38447
  • Glo
    #6431
    Jah, a lemming train-ek mindenütt jelen vannak :D

    Hármat még nekem se sikerült, én olyankor csak belövök közéjük a lézerkarddal (Beau-val vagy 410-essel) aztán hulljon aminek hullania kell :D
  • Susarc
    #6430
    ilyesmit én is észrevettem! a BF-ek 2 20 milis/2 7,92 -esével sokkal,de sokkal szarabbul sebzek mint a ruszkik 1 20-as/1 12.-7esével:S
  • RiCSi1234
    #6429
    TS-en voltam többi csapattársal, hirtelen azt sem tudták mi bajom, csak hogy síkítozom mint egy fürdős k*rva. :D
  • SovereignXY
    #6428
    Az is remek kis látvány lehetett :)
  • RiCSi1234
    #6427
    Nekem olyan mákos volt tegnap.. Búfájter Mk X-el csapattársat üldözték hárman is, én utánuk fordultam, és valahogy olyan jól egy vonalba jöttek mikor lőttem őket, hogy mindhármat sikerült kiszednem. :D
  • Glo
    #6426
    Mondjuk ezt én sem értem, mert kb 100-ból egyszer nyiffan ki amiatt, hogy a pilótáját találat érte.. De biztosan vannak akik már nem tudják mire költeni a lóvét :)
  • bgabor
    #6425
    Hét a páncélüveg meg páncéllemez modifikáció most is megvan, csak éppen erősen placebo jellegű.
  • bgabor
    #6424
    Nekem valami egészen más érződik tisztán ezzel a hozzászólással kapcsolatban.
  • Áron22
    #6423
    De átgondoltam, folyamatosan állítgatnak a játékon, csak nem jelentik be, pl angol fórumon volt aki kiszúrta, h egyik napról a másikra 50%-al csökkent a rewardja az egyik földi célpontnak(ugyanazzal a repülővel kilőve, minden ugyanaz volt...
  • Dragunow
    #6422
    Szerintem te ezt a hozzászólást nem gondoltad egészen át.
  • Áron22
    #6421
    Annyira idegesítő, h bármi bejelenté nélkül össze vissza állítgatják a játékot, ma pl az angol lövedékeket visszavették, tegnap alacsony tierben 15 killeket csináltam, ma meg a 4 hispanos beaufighterrel fél tár kell telitalálattal egy vadászba.... Eddig 2 kis pöttyintés ha befogtam és pukkant, ma meg a fél tégla mozgással lőhetem a yak-1-et 10 secig....

    isztán érződik,, h napról napra állítgatják össze vissza a játék paramétereit...
  • Conqvistador
    #6420
    Hmm nem rossz.
    Kérdés mikor?
    De elég drágának tűnnek a cuccok. Ideje gyűjtögetni? :D
  • Glo
    #6419
    Van a hivatalos fórumon magyar subfórum.

    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/240-%C3%A1ltal%C3%A1nos-megbesz%C3%A9l%C3%A9s/

    Ott találkozunk! :)
  • Glo
    #6418
    Jónak tűnik, ahogy nézem lesz lassan sokféle vásáolható modifikáció a gépekre (pl a La5FN-re páncél üveg meg hátpáncél). Az az "Omni puspose" fegyverzet mit jelenthet?
  • bardocz
    #6417
    Én még egyszer sem találkoztam ilyennel. Pedig lassan lvl5 az orosz ág nálam, és még csak 0-1-el mentem.
  • CptYossarian
    #6416
    0-1-hez is simán rak 6-8-at, faja ám mikor lazulni akarok reserve-el és három Beau + kettő Yak-9T van nyitásból az ellenséges oldalon.
  • robi3
    #6415
    ez ígéretesnek tűnt!
  • vajakos21
    #6414
    Jó lesz :) Csak mindig "soon"
  • Ooorky
    #6413
    Ma került ki az orosz oldalra, nem tudom volt-e már:
  • Conqvistador
    #6412
    Azt hiszem jobban járok ha a single mission küldikkel gyakorok egy kicsit.
    Némi pénzt is hoz és van pár változatos küldi.
  • vajakos21
    #6411
    Hátha valakit érdekel

    http://www.airpages.ru/eng/
  • SovereignXY
    #6410
    Historicálban mindennel. Annyira kevés ember van, hogy nem tud az MM válogatni. Nem sokta megyek de az utóbbi pár alaklommal legalább jet nem volt. Lehet csak nem hozzák ki mert kurva drága ha lelövik :)
  • SovereignXY
    #6409
    LOOOL. Ez jó volt. IL-2őm megjavítják szállnék fel egy ki-61 meg leszált. Megyünk egymás felé a kifutón ő is lő én is lövök. Kb egymás felett lőttünk el de nekem votl raksim is. BUMM. FUN volt :)
    Ez volt az igazi GROUND ATTACK :)
  • Conqvistador
    #6408
    Alapból a 0-1 2-6 7-max de szokott vicceskedni ma is 6os tierben volt pár 8as yak9t ami nem túl bíztató amikor pl 3as géped is van bent a játékban :D
  • Madi92
    #6407
    Valaki leirkálná, hogy az mm, milyen Tierekben dolgozik? Tehát, az én 4-es spitfiremmel mivel kerülhetek szembe? Mind arcade, mind historikal.
  • Amaymon
    #6406
    Vasárnap rádöbbentem én is pár hónap után, hogy vadállat a japán arcade és alacsony tierben. Egy nap töredéke alatt majdnem fél millát "összelőttem" velük.
  • f24sg
    #6405
    vagy akkó ez, ott is így nevezik
  • f24sg
    #6404
    Féklap. Pl. itt, a SU hátán
  • bgabor
    #6403
    Nagyon magas tierű gépeknél van, például Sabre-n, MiG-15ön. Áramlásrontó lap egyébként, ami általában a gép oldalán nyílik ki, és így fékezi.
  • robi3
    #6402
    na neeee! :)
  • Conqvistador
    #6401
    Szabadfordításban légfék :D
  • robi3
    #6400
    és egyébként mi ez az airbrake?
  • SovereignXY
    #6399
    Aminél én találkoztam vele. AR-2, Me 410esek és azt hiszem vmelyik peshka is.
  • Glo
    #6398
    Zuhanó bombázókra volt jellemző (pl Stuka).
  • robi3
    #6397
    a h gombos airbrake melyik gépnél van? mert én még nem találkoztam olyannal.
  • Glo
    #6396
  • CptYossarian
    #6395
    Írtam general chatbe hogy ha fogsoros (farkasfog, cápa, bálna, bármelyik) festést tesznek a motor két oldalára akkor az plusz 5-5% végsebességet ad. Van egy arc aki egyből előfizetett hogy a B-17-je mindegyik motorját megfesse két oldalról. o.O Persze valószínűbb hogy ellentroll volt. XD

    Többen jelezték hogy indulnak kipróbálni, vajon tényleg kétszeres XP-t kapnak teammate lelövéséért (mert nehezített játék, nincs előtte célzőkör, ééérted), néhányan pedig izgatottan nyomogatják a "B"-t dogfight közben, hiszen működnie kell a kéziféknek levegőben is.

    Agyrém mennyien beveszik a legnagyobb agyatlan baromságokat. TROLOLOL
  • Conqvistador
    #6394
    De remélem nem 3-5 szörözik emg az árukat :D
  • Para1
    #6393
    Igen low tierben így van,de szerintem mindenki érti h miért is. A későbbi spitfireök-Taiphoonok meg meglepően olcsóak ahhoz képest h milyen magas szintűek és milyen felszereltségük van.
  • SovereignXY
    #6392
    Javítási költségeket csökkentik de ellenben a gépek ára meg nőni fog. Nekem ezt válaszolták mikor rákérdeztem.