38447
  • baalbaalbaal
    #6551
    landolásnál mivel lehet a kerekeket elővarázsolni azoknál, amelyeknél becsukható?
  • bgabor
    #6550
    Ha kiképezteted a legénységet rá pénzért(qualification fül a legénységképzésnél), mindjárt rövidebb lesz egy fél percel.
  • twi452
    #6549
    a p-38tól ne várj olyan nagyon sokat :)
    Szokásos haladni lehet vele fordulni nem igazán típusú gép, el lehet vele bohóckodni de szerintem senkinek se lesz a kedvence.
    Majd a 4 hispano-s corsair..na az imádnivaló dög :)
  • Conqvistador
    #6548
    Engem nem. Igaz a mienk üvegszálas Panelprolis :D
  • Siskafinuccsi86
    #6547
    Conqvistador.Jelölj be a játékban,ha van kedved röpködni.Ugyan ez a nevem.
  • Siskafinuccsi86
    #6546
    Sajna Tudom,ezért csak olyan helyekre viszem be,ahol tudom hogy sok Földi célpont van..Azért rávágok egy 1000 kg-os ajándékot a Pillboxra,megy vele a másik három is és az kb 3000 Lion...De nem repkedek vele sűrűn.Meg most az Amcsi P-38G-re Spórolok.:)
  • CptYossarian
    #6545
    Titeket is kidobál a szerver vagy csak ismét a remek mikrós netszolgáltatóm van topon? (Tanyán élek, vállalom, erre nincs üvegkábel, még a telefon is műholdas)
  • Siskafinuccsi86
    #6544
    Én azt Hittem az a Földi újratöltést jelenti..
  • Conqvistador
    #6543
    Ez az a marhanagy japcsi bombázó? Azt tudod, hogy 12000 a javítása?
  • vajakos21
    #6542
    reload speed
  • Siskafinuccsi86
    #6541
    Tudom,hogy Hülye kérdés,de a Kis H6K4-esemen Hol tudok a Töltési Időre Plusszolni?Mert már sokat mentem vele és az 1:20 a 2 1000kg-ra egy kicsit sok...
  • bgabor
    #6540
    Azt nem lehet megszerezni, valami vásárolható hardverhez adták egyszer.
  • Conqvistador
    #6539
    Azért az amcsi A26C nem semmi.
    Persze gift ben van gondolom egy ilyen 20-30euro legalább de nagyon beteg lehet vazze :D 571a max speed je ez zuhanóba legalább 800 körüli és 3000a javítása persze a 30 free javítás után.
    Eléggé OP Pay to Win rendszer :D
  • Conqvistador
    #6538
    Hát tényleg nem olcsó a javításuk 25k hmm :D De egy pár bulit biztos megér de míg kimaxolod azt a bombázót gondolom jó pár célpontot ki kell lőni vele.

    Délután és estefele gyakran fent vagyok, játékban felvettelek.
  • Holmatro
    #6537
    Abban igazad van hogy ezek lerántanak, de az utóbbi időben nem találkoztam velük. Mindig várok egy kicsit és megnézem hogy ki-mit hoz. Ha már az elején behozzák, akkor nem repülök B17-el, vagy megvárom míg lelövik...vagy nem lövik le. Szóval helyzetfüggő. A motoros gépekkel meg felveszem a kesztyűt. A védő géppuskásoknak rengeteg lőszerük van, meg elég erősek is a védelemhez. Persze le tudnak lőni, de nagyságrendekkel erősebb a többi bombázónál. A B24-est és a Lancastert nem erőltetem, ott már aránytalanul drágák ahhoz, amennyire használhatatlanok azon a szinten.
  • Dragunow
    #6536
    És mi a helyzet a jetekkel? Én elég régóta nem látok benn high tierben nehézbombázókat. Szép amit leírtál de egy komet vagy mig-15 kb 1 perc alatt megtalál és megöl ha van benn játékban, már pedig lvl 13-tól álltalában van benn jet. Pont ezért nem hoz be senki b-17 vagy b-24 szériát ill lancastert túl drága ahhoz hogy egy jet pikk pakk leszedje.
  • Holmatro
    #6535
    A B17E modellen kihúztam a csíkot, most jön a Late modell. Annyira nem dob fel vele az mm rendszer. Én imádom. Persze nem sebezhetetlen, de nagyok az esélyek vele a rombolásra és a túlélésre a többivel szemben. Javaslom a megvételét. Főleg a kötelékben repülésünk miatt is :). Milyen napszakban szoktál gép előtt ülni(játszani)?
  • Holmatro
    #6534
    HTO_Holmatro a nevem a játékban. Jelenleg az oroszokat húzom, de nyitott vagyok akármilyen tier-re. A lényeg a szórakozás, és hogy kivitelezzünk egy épkézláb taktikát... persze ha összejön :)
  • Conqvistador
    #6533
    Most nézem 2db B17es féleség is van az Amcsi oldalon.
    Lehet érdemes lenne elszenvedni velük a level 13ig. :D
  • Conqvistador
    #6532
    Mekkora a szemtelen ember vagy te :D Ez nagyon tetszik.
    Ugyan ez a neved a játékban is? :D
    Felvennélek. Bár nekem még nincsenek ilyen jó bombázóim.
    A Peschkákkal tolom de elég jónak tűnnek.
    A elöbb a port pályán mégcsak nem is zuhanórepülésben hanem kb -10%os lejtéssel 650el száguldottam be a központba. A Yer erre nem képes :S
  • Susarc
    #6531
  • Holmatro
    #6530
    Igen ad, ha eltalálod. Én csak B17-tel szoktam repülőteret támadni: 8X1000-es bombákkal 4 rárepülés 7000m-es magasságból. A hatás nem marad el: győzelem. Ilyenkor az ellenfél piros csíkja villogva nagy sebességgel csökken. Mulatságos, amikor még van nekik 2-3 célpontjuk, és innen veszítenek. A többségük azt sem tudja miért :) A taktikám az, hogy bemegyek egy A20-al alacsonyan, így mindenki rám startol... hát persze, aranyos célpont. Ilyenkor a többségük földközelben van. Le is lőhetik, a lényeg az hogy a majdani B17-esem útvonalától jó messze kapjanak el és alacsonyan :) Utána jön a B17, és ellentétes kerülő úton írány az ellenséges repülőtér. Egy WEP fokozattal 400m emelkedés egészen 7000-ig. A többit meg már leírtam. Hatásos. Aki feljön utánnam motoros géppel, annak odaköszönök 0.50-esekkel, oszt' mehet fogat mosni :)
  • SovereignXY
    #6529
    Bombázáshoz viszont nekem a ruszkikkal a 3as SB-k és az AR-2 csíkja betelt. A 4esek is közel vannak a végéhez. Értem ez alatt hogy kibombáztam magamból a vágyat :) Vadászni akarok. Arra meg még az IL-2 is nagyon fasza a csíter jó ***** annyát :D
  • SovereignXY
    #6528
    ÖÖÖÖ Nem értem hogy jön össze az amcsi meg a ruszki. :)
  • Siskafinuccsi86
    #6527
    Azt nem tudja Valaki,hogy miért van az,hogy a Friend List-nél eddig Piros vagy Zöld "Sityak" jelezte,ha valaki aktív,de nekem most 7-8 ismerősnél nincs semmi..
  • Conqvistador
    #6526
    Én ha amcsi 9ig tolok valamit is akkor 2 peska mindneképp kell a jó bombázáshoz :D Mellé esetleg az IL2M vagy Yak7B és a Yak9T Yak 3.
    Ez megfelelő? :D
  • SovereignXY
    #6525
    Hát... azért a 9es yak "picit" jobban fordul mind az amcsi.
  • Conqvistador
    #6524
    Azokra is ad pontot?
  • SovereignXY
    #6523
    Én pl ezért nem amcsizom mostanság. Sok a javítási költség. De pl némettel, orosszal kijövök pluszba. Szépen lassan de a pénz is gyűlik. Mind a 2 tier 9 gépek max.
  • Holmatro
    #6522
    Reptér amortizálás alatt, a reptér HP szintjének csökkentését, jobb esetben a totális megsemmisítését értem. Ehhez a reptér melletti épületeket, hangárokat szoktam veretni.
  • SovereignXY
    #6521
    Én pl oroszoknál bvagyok úgy lassan megvan a 13as szint de a sorban a 5-6-8-9es YAK meg az IL-2M van benn. Ezekkel fun játszani. LA-5 ami beférne még de... lehet nem számít hogy 9 vagy 11 a max tieres gépem az MM szempontjából de nem annyira ász az a LA-5 - nekem - hogy berakjam.

    Amcsiknál is addig nem vettem nagyobb gépet mind tier 6 amíg meg nem lett a 9.
  • Holmatro
    #6520
    Én meg még 3 nappal ezelőttig joystick-kel nyomtam. Ha már 2-3 repülőt lelőttem vele arcad-ban az maga volt a Mennyország. Ezzel szemben vettem az erőt magamon, és kipróbáltam az egeret: átlagban 6-8 kill körönként. Joystick után megváltás, de azt tartottam eddig, hogy repülős játékokat egérrel játszani, az felér egy szentségtöréssel. Mindent lehet vele, csak pontosan célozni nem... gondolok itt a szemtől-szembe ütközetekre. Oké, tudom itt mega pro játékosok is vannak dögivel, de nekem a WT-ben nem ment vele. Átlag képességű vagyok, még 25 év szimulátor tapasztalattal is a hátam mögött. Viszont a jó kis szakaszban repkedésekre lenne ingerenciám. Angol 13, USA 15, Ruszki 10. TS szerver megoldott. HTO_Holmatro

    Eredményes és szórakoztató repkedést mindenkinek!
  • robi3
    #6519
    reptér leamortizálás alatt a légvédelmi ágyúkat értitek a reptér körül?
  • Siskafinuccsi86
    #6518
    Egy Szóval sem mondtam,hogy pro vagyok,csak neki 100 csatából volt kb 30 ledarált gépe..Nem az egomról vagyok híres.Zero Ebben mondjuk Teljesen Igazad van..Sajna ilyen vagyok:)De próbálok gyorsan gépelni.
  • Holmatro
    #6517
    Susarc nem kamuzik.
    Nekem prémiummal +talizmánnal a B17: 138k lion és 178k exp. pont egy körrel. Kimaxolt legénységgel... Ehhez kellet 6 tank, 2 repülő és egy repülőtér leamortizálása. Bomba tárazás 8X1000 font: 34 sec.

    Ha van valakinek B17-ese, és lenne kedve egy B17 szakaszhoz, az vegyen fel barátnak :) HTO_Holmatro
  • Zero 7th
    #6516
    Nem tudom, mit foglalkozol a játék közben írogató idiótákkal... Amíg neki válaszolsz, addig sem játszol, és ezzel a célját el is érte, rabolta az idődet.
  • gstup
    #6515
    Pro vagy...
  • Siskafinuccsi86
    #6514
    Ezt tényleg nem értem..Eddig mindenki azért sírt a játékban,hogy Beau-val csak a Noob-ok mennek...cöcöcö..Most meg végre meg van a YAK-9t,erre azt írogatják,hogy az is Noob gép.De nem értem,hogy akkor az AirCobrára,meg a KingCobrára miért nem írják?Azon is 37 MM-es Szotyi köpködő van.Bár rá írtam a Srácra,hogy mielőtt elhord mindennek lesse már meg,hogy 437 csatában leszedtem 1185 gépet meg 3199 Földi Célpontot ,és mivel a YAK csak 7 csatája van meg Battyogjon oda ahová gondolom...Hirtelen kilépett
  • Glo
    #6513
    Van ilyen a másik oldalon is ne félj :) A jobbak a magas tier-ű gépeikkel próbálnak fent harcolni, miközben a nagy többség meghal odalent. Az a baj, hogy ha oldalt váltok mert bénákhoz sorsol és az enemy a szervezett, akkor a felállás semmit nem változik mert akkor is a sajátok lesznek bénák és az enemy a szervezett :)
  • f24sg
    #6512
    Azt is észrevettem, hogy valamilyen módon sikerül mindig olyan bandába sorsolódni, ahol a társak szanaszét szóródva kószálnak, az ellenfélnél pedig szépen egy gócban gomolyognak a fighterek, és mindenkit azonnal leszednek, a magányosakat méginkább.
    Ilyenkor próbálok beírogatni, hogy gyűljünk össze, de semmi értelme...