38447
  • SovereignXY
    #6391
    Az a 20as ugye? Néha én is észre vezsem, hogy mintha a 7.92es jobban működne. Nem 1szer volt már, hogy kifogyott a 20as majd lövöm a 7.92esel tovább - pontosabban csak abban votl már lőszer - és bumm.
  • Conqvistador
    #6390
    Mért abban ígérik, hogy kevesebb lesz?
    Vagy az olcsókét meg felviszik? :D
  • Conqvistador
    #6389
    Ez de jó volt. Új csúcsom :D 50db földi egység és még mellé 3 gép is beesett bónusznak 9p45mp alatt tyűűű. 50000lionnal honorálta prém nélkül de kár hogy lejárt :D
  • gstup
    #6388
    Én annak örülnék ha végre tisztességes damage-et adnának az mg151-nek....
  • SovereignXY
    #6387
    Ha VÉGRE VALAHÁRA kijön az 1.29 akkor talán nem lesznek iylen javítási költségek.
  • Pluskast
    #6386
    A németekén nem tesznek túl. 15-ös szinten 17 rongyot kifizetni egy vadászgépért. Nem tudom melyik nemzetnél van még ilyen drágán. Szerintem egynél sem.
  • bgabor
    #6385
    Nem meglepő, az angol gépek javítási költsége a legmagasabb a játékban, ezért nem szabad kezdőként velük kezdeni a játékot.
  • Slewy
    #6384
    Lehet, hogy tévedek de eddigi észrevételeim a balance-ot illetően:

    Angolokkal Tier VI-ban vagyok, megvan a Spitfire MKII és a VI-os Beufighter is, remek. A tapasztalatom az, hogy sokkal jobban aprítok velük, mint a németekkel (habár "tanulom" az energy fighter szerepét a Bf109-cel erősen), úgy érzem az angolokkal egyszerűen könnyebb fragolni. Ez mind szép és jó, viszont feltűnt, hogy hamarosan elfogy a free repair az említett két gépről, melynek az átlagos javítási költsége 5400 lion, tehát ha szar kört megyek és leszedik ezt a két gépet jó eséllyel számolhatok -10800 lionnal kezdésnek, ami elég durván hangzik ahhoz képest, hogy németeknél Tier VII-ben a négy gépem összes javítási költsége nem teszi ki ezt az összeget. Hát igen, valamit valamiért :D
  • Conqvistador
    #6383
    Hú ez jó volt Orosz T0ás harc 16tank 6 repülő 49000lion 74k lett volna prémmel :D
  • Coral Springs
    #6382
    Az ellenfél bázisát már amúgy is lehet bombázni, de kell egy-két tucat ezres bomba mire teljesen lerombolod.
  • TommyRH
    #6381
    Kicsit késő a válasz, de alapvetően...

    1. Aerodinamikailag biztos, hogy a fékszárny Raised állásában (ami 0 fok) gyorsul a legjobban a gép (mármint a játékban, mert igazi gépeken van minusz állása is, hogy nagysebességnél jobb legyen a siklószáma). Ezen azt hiszem nem is volt vita, de gondoltam leírom.

    2. A lényeg, hogy szerintem Combat, Raised és Landing állásban, azonos sebességgel azonos bedöntéssel ugyanakkora sugáron fordul, viszont jobban manőverezhető a Combattal, a Landingel még jobban(hossztengely körül gyorsabban forog, gyorsabb orsó sebesség). Emellett a Combat és a Landing fékezi a gépet, és a kisebb sebbeségnél gép jobban fordul.
    Emiatt gondolják sokan, hogy jobban fordul Combattal, de igazából nem...a folyamatosan lassúló gép miatt érzed jobbnak.

    Szóval a javaslatom, hogy:

    Ha nagy sebességgel érkezel valakire, és le akarsz lassítani akkor Combat vagy Landing gázt is le ameddig jónak érzed, kinek mi tetszik, viszont amikor már követed vissza Raisedre, mert nem veszítesz feleslegesen sebességet, ha RÁGYORSULSZ ÉS AZ ELLENFÉL PEDIG FORDUL IS akkor megint eljátszod ezt, de ha csak rágyorsulsz és nem fordul akkor gázt le kicsit, ha csak fordul és nem gyorsulsz rá akkor elvileg a Raised-el is tudnod kell követni.

    (Nagyon eltérő aerodinamikájú gépeknél nem fog működni, hatékony egy Spitfire-el sosem fogsz tudni követni egy viszonylag épeszű IL-15 pilótát, mert simán kifordul, a tanácsom, hogy ne kezdj vele fordulóharcba, ha szembe jött és nem ölted meg akkor menj tovább mert nem ér utól, nézd, hogy mikor unja meg a lehetetlen üldözésedet és akkor fordulj rá!)

    Ennél hatékonyabb megoldás biztos, hogy nincsen.

  • Siskafinuccsi86
    #6380
    Elismerésem fiatal barátom...adjál nekik BDSRSTNT!Nekem eddig 17 volt a max,de már annak is örültem mint majom a farkamnak.
  • Conqvistador
    #6379
    Lehidalok.
  • azember
    #6378
    Japokkal Tier 6ig bezarolag ki61 a ill. b; a6m2-n es ki43
  • Conqvistador
    #6377
    Ezt meg hogy és mivel csináltad? :D
  • azember
    #6376
    NNem nagyon szeretek dicskedni, de erre azert buszke vagyok xD
  • Para1
    #6375
    Szinte mindegyik bf-en ott az 500 kilós bomba! Aki nem tudja kihasználni az vessen magára. Különben meg domination pályákon viszik a pálmát.....velük lehet a legjobban leszállni legnagyobb sebességnél meg minden! Próbáljátok ki .
  • Conqvistador
    #6374
    Valaki árulja már el, hogy a német junkers 87 g-1 és g-2 hogy a bánatos pék fütykösébe leeht bombázó, ha nincs egy árva bombája se?
    Ez nekem magas, mint Messinek Ibrahimovics felső polca.
  • vass17
    #6373
    Ez mondjuk nem csak az oroszokra igaz. Én akkor éreztem ugyanezt, amikor a németből huzamosabb időre átültem az amcsi gépekbe...Persze elhiszem, hogy a G6-okkal és az FW190 variánsaival már jó lehet, de addig is el kell jutni...
  • Para1
    #6372
    Like "belevetem magam a diszkóba" - jó kifejezés:)
  • Para1
    #6371
    Állítsd be 400m-re és ne nagyon lövöldözz 500-600m-nél távolabbról.
  • f24sg
    #6370
    Komolyan mondom, hogy az Isten *ná meg a seggüknél fogva az idióta shoulder shootereket, akik hatan mögém gyűlnek, és akkor nem tudok úgy kifordulni az ellen mögül, hogy ne ütközzek valamelyik tukkadék nyomorék atkába.
    Ez lesz a baj ezzel a játékkal is, a sok hülye elcseszi az egészet.

    Jah, majd menjek FRB csatába (ahova csak az okosok járnak), és akkor rendezzem át a szobám saitek x52-vel, meg 50k HUFért trackIR5-tel, hogy legyen esélyem, ugye?!
    Hát kösz, nem!

  • gstup
    #6369
    Valaki be tudná linkelni azt a táblázatot amiből a játék fejlesztők nézik ki a fegyverek erősségét?
  • bgabor
    #6368
    Ezt mindenki csak addig mondogatja, amíg el nem ér a La-5/7hez, és azokkal kell repülnie, míg a németek a 30mm-esekkel irtanak.
  • Dragunow
    #6367
    Majd emlékezz erre a posztra mikor szembejön egy ME-163 komet a 2db 30mm-el seggbe durrant és úgy repül el hogy még csak nem is látod. Az igaz, hogy kis szinten szarok a németek mert nem fordulnak de a G-6 tól kezdődik igazán a német ág. Nem is beszélve a TA-152 ről ami az egyik legjobb motoros gép a játékban.
  • twi452
    #6366
    Az az egyedüli ahol nem lehet mouse aim módban játszani.
    Csak fülkés belső nézet van, komolyabb repülés modell, nincs örök lőszer, nem jelöli az ellenségeket és 1 nagyobb térkép van ami időközönként változik (X naponta)
    Nem tudom mit hagytam még ki :D
  • baalbaalbaal
    #6365
    köszi. A full realistic mod mit takar?
  • twi452
    #6364
    Azt szeretnék, hogy tömegek játszanak vele úgyhogy bele kellett építeni valamilyen rendszert, hogy egér+bill játékosok tudjanak játszani rendesen :)

    a matchmaking az aktuális repülőid alapján sorol be mindig a legmagasabb osztályú géped alapján, persze amivel épp játszani szeretnél
  • baalbaalbaal
    #6363
    köszi így tényleg könnyebb, de ez nem csalás így? Vagy a beállítástól függ a matchmaking?
  • twi452
    #6362
    Ha az alap mouse aim módban játszol akkor az instructor irányítja a géped magától oda ahova nézel az egérrel
    szóval külön külön nem te irányítod a kezelőszerveket hanem a gép oda próbálja irányítani a lehetőségekhez képest ahova épp nézel :)
  • baalbaalbaal
    #6361
    Sziasztok!

    új vagyok, lenne egy irányítással kapcsolatos kérdésem:
    Gamer egerem van, amin van egy henger, amivel célzáskor lehetne "oldalra mozdítani a gép törzsét", de nem tudom, hol kell beállítani, melyik paraméterre kell tennem a gombokat?

    Előre is köszi!
  • CptYossarian
    #6360
    A G-2-es Stukával konkrétan bombázókat ölök, meg belevetem magam a diszkóba és oneshottolok kb. mindent ami óvatlan. Fókákat is lőttem már le vele pl.:)
  • coffer
    #6359
    Ja és Manti is megköszönné, ha kapna szavazatot, néhány posttal utánam küldte be, de ugyan azon az oldalon.
  • coffer
    #6358
    Flaps-al kapcsolatban: be lehet rakni külön gombra a nyitását/zárását, így akár landingre is kapcsolni, ha kell:

    Más: már cska ma lehet szavazni a Fly Catalina contest képeire. A segítségeteket kérném ezügyben.

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/20687-fly-catalina-fly-artwork-contest/?p=222044

    Ezen a linken elérhető a post, amit beküldtem. Csak be kell jelentkezni a Sign In gomb megnyomása után, majd a post-omtól jobbra lévő zöld felfelé nyilacskára nyomni.

    Ui: nem hozom elő többet a dolgot, köszönöm a segítséget mindenkinek aki megtesz nekem ennyit :)
  • Zero 7th
    #6357
    Viszont a játékban attackernek elmennek... Magasan kezd, nem kell sokat másznia, hogy elérje az ellenség bombázóit, és van fegyverzete, hogy le is lője őket. Mondjuk ha egyszer lejön velük az ember magasról, azon a meccsen már nem mászik vissza...
  • robi3
    #6356
    a g-s stukák tankvadászok voltak másra nem is voltak jók
  • twi452
    #6355
    Az 50 milis meg gondolom heavy tankot is kiszed de azt nem próbáltam. Destroyer-t viszont kiszedi 2 jó találattal úgyhogy gondolom egy kis tankocska sem jelent neki problémát :D
  • csonttika72
    #6354
    Csak gondold végig, hogy manapság mit csinál az A-10 a 6x30mm-essel. Lassabb de bezúz minden torony páncélt például.
  • twi452
    #6353
    a medium tankokat kiszedi ha eltalálod :)
  • Slewy
    #6352
    Azt a Stukát, amin már nem bomba van, hanem a 37 mm ágyú mire szoktátok használni? Egyre biztos jó, egyszer kell vele találni csak a levegőben, nemtoom földi ellen mennyire hatásos...