38447
  • Glo
    #6791
    Jah, ha nagyon betéped akkor lepattan a szárny. Olyan, mintha a kocsiból élével, vagy lapjával teszed ki a kezed (mert bár a gépedet bedöntöd, a tehetetlenség miatt még lefelé viszi a súlya).

    Amúgy ha Joy-t Simplified controls-ra teszed, akkor nem engedi túlhúzni.
  • Glo
    #6790
    Hagyd Con, az a baja Susarcnak, hogy a 37mm-esből 1 lövés is elég, míg a 20-asból van, hogy 6-7 se :)

    Most szórakozok Beau-val, van hogy az ellen bombere 20-30 db 20mm-st is kibír, mégse siránkozok, hanem beletolok még egy sorozatot, aztán előbb utóbb leesik :)
  • Susarc
    #6789
    valóban sokat számit a szerencse,de érdekes módon ha a németekkel vagyok akkor nekem sosincs szerencsém:D az oroszokkal konkrétan 4-5x!!! annyi gépet tudok leszedni 4-5x kevesebb!! találattal:D
  • Conqvistador
    #6788
    Szerintem hatalmas random sebzés sorozatok vannak.
    Ha szerencséd van jó ha peched nem.
    Tök mindegy mivel van az ember.
  • Susarc
    #6787
    nem ferditek nézgesd a videókat
  • Conqvistador
    #6786
    Nem kell ferdíteni.
    Az orosz gépeimet is szét tudják küldeni 1 lövésből.
    Sőt van hogy orosz vadásszal 2 teljes tárat is belelövök valakibe és túléli.
  • Susarc
    #6785
    tudom....az a lényeg,hogy oroszokkal legyél...tegnap raktam fel videót ahol konkrétan EGY darab lövedéktől esik szét a gépem 3 fele:P aztán átmentem én is osrozokra és1-2 töltécs mindent szétbaxott:S hiába lövök 3x20 2x12,7-es lézernyalábokat más nemzettel azok csak szikráznak az ellenefelen:S
  • bgabor
    #6784
    Közel sincs akkora jelentősége a fegyverek számának és kaliberének, mint gondolod. A legjobb tier6-os vadász a japán Hien a kemény négy darab 12.7-es géppuskájával.
  • Susarc
    #6783
    az ilyen NO COMMENT dolgok,hogy a legelső tierben éppen 2x annyi fegyver van a vadászaikon mint az összes másik nemzetnek! és ugye már iskolában megtanúltuk ,hogy négy gépfegyver az jobb mint kettő:D
  • Susarc
    #6782
    OROSZ! a többivel csak feldühited magad:P
  • Slewy
    #6781
    Elkezdtem az oroszokat is... hát, orosz játék, látszik, brutálisak már Tier IV-ben is :)
  • Cimbi
    #6780
    Egyébként mért csak két 20-as van rajta?
    Mármint a fókán.
  • SovereignXY
    #6779
    Oroszok. Orosz játékban mi más lenne :P
  • Zero 7th
    #6778
    Egyébként meg igen, töknormális. Amikor árkádban írogatja, hogy overload, ugyanaz a manőver HB-ben már szakítja a szárnyat.
  • csonttika72
    #6777
    Nem csak a sebességtől függ, hanem inkább a +/- túlteheléstől.
  • CptYossarian
    #6776
    Az normális jelenség hogy 600-al kanyarodáskor az Fw -nek letörik a szárnya? HB-ben.
  • vajakos21
    #6775
    Semmi. A normál xp-t kapod utána.
  • baalbaalbaal
    #6774
    Van egy csomó gép, amin nem lehet semmit fejleszteni, azoknál mi történik, ha kimaxolom az xp-t?
  • Glo
    #6773
    Több ezren meg "zuhanó vadászként" végezték
  • robi3
    #6772
    Erich hartman zuhanóvadászként alkalmazta és 352 légi győzelmet ért el ezzel a technikával
  • baalbaalbaal
    #6771
    Melyik a legjobb kétfedelű gép? Az olasz Falco nagyon bejött.
  • Slewy
    #6770
    Egyébként mennyire reális a Bf109 ilyen jellegű viselkedése? Úgy értem tényleg "zuhanóvadászként" alkalmazták leginkább?
  • SovereignXY
    #6769
    750 méter körül is szokott találni. De feleslegs oylan meszsiről lőni. 500on belülről ajánlatos. Onnan talál is.
  • baalbaalbaal
    #6768
    milyen messze hordanak el géppityuk? le van írva valahol?
  • Conqvistador
    #6767
    Ementáli :D


    Így készül az ementáli sajt a Stalingrad-i csatában :D
  • SovereignXY
    #6766
    Sztem amcsi. Változatosabb nem csak spiti variánsok annak. A 37mmes durva. A 4-6 .50es is szépen tud aratni. Oké nem fordul úgy mint a spitik de...
  • bgabor
    #6765
    De bizony, csalás!
    Indulhatsz máris angliába, kiásni és megrugdosni a 60 éve halott repülőgéptervezőket, amiért 12 géppuskával tervezték meg a repülőjüket!

    Marha.
  • robi3
    #6764
    melyiket ajánljátok jobban? angol vagy amcsi
  • Ry0K3N
    #6763
    nem, mert hiába van 12 meggymagköpködőd ha meggymagokat köpköd
  • baalbaalbaal
    #6762
    az nem csalás, hogy a britt gépeken 6-8 géppuska van, a németeken meg az olaszokon max 2 low tieren?
  • csonttika72
    #6761
    Szerintem ha kevesen vannak a szerveren akkor úgy osztja be ahogy neki jól esik.
  • baalbaalbaal
    #6760
    Matchmakinggel kapcsolatban lenne egy kérdésem: Csak a kategória számít (1-4, stb.) vagy számyt az is, hogy a csatába vitt összes gép összesen hány tiert ad ki?

    Láttam tier8-as gépet 1-4-es csatában, az hogy lehet?
  • rudii
    #6759
    Na de gaborrrr!
  • bgabor
    #6758
    Hát akkor a birodalmi sas mintás festésű FW-190A5-öt imádni fogod. :D

    Nem tudom miért szapulják sokan a német gépeket, FW-190essel, Bf-190E-vel, 410R3-al rengeteg killem van, remek gépek.
  • CptYossarian
    #6757
    Nekem is hasonló a német sorom, bár a tropical helyett Lavórka-ötös virít. Német vadászokkal akkor játszom jól ha észben tartom a (birodalmi) sastaktikát: két-háromezer méter magasból kiválasztom a leszakadó gépet, rácsapok felülről, és simán kilövöm egyetlen sorozattal. Emelkedés közben újratöltök, bár leggyakrabban nem szükséges mert kevesebb mint fél másodperc alatt szórok csak nagy pontossággal biztosra.

    Teljesen rizikómentesen lehet így csipegetni az ellen soraiból, és priceless amikor lőtávba érés előtt hallom hogy süvít a levegő, átérzem a préda esélytelenségét amikor másfélszer gyorsabban rontok rá, felülről-hátulról. Ha megérzi a veszélyt és kikanyarodik csak akkor eresztek fékszárnyat rövid időre. Kiütésre vannak tervezve nem pofozkodásra. Nincsen meg bennük az a kétesélyesség mint angol és japán gépekkel ahol kapkodva kell jó (be)döntéseket hozni.

    Nagyon bejön a Gustav, "G" mint gravitáció. Egyébként a német vadászoknál a hatékonysághoz elengedhetetlenül szükséges pontosság megtanulása más nemzetek gépein is meghozza a gyümölcsét, teljesen lehetetlen helyzetekben is - tegnap már fáradt volt a Gustav pilótája és egy Yak-9T meg egy Yak-3 nagy sebességgel üldözött, két kilométeren belül voltak, segítség sehol, láttam hogy be fognak érni. Fékszárny ki, csavar balra, motoromat fordulásnál felgyújtották. Tolóerő le nullára, felrántom az orrát, még volt benne annyit lendület (súlya miatt!) hogy vállon átforduljon. A két Yak beelőzött, kanyarodnak rám vissza, és épp lőtávban értek a célkeresztbe. 9T-t kilőttem, 3-assal meg koccoltam. Vannak nagy pillanatok a német vadászokkal, simán megéri hogy előfordulnak deficites körök.
  • SovereignXY
    #6756
    Megnéztem ezt a videjót az 1.29ről. Kár, hogy nem jön még be vagy 5-6 orosz vadász a patchban :P
  • SovereignXY
    #6755
    Németek "szarok" témához. Hát... véleményem szerint inkább iylen össze vissza tlejesítenek. Ez én kezem alatt legalább is. Mistanság ahogy mentem velük - E-3, a két F a G-2 és az első bombázós 410es a sorban - E-3 meg a G-2 volt csak ami ki kellett hozni mert ége lett a csatának. 3-4 kill de volt hogy 5 jött ez E-3al. G-2 hasonló.
    Nálam ez már jó teljesítmény figyelelmbe véve, hogy az átlag legtöbb killem 10-12. Ez mondjuk minden 10. csatában.
    Viszont ha nincs hozzá türelmem, nem érzem őket akkor megdöglik 5 gépem és lelövök velük 2őt.
    Jól kell célt választani velük. Easy leszedi a jól forduló japcsit is ha az üldözi egy egyenesen repülő bombázótokat ;)
  • SovereignXY
    #6754
    Nem értem itt ezt a bulletfproof dolgot. A leírása tök ugyan az mint a survival-nek. Az meg 5k xp.
  • Slewy
    #6753
    Még én is kitartóan nyomom a németet is. De az Oroszok haragszanak az angolokra is, ott meg iszonyat drága játszani, már Tier VI-ban is és habár németekkel is volt már 5-6 kilőtt gépem egy meccsen de be kell vallani, hogy ez amcsival vagy angollal azért sokkal gyakrabban jön össze. Következő patchben tényleg illene kicsit felhúzni őket, akár drágább repair cost-ért de azért az kicsit túlzás, ahogy a Beaufighter meg az A20-G mozog a Tier 8-as advanced Me410-hez képest...
  • Susarc
    #6752
    rehát akkor megállapithatjuk,hogy a 20 milisekkel nem lehet értelmesen sebezni?