38447
  • bardocz
    #6911


    Ezért csak szerintem kéne picivel több xp-nek járnia?
  • stork13
    #6910
    Köszönöm.
  • Dragunow
    #6909
    Nem azt mondom, hogy minden esetben éled túl. Lerázni igazából nem is nagyon lehet senkit ha mögéd került és jobban fordul nálad. Amit megtehetsz az az , hogy elindulsz haza felé vagy a legközelebbi barát felé ami arcade-ban ugye nem jelent túl nagy távolságot és spamolod a "t-4"-et hátha felfigyelnek rád.
    A legtöbb esélyed ugye squadban van mert azok általában figyelnek egymásra és jó eséllyel hamar leszedik rólad a mumust.
    Mi rendszeresen szedegetjük le egymás mögül az enemy gépeket és azt mondom az esetek 50%-ban túléljük a dolgot.

    A legrosszabb amit megtehetsz, hogy elkezdesz fordulózni és felkínálod a teljes szárnyfelületet célpontnak ráadásul elveszted a maradék sebességedet is.
    A legjobb amit tehetsz, hogy egyenes vonalban repülsz a haverod felé és apró kitérő mozdulatokat teszel fel, le, jobbra, balra. Így nyújtod a legkisebb célpontot és a mögötted repülőt is könnyebben lövik le a haverjaid ha egyenes vonalban repül mögötted.
  • Ooorky
    #6908
    Angol: Boomerang (tegnap 5 kill-em volt vele Historical-ban, anno Arcade-ban volt vele 16 is).
    Japán: A6M5, messze a legerősebb prémium gép.
    Orosz-nál is jobb a gépágyús Rata, ha fun-ra mész, Catalina csak addig vicces míg nem rak be tier 3-4 közé.

    P-40 pedig messze a legerősebb Tier 4-es vadász, csak meg kell venni az upgrade-jeit, mert addig elég lomha.
  • SovereignXY
    #6907
    ÁÁÁÁ Pedig a P-40 isten repülő. Az F4F és az F6F kurva jó gépek. Az a 6 .50es nagyon durván leradírozza az ellent az égről és bővan van is benne lsőzer.
  • twi452
    #6906
    Méghogy árkádban nem lehet BnZ-zni :)


    Az a ciki, hogy még így is kevesebbet kap az ember ezért mintha HB-ben 1 repülőt leszed.. de hát ez van az élmény jó volt :)
  • Conqvistador
    #6905
    Hát nem tudom te mivel játszol de nálam katasztrófa az amerikai vonal.
    Se az F4f se az F6f se a Hello Kitty nem irányítható rendesen gagyi feygverzet de még az aircobrákkal sem tudok megközelítően se olyat, mint a Yak 1B / 7B vel. Mintha valami kődarabot vagy féltéglát vezetnék.
  • robi3
    #6904
    p40-esnek egy baja van hogy farokkal sután mozog jobbra-balra
  • stork13
    #6903
    Tudom, láttam többször üzem közben (általában ellenfélnél).
    T0-ban igazi pedotank, izéé pedoplane. :D
  • robi3
    #6902
    az amerikás ág brutálisan jó p40e fantasztikus az a 6 db 12.7 mint a fűrész na meg az sbd3 nem csúcskategória de lehet vele szedni a földi gépeket és még vadásznak is elmegy klasszisokat ver a stukára
  • Conqvistador
    #6901
    Az Orosz Catalina nagyon veszélyes.
    gerincsérvet kaphatsz ha sok lion hazacipelésétől. :D
    Csak receptre ajánlott.
  • SovereignXY
    #6900
    Én akkor szoktam ha lövök vkit erre látom hogy egy társ bemászik közém és közé. Olyankor egy kis korrekció bele a seggébe a piszam gecinek :)
  • stork13
    #6899
    Gondolkodtam valami olcsó prémium gépen (xp szerzés nem érdekel, legyen fun és hozzon egy kevés pénzt is :) ). Nemzetenként valakinek véleménye róluk?
    USA: Ki-61-Ib
    Német: La-5FN (bár nem olcsó)
    Orosz: PBY-5a
    Angol: Ötletem sincs
    Japán: Ötletem sincs

    Ebből az USA és Orosz jön be (ezek vannak is már a megfelelő nemzeteknél). A német már határeset, relatív "drága".

    Valakinek véleménye, esetleg javaslat másra?
  • Amaymon
    #6898
    "Már néha az idegesít, hogy az egész egy nagy verseny a killekért."

    Na én az olyat kilövöm a bánatba (arcade), látszik a mozgásán ki megy a farmra és kill steal-re.

    Ma majdnem lerammolta nagy igyekezetében a gépem egy tímtag el is küldtem gépet cserélni ártatlanul, hogy bocs.

  • SovereignXY
    #6897
    Hát... sztem egyedüli bombázó amitől félni kell az a blenheim vagy mi az angol tier gagyi. A hátsó 7.7 wickers géppuskája egy kurva ion ágyú vagy mi a tököm. B-17 alegnagyobb bombázó amivel találkoztam eddig 2szer. Nem lőtt le. Én igen. Egyzseer. Másik assist volt.
  • Conqvistador
    #6896
    Szia! Nem jösz majd egy kicsit T1ezni? :D
  • Holmatro
    #6895
    4-5 gép ellen? Relatíve azonos tierben? Árkád módban? Na én ebben nem hiszek, ugyanis előlem még senki sem menekült meg, akárhogyan is rángatja a gépét. Mondjuk nekem sem szokot sikerülni a kocc... Sőt a haverokkal is ugyan ez a helyzet. Mondom ezt átlagos játékosként. Joystick-kel kicsit hosszabb ideig tartott az ellenség lelövése, de egérrel gyerekjáték. Arra kell vigyázni, hogy a nagy hév miatt nehogy mögém kerüljön vki. Egy bombázó lelövése komolyabb kihívás a védőgéppuskások miatt.
    Már néha az idegesít, hogy az egész egy nagy verseny a killekért. Én még azt szoktam csinálni, hogy megnézem ki vezet az ellenségnél, és személyre szabottan, csak ő rá vadászok. Imádom gyilkolászni a sok virtuális Hartmann-t, meg Rudel-t :) Sokkal hatékonyabb ha tudod kire koncentrálj, mint ha csak ahogy esik, úgy puffan alapon játszol.
    Mi négyen ilyenek vagyunk.
  • Dragunow
    #6894
    El lehet menekülni 4-5 géppel a seggedben is csak tudni kell hogyan.
  • twi452
    #6893
    Nekem a G-2ig vannak meg egyelőre csak a BF-ek de szeretek velük menni.
    Igaz arcade-ba nem sokszor mentem velük.

    Oda jó az orosz izomkodás is..:D
  • Belkar
    #6892
    10-es szint alatt csak az Emil az ami jó a többi maximum közepes.
  • twi452
    #6891
    Annyit szídtátok itt a német vasakat, hogy kedvet kaptam :P Egy herkules becsusszant Emillel :) A végén hozzá a Balancer award is jár ugye :)

  • twi452
    #6890
    Aki teheti németeknél is az UFO-kkal megy (La-5) :D
  • Para1
    #6889
    Az a baj sokan nem bírják kifarmolni azt a szintet ami már jó németen mert nem tudják h miben van az XP!:)
  • robi3
    #6888
    úgy helyesbítek hogy 8-as tierig egyre kevesebb
  • Belkar
    #6887
    Szerintem ez pont fordítva van magasabb szinteken több a német mert minél magasabb szinten vagy annál jobbak a német gépek. Egyébként meg azt is kell nézni melyik szerveren vagy mert ruszki szerveren a gépek 80% orosz.
  • robi3
    #6886
    észrevettétek hogy alacsony szinten minden 4. gép német és ez magasabb szinten kb minden 10.re kopik
  • vajakos21
    #6885
    Van ott már pár topic tény hogy még nem indult be.Pár hsz. már volt.Idõ kell mîg az emberek rátalálnak- átszoknak. én nézegetem hasznos infòk lehetnek mìg itt a WOT-os szint kezd betörni.
  • Holmatro
    #6884
    Na ezzel tökéletesen egyetértek! A grafika és a történelmi vonal magávalragad, de a többi már üzleti alapokon nyugszik... ez érvényes az online játékok 120%-ára.
  • Para1
    #6883
    Ne haragudj de ez a csalás dolog inkább itt észrevehető embereknél is! Az meg h a rendszer nem nyúl bele??? Hát hogy a picsába ne nyúlna bele különben a sok kis csirimán abbahagyná a játékot 10perc után!
  • robi3
    #6882
    de az a fórum még üres. vagy csak nem jól csinálok vmit?
  • Para1
    #6881
    Nem rosszul gondolod! Te nem ültél még másik 13-16-os propelleres vadászban és éppen ezért nem tudod értékelni h mivel is repülhetsz! De sebaj remélem lesz még részed másik nemzet magas szintű gépéhez is és akkor majd megvilágosodsz!
  • Holmatro
    #6880
    Áron22! Elmesélek vmit. Én a WOT-ot a zárt teszttől kezdve nyomtam. Élveztem. 6 jegyű összeget áldoztam rá, klán szinten komolyan gondoltan. Kihúztam szinte a 4 nemtetet teljesen, mikor azt éreztem hogy kezd a játék megváltozni. Cinkelt volt az egész játékmenet, 10 lövésemből jó ha 3 sebzett. Oké mondtam. Már lassan egy éve nem játszottam vele. Miért? Mert amit éreztem, azt úgy is gondoltam, és nem érdekelt az, hogy ki mit mond. Ha nem élvezem, akkor befejeztem. Ha úgy gondolom hogy csalás van benne, akkor az úgy is van részemről. Nem kérek megerősítést, nem érdekel ha lehülyéznek. Miért? Attól változik vmi? Pl. szar a német? Nem kell vele játszani, vagy várni kell a patch-ig.
    Más. Be kell látni, hogy aki a monitor előtt ül, az a saját virtuális világában a csúcsragadozó. Az ász pilóta, a csúcs hadvezér, a legyőzhetetlen varázsló stb. A baj ott kezdődik, aki ezt el is hiszi. Akinek nem inge, az érti :)
  • Áron22
    #6879
    A hivatalos fórumra gondolsz?

    forum.warthunder.com

    És azon belül hungarian subforum
  • Áron22
    #6878
    Hmm közben megkerestelek kíváncsiságból a játékban( Már ha ott is bgabor vagy), még egyik nemzettel sem vagy 12-es szint felett, vagyis egyik jetnek sem vagy a közelében sem, de azért osztod az észt a jetekről XD
    Úgy imádom az ilyeneket, tipikus magyar mentalitás, fogalmunk sincs valamiről, de azért értünk hozzá, véleményünk van róla, sőőőőt még le is oltjuk azt, aki esetleg tényleg kapizsgál valamit hozzá :D

  • robi3
    #6877
    magyar fórumnak mi a neve?
  • robi3
    #6876
    ez a WC-s dolog lehet beválhat! :)
  • Áron22
    #6875
    Bgabor egyrészt nem vonyítok meg sírok, hanem a tapasztalataimat írom le(HA élőben állnál előttem, akkor is mernél egyébként ilyen stílusban nyilatkozni?-- Nem hiszem...), a hülyeséged meg határtalan:

    "Semmi sem akadályoz meg benne, hogy másik népel játsz, és azzal jetezz."

    Csak 10 milla XP akadályoz meg, hogy más jetre váltsak, mivel hiába vagyok az egyik nemzettel 17-es, a többivel 0-ról kell kezdeni, de ezt te is tudod szerintem, csak egyszerűbb írni, mint gondolkozni, és utána írni.

  • Holmatro
    #6874
    ÁRKÁD mód: Nincs tökéletes győztes taktika. Dinamikus, több változós az egyenlet. Milyen géppel repülsz, milyennel a célpont, milyen a csapatod, milyen az ellenfél, voltál-e WC-n :) Az alap taktika hogy kerülj az ellen mögé, és találd el. Vagy repülj szembe, és találd el. Hogy ha mögötted vannak hogyan menekülj meg? Imádkozz hogy egy mega balf@sz legyen az illető. Egyéb esetben másodpercek kérdése, hogy egy másik gépbe ülj... már ha van még. 10%-ot adok még egy magát pro-nak nevező játékosnak is, hogy megmenekül. Részemről nem keresek történelmi alapokat, szimplán a játék nyújtotta öröméért repkedek. Amikor egy bombázó 600-al zuhan, onnan felrántja és loop-ol, teljesen felesleges bármiről is beszélni. Külső nézet, egér irányítás, végtelen lőszer, üzemanyag. Ne agyaljatok annyit, élvezzétek amíg van áram :)
  • twi452
    #6873
    Szerencsére nem kötelező 1 nemzettel menni, ha nem jön be kipróbálsz másikat :)
    Én az angolokkal nem játszom azokkal meg is álltam 4es szinten a többi 10 körül vagy felett van :)
  • robi3
    #6872
    németekkel megyek teljesen elmegy a kedvem a játéktól, meg ez a bnz ez egy darabig jó de nem lehet vele nagy sikereket elérni legalább is kis tiereken nem meg sok idő sztem hogy fölmászok lezuhanok és ezt ismételgetni ráadásul azaz egy 20 nagyon kevés ilyenre. erősen gondolkodok hogy fölfüggesztem a németeket és jobban belemerülök amerikásba vagy elkezdem az angolokat