38447
  • Dragunow
    #6591
    Igen tudom. Részt vettem benne. Itt nem arról van szó, hogy a PBY op, hanem, hogy domination mapon egyedül megnyered a csatát ha ezt csinálod vele. Repkedhetsz te fent vele miután lebombáztál mindent de attól még elbukhatjátok a csatát. Szállj le vele és rögtön átváltozik géppuskás bunkerré és csak ki kell lövöldözni belőle.
  • Susarc
    #6590
    ma egész nap ez volt a téma:P lekéstél ezzel:)
  • Dragunow
    #6589
    Legjobb leggyorsabb farmolási technika a játékban. Lényegében nulla javítási költség mellett óriásit lehet kaszálni. Minek lődözni a gépeket a levegőben? Sokkal jobb ha lent állsz a földön és odajönnek hozzád. Olyan mint az agyaggalamb lövészet csak szórakoztatóbb. A lényeg hogy a bombásokat figyeld és lődd ki mielőtt odaérnek hozzád a többi meg had lövöldözzön.


    Itt a végeredmény!
  • Susarc
    #6588
    nem esett szét? a chaika pl 550 felett elkezd rázni és irányithatatlanná válik
  • Conqvistador
    #6587
    Na asszem megvan a felső határ.
    Úgy tűnik az egymotoros légcsavaros gépek maximális zuhanosebessége 829km/h körül van. A pescka a yak3 és az amerikai F6F3 is 820-829km/h közé gyorsult és onnan nem nőtt tovább a sebesség.
  • bardocz
    #6586
    Légellenállásuk valószínű hasonló(kicsi), szóval a nehezebb fog gyorsabban zuhanni.
  • Conqvistador
    #6585
    A súlyra célzol? :D

    Érdekes a Yak 3 például elérte a 821km/h t pedig rosszabb paraméterei vannak elvielg a La5fn hez képest. Van róluk videó is :D
    És ezesetben mi a magyarázat? :D
  • bardocz
    #6584
    A Peschka nem egy nehéz bombázó, míg a La5Fn egy könnyű vadász?
  • Conqvistador
    #6583
    Vazze ez furcsa.

    A Peschkával 5000méterről zuhanva 828km/h s sebességet hoztam ki míg a La5Fn 10100méterről zuhanva mindössze "csak" 761km/h ra volt képes.
    Több mint fura :D
  • Siskafinuccsi86
    #6582
    Bedobna a csatába majd kb 3mp múlva kiírná,hogy Return to Battlefield és mire pislognál felrobbansz,mert nem tettél eleget a kérésnek:)Kifizetődő kis gép lenne.
  • Conqvistador
    #6581
    Mit gondolsz a tier 7es peschkával mekkor sebességet értem el zuhanórepülésben? 5000méterről indultam (vagyis addig felkínlódtam a gépet test flight ba)
  • Conqvistador
    #6580
    X 43

    Na ez még az X-15öt is állva hagyná :D

    Az FRB pálya kevés lenne hozzá mi?
  • Glo
    #6579
    Persze, aztán mekkora pálya kéne ennek egy kanyarhoz :D

    A 40 km-es pályán 20mp alatt végig ér :D
  • Conqvistador
    #6578
    X-15

    Na Ő vele szívesen hasítanék egy párat.
    Kérdés mit tudna kezdeni a vánszorgó Jetekkel? :D
  • Glo
    #6577
    A németeknek voltak irányított rakétáik, amik huzalvezéreltek voltak (X-4). Il2-ben sokat szórakoztunk ezzel annak idején :)
  • Susarc
    #6576
    ez Légcsavaros:P
  • Conqvistador
    #6575
    A Fleet részre meg durcás lenne a Yamato Csatahajó.
    Bár rájöttek, hogy rendesen lebombázható.
    De annak aztán volt tűzereje :D
  • Susarc
    #6574
    meg egy ilyet:P


  • bgabor
    #6573
    5 machos vadászgépeket, mi? Mit szívtál te?
  • bgabor
    #6572
    Irányított rakétának azt nevezik, ami valamilyen mechanizmussal rávezeti magát a célra. Az ötvenes években jelentek meg az első ilyen levegő-levegő rakéták. Természetesen ilyesmi nem lesz a War Thunderben.

    Ezzel szemben nem-irányított rakéta az ami kilövés után csak repül előre amíg fel nem robban, ilyenek már most is vannak a játékban.
  • Conqvistador
    #6571
    Egy F 117est például.
    A beceneve kukuccs lenne :D
  • Glo
    #6570
    PErsze, meg az A10-est attackernek, mi? :D
  • Conqvistador
    #6569
    Nyugi egyenlőre csak 1953ig tervezik a játékot.
    D mekkora lenne ha mondjuk 2015 magasságában, már az 5mach os vadászgépeket is betennék :D Meghülyülne a meccsmotor és betenné a t6os szintre. Nem is kéne lőni a hangrobbanástól szétesne az ellenfél a levegőben :D
  • Siskafinuccsi86
    #6568
    Ja hogy te arra Gondolsz..Bízom benne,hogy elvetik ezt az ötletet,mert igen tönkre tennék az élményt.De lehet ezzel csak én vagyok így!
  • Glo
    #6567
    Missiles: 4 Vympel K-13 AAMs

    Ezek irányított levegő-levegő rakéták. Mondjuk csak 1958-tól használták az oroszok.
  • Siskafinuccsi86
    #6566
    unguided rockets=Nem irányítható Rakéták...Az kéne még,hogy lehessen irányítaniAkkor Már akár hőkövető rakéta is lehetne:)Messze van még Karácsony:)
  • Glo
    #6565
    Irányítható raketták? Már itt is vannak az Arty-k :D
  • Siskafinuccsi86
    #6564
    Azért csak nem harangoznák be azt annyira:)Inkább arra Tudok Gondolni,hogy Módosítják a Bombák erejét.
  • Conqvistador
    #6563
    Az utolsó mondatodra...
    Lehet csak szebben fog robbanni a bomba :D
  • Siskafinuccsi86
    #6562
    Amennyiben tényleg ezek lesznek az új javítási költésgek meg lennék elégedve.mert Igen szépen levitték a H6K javítását,na meg a ThunderBolt-ét is így mind a 2őt sűrűbben vihetném be...Merthogy a Thunder-re sokalltam,vagy inkább sajnáltam a 9500-ast míg a H6K-ra a 13K-t.Majd meglátjuk.Én inkább erre a Lőszer választgatós okosságra vagyok kíváncsi,na meg arra,hogy mit értenek a Realistic Bomb damage alatt...
  • Conqvistador
    #6561
    Specifications (MiG-19S)
    3-View drawing of MiG-19

    Data from OKB MiG Aircraft and History[11]

    General characteristics

    Crew: One
    Length: 12.54 m (41 ft)
    Wingspan: 9.0 m (29 ft 6 in)
    Height: 3.9 m (12 ft 10 in)
    Wing area: 25.0 m² (270 ft²)
    Empty weight: 5,447 kg (11,983 lb)
    Max. takeoff weight: 7,560 kg (16,632 lb)
    Powerplant: 2 × Tumansky RD-9B afterburning turbojets, 31.9 kN (7,178 lbf) each

    Performance

    Maximum speed: 1,455 km/h (909 mph)
    Range: 1,390 km (860 mi) 2,200 km with external tanks
    Service ceiling: 17,500 m (57,400 ft)
    Rate of climb: 180 m/s (35,425 ft/min)
    Wing loading: 302.4 kg/m² (61.6 lb/ft²)
    Thrust/weight: 0.86

    Armament

    Guns: 3x 30 mm NR-30 cannons (75 rounds per gun for wing guns, 55 rounds for the fuselage gun)
    Hardpoints: 4 underwing pylons and provisions to carry combinations of:
    Rockets: unguided rockets
    Missiles: 4 Vympel K-13 AAMs
    Bombs: Up to 250 kg (550 lb) of bombs

    Ezt viszont ha majd behoznák valamikor hmmm :D Az fincsi lenne.
    Még pont belefér az 1953as kiadásba ameddig tervezik a játékot.
  • Conqvistador
    #6560
    A MiG–3-at békeidőben is nehéz volt repülni, de sokkal nehezebb volt bevetések alatt. A gépet eredetileg magassági bevetésekre tervezték, de a keleti fronton a harcok legtöbbször kis magasságban zajlottak, ahol nemcsak a német Bf 109, hanem a legtöbb egykori szovjet vadászgép is jobbnak bizonyult nála. Vadászbombázóként is erőltették bevetését 1941 őszén, de erre ugyanúgy nem volt alkalmas.


    Na akkor ezzela géppel rohadtul ki leszünk segítve az orosz oldalon :D
  • twi452
    #6559
    Hű.. hát az ágyús corsair-t jól felnyomták pedig eddig sem volt olcsó a rohadt életbe :D
    arcadeban 9k lett a javítása HB-ben meg 56k!! wow.. :(

    németeknél is azért a nagy vadászoknál vastagon fogott a ceruza :D

    il 2 historical 250 lion xDD

    na erre kíváncsi lesze, hogy tényleg ez lesz-e :D
  • Glo
    #6558
    Azért erős lenne, ha a briteknél így megcsappanna a javítási költség. A Beau X HB-ban 1000 lion lenne, ahogy majdnem minden Wellington is :)
  • bgabor
    #6557
    Én már annak is örülnék ha nem ugyanazt az hat számot játszaná állandóan a menüben. Ebből három ilyen érfelvágós klasszikus zene...
  • f24sg
    #6556
    Hallod, nekem EZ a kedvenc zeném a játékból, nagyon ott van, magasztos, stb.
  • vajakos21
    #6555
    A javitási árak...elvileg...vagy nem..

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/19558-nowe-aktualizacje-dyskusja/page-4#entry228507
  • Glo
    #6554
    Annyira nem voltak jók a látási viszonyok :D



    Azért egy Beau-t levertem, aztán később egy spittel headon-ban kitértem felfele de a rohadt belémhúzta..
  • csonttika72
    #6553
    De a controls menüpontban gyorsabban hozzájutsz az ilyen alapvető információkhoz, még repülés közben is.
  • bardocz
    #6552
    G