38447
  • Madi92
    #6751
    Britteknél lesz valami változás? Nerf, netán buff?:D Új gép?
  • Para1
    #6750
    Bocsi de én nemigen játszok HB-t és a 9k az árkádban annyi. Am szerintem a HB csak időpazarlás viszont jó móka lehetne ha játszanám de mivel nem igen szokott sok minden összejönni benne ezért hanyagolom inkább. Meghagyom az olyan hardpro gamblereknek mint TE VAGY!(és ezt nem cinikusan érteni!)
  • Glo
    #6749
    Az a 9000 árkádban kb 3000, nemtom mi a bajod :)

    Különben is ott van 11-es szinten a La5FN :D

    De csak hogy megnyugtassalak, a La5-öt is nerfelik az oroszoknál, nem lesz ilyen emelkedő király :)
  • Para1
    #6748
    13-as szinten van az első OP vadászásra is alkalmas vadászgépe a németeknek 9000 javításért cserébe. Köszönjük Gaijin:)
  • Glo
    #6747
    30mm-essel ha betalálsz a németeknél azt se köszönik ám meg :)
  • Para1
    #6746
    ui.: De magasabb tierben pofátlanul elkérik az árukat!
  • Para1
    #6745
    Nem azért de nem az xp/kredit részével van bajom! Én OP player révén kitaláltam h mire is jók ÁRKÁDBAN! :)
    1.leszállás dominatinon
    2. mihamarabb kibombázni mindent ground strike-on
    3. az hogy lelehet lőni vele gépet az tény csak meg kell találnod a megfelelő ellenfelet amiből nincs sok valljuk be őszintén!
    És a ráadás az pedig hogy viszonylagosan olcsó a javíttatásuk.
  • Susarc
    #6744
    lelőttél 2 gépet szép! a videóban amit délután linkeltem 2 perc alatt 3-at lőttem le oroszokkal úgy,hogy még 12 db lőszerem sem fogyott_O.....akkor csak van valami gáz a németekkel,mert az a 2 gép az annyi mint halottnak a csók
  • Glo
    #6743
    Para, Conq, csak a kedvetekért, a gyík német géppel >o]



  • Conqvistador
    #6742
    Mondok jobbat.

    Betesznek madarakat a játékba és 2725méteren egy BF szárnyára rászarik egy galamb és letörik a szárny :D
  • Para1
    #6741
    Nerfet a németeknek nerfet!!!!:) Kb. ez járhat a fejlesztők fejében, de jelzem nekik ezúton is h ennél jobban nem tudják max szétesnek egy kijelőléstől vagy valami.:)
  • Conqvistador
    #6740
    Amennyire szertik Őket :D
    Nem lepődnék meg ha a T20as Német gépet ki lehetne lőni T1es orosszal a poén kedvéért.
  • robi3
    #6739
    melyik nemzetet ajánljátok? mert gondoltam kipróbálok más gépeket is hogy én vagyok rossz pilóta vagy az az oroszok tényleg nagyon lebutították a német gépeket. mert ahhoz képest hogy a legjobbak az ászok ászai németek voltak nem tudnak valami sokat a gépeik.
  • robi3
    #6738
    ti hogy boldogultok német gépekkel? sokszor 2X-er tárazom újra cannont mire leszedek egy gépek erre jön egy hurricane vagy egy spitfire 3 koppanást hallok a bal szárnyon (hibátlan a gépem) és le is szakad
  • Conqvistador
    #6737
    Remélem a pontszámításnál azért valamit javulni fog a helyzet.
    Eléggé vicces pl Stalingrad pályán 24tank és 6 repülő lelövése után 100ponttal kevesebbem van mint aki 0tank de 7 repülőt lelőtt.
    Nehogy már 1 repülőnyit ne érjen pontba az a 24 tank. Picit erősnek érzem.
    Oké pénzbe többet kapok a 7repülősnél de azért a ponttáblázaton is látszódjon, hogy dolgoztam. :D És mások is, legalább 5tank 1 gép arányt illene tartani pláne heavy tankoknál.
  • Glo
    #6736
    Észrevettem, többek közt ez 2K xp-mbe került mert ha legalább az assist megvan akkor kapok On_hand-et :) De kb leszarom, jöttek vulcholni, pofán lőttem őket, a légvédelem meg leszedte. Oszt nyertünk :)
  • Zero 7th
    #6735
    Ha AI lövi ki, nem kapsz sem killt, sem assistot.
  • Glo
    #6734
    Aszondják most a dev szerveresek, hogy a Beau-t nerfelték, a csávó szerint egy bálna is jobban fordul :)
  • Glo
    #6733
    Hogy mondhatsz ilyet, most is csak azért lőttem 4 gépet mert 2-t megsebeztem aztán a légvédelem lőtte le őket.. :)) Ja, és a német utálóknak mondom: Fw190 F8-assal >o]
  • twi452
    #6732
    Te túlteszel az átlagon így várnod kell a sorodra :D
  • Glo
    #6731
    Mia kenya van? Németekkel HB-ban Average waiting time 0:12, erre itt lesek már 7 perce miközben 300-an ugyanezt teszik :/
  • robi3
    #6730
    8 szintű németem van de képtelen vagyok nagy sikereket elérni. 6k lion az már királyság és sztem ez kicsit gáz 3 messerrel.
  • bgabor
    #6729
    Elmehetünk a realizmus irányába, de akkor már nem kell arcade. Erre van a FRB.
  • Zero 7th
    #6728
    Az talán nem lenne olyan jó. Jane's WW2 fightersben vagy valami B17 szimulátorban(passzolom, mi volt pontosan) addig jutottam, hogy a tutorial átengedett egy viszonylag közepes találattal, aztán amikor éles küldetésben, 2 óra játékidő után egy, a tutorialnál _sokkal_ pontosabb bombázás után éppen 0%-ot sebeztem a célpontban, akkor hagytam a játékot a picsába...n
  • Glo
    #6727
    Ez akkor lenne igazán érdekes, ha a bombacélzót manuálisan kéne állítani, nem csak úgy rápotyogtatni 20m-re a célponttól :))
  • Conqvistador
    #6726
    összefut a nyál a számban :D
    Az már döfi de az gondolom még odébb van :D
    1.30 vagy 1.32 után mi? :D
  • Ooorky
    #6725
    Lesznek hatalmas bombázós pályák (pl. Moszkva, Ruhr vidék, stb.) direkt nehézbombázóknak.
  • Glo
    #6724
    Sajna csak hallgatni lehet. Azokat a kérdéseket beszélik meg egyesével amiket a hivatalos fórum megfelelő topicjában tettek fel.
  • Conqvistador
    #6723
    Pár kérdésem volna feléjük ha tolmácsolnád?
    Gondolom angolul folyik a diskurzus és a szóbeli rész nem az erősségem olvasva jobban megy :D

    1. Tervezik e bővíteni a térképparkot? Ha igen van e esély arra, hogy a Magyar területekből is valami bent lesz e érintőlegesen.?
    2. Gondolkoznak e arcade módban is akár komplexebb földi harc kivitelezésére? Gondolok a jóval több és akár nehezebb célpont raktárak gyárak repülőtér bombázás lehetőségére ahol akár 150-250 célpont is elérhető.
    Pl olyan bombázó pályák ahol rengeteg a célpont és tényleg több játékosnak érdemes kötelékbe összeállnia és védőkíséretet biztosítani a győzelem érdekében.
    Pl Coventry, Tokyo, Bréma, Berlin, London bombázása ott se 25 célpont volt.
  • Glo
    #6722
    Igen, ez nem a WoT :)
  • robi3
    #6721
    lecserélek egy gépet de később visszarakom megmaradnak a legénység fejlesztések?
  • Conqvistador
    #6720
    Óóóó. Én hónapokban gondolkoztam. Talán Május. Na ez akkor jó hír vagy sem? :d
    Mert ha a gépek drágulnak érdemes volna pénzt gyűjteni :D
  • bgabor
    #6719
    Dehogy késtél, most is megy, gyere fel.
  • Ooorky
    #6718
    1.29:
    Soon(tm).
    Reményeik szerint még ezen a héten kijön, de még van néhány nagyobb bug amit ki kell javítani.
  • Glo
    #6717
    Gondolom lekéstem róla. Összefoglalnád majd röviden?
  • Conqvistador
    #6716
    Lehet tudni mikor lesz az 1.29?
  • bardocz
    #6715
    Hát nekem annyira ez a bombázósdi nem jön be, bár ez látszik a statomon is. AR-2 meg IL-2-vel kiszedtem 3 földi célpontot, és meghaltam, aztán T5-ös Yak-kal csináltam 4 killt.
  • Ooorky
    #6714
    Pilótafülke díszítés, egyedi festések:

    Nem lesznek. Megpróbálnak minden repülőhöz minél több Történelmi skin-t belerakni a játékba, de nem szeretnének rózsaszín repülőket.
  • Ooorky
    #6713
    Megy a Q&A az FM készítőkkel.
    Teamspeak 3
    IP: 5.199.133.34:9696 Password = Spitfire

  • Zero 7th
    #6712
    _Emberi_ mértékegység. Földi még lehet, pl két hangya hosszú, vagy valami ilyesmi... :P :D