38447
  • Para1
    #6671
    Pontosan a határvonal a fontos! Ha jól eltalálják akkor fasza kis game lesz ha meg nem akkor csak magukkal basznak ki!
  • Para1
    #6670
    Ne essenek szét a gépek csak ne kelljen 2tárat beléjük tunkoljak már mert az se nem korhű sem túl vicces! Ha meg szarok az orosz gépek akkor legyenek is szarok! És semmiképpen ne legyen jobbak!Remélem jól körülírtam a dolgot???????????? Vagy nem?????????
  • V43 1105
    #6669
  • CptYossarian
    #6668
    Ugyan már, van rendesen sebző német gép is, a prémium La-5FN (cinikusan vigyorgó szmájlit nem lelek, de gondolom azért átjön)
  • V43 1105
    #6667
    Üdv a klubban, nem kell bemutatnod.. agyfaszt kaptam én is nem egyszer, no meg infarktust..! :c
  • Susarc
    #6666
    itt pl.kettő darab lövedék talál el.....nekem egy fullos sorozat betalál és mintha misem történt volna húz tovább az orosz gép...


    vidi
  • Susarc
    #6665
    és az a vicc,hogy a legtöbb assistom 90% ban!!!!! nekem van ha bemegyek egy meccsre....tehát mindent eltalálok amire célzok mégse történik semmi:P
  • V43 1105
    #6664
    Hidd el az van amit mondok egyszerűen a német gépeket lebutították mint a szart, akár ki is vehetnék ilyen módon őket a játékból mert semmi értelműk.. még a bombáik is gyengébbek.. szánalom.
  • Susarc
    #6663
    tényleg nemtudom,hogy ez összeesküvés elmélet,de az imént is már idegbajos voltam direkt szembe mentem egy La vagy Yak /már nemtudom/-val kurva mákom volt,mert épp tölthetett mivel nem lőtt....500 méterről full Zoomolva lövöm mindkét kaliberrel a motor közepét...ERRE SEMMI NEM TÖRTÉNIK!! csak szikrák pattognak....erre visszatölt a gyerek neki ugye 1 db 20-asa meg 1db 12,7-ese van bejön kb. 2 lövedék és HÁROM DARABRA SZAKDVA esik szét a gépem!!! nagyon nagyon NAGYON kész vagyok már ettől!..... ja és ugye a killcam mutatja a srácot és még golyónyomokat sem láttam rajta.....
  • V43 1105
    #6662
    Nem veled van a hiba.. a csodálatos készítő brigád egy fasszopó és bassza el rendszeresen a német repülőket .. ezért is játszok manapság kevesebbet ....
  • Susarc
    #6661
    nah tegnap öszefarmoltam 750000 liont gondoltam megyek repkedek a németekkel megint kicsit: DE KIBASZOTTUL FELBASZTAM AZ AGYAM! egyszerűen nem tudok lelőni SENKIT!!! 2-3 20MM-es ágyú + a 12,7 es géppuskák ott pattognak a lövedékek és egyetlen kibebaszott ellenfelet se tudok lelőni!!!!!!

    6-8 asával szedem le az embereket a 7.7-es megymagköpködőkkel és a 3x akkora kaliberekkel meg szopok? hát hogy van ez? mi a fenét rontok el?? ugyanazt célzom ugyanúgy lövök! nagyon idegesitő
  • Zero 7th
    #6660
    Én nem így tapasztalom. Eldobásnál is kéne érezni, ha számítana, de semmi ilyesmit nem láttam még. Messerschmittek bombával árkádhoz képest BOTRÁNYOSAN mozognak HB-ben.
  • Ooorky
    #6659
    Számít a túlsúly, vertem már hegyoldalhoz Wirraway-t azért mert a forduló középen visszaröppent rá a bomba.
  • Zero 7th
    #6658
    Itt most konkrétan arra gondoltam, hogy ha HB modell lenne árkádban, és számítana a pluszsúly, az egy új elemet hozna be a játékba, a menet közben hirtelen megnövekvő súlyú repülőgépet. Ami elég nagy szopatás lenne, akárhogy is nézzük. Ezt emlegettem, hogy legalább más is szenvedne vele, akármilyen kényelmetlen is lenne.

    Nekem ennyi kellemetlenség beleférne, hogy árkádban is legalább egy picit realisztikusabb modell legyen, ne C64-es ACE2 "fizika"...
  • vajakos21
    #6657
    Az adott kategóriákban (HB-FRB-Arcade) egyformán "szopat" most is.(az hogy még van mit csiszolni a gépeken az más dolog )De így mindenki eldöntheti melyikben éli ki magát. Arcade pont azért az ami. No FM/DM könnyü irányítás.Nem értem mi a probléma.
  • Zero 7th
    #6656
    " csajkában/R15-ben 400km/óra felett megfulladhatna a pilóta,"

    Hát ezt lenne a legegyszerűbb megoldani, amikor elkezdi bekapcsolni a játék a süvítő menetszél hangját, ugyanakkor elkezdhetné aktivizálni a feketelátás effektet is, azt' kalap-kabát. Teljesen rendben lenne úgy a dolog.
  • Zero 7th
    #6655
    Nem értem, mi ezen olyan abszurd. Attól, hogy más játékmód, még lehetne ugyanaz a modell. Én is jobban örülnék, hogy annak ellenére, hogy öt gépem van, meg levegőből kezdek, de mégis úgy működnének a repülők a levegőben, mint HB-ben. Lenne vele szopás, elismerem, pl lehet, hogy földhöz verne manőver közben a bombák betárazásakor rám kerülő plusszsúly, de legalább tudnám, hogy mást is szopat a rendszer. De legalább egységes lenne.

    Így meg az van, hogy van három tökkülönböző repülős játékunk ugyanarra a grafikus motorra, egy menüből elérhetően...
  • vajakos21
    #6654
    Olyan még sose volt,hogy mindenkinek jó lett volna. 1,29 után lesz egy topic hogy köszi,juhéjj,..stb.Meg 237 hogy ezt is el..ták, és az se jó meg egyébként is anyátok. Addig míg hivatalos nem lesz és nincs próbálva, csak megy a lázítás. Majd utána ráéünk vitázni.Addig is reméljük a legjobbakat.
  • Pluskast
    #6653
    Szerintem márt most is eléggé le van tisztázva, hogy hol van a határvonal.
  • Glo
    #6652
    Főleg hogy egy korrekt repmodellnél ha beléped a rudderrel annyira a gépet amennyire egérrel be lehet úgy esnél át mint a huzat, pörögnél a földig szépen :D

    Jobb ha elfogadjátok, hogy Árkádban butított repmodell és sérülésmodell van, cserébe nem kell lépten nyomon meghalnotok az egerezés miatt. Az meg, hogy mennyire szólnak bele a butításba legyen a fejlesztők gondja, a többi csak felesleges rinyálás :)
  • Pluskast
    #6651
    Arcade azért arcade mert aki a könnyed repkedést kedveli az repüljön ott. Aki meg a full szimulátort szereti az meg menjen FRB-be. Nem értem miért kell átkiabálni egyik oldalról a másikra és vica verza. 100% FM/DM model sosem lesz árkádban.
  • csonttika72
    #6650
    Rendben, vannak játék módok. De akkor ne akarjatok arcade-ban semmi realisztikusságot. Sőt, jobbat mondok. Nem is kellenek különböző típusok és tier-ek, hiszen az csak arcade. De itt többen pont arcade-ba akarják hogy a repülők a karakterisztikájuknak megfelelően vislekedjenek. Akkor most hol a határvonal?
  • Glo
    #6649
    Oké, legyen korhű a modell: A La5FN-ig bezárólag minden orosz gépnek lenne 30% esélye (amit mondjuk játék elején dobna ki a gép magának, és aki belekerül annak adna egy random perc:másodperc értéket), hogy menet közben széthullik az egész, mert a gyárak/karbantartók/szerelők csesztek ellenőrizni a gépet, aztán leszakadna róla ez-az A csajkában/R15-ben 400km/óra felett megfulladhatna a pilóta, 4000 felett meg megfagyhatna :)

    Soroljam még miért lenne rossz Neked, ha korhű orosz modellek lennének? >o]

  • Para1
    #6648
    Glo csak a ruszki gépeknek akarok korhű modelt a többin max igazítaniuk kéne! És mi köze van az FM/DM modelnek az h mennyi ideig tudsz repülni???
  • Para1
    #6647
    Ez egy játék! Aminek van arcade battle-historical battle-Full Real battle része!!! Tudod h miért??? Ezek szerint nem!!!!
  • Glo
    #6646
    Nem is én szótam' be :)
  • csonttika72
    #6645
    Na akkor érted mit akarok az előző hsz-el.
  • Glo
    #6644
    Nem ez a vicc, hanem az amikor az Árkád egerezős csatában akarnak korhű FM/DM-t
  • csonttika72
    #6643
    Gondolom fáj az igazság...! De igazatok van, elnézést kérek. Komolyan! Viszont annyian emlegetik itt hogy a repülési modellt így rendbe kellene rakni, meg a damage modellt úgy meg csinálhatnák már, hogy amikor csinálnak valamit ami tényleg korhű, valóságos stb. akkor birkanyájként sír fel a közönség, hogy "jaj mi lesz most velem, ezt nem csinálhatják mikor annyit szenvedtem hogy ilyen csilli-villi gépem legyen". Akkor most lehet azért szenvedni, hogy megtanuljátok hogyan lehet így is játszani az adott géppel, nem mindig a könnyebb végét megfogni a melónak. Még1x bocs ha valakit mélyen megsértettem volna.
  • CptYossarian
    #6642
    Némi hiányosságot próbál pótolni amikor valaki játékban keresi a hardcore-t :)
  • Glo
    #6641
    Szépen süllyed a szint, mi van, mindenkinek betett a havazás? Klaviatúra huszárok :)
  • Para1
    #6640
    Te figyu csak a annyi hogy..........bazd meg magad FRB-ben!
  • Dragunow
    #6639
    csontika megkímélhetnél minket az ilyen nagyképű beszólásoktól. Ha már nem tudsz értelmesen hozzá szólni valamilyen témához akkor inkább maradj csendben. Itt senki sem kíváncsi az "Én vagyok a fasza gyerek mert FRB-ben repülök" nagyképű, magát pilótának képzelő joystick huszárkákra.
  • CptYossarian
    #6638
    Ennél repair-költség sem lenne: http://en.wikipedia.org/wiki/Ohka
  • Dragunow
    #6637
    Arcadeban 2-3k nem magasság. Mig-15 padló szinten, 2-300 méteren megy 1050 körül. Ha elindul felfelé WEP-el akkor azzal a sebességel simán 40-45 fokban felmegy kb 5k magasra. A Komet kb 7-8k magasan kezd el jól repülni. Alatta a Mig a jobb.
  • CptYossarian
    #6636
    Ilyet akarok: http://en.wikipedia.org/wiki/Kyushu_J7W (úgy néz ki mint aki benéz)

    meg ilyet: http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_J2M (612km/h, 4x 20mm Type 99-2, köszi, kérem, La-5-ösök szevasztok)
  • mijki
    #6635
    Mi IL2-ben úgy toltuk Me-163-mal, felemelkedtünk 2-3k magasra, hajtómű ki és siklás egy darabig, cask pár pillanatra kapcsoltuk be a hajtóművet szinttartás céljából. Zuhanásnál nem kapcsoltuk be, amikor felhúztuk rátoltuk a gázt. Ha takarékoskodtál akár 15-20 percet is levegőbe maradhattál.
  • csonttika72
    #6634
    Itt az idő akkor nem arcade-ban műmájerkedni a rakéta hajtással ahol nagy a forgalom, hanem szépen megtanulni repülni és FRB-ben bizonyítani. Vagy alacsony tier is van a világon.
  • Pluskast
    #6633
    Remélem. Mondjuk nekem sem lenne kedvem úgy bemenni a kometemmel, hogy tudom 6 perc múlva mehet a lecsóba.
  • Dragunow
    #6632
    Így is nehéz fenntartani a kometet, ha el kéne dobni minden meccsen mert kifogyott az üzemanyag az vicces lenne. Mivel a komet csak magasan jó, még ha lenne is reptér ahova le lehet szállni akkor is bukta mert ha lemész a migek közé nem élsz tovább 5-10 secnél. Főleg ha tolóerő hiányában szépen vitorlázgatsz lefelé. Ennyi erővel akár a földbe is állíthatnád.
    Biztos lesz valami köztes megoldás. Pl felemelik 20 percre a rakétahajtómű üzemidejét.