38447
  • vajakos21
    #7071
    Ha ez vigasztal a másik 14 meg a többi 14 töl teszi függövé.Persze hs egyedül is képes vagy eldönteni a meccset... Eddig egy ilyen emberrel találkoztam akinél a gyözelem majd fix volt ( persze van sok ilyen)
  • Jacek
    #7070
    Meg most akartam venni goldot egy két dologra, na pause.....
  • CptYossarian
    #7069
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/22418-war-thunder-update-129/

    "MISC
    Reduced client size"

    LOLOLOL, miről, 10GB-ról 3.3-ra? XD
  • Jacek
    #7068
    Nekem az a problémám hogy most ezt az irányt látom... akkora szopóálarcot nem veszek fel még egyszer mint a WOT-ban:D
  • bgabor
    #7067
    Ez remek, de mivel béta, fogd fel úgy, mint egy kísérletezős fázist. Ha háborgás lesz, akkor majd változtatnak, sokkal inkább vevők a játékosok visszajelzéseire mint a WG valaha is volt.

    Teszteld le, és ha valami nem tetszik, tedd szóvá a hivatalos fórumon, angolul. Ezért béta.
  • SovereignXY
    #7066
    Gyoran mentem repülő lelövéséért 10-12es tier hála a 11es YER-nek. Majd 1000 pénz volt. Azt hiszem 950. Yak-3al. Előtte se fizetett többet. Vagy ez is szinthez lett lőve? reserv géppel másikat csas 200 pénz? Na mindjárt megnézem :)
  • twi452
    #7065
    Na egy gyors kört mentem historical-ban peshkával

    kidobtam egy heavy tank konvojt visszafelé persze betámadott egy fóka..:)
    viszont.. alig bírt leszedni ha nem spriccelem el azt a kb 100 darab lőszert a lövésszel akkor lehet le tudtam volna szedni
    Mindkét szárny fekete volt és még nehezen de irányítható volt a gép, kigyulladt a bal oldal..levettem a tolóerőt picit és kialudt mentem tovább..
    És ez egy peshka volt úgyhogy talán a nehéz bombázók végre nem hullanak darabokra ez jó hír :)

    Az árny oldal..ezért az 5 nehéz tankért 6k kredit jött :D ez régen egy 15-20ezres kör volt :) az XP-vel nincs gond
  • Jacek
    #7064
    Nem háborgok hanem szomorúan tapasztalom hogy amiről azt hittem másként lesz az úgy néz ki mégsem...
    Béta? ja mert az van ki írva:) érted de fizetni már lehet:D akkor mégsem béta..
    Nem a fizetéssel van a gondom az eddig sem okozott gondot hanem a játékmenetet tökre vágó dolgokról, nagyban függ egy random csapattól hogy én mennyit kapok XP/Credit akkor is ha én jó voltam... alá WOT..
  • Torzonborz
    #7063
    Ember az mond valamit hogy BÉTA ? Nyilvánvaló pont azért hogy az ilyeneket normálisan belőjék. Nem értem mit kell ilyenek miatt most még háborogni.
  • Jacek
    #7062
    Mire? arra hogy lófaszt liont kapsz, előbb foglaltam repteret.. harmada XP/lion, gép kilövése harmada XP/lion... no comment... sokkal hangsúlyosabb a győzelem honorálása mint eddig.. alá WOt hát köszönöm abból elég volt hogy 14 babuintól függjön hogy mennyi XP/creditet kapok.. röviden ennyi.
  • twi452
    #7061
    hehe Historical-ban előre kell kiválasztani a gépedet és úgy rendez csatába :) Szóval nincs az, hogy megnézed mik vannak már a csapatban és úgy választasz gépet..szép :D
  • TommyRH
    #7060
    De pontosan az van, az összes vadász attacker géppel, függőlegesen lehet bombázni...a bombázókkal meg olyan lapos szögben, hogy lehetetlen mozgót eltalálni...
  • gstup
    #7059
    Végre nem szedik ki az első 2 percben az összes célpontot rázuhanva és a fizika törvényének ellent mondva!
  • Megyi88
    #7058
    Sziasztok!

    Bocsi,hogy megint kérdem, de hátha valaki tud rá valami megoldást.
    Segítségre lenne szükségem, mégpedig abban, hogy valamiért a játékban nem tudok kapcsolódni a chathez, ezáltal squadot sem tudok létrehozni, sem meghívni nem tudnak. Ennek mi lehet az oka? Látom, hogy cimbora online, de mégsem tudom meghívni, vagy írni neki. Valami beállítási, vagy egyéb hiba lehet?
  • Conqvistador
    #7057
    Leírnád picit részletesen mire gondolsz? köszi


  • TommyRH
    #7056
    A bombázás is nehéz lett :S...yer 2es és attackerekkel szinte lehetetlen, csak vagy ott végzem a méhkas közepén...:(
  • Jacek
    #7055
    Hát nekem sajnos ez nem tetszik....:( archivmentekből szerezd a liont lol... mindent leharmadoltak... gép kilövése reptér foglalás....
  • Jacek
    #7054
    Az a letöltés utánra van, de limitáljátok a feltöltést!
  • vass17
    #7053
    Köszi, 3-szorosára gyorsult :)
  • RiCSi1234
    #7052
    Seedelni azért seedeljük? :) tehát azt hagyjam kikipálva?
  • TommyRH
    #7051
    Igen, de ha felhasználod megint meg kell venned! Megint aranyért.
  • Conqvistador
    #7050
    Ez a Backup Plane dolog X Goldért pontosan mi is?
    Ha teszem azt van 5 gépem és ha mind az 5re megvenném akkor mindegyiket 2szer használhatnám? Ergo mintha 10 gépem lenne a játékban?
  • Jacek
    #7049
    Utána indítsd újra.
  • TommyRH
    #7048
    Nem sajnos, nekem 5-8 al jött, nem volt semmi gond!
  • Jacek
    #7047
    Kapcsold ki az UTP letöltést a beállításoknál.
  • vass17
    #7046
    Elég lassan jön a patch, véletlenül nem találtatok más forrást, mondjuk torrent jó lenne..?
  • SovereignXY
    #7045
    Hm... azt hiszem pénzre it nem lesz gond. Olyan reward bónuszok vannak mint a jóisten. Javítási költség meg fing. FINOM!
  • TommyRH
    #7044
    A corsairből semmilyen szögből nem tudtam kihozni egy célzókört :S,
    nem tudom miért van ez...legalább lenne egységes!
  • Conqvistador
    #7043
    Egyébként azt nem értem.
    Miért nem lehet pl megvenni a Jeteket mondjuk level 5-10es szinten ha van rá pénz még most olcsón?
    Addig le lenne lakatolva de meglenne. Furcsa.
  • Glo
    #7042
    Azért ott még nem tartunk mint az, hogy hetekig kelljen farmolni akármelyik ágon a T10-es (ott T5-ös) gépre :)
  • Glo
    #7041
    Nem lesznek sokáig olcsóak, úgyhogy érdemes most bevásárolni. Én is megvettem mindent amit lehetett, mert ki tudja mikor fanyalodok rájuk :)
  • TommyRH
    #7040
    Ha van alatta gép ami kell majd akkor mindenképpen!
  • Conqvistador
    #7039
    Egy butának tűnő kérdés :D

    Most ugyebár vannak 50-82% al olcsóbb gépek. Szerintetek érdemes gyorsan megvenni őket, mégha a közeljövőben nem is használom őket?
    Talán majd csak pár hét múlva? Hiszen ki tudja...
  • TommyRH
    #7038
    Nem látok változást!
  • vajakos21
    #7037
    A brutál me410 javitás sokat esett végre.Viszont Ta152 - K4 viszont drágább lett.Söt drágább mint a migek magasabb szinten.Nem is baj ha nehezebb bombázni.Több cél marad :-)
  • RiCSi1234
    #7036
    Másnak is megáll a letöltés?! Meg ha megy is, belassul 25-40 kbyte/secre.. :(
  • Glo
    #7035
    A szintlépési határokon nem változtattak?
  • Jacek
    #7034
    pfff lehet hogy olcsóbb a javítás de kb nullát kerestem az előbbi meccsen.... fos kör volt de pár földi célpont meg két kill reseveddel 4-es gépek ellen.... 1400 lion volt a bevétel!!! Üdv a WOT világában.....
    Ha ez ilyen akkor kuka....
  • Conqvistador
    #7033
    Hát mert főleg bombázásból éltem. :D
    És így t1en a meccsek többségét votl esély megnyerni, most gondolj bele eddig is nyomorékoskodtak a bombázással ha én enm bombáztam jó esetben más se. Most tök fölösleges lesz bemenni t1be ami a nagy kedvencem volt.
    Azért nem fogok 20-25percet végig szenvedni hogy esetleg 5 tankot kiütök az I-15el meg talán beesik 2-3gép. És még nem is nyerünk.
    Kapok rá mondjuk 6000liont. Rohadtul nem lesz költség és időhatékony.
    T3-T4ben meg elég egy egyszerű kis I-16 Ishak 3 rakétát rádküld és se Cata se célpont. Ha tényleg beállmajd a 2szintes MM akkor érdemes lesz viszont a T8 a tier. 2 peska 2yak és egy IL2m. Akkor annak lesz létjogosultsága. De a T1 szerintem felejtős...
  • TommyRH
    #7032
    Indítsd újra, nekem is leszedett egy pár kb-os patchet még és utána jó lett!

    A p-47 és a hellcat bombozás szörnyű lett van kb 10 fok ahol látszik a kereszt, se előtte se fölötte...