38447
  • Glo
    #6511
    Tegnap este pont német-angol HB volt. Ott lehet a Beau-val henteskedni, bár a 3:1 K/D arányt illik tartani a 0-s egyenleghez :)
  • Conqvistador
    #6510
    Teljesen jó :D

    T6on is szoktam menni meg néha a Yak9T és a La5Fn is bevetésre kerül de ahogy mások is írták elég drága mulatság lelövetni a gépeket.
    Oda már csapat kéne. Egyedül nem nyerő ha 3-4en rádszállnak...
  • f24sg
    #6509
    Hát nem tudom, én mióta elértem tier 7-8-ra, állandóan durva veszteségekkel zárok. Ásznak kell lenni, hogy nyereség legyen, de nekem nem megy:

    Ott már egyszerűen tapasztalt arcok vannak, és van, hogy a legdrágább gépeimet (spit mkII, spit mkVb, BÓfájter mkx) kilövik a francba, nem egyszer percek (tegnap-tegnapelőtt ilyen szériáim voltak) Az rögtön -15000 lion a javításra.

    EZÉRT szoktam visszamenni 0-ás szintre, mert ott jön a pénz, a kis pörgős kétfedelűekkel.

    Kipróbáltam HB-t, de mivel angolokat gyúrom, azokat nem tudtam bevinni.
    Bementem német reserve gépekkel, erre lelőtt egy A-20, úgy, hogy nem is láttam, honnan jött!!
    Ide-oda repkedni a reptér meg a harcmező között (reload) pedig unalmas.


  • Zero 7th
    #6508
    Én T0-t és T6-ot is játszom, árkádot, felváltva, az összes néppel. Elég változatos az. Általában egy nap vagy T0-t vagy T6-ot játszunk, azon belül meg cserélgetem a népeket. Ezüstben mindig pluszban vagyok, az XP is elég, jó ez így.

    Közben néha egy-egy HB a legmagasabb szintű géppel, amit vinni tudok.
  • Slewy
    #6507
    HB-n a repair cost is emelkedik? Beufighter MK X 13900 lion!!??
  • CptYossarian
    #6506
    Ez mind igaz, de nekem speciel ad egy biztonságérzetet ha mindig van egy-két milka a kasszában, sose lehet tudni mikor jönnek ki pl. a változtatható lőszertípusokkal vagy egyéb upgrade-ekkel, amire prompt szeretnék költeni.
  • vajakos21
    #6505
    Ezen tier 0 án nagyom elvagytok. Nem unalmas baktatni? Én minden szinten addig mentem amig tovább nem léptem.Mindig volt elég pénz mire elértem.( prém nélkûl arcadban is joyal) Ha már van egy gép nehogymár ne használjam. Persze nem minig a legnagyobbat használom HE112 A0 pl az egyik kedvenc. Igaz Hb-Frb sokáig tart ìgy nem használok el sokat.4 szintöl már jò gépek vannak.Nem érdemes átugrani öket .Persze ez magánvélemény mielött sértödés lenne.
  • Zero 7th
    #6504
    Igen, most próbáltam ki kétszer is. 0:39 az első szám amit látok.
  • Conqvistador
    #6503
    Így is 37-38mp körüli neked?
  • Para1
    #6502
    Valahová le van írva magyarul vagy angolul h mik várhatóak a patchben?
  • Zero 7th
    #6501
    Nem baj az, az orosz vadászok is jók. Nem kell kényszeresen a Katát vinni...
  • bgabor
    #6500
    És amúgy prémium catalinával hányszor juttok be ground strikera, és hányszor kell dominationban szívni? Csak azért kérdem, mert ugye kis tierben sokkal kevesebb térkép közül választ a gép, és amikor én tier 3-4-5 bombázóval akarok farmolni, akkor van olyan hogy az a tetves stalingrad domination van ötször egymás után. Persze onnan már rögtök kilépek, de akkor is idegeítő.
  • Zero 7th
    #6499
    Nekem is, és nekem 50/50 + 50. Ezek szerint kár volt beleölni a zsetont... :(
  • bgabor
    #6498
    Így van, azért a fontot ne keverjük már össze a kilogrammal. A fontban megadott súlyú bombákat(amcsi és angol bombázók) felezd meg, annyi kilósak.
  • Conqvistador
    #6497
    1000LB bomba az nem 1000kg kb 500
  • Susarc
    #6496
    4x1000 kg-os Bomba amit mire megfordulok már vissza is tölt...ez kegyetlen:D

    nem csoda hogy felbassza az ellenfelet! nem szeretem ha leramolnak,de ezt a gyereket már én sajnáltam,hogy erre vetemedett és bazdmeg MEGY TOVÁBB A BÁLNA meg se éreztem,hogy csóri ilyen trükkösen belémjött! Már én is azt gondoltam,hogy az én kurva anyámat:D:D

    RAM try
  • CptYossarian
    #6495
    Nekem a Catalinámon 0:39 a reload time, és 34/50 +50 a reload skill.
  • Pluskast
    #6494
    Amíg FM/DM modell nincs kész addig nem idegesítem magam a ruszkik miatt :)
  • Conqvistador
    #6493
    na nekem 33/50 nagyon remélem még javulni fog :D
    A 30mp király lenne.
  • Susarc
    #6492
    sry csak 31/50 + az Ace
  • Pluskast
    #6491
    Nem emlékeztem rá most így fejből, de köszi az infót! :)
  • Para1
    #6490
    De ha már itt tartunk szerintem nem csak a bombázók hanem a repcsik is sebezhetőbbek lettek a nem tuodm melyik patch óta(kivétel az orosz)! :) Gyanítom hogy idővel itt is az lesz mint a tudjuk miben. Minnél hamarabb essen le a gép h hozhasd a következőt.
  • Conqvistador
    #6489
    Légyszíves nézd meg, hogy a reload speeded mennyi nálad?
    Maxos vagy van még pont amit tehetsz rá?
  • Zero 7th
    #6488
    Most perpill tuti, hogy 0-1, és nem 0-4 az első kategória. Lehet, hogy a végleges másképp lesz, de az is, hogy a most még inaktív jelölőnégyzet mellett írják át a szöveget.
  • Conqvistador
    #6487
    Nekem 50földi a csúcsom 3 repülővel :D
  • Conqvistador
    #6486
    hát konkrétan olyan zárótűz alá kerültem az előbb az Alpine Meadows pályán hogy nem tettem volna fel rá pénzt hogy az átrepülést túlélem.
    Van egy völgy ahol összesen 4db 4es csoportba lévő középen pillboxos állás. 2en mögöttem lőttek és míg a 4. csoporthoz eljutottam szitává lőtték a szárnyaimat :D de sikerült eltüntetni az összes célpontot a völgyben. Igaz utána már nem volt nehéz kilőniük :D
  • Susarc
    #6485
    51 földi célpont 2 légi kill 45000 gold 0 halál:))
  • Pluskast
    #6484
    Nos lehetne, de mivel a tier kiválasztásának lehetősége még nem létezik, így nem tudjuk, hogy mi alapján fog majd véglegesen működni. Illetve ugye az indítóképernyőn ott van a lehetőség csak nem tudod kipipálni. Bár ha az emlékezetem nem csal akkor ott az első az lvl 0-4-ig van. Szóval jó a kérdés :)
  • Pluskast
    #6483
    Én a válaszomat Conqvistador-nak írtam ott pedig B-17-ről beszéltem :)
  • Para1
    #6482
    Jah és a kivételek acsak erősítik a szabájt! Még mielőtt öten beírnák h ez nem is így van.....
  • Para1
    #6481
    0-1,2-6,7-14, 14-20 Ezt nem lehetne kőbe vésni?
  • Para1
    #6480
    De most a prémium tier 1 -es Caáról beszélünk ami mar tier0-1-be kerül és nincs olyen ágyú a mi rommá tudná lőni!
  • Pluskast
    #6479
    Szint függő. De mivel ugye a játék kb úgy bárosít, hogy lvl 0-4-ig így a catalina is belekerül. Viszont egy Mc 202-vel már ki lehet piszkálni.
  • Conqvistador
    #6478
    Maxon van neked a reload 50+50esen?
    Mert ha igen és úgy is 38mp akkor nem pakolok rá több pontto megy másra :D
  • Para1
    #6477
    Nem tudom mi a bajod a japánok pénz hozatalával. Én max tier6-al tolom velük lassan 10-es szintű vagyok és dől a lé! Abból finanszíroztam az orosz ágon az összes bombázót amit megvettem most a hétvégén az összeset!
  • Zero 7th
    #6476
    Egyébként az angol Gladiatornak is négy géppuskája van, de akkor is, az csak négy géppuska, nem pedig halálsugár, mint a Csajkán...
  • Susarc
    #6475
    oki,de a t0-1 es szintről volt szó a catalinaval...azt nem szedik ki még 3 an sem:P
  • Pluskast
    #6474
    Nem tudom mióta játszol a játékkal, de lényegesen romlott a bombázók sebzésállósága. Szóval ezen tendencia alpján számomra nem az a logikus, hogy ismét erősíteni fognak rajta. Susarc: Me-109G-6, G-10 K-4. Ta 152H, Fw190D-13, La5, La7, Me410. Ezekkel kb 15 másodperc alatt kiszedek egy B-17-et. Tudom mert megvan mind és nem egyszer csináltam már. Ezek csak a motorosok. Nem ezt mondom, hogy sebezhetetlen legyen, de kicsit erősebb mindenképp.
  • Susarc
    #6473
    elnézést valóban 38 sec az utántöltés,viszont mit nem lehet elhinni abban,hogy szarrálövik a gunnerek a vadászokat???
  • Zero 7th
    #6472
    Valószínűleg akkor nem az ütközés ölte meg, hanem még point blank meglődözték kicsit a gunnereid, mikor átrepült rajtad. Ha "xy crashed" jellegű ramm van, tehát beledöglik a rammer, akkor nem jár érte pont. Ez tuti.