók, 250 körül (ahol a japók és a Spit-ek remekelnek) már kehesek kissé. Magam afféle "soft-BnZ"-t tolok velük, felmegyek magasra de nem kell eltolnom velük a biciklit mint a német vasakkal, hanem maradhatok pár körre vadászgatni ha lehetőség adódik rá.
  • Zero 7th
    #6322
    Árkádban vagy HB-ben?

    Gondolom árkádban, mert HB-ben úgy repül a nagy golyójától, mint egy prosztataproblémás pegazus...

    A Bf109 energiaharcász, az egyik legrosszabbul forduló vadászgép a játékban. Ha fordulóharcba keveredsz, nem jössz ki belőle élve.
  • Slewy
    #6321
    Egyszerűen nagyon nehezen tudom elfogadni, hogy ennyivel jobb a Spitfire, bocsi ezért előre is, várom az ellenvéleményeket, hátha csak én vagyok Béna a németekkel. :)
  • Slewy
    #6320
    Kíváncsi vagyok, hogy vajon a Bf-109-en mennyit javít, ha nem teszek rá bombát, bár gondolom majd így se veheti fel a harcot a Spitfire-rel semmilyen tekintetben.
  • Zero 7th
    #6319
    Tegyük ilyenkor hozzá, hogy milyen játékmódban, kérlek!

    HB-ban számít, az tuti.
    Árkádban szerintem nem. Azt nem tudom, hogy a különböző bombaterhek közt van-e különbség, de az tuti, hogy a bombák elszórása után semmit sem változik a helyzet.
  • Glo
    #6318
    Azért az orosz ászoknak nem csak az ellenséggel, hanem a saját repgép gyáraikkal és karbantartóikkal is meg kellett küzdeniük :D

    Egy i16-oson pl a rep előtti ellenőrzés kiemelkedően fontos eszközei voltak a kalapács meg a szeg
  • Glo
    #6317
    Számít. Sőt, még a pylon is számít ha eldobtad a bombát (Fw190-esen pl az 1 tonnás bombához valami röhejesen nagy pylon van).
  • Zero 7th
    #6316
    Csak ezt a listát nézegettem, igaz, hogy vagy száz német és japán pilóta után a legjobb szövetséges ász egy orosz, de azért vannak ott elég komoly nagyságrendi eltérések, teljesítményben is, meg ászok számában is.

    Az mondjuk igaz, hogy egy rammerből nem lesz ász, ha egyáltalán túléli, nem valószínű, hogy tud repülni később...

    Harmadrészt meg egy rammolásról szóló orosz kézikönyvet leginkább a hajamra kenhetek... :P :D
  • Glo
    #6315
    Feladata meg bombázója válogatta.

    Nagy bombázókkal amikre sok bomba fért és 8ezer körül szaladgáltak stratégiai célokat támadtak (gyárak, vasúti pályaudvarok, hidak, kikötők, repterek), a kisebbekkel meg lehetett hajókat, lőszer raktárakat támadni, meg légitámogatást nyújtani a harcoló csapatoknak.
  • Slewy
    #6314
    Azt tudja valaki, hogy a játékban számít-e sebesség, emelkedés szempontjából, ha teszel rá bombát is a fighterre? Valóban nagyobb lesz így a gép súlya?
  • Slewy
    #6313
    Gondolom gyárak, meg olyan területek ahol a harkocsikat, repülőket tároltak.
  • Zero 7th
    #6312
    Ja, ez nem a pilótákon múlt. Azt bombázták, amiért odaküldték őket. Volt elsődleges, másodlagos, harmadlagos, esetleg még további célpontjuk minden küldetésen, ha az egyiket nem lehetett bombázni, mentek tovább a következőre.
    Azt nem tudom, hogy mi volt, ha egyik kijelölt célpont sem volt bombázható, gondolom haza azért nem vitték a bombákat, már csak a nagyobb üzemanyag-fogyasztás miatt sem. De én elképzelhetőnek tartom, hogy a tengerbe szórták ahelyett, hogy lebombáztak volna vele valami azonosítatlan, potenciálisan civil célpontot...